Автор Тема: Déjà Vu и грешната предства за времето  (Прочетена 32381 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mystic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 169
Re: Дежа вю-??? И грешната предства за времето
« Отговор #15 -: Ноември 02, 2006, 00:20:56 am »
Според мен дежа вю е спиране на времето, момент в които минало, настояще и бъдеще се сливат. Тъй като времето ни ограничава и сме устроени така, че да живеем според времеви измерения на всички ни се струва странно когато преживяваме дежа вю, а в същност това е реалноста. Няма време и минало, настояще и бъдеще се случват в един и същи момент. :)
« Последна редакция: Ноември 02, 2006, 16:26:40 pm от Horus »

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Дежа вю-??? И грешната предства за времето
« Отговор #16 -: Ноември 02, 2006, 00:28:28 am »
Интересна гледна точка. Здравей и от нас, можеш да видиш тази тема: http://www.xnetbg.com/www/site/smf/index.php?topic=1923.0
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Mystic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 169
Re: Дежа вю-??? И грешната предства за времето
« Отговор #17 -: Ноември 02, 2006, 00:40:35 am »
Хм интересно е под кой номер съм аз. 8) 666 е добро число! ;D
« Последна редакция: Ноември 02, 2006, 00:44:43 am от Horus »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Дежа вю-??? И грешната предства за времето
« Отговор #18 -: Ноември 02, 2006, 00:45:41 am »
Дежа-вю - фразата се използва за чувството, че вече сте били някъде, но знаете, че в този си живот не сте ходили там. Това чувство се дължи на това, че сте в същата област на друга своя инкарнация, но на различна времева честота. Вашият комфорт или дискомфорт преминава през вашия Висш Аз. Обърнете внимание: това не е МИНАЛ живот - това е ДРУГ живот, тъй като всички инкарнации стават едновременно на различни честоти, които ние в трето измерение наричаме време.


Вал Валериан - Матрицата V

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
Re: Дежа вю-??? И грешната предства за времето
« Отговор #19 -: Ноември 02, 2006, 00:55:50 am »
Извинявам се за латиницата, но нямам кирилица. :(
Според мен дежа вю е спиране на времето, момент в които минало, настояще и бъдеще се сливат. Тъй като времето ни ограничава и сме устроени така, че да живеем според времеви измерения на всички ни се струва странно когато преживяваме дежа вю, а в същност това е реалноста. Няма време и минало, настояще и бъдеще се случват в един и същи момент. :)

Здравей Мистично дете :-*,
Много точно го каза и ....добре дошла ;)
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

Неактивен Mystic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 169
Re: Дежа вю-??? И грешната предства за времето
« Отговор #20 -: Ноември 02, 2006, 01:01:13 am »
Цитат
Здравей Мистично дете :-*,
Много точно го каза и ....добре дошла ;)
Добре заварила! :-*
« Последна редакция: Ноември 02, 2006, 01:12:08 am от Horus »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Дежа вю-??? И грешната предства за времето
« Отговор #21 -: Ноември 02, 2006, 01:16:21 am »
Хм интересно е под кой номер съм аз. 8) 666 е добро число! ;D

Знаех си аз че антихриста е жена

Тва шегичка само ама не се сдържах  ;)

Неактивен Mystic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 169
Re: Дежа вю-??? И грешната предства за времето
« Отговор #22 -: Ноември 02, 2006, 01:23:24 am »
Хм интересно е под кой номер съм аз. 8) 666 е добро число! ;D

Знаех си аз че антихриста е жена

Тва шегичка само ама не се сдържах  ;)

Аз не вярвам в Антихриста. За мен не съществува Сатана! :D
« Последна редакция: Ноември 02, 2006, 01:37:30 am от Horus »

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Дежа вю-??? И грешната предства за времето
« Отговор #23 -: Ноември 02, 2006, 02:08:58 am »
Аз пък какво странно Дежа  ву имах вчера. Както си седях на леглото и се занимавах с песа, си спомних, че преди доста време съм изпитал дежа  ву точно за този момент. Как да го обясня тогава видях по някакъв начин точно тази ситуация (като се занимавах с кучето) и ми се стори адски позната. И вчера се усетих, че тогава съм мислел за сегашния момент и съм го възприел като нещо адски познато, а то се случва чак сега. А, сега де? Знаех си аз, че не трябва да пия онова мастило...
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: Дежа вю-??? И грешната предства за времето
« Отговор #24 -: Ноември 02, 2006, 08:31:11 am »
не е от мастилото, и на мен ми се е случвало. Само че не се сещам за конкретен случай
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен Sikozu®

