Автор Тема: Отвличания и Регресивна хипноза  (Прочетена 34772 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mercury

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re: Отвличания и Регресивна хипноза
« Отговор #45 -: Септември 12, 2011, 16:46:20 pm »
Кадри от отвличане . 2010 година. По-долу съм предоставил леко груб превод(използване на Гугъл преводач и навързване по смисъл) на текста, който върви във клипчето. Стана ми доста интересно...

В средата на декември британски НЛО уебсайт се е свързал с една дама, която твърди, че тя е била отвлечена от извънземни. Тази среща може да се окаже уникална, защото тя е заснела отвличането си. Дамата (която желае да остане анонимна) се сблъска с НЛО, което кръжеше около 15 метра над същата област(къщата й), само няколко дни по-късно(или по-рано?). В нощта на срещата с НЛО, тя вярва, че тя е била отвлечена и подложена на множество медицински процедури на борда на НЛО.
През следващите дни, дамата става по-тревожна е обезпокоена, че извънземните ще се върнат, така че нейният съпруг предложи да инсталират камера в спалнята, за да успокои страховете й. Няколко нощи, след като камерата за видеонаблюдение е  инсталирана, дамата се чувства като че ли тя е отнесена(??). На следващия ден, тя гледа видеото и вижда нещо, което ще промени живота й завинаги. Може да забележите, че материалът е бил заснет от тв екран. Това е така, защото камерата е снимала във формат VVF, и доколкото ни е известно няма софтуер, с който да конвертирате заснетия материал на PC.(Моя бележка: това трябва да се провери.) Това разбира се придава по-голяма валидност на кадрите, тъй като не са могли да бъдат манипулирани с филмов пакет на компютър. Кадрите показват дамата и съпруга й в леглото, около 3.30 сутринта.
Тя изведнъж се появява(или по-скоро надига), за да се "стопи" в матрака и след това отново се появява 13 минути по-късно. Бързо превъртаме видеото по време на 13-те минути, защото нищо значително не се случва.
След дълго разследване и 3 часа лице в лице интервю с свидетели и нейното семейство вярват, че тези кадри са абсолютно истински.

 :-X

"Въображението е по-важно от знанието." Албърт Айнщайн

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re: Отвличания и Регресивна хипноза
« Отговор #46 -: Октомври 04, 2012, 18:56:17 pm »
Извънземни 3 г. държат жена в плен - http://www.168chasa.bg/Article.asp?ArticleId=482775
Статията пак е от 2010 г., но много любопитна. Става въпрос за секретната операция с кодово име "Танго Сиера", чието начало е през 80-те години. Цялата история започва с изчезването на жена, работеща като агент под прикритие, която е в неизвестност цели 3 г.! След внезапното си завръщане тя твърди, че е похитена от нечовек.

Неактивен krill

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Отвличания и Регресивна хипноза
« Отговор #47 -: Февруари 18, 2013, 06:17:17 am »
Ако имате такива споделете.
Кръгъл вдлъбнат белег над десния глезен,започна като изгорено,без болка.Наблюдение на нло,около 30м над мен,губи ми се време,от 2 до 4 часа,през нощта.
Като изключим невъзможното,това което остава,колкото и невероятно да звучи,би трябвало да е истината

Неактивен Ford_Prefect

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 58
Re: Отвличания и Регресивна хипноза
« Отговор #48 -: Февруари 19, 2013, 03:56:55 am »
Ако имате такива споделете.
Кръгъл вдлъбнат белег над десния глезен,започна като изгорено,без болка.Наблюдение на нло,около 30м над мен,губи ми се време,от 2 до 4 часа,през нощта.

В къща ли живееш? И също как точно установи, че ти се губят 2 часа през нощта? Разкажи ни малко по-подробно (и грамотно) ако е възможно.

