Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1047221 пъти)

0 Потребители и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 515
radon , самата молитва Отче наш,може и да не означава нищо полезно.НО , самата мисъл,енергия и очакване след нея означава много.Там е заровено кучето,а не в молитвата.Същото нещо съм го чел и с прекръстването.След като си прекръстим храната,умирали микробите ;D.Номерът не е във прекръстването,а във това на което вярваме.фАКТ.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен алибаба

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 794
Така е АРРИ, тогава отговори на следващия въпрос. Ако НЕ вярваш в НИЩО, тогава какво става? Каква защита можеш да ползваш? Или помощ?

Неактивен Nikola_Davidov

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 310
  • Dukkham c'eva paññapemi Dukkhassaca nirodhaṃ
« Последна редакция: Август 16, 2010, 14:25:32 pm от Nikola_Davidov »
Най-лошото, което може да ти се случи в този живот, е да се вземеш насериозно.

Неактивен алибаба

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 794
Не мисля, че Буда е пример на някой който не вярва в нищо. Това, че не вярва в илюзиите на майя не означава, че не вярва в нищо.
И става така, че колкото повече се освобождаваш от вярване в илюзии толкова повече расте друга вяра в теб.
Никога не ти се отнема нещо без да се замени с друго, по-добро.
Ето това наприемер също е ВЯРА. Моята вяра. Аз избирам да вярвам в това, защото имам нужда да вярвам в нещо. Нещо, което е добре за мен. Което ще ме прави по-силна и по-независима.
Ето аз ВЯРВАМ, че човека има властта да направи изборът в какво да вярва. Съвсем спокойно може да си избире да вярва в своите безгнични възможности и сили и на всечки пречки, спънки, проблеми, моменти на обезверяване да гледа просто като на временни неразположения.

Неактивен radon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 171
radon , самата молитва Отче наш,може и да не означава нищо полезно.НО , самата мисъл,енергия и очакване след нея означава много.
Има ли нещо, което да правиш в ежедневието си, без да очакваш нещо, като резултат? Логиката ти куца.... :negative:

Неактивен goldeneagle

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
  • no world order
аз пък вервам у това :)))

http://www.vbox7.com/play:8ddb85a9

поздрав ЗА верващите и неверващите  ::)

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 515
Така е АРРИ, тогава отговори на следващия въпрос. Ако НЕ вярваш в НИЩО, тогава какво става? Каква защита можеш да ползваш? Или помощ?

Аз вярвам в себе си.А не в молитвите.Всичко си зависи от нас.Силата е в нас самите,а не в думите на молитвите.Разбираш ли?
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен алибаба

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 794
Да, разбирам те. Но ти имаш определено мнение за понятието "молитва" , като нещо, което отправяш към някого с цел нещо да получиш. Има и друго схаващане на молитвата. Като един метод за настройка на съзнанието. Настройка на вълна - вяра в благополучието ти примерно. Или..дори..вяра в себе си и в твоята връзка с цялото, с Вселената...и с нейната разумност. Ако погледнеш на молитвата от този ъгъл може да се каже, че молитвата е начин да вярваш в себе си.
Всичко зависи какъв смисъл влагаш в понятията. И това "себе си" не е еднозначно. Защото от нивото на съзнаниито зависи какво е това "себе си". Един се отъждествява с тялото си, втори с егото си, трети с душата си, с духа си, с духа като цяло.....нива, нива, нива....и от този ъгъл пък "вярвам в себе си" нищо не означава...

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 515
Да, разбирам те. Но ти имаш определено мнение за понятието "молитва" , като нещо, което отправяш към някого с цел нещо да получиш. Има и друго схаващане на молитвата. Като един метод за настройка на съзнанието...... Един се отъждествява с тялото си, втори с егото си, трети с душата си, с духа си, с духа като цяло.....нива, нива, нива....и от този ъгъл пък "вярвам в себе си" нищо не означава...

Не ми се задълбава в темата,но пак ти казвам,че повече вярвам в себе си,отколкото на молитвите.Аз съзнанието си го настройвам по друг начин,а не с мантри,тантри и молитви.За себе си не знам с какво се отъждествявам.Може и да съм фантом ;).
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен алибаба

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 794
Добре  :) И без това се отклонихме от темата...за...рептилиите и пр.
Но за да се върнем към нея смятам, че и те са някъде в някой слой на съзнанието и дали ще си имаш вземане даване с тях или не зависи от това дали и ти ще се озовеш в същия този слой или ще отидеш в друг по свой избор.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 515
Аз до сега риптили не съм виждал.И не искам да виждам.А това със слоевете не го схванах :nea:.Ама не мисля,че риптилите са само в мойта глава ;).
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Към края на книгата на румънската психотерапевтка Ариана Хава – „Инуаки, рептилия во мне. Необыкновенные открытия о прошлом, настоящем и будущем Земли”, инуака много ясно обясни как от векове РЕПТИЛИТЕ/АНУНАКИ ни облъчват/приспиват с честота от скрити кристали в големите гранитни обелиски сложени и на специални места по целия свят(обелиските са пред очите ни).

