Автор Тема: Предполагаемо отвличане от Сиви в България (Dorian case - 08.1991 г.)  (Прочетена 53456 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Аз не искам да почвам да говоря за Кубрат Томов, защото не обичам да говоря зад гърба на хората каквото и да е било. Но дори да няма нищо общо със службите (шанса е 0.0000001%), пак не е нещо за което си струва да се говори.

stiver

  • Гост
Аз също не съм била много време в България (сега съм тук обаче) и дори не съм чувала за Кубрат Томов, но това за екстрасензорния туризъм направо ме уби. Името му свързва ли се по някакъв начин с Царична?

Неактивен Dorian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Мили суфорумци! Само ако подозирах, че ще се развихрят подобни страсти никога нямаше да споделя това. Уточнявам - информацията за К.Томов я имам от един човек от Габрово. Повярвах му след като се замислих защо по дяволите му беше да ме разпитва за семейството ми до девето коляно, да иска всички възможни данни за тях????????!!!!!!! Та ние говорехме за някакъв Сив...а не са фамилията ми. Защо след това ми разби телефона...какво толкова искаше????? Нали вече си беше получил цялата информация. Не съм параноичка...ама като събереш 2 и 2.....
« Последна редакция: Февруари 06, 2008, 16:31:13 pm от Eon »
Когато правдата се превърне в безправие,съпротивата е задължителна!

Неактивен Dorian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Аз също не съм била много време в България (сега съм тук обаче) и дори не съм чувала за Кубрат Томов, но това за екстрасензорния туризъм направо ме уби. Името му свързва ли се по някакъв начин с Царична?
К.Томов основно се занимава с психотроника и е издал книга на тази тема. Водят го за екстрасенс...ама да си кажа честно незная как точно са интерпретирали тази дума в неговият случай. Има фондация занимаваща се с паранормални и нло.Но кой е всъщост?????!!!
« Последна редакция: Февруари 06, 2008, 16:32:13 pm от Eon »
Когато правдата се превърне в безправие,съпротивата е задължителна!

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Аз също не съм била много време в България (сега съм тук обаче) и дори не съм чувала за Кубрат Томов, но това за екстрасензорния туризъм направо ме уби. Името му свързва ли се по някакъв начин с Царична?
К Томов основно се занимава с психотроника и е издал книга на тази тема.Водят го за екстрасенс...амада си кажа честно незная как точно са интерпретирали тази дума в неговият случаи.Има фондация занимаваща се с паранормални и нло.Но кой е в същост?????!!!

Сигурно някакъв тип от рода на "Мъже в Черно". Но явно това е минало.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
   Та така. Не получих потвърдителна информация от познатите ми за това, че К. Томов е на заплата в тайните служби, което пък не изключва възможността да им сътрудничи.
   Фрапиращото при него е следното. Наскоро /точно кога не знам/ е издал брошура /в която направо се изложил - по думите на познатият ми/, в която твърди, че германецът бил прототипът на човекът от бъдещето, а германската нация интелектуален авангард на човечеството и трябвало да спрем да я обвиняваме за втората световна война /нямало никакъв холокост, мистификация на евреите/ и да заеме мястото си начело на света. За това познатият ми се изказва, че "от двеста метра мирише на платено".
   Другият ми познат също не може да даде информация, дали К. Томов работи за службите, но също е разочарован от объркването на психиката му.
   Разбирате ли какъв е проблема? На К. Томов, според хората, които го познават отблизо и са работили в миналото с него, той е човек, който още преди десетина години е объркал психиката си!
   Това е, което успях да извлека.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Това за психиката е отделен въпрос и е абсолютно вярно. Доста е зле човека. Като прибавим и невероятно огромното му ЕГО, става грозна картинката.

Неактивен Dorian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Относно К.Томов всеки да си прави изводите. Аз смятам, че тогава допуснах грешка като му се "изповядах". На всички ни е ясно, че в България има и такива служби, които се интересуват от подобни случки. А обикновено е най-тъмно под лампата. Човек като него - защо да не работи и на двата фронта. Удобно е и за двете страни, ама за едната повече!
Както и да е...не това е целта ми...да обсъждам службите...ефект няма да има!
Преди малко бях ей така на разходка из форумите за нло...дори попаднах на подобна тема, която аз съм оставила...ами никъде не приемат нещата на сериозно както тук...за жалост!

« Последна редакция: Февруари 06, 2008, 16:33:54 pm от Eon »
Когато правдата се превърне в безправие,съпротивата е задължителна!

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Аз съм виждал Кубрат Томов 2 пъти - на негови семинари. Не знам за кого работи, ама едно ще ви кажа - от този човек струи сила. Каква, не знам.
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен EfonD

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 144
хмм нещо не ми се връзва , хем те е страх да се провериш за импланти , хем ходиш на хипноза ?!  Цяата тема направо я разконспиритахте , хубаво е че има и българска следа ;) , така малко и ние да сме в играта :) БЕз бг службите накаде ..

поздрави
« Последна редакция: Февруари 17, 2008, 02:17:45 am от H. »
Елементарен човек!

Неактивен Dorian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
хмм нещо не ми се връзва , хем те е страх да се провериш за импланти , хем ходиш на хипноза ?!  Цяата тема направо я разконспиритахте , хубаво е че има и българска следа ;) , така малко и ние да сме в играта :) БЕз бг службите накаде ..

