Автор Тема: Житните кръгове/Crop Circles  (Прочетена 199829 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Eon

  • Гост
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #15 -: Септември 02, 2005, 14:57:24 pm »
именно, нищо не пречи да се отиде до съответното място, където се предполага че има такива енергии и е много известно и да се смачкат 2-3 дка жито.
И да ни заблуждават и за да си мислим тези неща, които ти посочи... че има енергии и камъни и т.н.

Виж ако ми посочиш доказателства, че такива кръгове са се появявали преди 1000 2000 г. и повече
ще имаш много голям успех при убеждаването ми, че житата се мачкат от извънземни...

Ще можеш ли да намериш такива.... ???

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #16 -: Септември 02, 2005, 15:03:56 pm »
Има филмче, което доказва, че не се правят пт хора. Не съм го гледал още...
Има и запис как 2-3 НЛО-та праят кръг. На ниска и висока резолюция. Има свидетелски показания на десетки хора, как сякаш невидим лъч прави кръгове. Това не пречи пак да се прави от хора с технология от някой сателит. И НЛО-тата и сателита може да са със земен произход. Те са даже вече са стари в сравнение с технологиите, които имат онез. Който и да ги прави ще си остане загадка. А че ги има навсякъде е вярно. В ЮК ги показват най-много щото тя е "столицата" на тези неща и другите случаи, някак си остават между другото... Даже в България има. Ма са някви мизерни :P

Eon

  • Гост
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #17 -: Септември 02, 2005, 15:40:49 pm »
да прав си, именно за това говоря
нищо не ми пречи и аз са съм в летящата чиния (ако имам нужните връзки и съм играч зад кулисите :D)
така че това не доказва нещата....

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #18 -: Септември 02, 2005, 16:01:49 pm »
Значи това в което Еон е прав е че на Земята реално се разполага с доста напреднала технология с която може да се прави  почти всичко и включително тези летящи чинии според много източници са 90% земно прозиводство. Това обаче не означава че няма и такива с извънземно и най-вече тези технологии не са измислени от хора или щеше да ни трябва доста повече време за това! Тези технологии са дадени! По скоро въпроса е тези кръгове с добри намерения ли се правят или с лоши ?

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #19 -: Септември 02, 2005, 16:07:01 pm »
Че са дадени тези технологии е ясно. А че НЛО-тата са с 99 % земен характер е повече от вярно. Може да са на принципа на свещената геометрия. При гледане на тези форми, могат да създадат както положителни, така и отрицателни честоти. Зависи дали са от добрите или от лошите сили. За жалост май не са добрите. Четох някъде пък, че сивите ги правели. Може и да е вярно...

Eon

  • Гост
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #20 -: Септември 02, 2005, 16:38:24 pm »
да ок
няма съмнение, че извънземните си имат чинии и са идвали тука
но ми се струва малко вероятно точно те да се занимават с житата

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #21 -: Септември 02, 2005, 17:09:19 pm »
Тук ми попадна един доста интересен отговор за смисъла на кръговете сори че е на английски ама сега не ми се превежда :)

It would be a bit of a stretch to try to snugly fit crop circles into this, although their amazingly intricate and precise patterns are created by moving light beams. The circles have their own purposeto reassure you who believe in extraterrestrial civilizations that they are this close to you so it must be in friendship, and to wake up the minds that accept explanations only from science or religion. With the increasing frequency and complexity of the circles, those minds cannot much longer deny that there are forces in operation that call for looking beyond traditional sources. We know that some of you want to decipher the exact meaning of each design, but that isn’t necessary for understanding the message of all: We are with you in love and peace.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #22 -: Септември 02, 2005, 17:17:11 pm »
Прекалено хубаво, за да е истина май :(

Неактивен Geo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
    • Fenomenibg.com
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #23 -: Септември 23, 2005, 20:37:22 pm »
Кръгове
кръгове
кръгове
кръгове
кръгове
и още кръгове...

И всичките са от Англия. Дали там ги има най-много или просто там хората са най-наблюдателни и веднага съобщават???

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #24 -: Октомври 04, 2005, 22:41:30 pm »
Около много от кръговете не са забелязани никакви следи от стъпкани стебла наоколо, освен това някои от тях се появяват в заградени зони в рамките на военни обекти. При почвени проби от центъра на кръговете електромагнитните уреди показват отклонение от 100 процента от нормалните стойности. В много от случаите на мястото, където са се появявали кръговете има до 40 процента увеличение на продукцията от мястото, без да има други явни причини.

В житните кръгове има остатъчна радиация, която може да има негативен ефект върху хората, които отиват на мястото(????). Измерванията показват излъчване на енергия на честоти от 5 килохерца няколко дни след появата на кръговете. Тази честота е в чуваемите граници и някои чуват високи, пискливи звуци и трели. Тялото на много хора реагира при посещение на житен кръг, като често срещани симптоми са гадене, главоболие, световъртеж, усещане да горене и различни болки. Тези симптоми съвпадат със здравните проблеми, редизвикани от радиация. Мобилните телефони, камерите, часовниците и най-вече електронните уреди спират да работят, а компасите на прелитащите отгоре самолети се въртят безконтролно.

http://www.crystalinks.com/crop.html
musica universalis

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #25 -: Октомври 05, 2005, 18:59:28 pm »
Абе вие не чухте ли Оберон, с дъска се правят тея неща - хахаха. И двама човека :P :P :D

Oberon

  • Гост
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #26 -: Октомври 06, 2005, 17:26:20 pm »
Шегаджия:))))

Сега ми просветна ( на шега де ): Кръговете ги правят някои от Илюминатите, пак за няква конспирация. И слагат вещества, които да причиняват гадости на хората ( като аерозолите от ХААРП )

А сега сериозно:)

Наистина видях как 5-ма, а не 2-ма, направиха много готин кръг за една нощ, е, не само с дъски но все пак...
Не отричам възможността кръговете да са и нещо друго, но не вярвам на извънземиния им произход:)

Оберон

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #27 -: Октомври 07, 2005, 02:06:04 am »
И аз се съмнявам да се правят от извънземни. Според мен корабите (или с каквото ги правят) са със земен произход. Оберон кажи си мейла да ти пратя едно филмче да видим тогава как ще ти отпадне теорията за дъските.  :o
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #28 -: Октомври 08, 2005, 17:42:56 pm »
Оберон аре не ми твърди абсурди, щото е смешно... Има такива форми и са перфектни до милиметър! Правени с технология непозната на човека. Аре моля те... Гледай "Дискавъри" и проумей нещата, да...

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #29 -: Октомври 08, 2005, 20:39:11 pm »
ъм, защо спорите, аз нали написах как стоят нещата в 'кой мачка житата';)
посланието е положително, но такава енергия може да повреди физически на хора с отрицателна енергетика, обаче пак им влияе добре на 'тънко ниво' - поне това твърди Лазарев и ми звучи логично - ако не сте съгласни, ок, и сори че пак се връщам на 'моята тема', но това ми звучи убедително....
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
Water "Crop" Circles

Започната от H. НЛО

4 Отговора
12109 Прегледи
Последна публикация Юли 06, 2011, 12:41:54 pm
от Hacko

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27