Автор Тема: За Дан Браун  (Прочетена 28973 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Отг: За Дан Браун
« Отговор #60 -: Май 23, 2006, 11:26:07 am »
Абе филма е с невероятен успех. Не познавам колега, който да не го е гледал или да не иска да го гледа. 90% процента от тях са чели и книгата. Ще ви кажа нещо интересно, което много не ми допадна. Вчера идва един колега при мен и ми казва: Абе знам, че си Илюминати фен, знаеш ли някакви книги, които мога да прочета, за да разбера нещо за тях. И аз супер ентусиазиран му дадох англиската версия на нашият сайт и някои други сайтове. Както и да, той почна да ме разпитва разни неща...къде беше дочул нещо вярно, къде беше грешно, в крайна сметка му разказах в сбит преразказ цялата история. През цялото време въобще си нямах и на представа обаче, че той всъщност се кефи на Илюминати и търси информация, за да се запознае повечко с историята им и да влезне по някакъв начин в техните структури. Всъщност това нещо ми го каза почти накрая на нашият разговор. Разбира се не пропуснах да му кажа, че това е грешна стъпка и му дадох още 10 сайта отгоре, барем нещо му помогнат... Но както и да е де. Идеята е че след филма или след книгата по простичките хора остават с впечатлението, че Илюминати са жесток Орден, в който задължително трябва да влезнат.

И мисля, че именно това е една от основните наши цели. Да предоставяме информация на хората, която да им даде възможност сами да решат накъд да тръгнат. А не като коне с капаци да се втурват напред...

Затова много искам да развия и английската версия, която ще бъде нещо като Европейски портал за конспирации и уфология. И най-вероятно ще разделя българският xnetbg.com от английсата версия и ще я преместим на друг домейн...
« Последна редакция: Май 23, 2006, 11:31:29 am от Admin »
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Eon

  • Гост
Отг: За Дан Браун
« Отговор #61 -: Май 23, 2006, 11:30:28 am »
Та фактически във филма фигурираха Опус Деи и Ордена на Зион. (Защо му казват Сион). :---

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Отг: За Дан Браун
« Отговор #62 -: Май 23, 2006, 11:32:22 am »
Защото на френски е Sion

ЕОН, имах предвид другата книга на Дан Браун - Илюминати.
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Antonium

  • Гост
Отг: За Дан Браун
« Отговор #63 -: Май 23, 2006, 14:00:08 pm »
Доколкото знам тази книга Илюминати е в процес на издаване, да не би да говорите за Шестото клеймо - / заглавие на български/. Според мен е доста по-добра от Шифъра.

Antonium

  • Гост
Отг: За Дан Браун
« Отговор #64 -: Май 23, 2006, 15:17:22 pm »
Извинявам се, новата книга на Дан Браун не е Илюминати а Ангели и демони.

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Отг: За Дан Браун
« Отговор #65 -: Май 23, 2006, 21:42:59 pm »
В Германия ILLUMINATI отдавна е на пазара. Можеби вече от 1 година.
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27