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 144
  • Resistance is futile. You will be assimilated.
    • Aur0ra
Re: Дежа вю-??? И грешната предства за времето
« Отговор #25 -: Ноември 02, 2006, 11:55:05 am »
Това е просто бъг в матрицата. Спокойно сега работим върху отстраняването на проблема. ;D
Ако имате и други проблеми като ясновидство, телекинеза, телепатия и т.н. моля докладвайте на [email protected] и нашите програмисти ще ви оправят ;)
Тъп съм не ме слушайте.

IYI

  • Гост
Re: Дежа вю-??? И грешната предства за времето
« Отговор #26 -: Ноември 02, 2006, 17:08:07 pm »
Мистик.., добре дошла!
Много време мина!

Де-жавюто е много просто нещо и истината за него се намира по средата на вашите мнения.Но
искам да кажа, че не е точно така.Де-жавюто е сложно за хората, които не са увлядяли процесите
на съзнанието.Що се отнася до твърдението на Хоруса, нещата не стоят точно така, но да не забравяме,
че кой каквото си избере, това ще бъде истината...Още един опит от моя страна с нисшата система Разум да
обясним нещата:

Обяснение от нисшата система-Разум!

Човек несъзнателно формира своето бъдеще и стигайки човека до това формирование(вече материализирано) му се струва познато, видяно, да то е видяно но не в минал живот а в този, вътре в съзнанието, когато определени процеси формират бъдещето на човека.

Странична информация:
Всичко е процес на движение, което се осъществява от намерението на човек, което намерение се обуславя от мислите и желанията.Мислите, желанията и намерененията обуславят и предначертават бъдещето движение на
същността по  определени жизнени линии, тези жизнени линии са в следствие на човешка мисъл!Мисъл-формите
на човек са тези, които формират бъдещето и когато човек ДОСТИГНЕ тези предварително създадени(материализирани)мисъл-форми вече въплатени в материален вид му се струват отнякъде познати, а именно де-жавю.Де-жавю е предварително несъзнателно направен избор за бъдеще, което се материализира и естествено човек минава през тази материализация.Ключовият въпрос е дали може де-жавю да бъде съзнателен процес-ДА МОЖЕ, което от своя страна означава, че е напълно възможно сътворяване на бъдещи реалности, които няма да бъдат откъслечни моменти на съзнанието т.е. де-жавю, а напълно осъзнато и разбиращо от само себе си действие.

Oberon

  • Гост
Re: Дежа вю-??? И грешната предства за времето
« Отговор #27 -: Ноември 02, 2006, 18:46:41 pm »
Хм интересно е под кой номер съм аз. 8) 666 е добро число! ;D

Знаех си аз че антихриста е жена

Тва шегичка само ама не се сдържах  ;)

Ето ти елементарен пример за това, как модераторите постват понякога:) Ако аз бях модератор, моментално го трия това. Ти, Alien, трябва да си пример. И когато изтриеш даден пост, това наистина да се налага. С подобни постове демонстрираш чисто и просто модераторка власт, а не обективност. Защото ние не можем да изтрием този несъществен пост, нали:))?

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Дежа вю-??? И грешната предства за времето
« Отговор #28 -: Ноември 02, 2006, 20:34:49 pm »
Интересно обяснение на явлението дежа-вю от страна на IYI-спомняне на намерението точно в момента на неговото изпълнение.
Приемам, че възнамеряването е още преди раждането, а, както се коментираше в една друга тема, то може да е едновременно в няколко реалности. Та си мисля, че дежа-вю се проявява тогава, когато е изявено  едно и също намерение в поне две паралелни реалности и то се случва по едно и също време(колкото и относително да е то). В случая се получава удвоено енергийно вибриране и човек с малко по-финна настройка го усеща.
Интересно, дали моят двойник в другата реалност усеща този миг по същия начин?
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Mystic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 169
Re: Дежа вю-??? И грешната предства за времето
« Отговор #29 -: Ноември 02, 2006, 22:50:29 pm »
Напълни съм съгласна с мненията на IYI и Миротворец  :D
@IYI  От какво мина много време?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27