Автор Тема: Нов квантов модел позволява пътуване във времето  (Прочетена 13394 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Controversy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 20
Сега прочетох една много интересна статия в BBC NEWS за нов метод за пътуване във времето. Извънредно странно и неразбираемо на моменти... Но,...прочетете я и ми кажете възможно ли е това да е истина:

http://news.bbc.co.uk/1/hi/sci/tech/4097258.stm
LET'S CHANGE THE WORLD FOR BETTER

Неактивен BloodMaster

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
повярвай в невъзможното :)
Сега или никога

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
И все пак е малко странно. Може би Холивуд много ми е промил мозъка и не мога да го възприема.  :o
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Както и всички филми от Холивуд, така и "научните глави" ни подготвят за реалността, която е по програмата на new age движението, което представляват илюминатите, и е вече действителност. Не се ли споменаваше някъде, че сивите са подарили на Американското правителство time машине??? "Операция Троянски Кон" също намеква за това. Предполага се, че в предполагаемия аеропорт на Анунаките в Ирак съществува time gate и войната е не за петрол, а именно за това съоражение...

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Сивите вече нямат бъдеще на нашата планета. Ако вече са се изтеглили окончателно, то  има вероятност да са заменени от други хибриди създадени от създателите и господарите им - анунаки. Тези, поради които и чрез които съществуват илюминатите.
Америкатците, т.е. световното правителство (илюминати) нямат нужда от предполагаемия аеропорт и time gate. Та те унищожиха едно от местата, които ползваха за тази цел - световния търговски център.
Намерете и прочетете написаното от Боб Фрисъл.
Книгата от Емилия Манолова "Тайни проекти", в която са събрани сведения от различни източници.
http://www.davidicke.com/
http://educate-yourself.org/
http://www.geocities.com/Area51/Shadowlands/6583/project287.html
http://www.geocities.com/Area51/Shadowlands/6583/projects.html
http://www.bielek.com/   пуснете в google-to Bielek и четете - за съжаление не знам английски а с нет-преводачите е трудно.
http://www.nexusmagazine.com/
http://www.abovetopsecret.com/
http://www.aclu.org/
http://home.iae.nl/users/lightnet/world/mark.htm
http://www.trufax.org/ ( тук не знам за какво точно става дума)
http://www.nibiruancouncil.com/
и разбира се www.EON.com   ;)
Всичко това е намерило място в книгата на Манолова.
Аз отивам да чета.
Успех!
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Дали сивите са се изтеглили, можем само да гадаем. Според мен ще стоят и смучат до последната минута преди shifting-a.

Някой да знае нещо повече за тъй наречените "бели рептилии", или както ги наричат зетите "работещите за другите", които уж подпомагат за прогреса на човека? Вярно ли е че те, както и останалите добронамерени извънземни раси са се изтеглили от Земята през август 2003 година, като са ни оставили сами да изберем пътя си?... Към кои спадат например Енлил, Инана, Ишкур, и т.н?

Имам гореща молба, някой да ми изпрати на мейла книгата на Боб Фрисъл, тъй като е свалена от сайта, където беше фрии...

tarikkat

  • Гост
истината е че много се съмнявам да са се изтеглели сивите от Земята. Има ги все още сред нас. А колкото до книгата Horus надявам се да си я получил чети и и се просвещавай
Истината е някъде там...
Ако имате някаква информация за Орденът на Мелхиседек пишете

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Благодаря tarikkat, аз си ги намерих и трите книги и ще започна да ги чета.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
IYIjorovelev, а имаш ли впечатления от другата книга на Е. Манолова - "Плеядианците - Ние Сме Тук"? Днес си я взех и въобще не знам какво да очаквам...

tarikkat

  • Гост
Хорус на чие издателство е книгата за Плеядинците

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Същото - "Аратрон". Те сега подготвят и книги за Мелхиседеците.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
IYIjorovelev, а имаш ли впечатления от другата книга на Е. Манолова - "Плеядианците - Ние Сме Тук"? Днес си я взех и въобще не знам какво да очаквам...
В момента "не съм във фаза".
Т.е след време се прибирам и се надявам съвсем скоро да Ви давам инфо от първа ръка. Заел съм се съвсем сериозно да доразвия некои неща, за да не ме заблуждават "себебогоизбралите се". Имам спорадични успехи и вече познавам няколко човека, които са по-напред от мене. Ако те се навият да ни информират ще е добре, ако не, след време ще можем сами да си правим времеви и пространствени и други разследвания.
На пук на некои същества ще се събудя.
До скоро!
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Очакваме те с интерес!

