Автор Тема: Генетика - експерименти  (Прочетена 18740 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Силата

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 264
Re: Генетика - експерименти
« Отговор #30 -: Юни 27, 2007, 12:45:57 pm »
Цитат
Лондон разреши опитите за кръстосване на човешки и животински клетки с научна цел

Ха ха..Много смешно.Даже и аз се хванах на въдицата. :DМоже би те се опитват да направят армия от клонирани.Да махнат всички недостатъци за един перфектен войик. :D.


Аз гледах някаква документалка за ваксините и там се чудеха как да направят ваксините по - ефективни и по - достъпни. Накрая показаха, че в момента се провежда такъв експеримент, в който се опитват да вкарат ваксината в растение и тя да се приема докато ядем. Успели са да постигнат това с картофи, сега вече разработват "ваксиниран банан", понеже бил широко достъпен и се консумирал суров. Казаха, че експериментите вървят успешно и до 3-4 години ще бъде възможно тези продукти да се пуснат на пазара. За какво говорим въобще?

Много правилно и находчиво.
« Последна редакция: Юни 27, 2007, 18:32:36 pm от H. »
...и нека силата да бъде с теб.Aз знам неща ,за които ти даже не си и подозирал... че знам.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Генетика - експерименти
« Отговор #31 -: Октомври 28, 2007, 04:17:31 am »
Кандидатствах за работа в една фирма за изследвания на гените. На интервюто ми казаха, че плановете на фармацевтичните компании в момента са, лекарствата в скоро време да се изработват за всеки индивидуално, според личните му гени, а не както е сега - аспирини, аналгини, антибиотици и тн. да са еднакви за всички.

Целта била да се намалят страничните ефекти, които се проявяват при определени хора. За да се направи това, значи ще искат да държат база данни или за гените на всеки човек, или поне на тия дето посещават лекари отвреме на време.

Това ме навежда на мисълта - ако развитието на човека става с генни изменения (незнам конкретно това дали е така). То ако някой е тръгнал за някъде, тия работи ще се установяват своевременно, с рутинните лекарски прегледи.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен rofl

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 164
Re: Генетика - експерименти
« Отговор #32 -: Ноември 06, 2007, 11:07:58 am »
http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1119204

Американски учени създадоха супермишка с небивала сила и издръжливост

Сега може да се очаква откритието на американските учени да бъде използвано за радикално усъвършенстване на физическите възможности на човека
03.11.2007

Учените по цял свят са потресени от успехите на генетично модифицирана "супермишка", на която американски биолози са успели да придадат необикновена физическа сила и издръжливост.

Тя може да тича часове наред, без да се уморява. Живее по-дълго, прави секс по-често, яде повече, но не дебелее, пише "Индипендънт".

Достиженията на гризача в сравнение с останалите мишки са сравними с резултатите на най-добрите спортисти в света.

Сега може да се очаква откритието на американските учени да бъде използвано за радикално усъвършенстване на физическите възможности на човека.

Супермишката може да тича цели пет часа, дори повече, без почивка със скорост 20 м/сек, изминавайки до 6 км. Според изследователите при човека това ще е равносилно на скоростно изкачване с велосипед на алпийски връх без почивки.

Новият вид изяжда 60% повече храна от обикновената, но не трупа тегло. Тя живее по-дълго и дори на преклонна възраст не губи репродуктивните си способности.

Американските учени, които вече разполагат с цяла колония от 500 такива животни, казват, че сами са били удивени от възможностите им, особено като се има предвид, че супермишките са създадени при стандартна процедура по модифициране на един-единствен ген, който регулира обмяната на веществата. Този ген при мишките е общ с хората.

Всичко обаче си има и обратна страна. Съществата тежат по-малко от обикновените и са крайно агресивни. Засега обаче причината не е ясна.
Някой доста упорито ми трие съобщенията ;-)

Неактивен Тук и сега

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 253
Относно: Re: Генетика - експерименти
« Отговор #33 -: Март 17, 2008, 01:25:32 am »
Кандидатствах за работа в една фирма за изследвания на гените. На интервюто ми казаха, че плановете на фармацевтичните компании в момента са, лекарствата в скоро време да се изработват за всеки индивидуално, според личните му гени, а не както е сега - аспирини, аналгини, антибиотици и тн. да са еднакви за всички.

Ами това е също още една от причините,за които сега могат да искат да влиза ДНК в новите карти.Като вкарат и чипчето-то ще им подава от какво ново експериментално лечение се нуждае индивида,т.е.жертвата.
Що се отнася до ваксините-там е голям ужас-като се има впредвид,че в съставa им влизат освен живака,амониевите соли и формалдехида,ами и кръв от кокошка,маймунски мозък и т.н.Това обяснява и донякъде защо в момента хората стават маймуни.Абсолютно буквално.Да не забравяме и,че ваксините постъпват направо в кръвния поток.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Относно: Генетика - експерименти
« Отговор #34 -: Март 17, 2008, 19:53:53 pm »
Цитат
Що се отнася до ваксините-там е голям ужас-като се има впредвид,че в съставa им влизат освен живака,амониевите соли и формалдехида,ами и кръв от кокошка,маймунски мозък и т.н.Това обяснява и донякъде защо в момента хората стават маймуни.Абсолютно буквално.Да не забравяме и,че ваксините постъпват направо в кръвния поток.
Доколкото си спомням в някакви ваксини го имаше даже /дали не беше в противогрипната ваксина/ и радиоактивният елемент меркурий, който освен това е изключително токсичен и разкъсва ДНК-то на приелите го.

Неактивен Тук и сега

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 253
Относно: Генетика - експерименти
« Отговор #35 -: Март 17, 2008, 20:45:24 pm »
Ами то е едно и също с живака.Има го във всички ваксини,въпреки че някои твърдят,че го изкарали.
По принцип има начини да се изкара от организма,но ако вече е направил поразии каква полза.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Относно: Генетика - експерименти
« Отговор #36 -: Март 17, 2008, 20:55:20 pm »
Ами то е едно и също с живака.Има го във всички ваксини,въпреки че някои твърдят,че го изкарали.
По принцип има начини да се изкара от организма,но ако вече е направил поразии каква полза.

Хм, направи си няколкодневно лечебно гладуване с очистителни и ще видиш каква полза има. Буквално ставаш като нов, щото с всеки ден гладуване от организма се изхвърлят без химикали и лекарства всякакви тежки метали и др. токсини. А ако направиш и санка праксалана ВЕДНЪЖ МЕСЕЧНО, ЩЕ СЕ ПРЕРОДИШ!

Неактивен Тук и сега

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 253
Относно: Генетика - експерименти
« Отговор #37 -: Март 17, 2008, 23:39:24 pm »
Знам го това.Четох даже ,че Пол Брег като бл малък  го тъпчели с някакви лекарства,в които имало живак.По време на едно от поредните си гладувания
изхвърлил половин чаша докато се бил скрил в един храст ;D.Той се обявявал против клизмите,понеже според него природата не ги е измислила.В някакви стари текстове от Библията обаче са намерили описание как Христос съветва да се промиват червата като се налива вода в кратунка.Естествено това не е включено поради ред причини.
Добре е също така да се консумира кориандър,защото извлича тежките метали от мозъка.Същото действие има и гинко билоба.
Има и хиляда други неща,разбира се.
Понеже сега съм на вълна кристали и за някои от тях пишат подобни работи.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27