Автор Тема: НЛО - Видео и коментари  (Прочетена 440263 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен gogetit

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1035 -: Декември 27, 2011, 10:49:42 am »
Така е. Вече свикнахме с тия светещи топки. Време е за нещо по-интересно  ;D

Неактивен divoom12

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1036 -: Януари 01, 2012, 16:29:19 pm »
Сега ще пиша за "светещите топки" ;D. Вчера видяхме с баща ми, ходихме да копуваме пиратки, светещо, оранжево-розово, кълбо да се движи високо в небето. Беше тъмно и се виждаше добре (беше към 20 часа). Та това кълбо не мигаше, само се движеше. Гледахме го около 1 мин. и след това просто спря да свети. Вече новата година след 00.00 отидохме в съседи да отпразнуваме и сина на саседа е 10 годишен и нещо си гледаше през прозореца когато почна да вика че е видял НЛО (към 1:30 часа беше). Отидох да видя, и беше същото като това по рано. Изключвам да е нещо като лампа (като тая червената в небето дето мига всяка вечер за самолетите), защото не е на едно и също място, а и изчезва. Една към друга те се падаха перпендикулярно. Та искам да питам дали някой друг го е видял и ако го е, дали е видял нещо повече.
                                  Поздрави           
« Последна редакция: Януари 01, 2012, 16:31:23 pm от divoom12 »
There is no escaping, there's no place to hide.

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1037 -: Януари 01, 2012, 17:01:08 pm »
За не знам кой път да ви го кажа : КИТАЙСКИ ФЕНЕРИ!?@!?#!@
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен divoom12

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1038 -: Януари 01, 2012, 19:07:17 pm »
Е защо си толкова сигурен че са фенери?
There is no escaping, there's no place to hide.

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1039 -: Януари 01, 2012, 19:39:31 pm »
Аз не съм сигурен, покажи снимки с голяма разделителна способност, за да преценим.
И имам още една изненада за теб - ако случайно си чул гърмежи на Нова Година или около нея, не мисли, че някой извънземен е хвърлял гранати пред вас.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен The Time Lord

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1040 -: Януари 29, 2012, 18:15:17 pm »
Нека ви осветля по въпроса! 8) аз съм от Бургас и в моя град по Нова година се нагледах на подобни едноминутни светещи, немигащи кълба. Това са един нов вид фоерверки, които се изтрелват от установка и летят много бавно, плавно и създават усещанто за безтегловност. Нищо общо нямат с НЛО.
П.С. - Също така не вдигат и никакъв шум. :)
САМО 2 НЕЩА СА БЕЗКРАЙНИ - ВСЕЛЕНАТА И ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ, КАТО ЗА ПЪРВОТО НЕ СЪМ СИГУРЕН! - Айнщайн

Неактивен The Time Lord

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1041 -: Февруари 02, 2012, 21:13:03 pm »
Това на дъното на Балтийско море ми се вижда наистина интригуващо, но образът е прекалено лош и дори не може да се определи дали не са някакви руини или пък е вид кораб. Виждал съм и други подобни изображения на подводни обекти като в повечето случаи водолазите и експертите археолози твърдят, че са руини или пък някакви древни паметници. Като цяло мисля, че в конкретния случай става въпрос за каменна структура под водата, но честно казано си нямам и идея какво може да е! :unknown:
САМО 2 НЕЩА СА БЕЗКРАЙНИ - ВСЕЛЕНАТА И ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ, КАТО ЗА ПЪРВОТО НЕ СЪМ СИГУРЕН! - Айнщайн

Неактивен mitkosven

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1042 -: Февруари 03, 2012, 19:33:03 pm »
Ето,нещо интересно за летящата чиния във Балтийско море:
Образът изключително наподобява летяща чиния – досущ като тази на Хан Соло от „Междузвездни войни“
Дълбоко, на дъното на Балтийско море изследователи откриха странен обект, изключително наподобяващ на летяща чиния. Сигнали за неидентифицирани обекти са подавани много пъти от различни изследователи, но официалните медии рядко обръщат внимание. Този път находката явно е голяма, тъй като бе излъчен репортаж по Си Ен Ен. След тях случаят се разду по световните медии.

На дълбочина 91 метра в Балтийско море сонарите на група изследователи засичат странен, твърде голям обект. Образът изключително наподобява летяща чиния – досущ като тази на Хан Соло от „Междузвездни войни

Корабът на Хан Соло от "Междузвездни войни"
Същия обект търсачите на средновековни кораби бяха открили през юли миналата година. Тогава след редица изследвания учени бяха категорични, че това е катастрофирало древно НЛО. От снимките дори се вижда спирачен път. Други, по-спекптично настроени експерти, обаче отчетоха обекта като грешка на сонарната система.

Миналата седмица вторият намерен обект още повече засили вниманието към дълбините на Балтийско море. Другата древна летяща чиния се намира само на метри от първата, на същата дълбочина. Търсачите на средновековни потънали кораби обаче не желаят да слязат до дъното и да проучат случая заради липса на средства и интерес.

