Автор Тема: Предполагаеми срещи с извънземни (neven case)  (Прочетена 58226 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Eon

  • Гост
Отг: След съня
« Отговор #15 -: Юни 25, 2006, 19:03:32 pm »
А сега да ти кажа нещо :
- профилактичните прегледи са дрън-дрън работа/просто предприятието е задължено да ги прави,не че му пука за хората,а лекарите си изкарват допълнително парички/
- здравната каса?-поне засега не обслужва хората,а нечии интереси
- здравна култура - що е то?
Та тая същата здравна култура ни тъпче с най-различни антибиотици,синтетични минерали и витамини/вече им казват хранителни добавки -ха ,сети се защо/,точно тя направи аптеките най- проспериращите търговски обекти.
И последно: внимавай,много добре внимавай какви лекарства поемаш.Вервай ми! Говоря ти съвсем професионално.Имам претенции да съм по-навътре с този материал.Може би защото съм свързана с това производство и съм наясно,че по-скоро вреди отколкото помага аз почти не употребявам лекарства.
 И здравната култура си оботатявам от Природата.Тя всичко ни е дала - билки,слънце,вода,минерали и какво ли не.Невероятна е!Ненапразно ни отдалечават от нея.Сещаш ли се защо? За съжаление за сега успяват.



Agree too...

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: След съня
« Отговор #16 -: Юни 25, 2006, 19:19:44 pm »
Еон ти какво да не си съдия тука бе :P

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Отг: След съня
« Отговор #17 -: Юни 25, 2006, 22:22:56 pm »
"Agree too..." И в наше село понаглеждаме къде небето,беки видим нещо фърчащо.И я,и кмета ,и попа ,а че даже и Гиздьо козаря се тъкмим за зимъска 2012.Само дето с тия купешки думи не можем да боравим."Agree too..." Чини ми се убаво ! Е па ако е и умно...Требе да учим! На наште  не вдяваме,а що ще чиним с чуждоземците.За шест лета викам ,че ша ги понаучим! :) :) :)
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Antonium

  • Гост
Отг: След съня
« Отговор #18 -: Юни 26, 2006, 08:53:47 am »
Невянчо, винаги съм смятал че лично аз ако видя НЛО никой няма да ми повярва, но ако разказа ми се доближава до твоите приключения лично аз отивам в Нареченските бани и правя всички процедури по очистване на организма и заздравяване на разума, след това да не ми се дава лекарство по - силно от аналгин. :P

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: След съня
« Отговор #19 -: Юни 26, 2006, 09:05:25 am »
Trandev, в Нареченски бани основните дейности и "лечения" са под знака на "Червен фенер"  :P  , та има опасност твоят призив да се сметне за нетактичен от  neven-ка.
Не мисли като човек!-Крион

Дъвиан

  • Гост
Отг: След съня
« Отговор #20 -: Юни 26, 2006, 09:10:16 am »
Мисля си, neven, че това твоето е навестяване, а не отвличане. Била си навестена от някое висше същество, което може и да ти е подбутнало нещо в телата...Ако чувстваш всичко, че е за добро и ти самата ако се променяш положително, нямаш причини да се притесняваш според мен. Личен опит.

Eon

  • Гост
Отг: След съня
« Отговор #21 -: Юни 26, 2006, 12:48:47 pm »
"Agree too..." И в наше село понаглеждаме къде небето,беки видим нещо фърчащо.И я,и кмета ,и попа ,а че даже и Гиздьо козаря се тъкмим за зимъска 2012.Само дето с тия купешки думи не можем да боравим."Agree too..." Чини ми се убаво ! Е па ако е и умно...Требе да учим! На наште  не вдяваме,а що ще чиним с чуждоземците.За шест лета викам ,че ша ги понаучим! :) :) :)