Авторката на книгата е румънска психоложка, при която довеждат деветгодишното момче Давид, чиито родители са шокирани от думите и действията на сина си, и предполагат, че това се дължи на психическо разтройство. Момчето се оказва извънземен от планетата Инуа от съзвездието Орион. Ариана провежда десетки срещи през 2008 г., в които той разказва за планетата си и влечугоподобните Анунаки.

Ариана Хава Инуаки, рептилия во мне
Необыкновенные открытия о прошлом, настоящем и будущем Земли


На энергетическом уровне, на нас каждый день воздействует вредоносная энергия, которая блокирует чакру любви. Это делают затем, чтобы мы не могли принимать благотворную энергию, которую нам присылает Матрица.
А: А как она на нас воздействует? Постоянно?
Д: Я чувствую это влияния где-то два раза в день Один раз в полночь, а другой — в обед.
А: И сколько это длится?
Д: Около получаса.
А: И это на глобальном уровне?
Д: Только, насколько я это вижу, всем отсылается эта информация в эти часы. То есть, когда у людей полночь или обед.
А: А как это осуществляется?
Д: При помощи специальных приборов, похожих на обелиски. Они выполнены из гранита, только пусты внутри. До этого пустого пространства внутри можно добраться через подземные каналы. Там расположены огромные кристаллы, содержащие определенную программу. В определенное время ануннакки приходят, проверяют, изменяют или увеличивают мощность этой передачи.
А: А где находятся эти обелиски? Внутри Земли?
Д: Нет, они снаружи. Их все видят. Они есть в Англии, в Америке, в Египте, во Франции, везде. Всего их семь.
А: И мы ничего не можем сделать, чтобы противостоять их трансляции?
Д: Мы не можем её заблокировать. Мы можем только защитить самих себя.
А: Как?
Д: Самая лучшая защита — это медь.
А: А как её использовать?
Д: Можно носить постоянно амулет из меди. Только он должен быть круглый или овальный, ни в коем случае не квадратный.
А: А что не так с квадратом?
Д: Он не подходит энергетическому полю человека. Все в нашем теле округло. Представь себе, что ты сделаешь разрез позвоночника, рук, головы, пальцев, чакр… все округлое. Это — символ вечности. У моей мамы есть квадратное кольцо, которое она иногда носит поверх обручального. Часто, оно вызывает головную боль. Я ей сказал почему, но она мне не верит. Я вижу, как оно воздействует на чакры. Я ясно вижу, как они начинают уменьшаться, а скорость их вращения изменяется…
А: И этого достаточно? Просто носить что-нибудь из меди?
Д: Да. Это очень помогает. В идеале, конечно, надо было бы защитить комнату, в которой мы спим.
А: Как?
Д: Окружить комнату проволокой из меди, или, хотя бы, кровать. Только концы должны быть соединены. Так мы будем защищены. Ничто не сможет проникнуть в это поле. Особенно, если отправить в Матрицу идею защиты, когда соединяешь концы проволоки. А медь — священный металл.
А: Почему?
Д: Потому что она создает поле, которое по своей силе очень похоже на вибрацию любви.
А: Может быть отсюда происходит ассоциация «медь- планета Венера».
Д: Медь положительно влияет на рост растений, лечебно воздействует на легкие, а в будущем откроется, что медь положительно влияет и на человеческое ДНК. Если ты будешь носить этот металл, он заставит все тело начать резонировать с тем, чтобы раскрыть чакру любви. Как только эта чакра будет раскрыта, организм сможет привести в действие систему по самозащите от любого отрицательного энергетического воздействия.
А: Почему?
Д: Потому что душа, достигшая этого, имеет такой же пульс, что и Матрица. Душа вибрирует вместе с ней и, поэтому, получает её защиту и поддержку. Это значит, что человек идет по пути Истины и восхождения. Это значит, что доступ к ним уже никак не может быть заблокирован, и ничто не сможет свернуть его с этого пути. Тебе надо понять, что мы находимся здесь, сейчас для того, чтобы помочь Земле, чтобы участвовать в её вознесении, в ожидающих её переменах. А она, в свою очередь, отплатит нам тем, что сделает нас своими жителями в новом мире. Это будет чудесно. Это будет что-то другое. Поэтому нам надо понять, что мы можем ей помочь, думая позитивно, пожелав того, чтобы старый порядок пришел к концу, чтобы мы вступили в новую эру. Нам больше нельзя позволять другим влиять на нас, перенимать их объяснения, их страхи. Нам надо слушать свою душу. Если мы чувтсвуем, что хотим перемен, тогда нужно пожелать этого всем своим существом, от всей души. Каждую секунду надо думать о свободе, о переменах, о любви. Нам нужно мысленно создать идеальный мир и жить в нем, питать его своими надеждами и желаниями, чтобы он стал реальностью. Настал момент понять, что никто не имеет права красть у нас нашу жизнь, судьбу, решать за нас. Поэтому я прошу вас быть рядом с нами, с теми, кто пришел принести вам эту информацию. Я прошу вас помочь нам помочь вам.

