НЛО и Извънземни > Секретни бази

Какво е Алтернатива 1, 2 и 3?

(1/7) > >>

Funkmasterr:
Та, какво е Алтернатива 1,2 и 3? Намерих 3 отчасти, която гласеше установки на Луната. (предполагам за запазване на човечеството). Другите две йок..

Скъсах се да търся из форума. Търсачка, едно след друго и т.н.

Мерси предварително на отзовалите се.

H.:
По спомен ги обяснявам, може да има и грешки.
"Алтернативите" са планове, които да се справят с неизбежния колапс на Земята, поради ускореното влияние на човека над планетата.

Алтернатива 1 е свързана с неомалтусианството и намалянето на населението на Земята до числото 500 000 000 чрез различни болести, изкуствено създадени събития и т.н.

Алтернатива 2 е да обявят със закон военно положение и да направят недействителна конституцията на САЩ (откъдето да започне и световна акция) под предлог, че някаква група терористи е влязла в страната с ядрено оръжие и с планове да го взриви в голям град, всички дисиденти да бъдат вкарани в концентрационни лагери, а пресата и медиите – национализирани. Всичко това – ако информацията стане достояние на обществеността преди те да желаят това, или ако извънземните се опитат да поемат нещата.

Алтернатива 3 е проект, който предвижда създаването на колонии на Марс, където Елита да се изнесе преди рухването на Земята и да продължи човешкия род. Това вече е направено, има и книга по въпроса на български език. Казва се "Космическата Конспирация".

Има и Алтернатива 4, но не съм запознат с нея.

buden:

--- Цитат ---Има и Алтернатива 4, но не съм запознат с нея.

--- Край на цитат ---

Разсмя ме алтернатива 4 :]] Има я сигурно, но има ли запознати с нея.

H.:
Кое те разсмя? :P

Имам книга за Алтернатива 4, но не съм я чел. Само не знам дали авторите я ползват като нарицателно за някакъв процес или е действителен проект.

buden:
Помислих, че е нещо което всеки търси и иска да предприеме, защото не е съгласен с предните 3.  :drinks:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 
Премини на пълна версия