Неактивен krill

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Отвличания и Регресивна хипноза
« Отговор #49 -: Март 31, 2013, 17:26:50 pm »
В блок живея,как съм установил? Ей така,в леглото съм,преди да заспя си нагласявам алармата на тел,виждам часа,23,в един момент отварям очи и съм в кухнята ,имаме там един фотьойл,на него бях,всичко схванато умирам от студ,поглеждам часовника на стената в кухнята,2,15ч след полунощ!Не помня да съм ставал,не ми се е случвало.Изведнъж се намирам навън и не зная какво правя там и кога съм излязъл.Сега сме 31.03.13,преди седмица нещо ме дразнеше зад лявото ухо,попипах,нещо имаше,викнах дъщеря ми да види какво е,беше нещо като обрив жълтеникаво отгоре,не сърби не боли, като цирей,разгледах го с огледалце,приличаше на това на кракът ми.Изчезна след ден два.Не става въпрос за" аз сънувах извънземни дрън дрън",има ли някой подобни неща,да пише на лична,и,моля,не ме интересува какво сте сънували,питам някой има ли белези незнайно от къде,смущения в съня,необясними паник атаки,ужас от високо и звуци страх от летене появили се без конкретен повод,от сега казвам,психически съм железен,няма отклонения няма заболявания нито скрити нито явни.Белега който е на крака,в началото излезна нещо като цирей,отгоре жълтеникаво,после стана кръгло и червено като изгорено от цигара и после остана кръгъл белег,не болеше,от цирей иначе умираш от болка виждал съм,лекарите вдигат рамене.И друго ми се случва но тук няма да го коментирам него.
« Последна редакция: Март 31, 2013, 17:34:57 pm от krill »
Като изключим невъзможното,това което остава,колкото и невероятно да звучи,би трябвало да е истината

Неактивен HristoBG

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 25
Re: Отвличания и Регресивна хипноза
« Отговор #50 -: Март 31, 2013, 22:36:47 pm »
Сега се сетих за един личен случай отпреди около 3 години, сметнал съм го за важно и съм го написал в един друг форум, ето да се цитирам:

Цитат на: Ico_BG
Засега не ми се струва явлението да е паранормално, ама ще видя как ще се развият нещата   :D
Значи, докато се къпах, забелязах на дясното си рамо следното: "V1" Точно като текст, равно написано.
Но все пак обясненията може да са много. Не съм спал върху нещо, че да се "отпечата" върху рамото ми,
сигурно знаете за какво говоря. Не е от това. Кръв е. Но не е рана, нито пъпка, нито нищо. Нали знаете
как изглеждат местата, където се е спукал капиляр .. е, нещо такова е. Но все пак е интересно  :D

Цитат на: Ico_BG
Моето не е явление, а по-скоро събитие. Та.. отивам аз на училище и един приятел ме пита защо съм му звънял през нощта.
Отговорих му, че не съм бил аз, проверих си телефона - набраните номера и в действително съм го набрал около 12 пъти, през
една минута, към 04:00. Звънял съм продължително. На едното звънене той отговорил и пълна тишина, след което някакво
"радио", както той ми описва, се е пуснало, "усилил" съм го, а разговора, какъвто и той да е бил, е протекъл 1 минута. Аз нямам
спомен от това. Никакъв. Питах нашите дали не са ставали през нощта и да са пускали радиото, което пък щеше да е по-странно,
ако беше истина. Но не са го пускали.. Това не мога да си го обясня. Може би съм сомнамбул?!

И още едно, което малко ме притеснява. Та, имам някакви текстове по ръцете си, не са се отбелязали от продължително стоене
на някое релефно текстче, а просто.. сякаж от нож. Нали знаете как изглеждат порязванията? Това е същото, само че без рана и
стои поне една седмица. Пише ".V1", "X7", "DX" .. плаша се, хора. 

Лично аз не го свързвам с отвличане и т.н., но исках да го споделя. Сега странното обаче е, че имах снимки на този "белег", пазех си ги в една папка със снимки, от която никога не съм трил или поне нямам никакъв спомен да съм трил нещо. Потърсих току-що в папката за няколко снимки, за да ви покажа белега, но папката я нямаше...  :(

Неактивен krill

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Отвличания и Регресивна хипноза
« Отговор #51 -: Април 01, 2013, 06:49:27 am »
Странна работа.Ако искаш да разбереш дали си сомнамбул,вечер пред леглото си посипи с тънък пласт брашно,и сутрин ако има стъпки значи ставаш и трябват мерки.Сложи си камера,скрита,ако искаш да видиш става ли нещо странно.
Като изключим невъзможното,това което остава,колкото и невероятно да звучи,би трябвало да е истината

Неактивен krill

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Отвличания и Регресивна хипноза
« Отговор #52 -: Април 01, 2013, 22:01:31 pm »
http://www.ufo.bg/forum/viewtopic.php?f=20&t=1318
ето ги т.н. сиви най долу
Като изключим невъзможното,това което остава,колкото и невероятно да звучи,би трябвало да е истината

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27