Oberon

  • Гост
Re: Нов квантов модел позволява пътуване във времето
« Отговор #13 -: Ноември 07, 2005, 18:28:54 pm »
ФИЛАДЕЛФИЙСКИЯТ ЕКСПЕРИМЕНТ: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕТО НА МОРЯКА

В брой 3/2004 на "Свръхестественото", в заключителния откъс от материала за Филаделфийския експеримент цитирахме американския изследовател Бил Кнел: "Доказателството, че една толкова невероятна история може да бъде истина, се крие в нейната дълговечност..." Съвсем наскоро Бил отново доказа, че историята на филаделфийския експеримент наистина продължава да се дописва и развива повече от 60 години през купища лъжи, недомлъвки, полуистини, фалшиви и истински свидетели...
Тя е жива и не пропада към дъното на историята като един от многото митове на 20 век защото е едно от най-опасните събития на съвремието. Защото не е просто и само един флотски експеримент, а опит да се въздейства върху Историята.

Най-новите свидетелства, събрани от неуморния Бил Кнел доказват, че Филаделфийският експеримент наистина е от ранга на никога неумиращите събития. Въпреки опроверженията на венноморското ръководство и изказванията на учени, че подобни опити не са възможни нито през 40-те години, нито сега, и днес продължават да постъпват нови свидетелски показания и доказателства.
Нещо повече, Роналд Малет, професор от Университета в Кънектикът заяви, че последните експерименти и изследвания върху светлината наистина правят възможно пътуването във времето. Опитите показват, че светлината може да бъде забавяна и възвръщана към нормалната си скорост. Според Малет това вдъхновява теоретиците на пътешествията във времето. Но всичко остава само на теория в сравнение с постигнатото от Филаделфийския експеримент и Проекта Монтаук. Събитията, за които сега ще ви разкажем, по всяка вероятност имат връзка с двата проекта. Те са станали в началото на тази година и по разбираеми причини източникът, с псевдоним Вирджиния, остава анонимен.
През 2003 г. Вирджиния се пенсионира и закупува дом в крайбрежието на Мериленд. Постройката е на 85 години и се нуждае от освежаване, плановете на собственицата и съпруга й са да обновят за два-три месеца интериора и мебелите. Възникнала и идея малката стая на втория етаж да се превърне в по-голяма чрез събаряне на стени към съседни помещения. В нея имало старинно писалище, празни шкафове, няколко куфара, кашони и вехтории от предишните собственици.
Тъй като ремонтната фирма щяла да започне работа след няколко дни, Вирджиния, нейният съпруг и двама приятели се качили на втория етаж, за да извадят всичко от малката стая. Първо измъкнали писалището и шкафовете, после започнали да опаковат останалите вещи из ъглите на стаята. В един момент Вирджиния усетила странна болка в стомаха, връхлетяла малко по-късно и останалите.
Още преди някой да успее да попита какво става, някаква зеленикава мъгла започнала да струи от единия ъгъл на стаята. Четиримата изумени се втренчили натам - в мъглата изникнал човешки силует. Видели мъж в бяла морска униформа, тя не изглеждала съвременна, а като на американските моряци от 40-те години на миналия век.
След секунди фигурата се уплътнила съвсем и дори започнала да се движи. Съпругът на Вирджиния, бивш електротехник отбелязва, че заедно с появата си Морякът донесъл в стаята мирис на прегрята електроника.
Преди някой да успее да каже нещо, Морякът огледал групата и произнесъл: "2005! (година). Внимавайте през 2005-а! Те си играят с вашето бъдеще!"
След това сякаш пропаднал в стената, а зеленикавата мъгла се разсеяла за по-малко от 10 секунди. Сравнявайки по-късно спомените си, и четиримата потвърдили, че Морякът наистина е говорил и че са чули точно тези думи. Те описват гласа му като дълбок и плътен, но леко приглушен...
Коментарите по събитието продължили повече от час. Очевидно било, че всички са преживели, видели и чули едно и също нещо. Четворката искала да се измъкне навън, но никой не се осмелил да напусне стаята, за да не пропуснат евентуалното връщане на Моряка.
