Автор Тема: Супер комари!!!  (Прочетена 19564 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Oberon

  • Гост
Отг: Супер комари!!!
« Отговор #15 -: Юли 08, 2006, 13:14:32 pm »
Невен е луда :)))

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Отг: Супер комари!!!
« Отговор #16 -: Юли 08, 2006, 13:17:27 pm »
Все аз ли  :(
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Eon

  • Гост
Отг: Супер комари!!!
« Отговор #17 -: Юли 08, 2006, 13:23:30 pm »
Хахаха  :P

Тази тема ако събере повече от 30 мнения...нямам думи  :P :P :P

Дъвиан

  • Гост
Отг: Супер комари!!!
« Отговор #18 -: Юли 08, 2006, 13:24:38 pm »
Ние всичко можем :P
Само трябва някой да жегне с някой пост останалите - хахахаха.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Супер комари!!!
« Отговор #19 -: Юли 08, 2006, 13:41:55 pm »
Невен е луда :)))
Я да попитам-някой от вас бил ли е сред нощ много близо до огромно блато, пълно с жаби? Питам аз и отговор не чакам  :D   А Mirotvorec е бил  :P  След петата минута изобщо не знаех в кой свят съм и ми беше супер!
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Отг: Супер комари!!!
« Отговор #20 -: Юли 08, 2006, 13:52:58 pm »
Миротворец, какво искаш да кажеш? Че ти е било гадно или не? Аз живея до реката, почти в гората и смея да твърдя , че вечер да слушам жабите е неприятно! Ама вие какво си мислите,че те само квакат?
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Дъвиан

  • Гост
Отг: Супер комари!!!
« Отговор #21 -: Юли 08, 2006, 13:55:26 pm »
Що не отиват тези жаби в отвъдното, ами си стоят тук - нима по им харесва :P :P :P

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Отг: Супер комари!!!
« Отговор #22 -: Юли 08, 2006, 14:11:21 pm »
Сигурно и те си говорят така за нас :) :) :)
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: Супер комари!!!
« Отговор #23 -: Юли 08, 2006, 18:25:07 pm »
Бръмбарите, земните червеи и жабите знаят,че преминават от една реалност в друга.Те преминават в други светове и в същото време са тук ,в този свят.

Това, да си призная, ми е малко странно. Не съм убеден, че е точно така. Чувал съм за много случаи, когато някой дух на починал влиза в някое животно, например лаещо куче или мъркаща котка и действа с негова помощ - например за да захапе някой човек, или нещо друго. Но за първи път чувам, че насекомите свободно преминават в другите измерения. А според мен те са доста материални и се чудя как могат с тяхната материална форма свободно да си щъкат из "световете". Но бих приел и такава теза, ако някой може да я потвърди.

Ето, ще ти го обясня - хората само си мислят че са дъ бест в тази материална реалност, всъщност обаче изобщо не е така... Знае се дори от учените че животните притежават развит интелект и са в пъти по-телепатични от хората. В много по-голяма степен те са концентрирани и със сигурност могат да излизат от тялото си, стига да го поискат. Котките са майстори в това, китовете - също...
Та за същността на животинския свят може да се мисли много и да се градят какви ли не зоологични теории, но живота продължава да тече по законите на честотите и вибрациите.
Относно комарите съм заел позиция - всяко присъствие има своята причина, и ако комар е решил да ме посети - ще го приема като скъп гост... ;)
musica universalis

Дъвиан

  • Гост
Отг: Супер комари!!!
« Отговор #24 -: Юли 08, 2006, 20:59:55 pm »
А да попитам, това важи ли за кучетата и котките или за по-големите животни. Те разхождат ли се свободно из световете. Защото ако е така, значи могат да бъдат проследени с чипа от темата за кучетата и котките, или пък да не могат да бъдат засичани отвреме на време...

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Супер комари!!!
« Отговор #25 -: Юли 08, 2006, 22:13:34 pm »
Аз пък не знаех коя е причината само женските да нападат и смучат кръв, но ето какво намерих:
Цитат
Това, което се знае за комарите, общо взето, е, че са същества, които смучат кръв и се хранят с тази кръв. В действителност обаче това не е много точна информация, защото не всички, а само женските комари смучат кръв. Нещо повече, причината за смученето на кръв не е необходимостта от храна. В действителност както женските, така и мъжките комари се хранят с цветен прашец. Единствената причина, поради която женските се различават от мъжките, като смучат кръв, е тази, че яйцата, които женските носят, за да се развият, се нуждаят от съдържащите се в кръвта протеини. С други думи, женските комари смучат кръв единствено за да продължат поколението си.

Още за комарите от някакъв сайт "Харун Яхя" - http://www.harunyahya.com/bulgarian/article_miracle_mosquito.php
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: Супер комари!!!
« Отговор #26 -: Юли 08, 2006, 22:38:31 pm »
А да попитам, това важи ли за кучетата и котките или за по-големите животни. Те разхождат ли се свободно из световете. Защото ако е така, значи могат да бъдат проследени с чипа от темата за кучетата и котките, или пък да не могат да бъдат засичани отвреме на време...

не могат да бъдат разбира се - чиповете засичат само физическо присъствие... Енергийните присъствия все още са недостъпни за микрочиповете. Различна честота просто...

Невен е луда :)))
Я да попитам-някой от вас бил ли е сред нощ много близо до огромно блато, пълно с жаби? Питам аз и отговор не чакам  :D   А Mirotvorec е бил  :P  След петата минута изобщо не знаех в кой свят съм и ми беше супер!

незнам Оберон, ама една нощ бях излязъл из дефилето и слушах песента на един жабешки хор - стоях като хипнотизиран почти час - беше невероятно!!!
musica universalis

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Отг: Супер комари!!!
« Отговор #27 -: Юли 08, 2006, 22:41:08 pm »
Е,видяхте ли? И колко още неща не знаем.....
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Дъвиан

  • Гост
Отг: Супер комари!!!
« Отговор #28 -: Юли 08, 2006, 22:45:36 pm »
А да попитам, това важи ли за кучетата и котките или за по-големите животни. Те разхождат ли се свободно из световете. Защото ако е така, значи могат да бъдат проследени с чипа от темата за кучетата и котките, или пък да не могат да бъдат засичани отвреме на време...

не могат да бъдат разбира се - чиповете засичат само физическо присъствие... Енергийните присъствия все още са недостъпни за микрочиповете. Различна честота просто...

Добре, но виж какво казва Барбара. Тя говори за такова присъствие, което е едновременно и в двата свята  - затова викам могат ли материите им да минават в другите нива:

Бръмбарите, земните червеи и жабите знаят,че преминават от една реалност в друга.Те преминават в други светове и в същото време са тук ,в този свят.Насекомите са многозмерни и служат като невидими пазители за много светове.     
Всички животни са много по-тясно свързани с множество реалности, отколкото хората, и могат да ви научат на много за тези реалности............."

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: Супер комари!!!
« Отговор #29 -: Юли 08, 2006, 22:46:48 pm »
да бе, естествено че могат. Това ще става все по-явно с приближаването ни към 21122012
musica universalis

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27