Автор Тема: Предполагаемо отвличане от Сиви в България (Guardian case - 14.09.2004 г.)  (Прочетена 57918 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Дъвиан

  • Гост
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #30 -: Октомври 17, 2006, 16:34:04 pm »
Един приятел имаше чести кръвоизливи от носа и ми е казвал, че това е защото има слаби капиляри.

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #31 -: Октомври 17, 2006, 16:37:48 pm »
Един приятел имаше чести кръвоизливи от носа и ми е казвал, че това е защото има слаби капиляри.
Да, ама те появяват ли се ицкличнo от 5-6 години на 15-16-to число от месеца? Събуждал ли се е с необяснени драскотини по тялото? ;D

То ако става въпрос и на мен ми е текло кръв от носа като малък доста често- и на брат ми също- но то е някакъв генетичен дефект, защото и баща ми е имал такива проблеми. Но така или иначе, след време кръвотеченето спира.

;D
« Последна редакция: Октомври 18, 2006, 11:25:53 am от Horus »

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #32 -: Октомври 17, 2006, 16:41:05 pm »
Цитат
по добре се проверете за имплантанти !
Смяташ ли, че не сме се...?   ;D
Не мисли като човек!-Крион

Дъвиан

  • Гост
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #33 -: Октомври 17, 2006, 16:47:00 pm »
Само исках да помогна с нещо - не разбирам от отвличания. ;D

Четете духовна литература и следвайте висшите си импулси, и няма ни да ви отвличат извънземни, ни да ви напада нисшия астрал с визуализации...

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #34 -: Октомври 17, 2006, 16:48:10 pm »
Цитат
по добре се проверете за имплантанти !
Смяташ ли, че не сме се...?   ;D
кажи как става да се проверя и аз  :D

Eon

  • Гост
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #35 -: Октомври 17, 2006, 16:49:37 pm »
По горе го пише: отиди на рентген.

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #36 -: Октомври 17, 2006, 16:59:08 pm »
...
Съветвам те да отидеш и да си пуснеш пълни изследвания в частна клиника и да си направиш рентгенови изследвания в областта на главата за чужди тела.

Имаш ли кръвотечение от носа? Вие ли ти се свят? Продължаваш ли да чуваш гласове?

Трети признак е, че ти СИ видял светещите кълба над дома ти. Предполага се че това са някакъв вид probe-та, които проверяват на място ситуацията. Със сигурност имат връзка с преживяванията ти.

Послушай съветите на Ред Гай. Когато това нещо стане пак. Дръж се неестествено, прави неща, които не се очакват от тебе. Почни да им заповядваш и дори и да даваш несвързани заповеди, така ще им объркаш плановете. Сивите както съм казвал и преди, поради кошерното им съзнание, нямат (почти) индивидуално мислене, и затова планът по отвличането дори и малко ако се отклони от предначертания курс, се паникьосват и с извинение "осират" работата. Така че няма да се страхуваш ни най-малко, защото те ще усетят това. Даваш го спокойно все едно вече ти дотегнало от такива изпълнения... почваш да ги командориш и да се държиш властничестки... Те почитат силата и властта.

...

Отиди и на пост-регресивна хипноза за да си възвърнеш спомените от отвличането, но трябва да те предупредя, че това може да не е приятно изживяване.

Толкоз от мен.

Другото е, както се говори от наръчника на Хорус, Гуардиан, пък и всеки който предплага, че го отвличат- да си помисли и по-скоро да се помоли на Бог. Тук не иде реч за някаква свръх религиозна молитва- просто му се помоли за напътствие и защита. След това си представи себе си как бавно биваш обвит в сфера от бяло-синкава сетлина. След това си представи как същата сфера обхваща и твоите близки. Бъди спокоен (това незнам как става като ти дойдат сивите) и не изпадай в дисбаланс (чувства на гняв, страх). През останалото време се самонаблюдавай, какво от ежедневието ти вреди да си вършиш задълженията (ТВ, игри...) и те изкарва от емоционално равновесие. След това предприеми съответните мерки. Идеята зад това е, че емоционалният ни дисбаланс само ги улеснява- не само на момента, но и в дългосрочен план. Един вид- ако може да си позволя едно обобщение, от наръчника на Хорус сякаш намекват, че дотолкова доколкото се поддаваме на 7-те гряха, дотолкова по-лесно ще им е да ни прибират.
« Последна редакция: Октомври 17, 2006, 17:01:01 pm от RedGuy »

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #37 -: Октомври 17, 2006, 17:04:43 pm »
...
Съветвам те да отидеш и да си пуснеш пълни изследвания в частна клиника и да си направиш рентгенови изследвания в областта на главата за чужди тела.
...

Толкоз от мен.

