Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 861178 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #945 -: Февруари 19, 2012, 21:57:23 pm »
Направих следния експеримент. Взех един от оргонитите ми, който всъщност е HHG и го отдалечих на 2м от микровълновата фурна. В нея поставих чаша с вода. Над HHG поставих микровълновия радиометър Trotec BR15, за който съм ви споменавал. В момента, в който микровълновата не работеше, радиометъра над HHG отчиташе от 0.01-0.04mW. В момента, в който я включих и стойността се вдигна до 0.14mW. Поставих за проверка радиометъра по посока към микровълновата между нея и HHG - отчете по-малка стойност, даже 0.00 по някое време. Слагам го пак над HHG и отново по-висока стойност. Поставям го над, а не до, защото на върха има един ДТ кристал.

Изводът, който мога да направя е, че HHG излъчва нещо (да го наречем оргон), когато има наблизо източник на враждебна енергия. :hi:
« Последна редакция: Февруари 19, 2012, 21:58:49 pm от sidewinder »

Неактивен pleasure

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #946 -: Февруари 20, 2012, 23:02:17 pm »
Здравейте!
Получих оферта за родопски кристали - едновърхи 3лв/бр. и двувърхи 6лв/бр. Ако някой се интересува, може да ми пише на ЛС за да го свържа с човека, разполагам със снимка на кристалите.

Неактивен pleasure

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #947 -: Февруари 21, 2012, 23:26:46 pm »
Кристалите си намериха собственика, когато се появи някоя нова оферта, ще свирна в темата ;)

Неактивен Smiler

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #948 -: Март 27, 2012, 00:20:59 am »
Привет на всички ентусиасти във форума J.  Аз съм поредният J  . Изчетох внимателно всичко написано до момента (но ми отне повечко време и позабравих началото J ), и като при всички останали, възникнаха няколко въпроса :
1.Съставките и пропорциите за оргонити за честоти от 396Hz до 852Hz (тези от Отговор #196) същите ли са като за 741Hz?
2.Защо трябва оргонитът да се зарежда допълнително с някаква „лоша” честота, която да преобразува в оргон? Не може ли да се зареди от самата „обстановка”, в която ще работи?
3.За оргонит във вид на медальон важи ли онова правило да тежи поне 85гр. ?
4.Изясни ли се каква всъщност е честотата 15Hz ?
5.По кой начин на зараждане остава най-малко място за „грешки”? Понеже не мога да се похваля със силен вътрешен мир,леко ме смути [/color]Отговор #235[/size][/b]
 Благодаря Ви предварително!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #949 -: Март 27, 2012, 10:52:55 am »
Понеже се явявам нещо като инициатор на темата и нейн автор, се чувствам длъжен по един или друг начин да отговоря.


1. На този въпрос никой не може да ти отговори, ако не проведе експерименти и не отчете по-някакъв достъпен за сетивата ни начин резултата.
2. Оргонитът може да са зареди с каквото поискаш, въпросът е какво му е указано да прави с този енергийно-информационен образец впоследствие. Ако е зареден с микровълни от кулите на клетъчните телефони, после трябва ментално да се окаже, че тези честоти трябва да бъдат погасени. Ако оргонитът се зареди с честота,  полезна за живите същества, то нека оргонита да я усилва и т.н. и т.н.
3. Не знам. 85г. е изискване за ТВs.
4. Изясни се. Това е Шуманова честота, с която вибрира Земята в момента.
5. При зареждане с честотен генератор (звук). Или по-добре като направиш оргонита, го остави на слънце. В слънчевите лъчи има предостатъчно свеж оргон, който ще активира оргонита за работа.


Нека да не те смущава отговор 235. Първо това нещо е точно така. Затова не каня майстори вкъщи. Всички лепила, течни полимери, бои могат да играят ролята на смолата в оргонита. Всеки майстор си оставя мислите, намеренията и псувните в това, което прави. То дрехите ни запомнят енерегнетиката на притежателя си, а какво остава за строителните материали в течна форма. Забъркването на лепило С200 с пясък, цимент и чакъл си е една проста форма на оргонит. :D
« Последна редакция: Март 28, 2012, 09:47:35 am от Mirotvorec »

Неактивен mImE

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 24
  • Spiritus Imperat Res Rei
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #950 -: Март 27, 2012, 19:16:48 pm »
Супер много се надъхах да си направя и аз оргонит!  :dance: Прочетох половината тема и сега другата половина, и почвам да си събирам материали.
Ще се опитам  първо сама ,за да не задавам излишни въпроси, но ако нещо не се получи - ще питам, няма как  :blush:
Expectation is your dread. Intention is your future.