Видео с подобна находка върху астероид хвърли в потрес конспиратори. На астероида Веста, за който се предполага, че е част от избухналата планета Фаетон, бяха заснети древен самолет и летяща чиния. Пак според скептици това е зрителна измама.

Неактивен forcomnet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 113
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1043 -: Февруари 04, 2012, 01:27:28 am »
Знаете ли че, историята около това нещо в Балтийско море започва нещо да ме съмнява. И не за друго, а защото може да се каже, че вече взе да поостарява, а резултат никакъв. Тази история все още се появява като сензация сякаш току-що са го открили със сонара, а минаха вече 6-7 месеца от първото появяване. Аз ако бях на мястото на тези, отдавна вече щях да съм слезнал и да видя какво е. А "тези" се ослушват, а уж са професионалисти. Разполагат с техника, апаратура и оборудване и това им е работата... нали така? Сега уж открили още един обект, ама видиш ли нямало пари па и нямало интерес?! Че за какво са тия подводни апарати бре джанъм? Само да вадят бутилки с вино от потънали кораби ли? Явно за тях средства има и интереса е голям!
« Последна редакция: Февруари 04, 2012, 01:41:25 am от forcomnet »

Неактивен 3SSS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 46
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1044 -: Февруари 05, 2012, 18:11:01 pm »
Няколко НЛО над Мачу Пикчу:

Неактивен The Time Lord

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1045 -: Февруари 05, 2012, 18:16:28 pm »
Този клип съм го гледал вече поне 3 пъти и нещо много ме съмнява! Първо - тая камера нещо много неподвижно е застанала, второ - имаш чувството че е добавено клипче, обработено на компютър, на което истинският реален обект е самото небе. Шумът е явно добавен, защото има прекалено силна акустика, за една привидно потрошена сграда. Ще спра до тук, но вие сами ще си направите извода, че точно този клип е еманацията на специалните ефекти в домашни условия! ;)
САМО 2 НЕЩА СА БЕЗКРАЙНИ - ВСЕЛЕНАТА И ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ, КАТО ЗА ПЪРВОТО НЕ СЪМ СИГУРЕН! - Айнщайн

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1046 -: Февруари 13, 2012, 01:22:32 am »
НЛО край Казан и за видеото награждават автора с 1000 рубли  

http://prokazan.ru/newsv2/54100.html . И пак над Казан

Вижте след 06:35 в "Новите досиета" за квадратните НЛО:
 
през януари в Италия и през декември в с.Бохот, Плевенско.

НЛО над Англия и Ирландия  6 НЛО над Англия
« Последна редакция: Февруари 13, 2012, 02:12:52 am от Hacko »

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1047 -: Февруари 25, 2012, 16:03:05 pm »
СЕНЗАЦИЯ в YOUTUBE - НАЙ-ЯСНОТО ИЗОБРАЖЕНИЕ на НЛО ПРАВЕНО НЯКОГА!

<a href="http://www.youtube.com/v/Ux7UtPLCw3A?version=3&amp;amp;hl=bg_BG" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.youtube.com/v/Ux7UtPLCw3A?version=3&amp;amp;hl=bg_BG</a>

Поредно видео с НЛО разбуни социалната мрежа YouTube. Този път обаче, изображението е доста по-ясно от повечето клипове, претендиращи да показват кораби на извънземни.

Кадрите идват от САЩ. Неидентифицираният летящ обект е заснет в движение от лек автомобил край Розуел, Ню Мексико. Именно в този щат конспиративните теории за „посещения“ на космическите пришълци са доста популярни.

Видеото с предполагаемото НЛО е считано за най-доброто по рода си до момента, коментира в. „Мирър“.

Британецът Стивът Ханард, който се занимава с тайните на извънземните, качва записа в YouTube. (fakti.bg)

Неактивен The Time Lord

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1048 -: Февруари 25, 2012, 16:33:04 pm »
Клипчето наистина е сензационно. Изглежда истинско, доста детайлно. Но и малко ме съмнява дали е такова, защото качеството му е прекалено добро. Не че не хубаво това, защото досега това, което ни го представяха като НЛО, изглеждаше в най-добрия случай като светеща и движеща се точка. В случай сцената с кацането и за момент "левитирнето" на апарата е прекалено реалистична, даже леко плашеща поради това, че всичко се случва посред бял ден! :o Това ще да е голяма издънка за тези, които летят с това нещо.
САМО 2 НЕЩА СА БЕЗКРАЙНИ - ВСЕЛЕНАТА И ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ, КАТО ЗА ПЪРВОТО НЕ СЪМ СИГУРЕН! - Айнщайн

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1049 -: Февруари 25, 2012, 16:54:00 pm »
Такова добро качество досега вадеха само фейковете. Вижда се, че НЛО-то си приземява. Би трябвало да има продължение, ако пак не е един много добре изпипан фалшификат. Но самата НАСА предлага много добри клипчета, на които се виждат цели флотилии. Предполагам сте ги гледали, но за всеки случай слагам едно пак.
Как може да се коментира това което виждаме?
« Последна редакция: Февруари 25, 2012, 18:38:56 pm от bojinkata »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27