Кръвта на Рептилите и познатите ни земни влечуги е базирана на медта, която при окисление става синьо-зелена. Кръвта на хората съдържа желязо, която когато се окисли става червено-кафява. Кръвта на мекотелите - октоподи, калмари и сепиите също е синя. Конкретно причината за синия цвят е дихателният пигмент хемоцианин, в който присъства не желязо, както при хемоглобина, а мед. Когато се съедини с кислорода от въздуха, хемоцианинът става син, а когато отдава кислород на тъканите той изсветлява. Това е причината в артериите на рептили и мекотели да тече синьо-зелена кръв, а във вените им небесносиня.

От там рептилските кръвни линии управляващи Земята до днес се наричат „синьокръвните”. Това е главната причина аристократите по света да се наричат хора със синя кръв, а не само заради това, че се женят помежду си и страдат от хемофилия. Хемофилията е едно от множеството заболявания, предавани в европейските аристократични семейства. През 19 и 20 в., е документирано, че хемофилията е разпространена почти във всички кралски семейства в Европа(официално за неин източник се смята Кралица Виктория).

Съветът на инуака Давид е да носим кръгъл или овален амулет изработен от мед, който ще ни предпазва от облъчването на Рептилите с кристалите в гранитните обелиски поставени пред очите ни по целия свят, по обедно време и в полунощ. Носенето на мед предпазва от вредното блокиране на чакрите ни.

Пишейки сега този текст на лаптопа си имах следната синхронност – телевизора работеше и от време на време следях 18 серия от 9 сезон на сериала по AXN на „Старгейт”. В момента, в който завърших по-горното изречение за рептислата технология на обелиските, един от главните герои от сериала Тилк(който носеше змийски симбиот в тялото си) вкарваше код в гранитен обелиск в гората. Той отмести древната клавиатура като каменна плоча със знаци и във вътрешността на съоражението се разкри кристална технология. От дете съм благодарен, че имам подобни синхронности, които аз възприемам като табели показващи ми, че се движа в „правилната посока и магистрала” към Истината.

Според Стюард Свердлов Рептилите решили да смесят своите гени с гените на човеците от повърхността. Било лесно да създадат умствания модел,тъй-като в човешкия прототип вече е било заложено рептилска генетика,и рептилска честота в област от мозъка на хибридния човек. Популацията в Шумер била избрана за начало.

Става по-ясно защо на официалния ми сайт www.thespiritofoknele.org КЪРТЯ СВЕТОВНИТЕ ОБЕЛИСКИ? От години в сънищата си(имам намерение подробно да разкажа в отделна книга или медиен проект) имам прозрения за тези "досадни игли"

http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Rio

  • Гост
« Последна редакция: Август 16, 2010, 18:07:37 pm от Rio »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 515
Цитат
Според Стюард Свердлов Рептилите решили да смесят своите гени с гените на човеците от повърхността. Било лесно да създадат умствания модел,тъй-като в човешкия прототип вече е било заложено рептилска генетика,и рептилска честота в област от мозъка на хибридния човек. Популацията в Шумер била избрана за начало.

То беше ясно,че са ни създали риптилите.Ама разбирам от написаното,че и аз имам риптилска кръв,а не само „синьокръвните” :o?
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен алибаба

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 794
Аз до сега риптили не съм виждал.И не искам да виждам.А това със слоевете не го схванах :nea:.Ама не мисля,че риптилите са само в мойта глава ;).
Не съзнанието е в твоята глава, а ти, тялото ти е вътре в съзнанието.
Така, че като казвам, че рептилиите са в някой слой на съзнанието това не означава вътре в главата.
Странно, но точно преди няколко дена прочетох книгата "Автобиография на един йогин", където гуруто на Йогананда му заръчва да си направи амулет за предпазване от вредни влияния. Но ..доколкото си спомням не беше меден, а комбинация от олово, мед и сребро. Нещо такова. Също се описва за един кръгъл амулет, който се материализирал в ръцете на майка му малко след като той се родил и до един момент го е насочвал по пътя.После изчезнал пак така внезапно както се и бил появил.
Гуруто говори също за огромното значение на някои скъпоценни или полускъпоценни камъни...като защита. Но май за всеки един човек си има специфична защита. Поне аз останах с такова впечатление.
Хвана ме яд, че няма кой да ми каже какъв точно амулет да си направя аз.
Напоследък ме тегли много към аметист - виолетово лилав камък. И даже си купих пръстен при положение, че никога досега не съм се интересувала от бижута, камъни, пръстени и гривни?!
Чак ми е странно  - как така дадох 40 лева за пръстен с аметист?! Откъде пък ми хрумна?!
Ето, че и мен ме гонят синхронизми.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27