Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1044806 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен otnesen

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 648
На 5 ноември 2010 г. в рубриката ми в „На кафе” с Гала по NOVA призовахме зрителите заедно да направим на живо медитация/визуализация. Шоуто е гледано от милиони...

Виж сега, Еленко, не отива на образован психолог като теб да подценява толкова аудиторията. Нали не искаш да повярваме, че до 05.11 "Войната по пътищата" е вървяла с темповете, които познаваме от предните години, а след твоята медитация рязко се е подобрило положението и за последните два месеца не само, че абсолютно никой не е загинал, но дори част от загиналите преди това са възкръснали, за да може да се получи тази статистика. Ясно е, че си прочел някъде междинни резултати и си решил да си припишеш заслугата за изгряването на слънцето. Направих си труда и проверих кога за първи път си споменал за нещо подобно - беше лятото в някакво предаване, каза го просто като идея и след като събеседниците ти възкликнаха нещо като "Нима наистина е възможно?!" ти отговори "Да, възможно е, то вече става".

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Хора, стига сте хвърляли кал един върху друг. Много е грозно отстрани. А иначе в този форум се изтрепва народът да говори за "възвишеност", "повдигане на вибрации", "извисеност" и прочие.. Не рептилиите, не илюминатите.. Сами си правим мизериите. :(

Ясно е, че си прочел някъде междинни резултати и си решил да си припишеш заслугата за изгряването на слънцето.
Откъде е ясно? Може ли да видим точните данни?
Направих си труда и проверих кога за първи път си споменал за нещо подобно - беше лятото в някакво предаване, каза го просто като идея и след като събеседниците ти възкликнаха нещо като "Нима наистина е възможно?!" ти отговори "Да, възможно е, то вече става".
И какво показва/ доказва това, че не разбирам. Не следя подробно темата, затова питам, не се заяждам.Логично изведено от казаното може да означава:
"Да,прави се по света и действа."
"Да, правихме го с група приятели и подейства." и т.н.

Всъщност поводът да се разпиша в темата е всеобщата визуализация. Еленко, знам, че ти не си първият, който организира подобно нещо, но исках да те поздравя за това :hi: и да питам кога ще има пак. Защо да не е всеки ден в един определен час и с различна цел или съвкупност от такива. Ако нямате нищо против можем да нахвърлим в темата предложения към какво да си насочим мисълта и да го направим практика, която да разгласим, за да се включат повече хора. Имам предложение да си насочим усилията към предстоящия преход ("2012").* В кавички е, защото никой не знае точно кога ще е и времето е без значение.
« Последна редакция: Януари 14, 2011, 01:32:47 am от Magnolia »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
otnesen а направи ли си труда да видиш на коя дата си "върнах книжката" и след това коментарите (под статии, интервюта, фейсбуци, клипове), че стотици хора са ми потвърдили (в коментари и писма), че са последвали примера ми... Да си присъствал случайно на мои лекции "За силата на мисълта и обща медитация" (с безплатен вход) по същото време в София и Стара Загора, на които правихме същата медитация с визуализация за намаляването и спирането на "Войната на пътя", да си направи труда да видиш, че след 5.11.2010 последва рязко намаление на жертвите на пътя, което беше отбелязано след седмица (въпреки верижна катастрофа, която последва в неделя, общия брой на катастрофите след 5.11 намаля стремглаво).

Какво по ангелите правиш само тук с висенето си и следенето ми в темата - не беше ли общак/заварчик както твърдиш по строителни обекти?

Magnolia права си, когато светлинни същества с човешко преживяване спорят с органични портали/приспани/злобари/олигофрени/изпилени скептици със заварени невронни връзки/платени агенти с бюджет 123 милиона лева истинските хора отстрани (гости и съфорумци на X net) трудно правят разликата...

Ако горните изброени от мен ценности и представи за намаляването и края на "Войната на пътя" са и ваши – визуализирайте ги всеки ден(по възможност) в 17:45(аз продължавам и след 23:45). Визуализацията може да стане дори и с леко притворени очи(от 3 до 45 мин.) докато се возите в транспорт(но никога, когато се управлява машина).