Неактивен Smiler

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #951 -: Април 01, 2012, 10:09:20 am »
Сайдуаиндър, благодаря за бързия и изчерпателен отговор !  Почти всички съставки събрах за оргонит с честота 741Хц.
Някой беше експериментирал с изсушени и стрити билки в оргонит, което силно намалило консумацията на чай в семейството.  Има ли шанс това да се получи и с тютюн? Някой опитвал ли е да напраави такъв? Идеята ми е да го изработя аналогично по рецептата с билките и пушачите вкъщи да се кротнат малко :)
 
Поздрави!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #952 -: Април 01, 2012, 14:11:17 pm »
Виж, това с тютюна е добра идея. Може да пробваш. Авторът на това да се слага растителна материя в оргонита е имал предвид това, да се имитира енергоинформационното действие на истинското растение. В този ред на мисли, тютюна в оргонита няма ли да имитира присъствието му в организма на човека и ефекта да е същия. Още повече, че въздействието така ще е за един по-дълъг период от време.


Например аз не бих направил оргонит с кафе и всякакви други стимулиращи субстанции.
« Последна редакция: Април 02, 2012, 14:10:10 pm от Mirotvorec »

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #953 -: Април 01, 2012, 14:12:58 pm »
Ще ме карате да правя и аз..Я кажете по-точно,за тютюна?Плийс :drinks:

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #954 -: Април 01, 2012, 17:24:08 pm »

Тютюна се пуши /най-често/ нали? Т.е., посредством дима се усвояват от организма конкретните там вещества. А оргонит и дим... Енфиеее...  ;)

Според мен има доста моменти, които си струва да бъдат изучени, преди да се направи такъв оргонит - времето на експозиция :rofl2: на оргонита върху човека, местоположението /а оттам и броя на оргонитите/... Аз лично не смятам, че е добра идея. Но всеки си преценя.  :hi:
« Последна редакция: Април 01, 2012, 17:29:54 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #955 -: Април 01, 2012, 18:03:28 pm »
Забелязах и друго свойство на оргонитите. Това да присвояват разни миризми. Държах един оргонит в тоалетната заедно с ароматизатор на разстояние един от друг. Сега оргонита не е там, а продължава да излъчва миризмата на ароматизатора с месеци. Самия ароматизатор дори няма такава трайност.


Един доклад. Тези от вас, които знаят, че има кембъстъри в Пловдив са в течение. Установих съвсем случайно, че микровълновия радиометър, който си купих за телефоните, рутерите и микровълновите фурни доста успешно отчита енергията от тръбите на кембъстъра. Реших да започна да измервам всеки ден в определен час енергията от 6-те тръби. Записвам стойностите заедно с тези на времето - влажност, температура, атм. налягане, слънчево/облачно и т.н.


Съвсем отговорно мога да кажа, че резултатите от уреда следват почти 1:1 стойностите за влажността от НИМХ за града. Казах си, най после нещо, с което да установим работата на тая пущина. Друго. Когато е облачно, излъчването е много по-интензивно, а когато е слънчево обратно.


Изводът е, че оргона влияе на водата или е повлиян от водата. Това е така и е безапелационно вярно.

Стигало се е кембъстъра сумарно от всички тръби да излъчва над 5mW, но това беше само веднъж. В повечето от случаите е около 1-2mW. Това са стойности, много надвишаващи GSM по време на разговор.


Графика


Синята графика е влажност, а червената е стойностите на кембъстъра. Не корелират пропорционално, но все пак има следване като профила на ключа с ключалката.
« Последна редакция: Април 01, 2012, 18:21:29 pm от sidewinder »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #956 -: Април 01, 2012, 18:22:34 pm »
sidewinder, за водата /влажността/ е ясно, пише го в книгите. Но за слънцето  :o  в книгите пише точно обратното, при това от сериозни американски учени. Може Пловдив да е аномална зона откъм влиянието на слънчевата радиация и количеството оргон в природата /там разните му камъни с уран и други такива, кой знае/ ::)
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #957 -: Април 01, 2012, 18:23:59 pm »
Така е. Със слънчевите лъчи идва оргон и неговия пик е около 15:00, а най-слъб около 4-5 сутринта. Но все пак излъчването от кембъстъра зависи не толкова от нивата на оргон в околното пространство, а от баланса между земята и атмосферата. Кембъстъра играе ролята на клапа и се включва, когато има дебалансирана среда между земята и атмосферата.
« Последна редакция: Април 02, 2012, 14:12:24 pm от Mirotvorec »

Неактивен uzundio

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #958 -: Април 02, 2012, 14:19:10 pm »
Намерих епоксидна смола в склад в Пловдив на цена 18.90 лева за 1 килограм в комплект с втвърдител и само 10 броя. Ако има желаещи да се обадят на 0877149724 за да им обясня къде е склада. Повече такава цена няма да се намери на пазара...

Оказа се че след новото зареждане цената е пак същата и има наличности в склада...   :drinks:

Неактивен pleasure

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #959 -: Април 03, 2012, 14:46:40 pm »
Изложението в "Земята и хората" тече в момента:
http://earthandman.org/mineralshow/pokana.html

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27