Другото е, както се говори от наръчника на Хорус,..

То пък сега забелязах, че има някакво противоречие. Неможе да си спокоен и да се молиш на Бог за защита и в същото време да ги стряскаш тях и да им заповядваш. Просто ще се наложи да се изберат една от двете посоки. В случай, че човек неможе а сдържи страха и гнева си, да започва да им крещи и командва. Ако успее да запази самообладание, да си мисли за Б*г и за бяло-синкавата сфера.


Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #38 -: Октомври 17, 2006, 20:10:51 pm »
Остановени болести нямам, лекарите твърдят, че всичко е ок.Иначе на рентген съм ходил но по други случай, не специално за това... но май ще трябва да отида.
Пак казвам... не съм виждал "похитители" и разни светлини.... имал съм често по-скоро чувството, че не съм сам и че съм наблюдаван. Съзнателни спомени от срещи с извънземни нямам.Имам странни сънища, но ги забравям веднага и оставам само с чувството, че са странни.  По време на сън (преди белезите) чувствам студ и  дискомфорт. Самите белези, не мисля че са резултат на нещо естествено. Затова и ви пиша тук.  Това са тънки драскотини , които понякога са много дълги. Много наподобяват на рязано с макетно ножче, но не са дълбоки, защото зарастват изключително бързо. Стряска ме, че са на места, на които не бих могъл да се одраскам по време на сън.
Кръвотеченията може и да са заради слаби капиляри, но цикличността ми е необяснима. Все пак 21 години съм и мисля, че вече ми е минал детския период, когато тече кръв от носа за щяло и нещяло...
Предположението за имплантант някъде в мен ме ужасява, честно казано...  :( .


Между другото...дядо ми е разказвал, че е виждал светлини и НЛО-та в небето в родния му край. Там почти всички са виждали НЛО...
« Последна редакция: Октомври 17, 2006, 20:21:46 pm от Hannibal »

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #39 -: Октомври 17, 2006, 20:47:22 pm »
Цитат
По време на сън (преди белезите) чувствам студ и  дискомфорт.
Ако усещаш това преди да заспиш-по-добре не заспивай. На първо време пробвай да спиш на запалена лампа.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #40 -: Октомври 17, 2006, 22:14:59 pm »
Незнам, ама тия сиваци много шетът... Трябва да я видим ний тая работа.
Ти запомни какво ти казваме тука за да се предпазиш!
« Последна редакция: Октомври 17, 2006, 22:18:52 pm от RedGuy »

Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #41 -: Октомври 17, 2006, 22:28:11 pm »
Цитат
Ок , обаче не виждам с какво ще ме предпази светнатата лампа....

Малко ми се струва, че не си чел както трябва. Никoй не е говорил за лампа, а за това, че ти трябва да си предтавиш себе си вътре в кълбо от бяло-синя светлина. ИНаче за камерита- интересно ще е да се види
« Последна редакция: Октомври 17, 2006, 23:28:00 pm от RedGuy »

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #42 -: Октомври 17, 2006, 22:51:52 pm »
Цитат
Ок , обаче не виждам с какво ще ме предпази светнатата лампа....
Не мисли с какво и как. Познавам хора, които са го правели и е помагало.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Guardian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #43 -: Октомври 17, 2006, 23:26:23 pm »
RedGuy, ще имам на предвид съветите ти ако ми се случи отново.Впрочем след като ми се случиха странните преживявания имах нужда да вярвам в Бог(всеки стига до Него когато не може да разчита на собствените си сили)

Спането на лампа не мисля че ще помогне с нещо или ще стресне ония.А хич да не се спи е пък абсурдно-само дето ще се изперка човек.
Hannibal, разкажи ако си спомняш някой странен сън.Мисля че сънищата имат голямо значение(поне при мен е така де)

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #44 -: Октомври 17, 2006, 23:28:46 pm »
Цитат
Ок , обаче не виждам с какво ще ме предпази светнатата лампа....

Малко ми се струва, че не си чел както трябва. Никoй не е говорил за лампа, а за това, че ти трябва да си предтавиш себе си вътре в кълбо от бяло-синя светлина. ИНаче за камерита- интересно ще е да се види

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
107 Отговора
58216 Прегледи
Последна публикация Юни 27, 2011, 18:57:09 pm
от Hacko
23 Отговора
16163 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2009, 22:05:54 pm
от Brainbug
14 Отговора
12636 Прегледи
Последна публикация Май 13, 2008, 01:52:05 am
от Fiery
0 Отговора
2511 Прегледи
Последна публикация Април 11, 2009, 21:31:35 pm
от insomnia1304
10 Отговора
7328 Прегледи
Последна публикация Януари 31, 2012, 15:43:02 pm
от m2f

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27