„Вярвам, че голата истина и безусловната любов ще имат последната дума накрая.”

                                                           Мартин Лутър Кинг младши   

В преданията ми в "На кафе" с Гала съвсем скоро ще се проведат други такива Медитации/Визуализации (Процесът вече е задействан) - въоръжаване с "меч и щит" - общо намерение на създатели на реалността на още хиляди осъзнаващи се светлинни същества с човешко преживяване - изискващи Щастието си. Това е невидимата ни армия - и всеки е Редник и Адмирал едновременно! "Армагедон" се води първо на психологичен план сега, това бойно поле е в нас... Тази армия не е нито "тъмна полярност" нито "бяла полярност". Тя е Звездна/Златна! Ако ви е по-приятно без тези умишлено поддържани човешки жертвоприношения на асфалтовите жертвеници - присъединете се!

Моля администраторите тук да заключат тази тема(точно след този пост) за известно време! Написано е засега и "Необходимото и Достатъчното".

ок[email protected] - винаги отговарям тук  ;)

п.с. Смейте се повече, студенокръвните не понасят това!

...то се случва!
« Последна редакция: Януари 14, 2011, 09:44:20 am от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Цензурираха профила ми/канала ми в YOUtube - точно както предупреди Алекс Джоунс преди 2 месеца за цензуриране на подобни канали. Получих и писма, в които собствениците GOOGLE ме уведомяват, че изтриват всичките ми клипове,а те са 99% за Новия световен ред, химически пръскания/Chemtrails, anti NATO, anti BUSH, anti Obama, anti Международен валутен фонд, аnti masoni... Ako потърсите с ключови думи Еленко Ангелов/Elenko Angelov все още може да се намерят мои клипове качени от други потребители.

Последното ми предупреждение от google( автоматично ми се изтри и профила ми в google) e за това видео на George Green - разкаял се член на истинския елит разказва потресаващи факти http://vbox7.com/play:831ec2c9

YouTube <[email protected]>   добави в адреси  
До: oknele <[email protected]>  
Относно: oknele - Video removed - Copyright Infringement    
Дата: Сряда, 2011, Февруари 16 08:27:41 EET  


oknele - Video removed - Copyright Infringement   help center | e-mail options  
Dear oknele:
We have disabled the following material as a result of a third-party notification from Concious Media Network claiming that this material is infringing:

George Green no hoax


This is the third notification we have received alleging copyright infringement in one of your postings. Consequently, your account has been terminated.

If one of your postings has been misidentified as infringing, you may submit a counter-notification. Information about this process is in our Help Center.

Please note that under Section 512(f) of the Copyright Act, any person who knowingly materially misrepresents that material was disabled due to mistake or misidentification may be liable for damages.

Sincerely,

— The YouTube Team

Aвтоматично ми изтриха и акаунта към jGoogle и за да го активирам отново ми искат личен gsm за да ми пратят кодове  ;D или май май май да ме локализират по-точно къде се намирам в даден момент, кой съм. Eто вижте тук - http://picbg.net/img.php?file=0219b98a80849c0c.PNG


http://vbox7.com/byuser:elenko_angelov Тук в канала в Vbox7 има клипове за Chemtrails и Новия световен ред - моля, който може да сваля клипове от Vbox7 да ги качва в Youtube в собствени или нови канали...
 
« Последна редакция: Февруари 16, 2011, 12:50:24 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Позволявам си да покажа писмо от личните ми съобщения тук с благодарност към sidewinder!

sidewinder Напредващ Неактивен Пол: Публикации: 888 (Без заглавие)« Изпратени до: oknele -: януари 18, 2011, 12:14:46 »      
--------------------------------------------------------------------------------
Здравей Еленко,

Днес, както си вървях за работа си помислих защо не направиш едно предаване за Плана Ран-Ът!?

Българският народ има право да знае на какво дължи 20 годишния геноцид и мизерен живот. Слушам по радиото и чета по новинарските сайтове какви ли не трактовки, изсмукани от пръстите за това на какво се дължи това боксуване. И болшинството са отклоняващи от истината. Всички обвиняват не тези, които трябва.

