Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1044835 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Божинка, това не е малка работа, ако се е случило наистина. Едва ли би останало скрито-покрито от пресата. Някакви отзиви в техния печат намират ли се?
Ако няма е доста съмнително...
Галене, германците ще се оправят и без нас. Аз тях не ги мисля. Важно е ние какво правим по въпроса. Ето SMSI-H има конструктивно предложение, за което гласувам с двете ръце. Между другото зам.кмета по сигурността отговорил на съветника, към когото бях отправил питане, че не знае за какви следи става въпрос и не го интересуват. Коментариите са излишни. :hi:Аз гласувах против отравянето.
« Последна редакция: Май 27, 2011, 15:58:10 pm от bojinkata »

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Значи цъкането на линк в интернет ще спре пръскането в небето? Интересна позиция. :)
« Последна редакция: Май 27, 2011, 15:59:29 pm от P.E.A.C.E. »

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Само на мен ли ми замириса на "вмирисана партенка" твърдението на Божинката, че благодарение на Меркел в Германия са спрели да ръсят?!?

Божинка, аз съм наясно, че могат да "се оправят и без нас".
Никой не твърди друго.
Нещо май ни литкаш..., а?
« Последна редакция: Май 27, 2011, 16:25:20 pm от Гален »

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Записът от днес - ВИП преживяване с гост Стефка Берова  

http://vbox7.com/play:11f437d9


Среща с представители на БТВ и взимане на проби от почвата


Утре 28 май 2011 г. 10:30 сутринта се събираме на обелиска в Борисовата градина (срещу Полиграфическия) заедно с екип на БТВ "Хрътките" за заснемане на 2 част от предаването за Химическите следи над небето на България. Ще се взимат проби от почвата.

Да се съберем повече!


Знаят ли българите какво е Chemtrails и колко е опасно за хората?  http://www.-Цензурурано - Сайт с преобладаваща дезинформация -/group.php?gid=57991178898#!/pages/%D0%97%D0%BD%D0%B0%D1%8F%D1%82-%D0%BB%D0%B8-%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%BE-%D0%B5-Chemtrails-%D0%B8-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BA%D0%BE-%D0%B5-%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%BE-%D0%B7%D0%B0-%D1%85%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0/146218868743068

« Последна редакция: Май 27, 2011, 18:21:36 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
ЗАПИС НА ХИМИЧЕСКИ СЛЕДИ ОТ САМОЛЕТИ СОФИЯ КВ. СУХА РЕКА 15 ЯНУАРИ - ДНИ ПРЕДИ ОБЯВЯВАНЕ НА ГРИПНА ЕПИДЕМИЯ В СТОЛИЦАТА. ЗА 2 ЧАСА СЛЕДИТЕ ОБРАЗУВАХА ТЕЗИ ОБЛАЦИ И ПЛЪТНА ПЕЛЕНА. музика El Freegano - Матрицата

http://vbox7.com/play:7a270fdc

и в ТУБАТА



« Последна редакция: Май 27, 2011, 18:48:25 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Само на мен ли ми замириса на "вмирисана партенка" твърдението на Божинката, че благодарение на Меркел в Германия са спрели да ръсят?!?
Божинка, аз съм наясно, че могат да "се оправят и без нас".
Никой не твърди друго.
Нещо май ни литкаш..., а?
Галене, не виждам смисъл да влизаме в безсмислен спор или заяждания. Ако са ме лъгали, значи себе си лъжат, но не виждам мотив за това от страна на тези приятели. Ако пък смяташ , че аз си измислям-от какъв зор ???Ако пък завиждаш на Меркел?????????????Шашваш ме. Отиваме в друга тема. Дай да оправим нашата колиба. :hi:

Неактивен monk

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 128
  • And darkly bright are bright in dark directed.
Цитат
Среща с представители на БТВ и взимане на проби от почвата

;) Намерихте ли алуминий
Май не беше най-подходящият момент. Като валне сивият дъждец - тогава трябваше да вземете проби.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Алуминият е най-разпространения елемент на Земята. Основна съставка на глината. От самото начало резултатите са компрометирани, ако вземете проба от почва.

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Чакате да завали дъжд и слагате един празен леген да събере проби.;)
Dreams are messages from the deep.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837

Ще се взимат проби от почвата.


Това ми се струва малко лаижка работа. Така за раздухване малко. Преди известно време предложих да се вземат проби, бях се уговорил с ръководителя на лаборатория за елементен анализ с най-добрия и съвременен апарат в България. Проба за доказване наличие на един елемент струва 300лв. Направиха ми компромис да я пуснат ей така заради мен, щата сме колеги. Обаче не, глас в пустиня.

И като ги вземете тия проби нали ще тряба да се консервират в специален разтвор, докато се занесът до апарата, за да не адхезират съставките по стените съда.

Абе пунта мара малко.

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Би трябвало държавата ни да има контролни проби на почвата от всяка местност,така, когато се взимат нови такива може да се направи анализ с колко са се покачили показателите на веществата.
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Би трябвало държавата ни да има контролни проби на почвата от всяка местност,така, когато се взимат нови такива може да се направи анализ с колко са се покачили показателите на веществата.
Точно така и американците от Калифорния /видно от филмчето/ са разбрали, че съдържанието на алуминий в почвата се е покачило 61 000 пъти. И не само в почвата, а и във водите и в снега във високите части на планините. А от там се е повишила и киселинността.
« Последна редакция: Май 28, 2011, 22:22:35 pm от bojinkata »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
А от там се е повишила и киселинността.

Алуминий и киселинност. Я дай пример за киселина, производна на алуминий.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Сайде, за да не влизаме в безсмислени спорове и заяждания, изгледай филмчетата от Калифорния и Хаваите/приложени тук в темата/, направени от американците и пак ще говорим. Това го казват там. А каква е химията която се сипе над главите я знаят само тези, които зареждат натовските самолети. Тази вечер по БТВ приказваха глупости за тези следи. Поздрави. :hi:

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Разследване на Хрътките за Кемтрейлс част 1

http://vbox7.com/play:ad0f1171

запис от 29 май 2011 г.
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27