поздрави
По въпроса за страха ми,хипнозата и импланта...ако си жена ще ме разбереш.Това е като да си с нежелана бременност,да си почти сигурен че е така и да те е страх да си купиш тест!Но както каза вече сме разконспирирали темата.
Май допуснах отново грешка изобщо да говоря по въпроса.Сега започвам да осъзнавам защо до нас достигат толкова малко истини.Ние май си заслужаваме невежеството в което тунем!
Когато правдата се превърне в безправие,съпротивата е задължителна!

Неактивен EfonD

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 144
Съжалявам ако нещо съм те засегнал , просто ми трябват повече детайли за да повярвам .Чесно казано нямаше нищо в разказа ти което да ме погъделичка , да ме заинтересува , думите бяха дъвкани вече.  Знам че е било отдавна , но разбери , че не мога да взема всичко за чиста монета кадето и да е написано , дори и в този форум. Макар и тясно специализиран , доста от нещата тук по моя преценка са неверни. Казваш че и други невероятни преживявания си имала след това, би ли разказала ?


Поздрави
Елементарен човек!

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816

Цитат
По въпроса за страха ми,хипнозата и импланта...ако си жена ще ме разбереш.Това е като да си с нежелана бременност,да си почти сигурен че е така и да те е страх да си купиш тест!Но както каза вече сме разконспирирали темата.
Май допуснах отново грешка изобщо да говоря по въпроса.Сега започвам да осъзнавам защо до нас достигат толкова малко истини.Ние май си заслужаваме невежеството в което тунем!

Аз също не мога да кажа, че ти вярвам, защото човек се съмнява докато е жив. Но другото е истина и то много логична. Такова е обществото. Като останат насаме с мислите си, повечето биха вярвали в подобни истории, но сред други ще ти се изсмеят и ще те обявят за луд или лъжец.
И към това като добавим огромният дял на наистина луди и лъжци, какво ни остава.
Съмнение:)
Вече свикнахме на всичко, на умели оратори на превъзходни познавачи на психиката, дет се вика вече няма истории с неизвестен край. Вече не можеш да прецениш по начина на поднасяне на една история, дали индиакциите са положителни или не. Това с НЛО е някакъв мега-бизнес. Въобще всеки отрасъл вече влачи по едно -безнес подире си.:)
Наистина лъжливата информация е по-опасна от отричането.
Така, че не можеш да очакваш много хора да ти повярват. Общо взето докато човек не изпита нещо на собствен гръб, не вярва, а дори и тогава има вероятност това да е продукт на собственият му мозък.

Неактивен Dorian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Съжалявам ако нещо съм те засегнал , просто ми трябват повече детайли за да повярвам .Чесно казано нямаше нищо в разказа ти което да ме погъделичка , да ме заинтересува , думите бяха дъвкани вече.  Знам че е било отдавна , но разбери , че не мога да взема всичко за чиста монета кадето и да е написано , дори и в този форум. Макар и тясно специализиран , доста от нещата тук по моя преценка са неверни. Казваш че и други невероятни преживявания си имала след това, би ли разказала ?


Поздрави
За едно сте прави...има много шарлатани.Правят от това активи.А моите какви са???Да ме мислят за луда,да ми се присмиват,да водя безмислени разговори и вътрешно в себе си да страдам ,е никoй не ми вярва????
Аз зная какво се случи тогава и никога няма да го забравя.Ходих на хипноза не за да потвърдя истината а за да отхвърля вероятността че съм полудяла.на много от нещата за които се пише тук
 аз също не вярвам защото така е устроена психиката ни...да се базира на това което познава и да отрича \"невъзможното\".А това че съм разказала вече\"предуфкани\"неща...ами какво да направя...това преживях това разказвам!
Незнайно защо хората в БГ сме свикнали подобни истории да се развиват все някъде на запад???Там май са по освободени в разбиранията си и говорят повече,а ние от предрасъдъци мълчим...и с право!
Както и да е.Дойдох,споделих и благодаря на всички които проявиха разбиране.
Поздрави
Когато правдата се превърне в безправие,съпротивата е задължителна!

Неактивен EfonD

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 144
Това че такива историИ са се развивали все на Зарад и като се появи нещо Тук не означава, че не трява да не го вярваме. както ти казах , трябват ми повече детайли ....иначе си остават просто едни думи с художествен характер. все пак сподели за другите си преживявания ,  мисля че може да са свързани някакси 
:) убеди ни . МИсля че не това е твоята цел (знае ли човек) , но все пак ти си разказвача , ние сме слушатели . Бога ми , повярвай , ако съм убеден че такова нешо се е случило , аз ще сам с Теб постоянно.
« Последна редакция: Февруари 17, 2008, 21:03:15 pm от Eon »
Елементарен човек!

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
107 Отговора
58224 Прегледи
Последна публикация Юни 27, 2011, 18:57:09 pm
от Hacko
4 Отговора
5023 Прегледи
Последна публикация Юни 19, 2008, 23:02:38 pm
от Peacekeeper
5 Отговора
6550 Прегледи
Последна публикация Ноември 25, 2008, 15:17:50 pm
от Salito
14 Отговора
18245 Прегледи
Последна публикация Май 28, 2011, 07:50:00 am
от daskala
3 Отговора
6238 Прегледи
Последна публикация Февруари 18, 2012, 19:32:15 pm
от diadka

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27