neven, не мога да ти разбера поста

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: След съня
« Отговор #22 -: Юни 26, 2006, 13:25:26 pm »
Явно ставаме двама дето не разбираме английски.  ;D
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Отг: След съня
« Отговор #23 -: Юни 26, 2006, 18:53:31 pm »
Mirotvorec,не съм на ти с английския , поразбирам някои думички.Ама много си харесвам българския - богат език,колоритен - кеф ти нежна дума ,кеф ти подходящо и точно словосъчетание,кеф ти диалект.Да не говорим за цветистите псувни.Всичко си има. :) :) :) И защо в България да си говорим на чужд език?
Тъжно ми става ,когато споделиш нещо /както аз направих/задължително трябва да ти лепнат етикет "нормален"-"ненормален".Знам ,че за някои хора е "ненормално" да пътуваш насън, да се въртят около теб духове,да чуваш мислите на другите ,да си играеш с времето или пък нещо много забавно - да правиш картини от облаците."Ненормално" е за нормалните хора.Но точно тези неща ме правят щастлива и спокойна,зареждат ме със сила за да устоя в света на "нормалните".И защо за всяко нещо търсят доказателства?Но слава богу,виждам ,че има и от мойта порода.
Да си заздравя разума в Наречен? :) :) :) Ей ,страшни хора сте?!Как разбрахте,че съм неразумна!А после да стана нормална ??? :( А,не, не - благодаря и така си ми е добре! :) :) :)
Малко информация - четох някъде ,че в Наречен живее един от най -добрите билкари в България.Бях замислила едно пътуване до там .Малко са истинските билкари.Забравихме ги.Нейно величество науката ги нарече "бабини девитини" и ни посочи пътя към аптеките .И от тогава хората са в цветущо здраве.
Май познахте - ще се ходи до Наречен :) :) :)
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: След съня
« Отговор #24 -: Юни 26, 2006, 21:44:50 pm »
Хич да не си и помислила да ставаш нормална! Който не те харесва-няма вкус, така казваме в нашия край.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Отг: След съня
« Отговор #25 -: Юни 27, 2006, 01:28:21 am »
Гледай ти. аз пък се опитвам умишлено да не съм нормален...
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Eon

  • Гост
Отг: След съня
« Отговор #26 -: Юни 27, 2006, 11:00:12 am »
Mirotvorec,не съм на ти с английския , поразбирам някои думички.Ама много си харесвам българския - богат език,колоритен - кеф ти нежна дума ,кеф ти подходящо и точно словосъчетание,кеф ти диалект.Да не говорим за цветистите псувни.Всичко си има. :) :) :) И защо в България да си говорим на чужд език?
Тъжно ми става ,когато споделиш нещо /както аз направих/задължително трябва да ти лепнат етикет "нормален"-"ненормален".Знам ,че за някои хора е "ненормално" да пътуваш насън, да се въртят около теб духове,да чуваш мислите на другите ,да си играеш с времето или пък нещо много забавно - да правиш картини от облаците."Ненормално" е за нормалните хора.Но точно тези неща ме правят щастлива и спокойна,зареждат ме със сила за да устоя в света на "нормалните".И защо за всяко нещо търсят доказателства?Но слава богу,виждам ,че има и от мойта порода.
Да си заздравя разума в Наречен? :) :) :) Ей ,страшни хора сте?!Как разбрахте,че съм неразумна!А после да стана нормална ??? :( А,не, не - благодаря и така си ми е добре! :) :) :)
Малко информация - четох някъде ,че в Наречен живее един от най -добрите билкари в България.Бях замислила едно пътуване до там .Малко са истинските билкари.Забравихме ги.Нейно величество науката ги нарече "бабини девитини" и ни посочи пътя към аптеките .И от тогава хората са в цветущо здраве.
Май познахте - ще се ходи до Наречен :) :) :)

Невен, ще ме убиеш от смях. Писах на английски защото нямах кирилица на лаптопа. И не исках да пиша на шльокавица, след това Хорус да не се тормози да ми кирилизира писанията. Както виждаш моето действие имаше точно обратната цел. И щях да напиша повече ако имах кирилица, а не 2 реда. Затова се изказах така кратко. Но за сметка от това, от твоя пост нищо не разбрах въпреки, че беше на БГ  :P