Инцидентът станал на 12 февруари 2004 г. Новите собственици се върнали и прегледали всичко в помещението. Нямало никакви физически следи за нещо странно. Вирджиния търсила в Интернет някакво събитие, напомнящо на случилото се с тях и попаднала на сайта на Бил Кнел - статиите му за Филаделфийския експеримент и Проекта Монтаук.
Групата го помолила да предостави видеоматериалите, за които съобщавал в сайта си. В края на март получили филмите и били зашеметени от видяното. Според Вирджиния никой от тях не е имал специален интерес към паранормалните явления преди невероятната поява на Моряка. Всички били единодушни, че това наистина се е случило, но не намирали логично обяснение.
В крайна сметка групата се срещнала с Бил Кнел. Той изследвал внимателно мястото. През тридневното си гостуване разговарял с всеки поотделно и макар че също не намерил физически доказателства в подкрепа на тяхната история, бил впечатлен от индивидуалните им отчети. Никой не украсявал или пропускал детайли от случилото се - разказите съвпадали и в най-малките подробности.
Бил Кнел: "Макар че съм още в първите стадии на разследването си, аз съм искрено убеден, че хората наистина са преживели това събитие. Не искам да спекулирам с предположения, че появата на Моряка е свързана непременно с Филаделфийския експеримент или с Монтаук. Въпреки това наистина чувствам, че Морякът вероятно не е призрак, случайно видение или образ от миналото, "преповторен" в нашето време.
Всичко това изглежда съвсем целенасочена поява.
Силно ме безпокои въпросът дали предупреждението за 2005 г. е адресирано само към тези, които са го чули, или въобще към всички хора. Никой от групата не знае да има роднини или близки, служили във Флотата днес или в миналото.
Случката придобива крайно важно значение, ако посланието на Моряка е адресирано към човечеството. Тогава може да се свърже с Филаделфийския експеримент или с Проекта Монтаук. Във всеки случай Правителството със сигурност знае какво би трябвало да означават подобни предупреждения. На нас не ни остава нищо друго, освен да размишляваме и да живеем с последствията.
Ако бях осъзнал какво точно се връзва с онова, което ми разказаха Ал Биелек и Престън Никълз в края на 80-те години, аз вероятно бих направил всичко възможно да предупредя за 11 септември. Но нито аз, нито те можахме да вникнем във видяното при "преместването" им напред във времето. Всичко, с което разполагахме бе разказът им за пътуването в бъдещето и образът на определена точка от Ню Йорк, носещ последствията на ужасно бедствие.
Цяло щастие е, че записах разговора с Престън и Ал на видеолента и всеки път, когато го пускам, отново се чудя дали съм можел да направя връзката и да направя нещо. Но аз съм преглеждал записа много пъти и виждам, че въпреки перфектното описание, не е достъпна никаква конкретна дата. Както вероятно помните, те бяха видели последствията от нападението върху Търговския център, без да знаят нито кой, нито кога го е извършил.
И ако посланието на Моряка е предупреждение до всички нас, и правителството е информирано за характера на надвисналата заплаха, аз се надявам, че ще вземе мерки или ще ни подготви за най-лошото. Засега не съм открил никакви данни какво евентуално би се случило през 2005 г., но това не означава, че то няма да стане.

Аз скоро пих с един Моряк...ма май бяха двама :)))

Неактивен Sikozu®

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 144
  • Resistance is futile. You will be assimilated.
    • Aur0ra
Сега прочетох една много интересна статия в BBC NEWS за нов метод за пътуване във времето. Извънредно странно и неразбираемо на моменти... Но,...прочетете я и ми кажете възможно ли е това да е истина:

http://news.bbc.co.uk/1/hi/sci/tech/4097258.stm

Абсолютно елементарно обяснено - времевия поток не може да бъде променян. Учените обаче загатват, че може да бъде наблюдаван. Доста яко би било да видиш историята така, както се е случила. Брут убива Цезар, Наполеон завладява Европа, Хитлер идва на власт...
« Последна редакция: Май 20, 2006, 02:39:58 am от Horus »
Тъп съм не ме слушайте.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27