Темата за рубриката ми този петък 18 февруари от 9:15 в "На кафе" е "ПЛАНЪТ ЗА РАЗОРЕНИЕ НА МАЙКА БЪЛГАРИЯ - ПЛАНА РАН-ЪТ"

« Последна редакция: Февруари 16, 2011, 12:15:16 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Похвално, Еленко, похвално. Имаш много познания по темата и ще стане интересно за хората. Стига Гала с нейните фрустрации да не те прекъсва.

Сега гледах клипа за Джордж Грийн. Просто трябва да ги спрем... Друго нямам какво да кажа. ???

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828


Темата за рубриката ми този петък 18 февруари от 9:15 в "На кафе" е "ПЛАНЪТ ЗА РАЗОРЕНИЕ НА МАЙКА БЪЛГАРИЯ - ПЛАНА РАН-ЪТ"



Поздравления и от мен, че си се заел да представиш тази тема.

Посочи и имената на майкопродавците, Еленко.
Препоръчвам ти да се подготвиш добре, че да не вземам пак гьостерицата... ;)
« Последна редакция: Февруари 16, 2011, 12:50:06 pm от Гален »

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Aвтоматично ми изтриха и акаунта към jGoogle и за да го активирам отново ми искат личен gsm за да ми пратят кодове  ;D или май май май да ме локализират по-точно къде се намирам в даден момент, кой съм. Eто вижте тук - http://picbg.net/img.php?file=0219b98a80849c0c.PNG

Ако се случи и на вас не си давайте GSM за да ви локализират

Били открили "необичайна дейност в профила"...

За гостите на X net, които за първи път чуват за РАН-ЪТ - http://star05.net/e-books/obshtestveni.nauki/conspiracy.ufo/proektat.ran-at.pdf

http://www.bgsviat.narod.ru/

http://www.thespiritofoknele.org/part1/index.html Темата ми за петък в "На кафе" е в бутон 6 - ПЛАНЪТ ЗА РАЗОРЕНИЕ НА МАЙКА БЪЛГАРИЯ ПЛАНА РАН-ЪТ
« Последна редакция: Февруари 16, 2011, 12:58:33 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Аз не съм шеф в НОВА или в "На кафе", аз съм човекът с петъчната рубрика в "На кафе", която има висок рейтинг -данните показват, че е много гледана и заради това главно от НОВА ме търпят.

За да ме допускат и одобряват за национално излъчване темите ми досега, огромна заслуга има лично Гала, както и продуцентите, редакторите и сценаристите в "На кафе".

Някои от тях са форумци тук в X net oт години - невидими герои на ЕВОЛЮЦИЯТА И РЕВОЛЮЦИЯТА НА СВОБОДНОТО СЪЗНАНИЕ...

Сега въпреки, че съм го казвал и по-назад тук, става по-ясно - защо Аз и как успявам да се промъквам в тази най-проклета сила ТЕЛЕвизията...

« Последна редакция: Февруари 16, 2011, 13:53:07 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Телевизията е инструмент, както за добро, така и за лошо. Някои просто са избрали лошото като приоритет. 

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Еленко,поздравления за петъчната тема! :hi:

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828


http://www.thespiritofoknele.org/part1/index.html
Темата ми за петък в "На кафе" е в бутон 6 - ПЛАНЪТ ЗА РАЗОРЕНИЕ НА МАЙКА БЪЛГАРИЯ ПЛАНА РАН-ЪТ


Не видях в материала ти имената на продажниците.
Надявам се, че няма да те препънат режисьорите и да ги спестиш на аудиторията.