Просто можеше да ме попиташ: "Eon, защо пишеш на английски?"
« Последна редакция: Юни 27, 2006, 11:04:49 am от Eon »

Неактивен pph

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 133
Отг: След съня
« Отговор #27 -: Юни 28, 2006, 00:31:39 am »
Аз пък преди 2 деня някъде сънувах, че  извън земни  отвличат цялото ми семейство и съм на някакъв кораб майка, в който един по един прибираха хората, които бяха около мен, и като се стигна моя ред нещо изпищя машината, че съм бил дефектен и ме смачка  :o след което стана нещо, като ( ауто сейф ) и се върнах няколко минути преди това и бях с баща си, след което открихме, че материала зад нас е лесно разрушим и го скъсахме и се озовахме в някакъв влак, в който минаваха някакви ченгета и търсиха някого... но кого...

Доста смешен и същевременно странен сън ( визирам гейм елемнтите, като ауто сейфа.. )
"There is no such thing as death. Life is only a dream, and we are the imagination of ou

Oberon

  • Гост
Отг: След съня
« Отговор #28 -: Юни 28, 2006, 18:28:47 pm »
Добре си ти...
Аз преди години сънувах, че патувам с автобус към някакво село...Извенъж кривваме от пътя и се впускаме по някакъв черен път....стигаме до някаквагора с огромни дървета! Автобуса изчезва. Аз се оказвам пред огромната порта на огромен замък. Обръщам се, пътя го няма, отвсякъде едни огромни дървета. Чукам, влизам - гледам то отворено хаххаа, не бе:) Влизам, гледам един дълъг коридор напред в безкрайността, широк колкото да мине човек.Примигвам, обръщам се, и зад мен същия коридор - и напред и назад безкраен коридор...И аз кво да правя, освен да тръгна...Изведнъж усещам невидима бариера, през която не мога да мина...чувам глас който ми казва: Дай си единия пръст!! отговарям: я си е...! След което невидим ръце ( или пипала ) ме хващат от стената се показва една резачка за пръсти хаха, и ми отрязва един пръст от ръката...и така 10 пъти, докато останах без пръсти да го е...и се събудих..


Неактивен jumi

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Отг: След съня
« Отговор #29 -: Юни 28, 2006, 21:36:26 pm »
Здравейте всички. По принцип отдавна чета всичко във форума,но поради недостатъчните ми знания,досега не съм си позволил да дам някакво мнение по някой въпрос,но това което" neven"сподели за второто и "взимане" ,ме провокира. Преди около осем години и на мен ми се случи абсолютно същото, образ без лице,без очертания,без нищо,просто едно наметало. Седеше до мен,не говореше,не мърдаше,просто нищо,единственото което аз усещах беше някаква  доброта която и до сега още не съм срещал,чувството че всичко е наред и ще бъде наред,някакъв вид грижовност. Когато изчезна, аз веднага се събудих, и погледнах до мен където седеше,но естествено нямаше никой,нямаше никаква паника от моя страна,никакъв стрес,само чувството за безкрайна доброта,за някакъв вид спокойствие.имах и чувството че нещо ми е говорено,но не помнех нищо от разговор. Странното за мен е че след толкова години тия  чувства са останали така както бяха тогава,толкова силни, просто непроменени.Както тогава,така и сега,като си спомня за тази фигура,(а това става често) ме обзема някакво спокойствие,някаква доброта. Не знам ,нямам никакво обяснение,само знам че макар и да спях,това не беше сън. Поздрави за всички ви.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
96 Отговора
57931 Прегледи
Последна публикация Септември 16, 2016, 01:50:58 am
от used2bgood
23 Отговора
16169 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2009, 22:05:54 pm
от Brainbug
14 Отговора
12640 Прегледи
Последна публикация Май 13, 2008, 01:52:05 am
от Fiery
93 Отговора
53456 Прегледи
Последна публикация Февруари 23, 2010, 00:55:58 am
от H.
5 Отговора
6550 Прегледи
Последна публикация Ноември 25, 2008, 15:17:50 pm
от Salito

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27