Припомня ги:
http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,10332.0.html

Имената на българските икономисти, участвали в Проекта "Ран - Ът"

1. Професор Иван Ангелов - старши икономически съветник на министър-председателя Венцислав Антонов (ВИИ "Карл Маркс")

2. Румен Аврамов - Икономически институт, БАН

3. Валери Борисов - юридически съветник в Министерството на икономиката и планирането

4. Д-р Венцислав Димитров - Икономически институт, БАН

5. Д-р Генчо Димов - старши икономист в Министерство на външноикономическите връзки

6. Стою Дулев - заместник-министър на икономиката и планирането

7. Д-р Никола Гълабов - Икономически институт, БАН

8. Професор Илия Георгиев - Икономически институт, БАН

9. Д-р Румен Георгиев - генерален директор, Минералбанк

10. Димитър Костов - заместник-министър на финансите

11. Д-р Иван Костов - ВМЕИ "Ленин"

12. Емил Хърсев - ВИИ "Карл Маркс"

13. Татяна Хубенова - Икономически институт, БАН

14. Д-р Димитър Иванов - Икономически институт, БАН

15. Професор Лилия Каракашева - главен директор, Министерство на външноикономическите връзки

16. Д-р Найден Найденов - заместник-министър на икономиката и планирането

17. Д-р Невяна Кръстева - научен сътрудник, Министерство на външноикономическите връзки

18. Георги Панков - заместник-министър на икономическата реформа

19. Професор Огнян Панов - директор, Институт по държавно и стопанско управление

20. Атанас Папаризов - генерален директор, Министерство на външноикономическите връзки

21. Д-р Огнян Пишев - старши икономически съветник на президента

22. Д-р Иван Пушкаров - Икономически институт, БАН

23. Професор Димитър Шопов - заместник-председател, Комитет по труда и социалното осигуряване

24. Боян Славенков - Икономически институт, БАН

25. Професор Стефан Стоилов - министър на икономическата реформа

26. Професор Милчо Стоименов - ВИИ "Карл Маркс"

27. Професор Тодор Вълчев - Икономически институт, БАН

28. Христина Вучева - Научно-изследователски институт, Министерство на финансите

29. Венцислав Антонов - ВИИ "Карл Маркс"

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Гален това е едно от първите неща, за които се предупреждава - без имена на лица (в случая задници) в национален ефир, които ги няма да се защитят от тези обвинения/факти... Най-малкото на предаванията в телевизиите им е писнало да ги съдят за това...

Както се казва в много материали по темата за "Плана Ран-Ът" - Те вече получиха своите награди и много от тях са на ръководни и ключови позиции и финансово силни...

"Някои от 29-членния български екип, взел участие в подготвянето на плана “Ран-Ът”, вече получиха своите награди. Те се превърнаха във водещи фигури в обществения живот"

Ще се постарая да ги кажа, особено - Емил Хърсев не слизащ от медиите, Венцислав Димитров, Професор Иван Ангелов,  Атанас Папаризов иван костов...

Виновните за смъртта на авиокомпанията - Иван Костов, Александър Божков (лека му пръст), масона Марио Тагарински и Вилхелм Краус, все още са на свобода. Авиокомпания "Балкан" стана собственост на израелския бизнесмен Гад Зееви за $150 000, колкото два/три апартамента в София. За смешните пари от 230 млн. евро бяха продадени и 65% от БТК. По-късно компанията направи милиардери новите си собственици.

През 2003 г. Симеон Сакскобургготски, имаше среща с Ричард Ран - единия от двамата бащи на програмата. Същата година беше премахнато взаимно-спомагателното здравно осигуряване, при което работещия съпруг осигурява безработния. В резултат днес около 1 200 000 български граждани са с прекъснати здравни права...



http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен otnesen

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 648
Ако се случи и на вас не си давайте GSM за да ви локализират
И какво сега - могъщата Матрица не може да ме локализира, освен ако не си дам доброволно телефона ли? Ураааа - спасени сме!! Колко било просто - само да не си даваш телефона и си извън схемата!

Неактивен the_special_boy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 179
Aвтоматично ми изтриха и акаунта към jGoogle и за да го активирам отново ми искат личен gsm за да ми пратят кодове  ;D или май май май да ме локализират по-точно къде се намирам в даден момент, кой съм. Eто вижте тук - http://picbg.net/img.php?file=0219b98a80849c0c.PNG

Ако се случи и на вас не си давайте GSM за да ви локализират
Преди 2дни и на мен ми искаха личен gsm за да ми пратят кодове но така и не им съдействах.
Всеки живее в някакъв измислен филм,но като че ли моят филм е по действителен случай!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27