Автор Тема: Посланията на Алайе  (Прочетена 49561 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен devil4e

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 89
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #15 -: Декември 22, 2009, 12:41:08 pm »
ето и моето мнение според мен клиповете са фейк защото на 1 -вото клипче се за кръга който се показва се вижда човек

  няма какво да се забулждаваме това е човек
 

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #16 -: Декември 22, 2009, 12:44:39 pm »
Според мен не си струва и да ги коментираме тези неща. :)

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #17 -: Декември 22, 2009, 12:44:58 pm »
ето и моето мнение според мен клиповете са фейк защото на 1 -вото клипче се за кръга който се показва се вижда човек

 няма какво да се забулждаваме това е човек
  

Ама естествено,че е човек!Вие нали не очаквате извънземните да почнат да правят клипчета с послания,и да ги разпространяват във мрежата.Важно е посланието,а не от кой или какво е.Макар,че това точно не го изгледах цялото,а само последното.Не е лошо.Има къде,къде по-нескопосни послания ;)
п.с.Еон е прав.Не си струва обсъждането :nea:
« Последна редакция: Декември 22, 2009, 12:45:59 pm от konstantin2007 »

Неактивен sesiliq

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 290
  • ТРОЯНА
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #18 -: Декември 22, 2009, 12:50:24 pm »
На мен ми прилича на сектанска работа. :nea:
...и нека Силата бъде с теб. [img]http://img383.imageshack.us/img383/290

Неактивен devil4e

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 89
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #19 -: Декември 22, 2009, 17:11:26 pm »
това което ми отговори

First of all, look at your name on youtube.
What do you think....Has it a good energy OR a bad energy?

To answer your question: There are MANY crazy people out there who are posessed by dark entities, and I am not that naiv to allow them to harm me.
More important is the Information I am telling.
So concentrate on THAT and watch what energy YOU are creating.... Change your Youtube name and your thinking.

П.п чудно ми е какво не му харесва в ника ми  :mad:

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #20 -: Декември 22, 2009, 17:18:21 pm »
защото и там сигурно се казваш девилче,тоест отрицателната страна,лоша енергия,сатаната.А ти какво му писа,за да ти отговори така?И аз ще му пиша ;)
Roswell
« Последна редакция: Декември 22, 2009, 17:23:52 pm от Roswell »
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

Неактивен plejadiana

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #21 -: Декември 22, 2009, 20:37:31 pm »
1. Разбира се че Алайе е човек! Той го обяснява това и в клиповете си много добре - доброжелателните извънземни нямат право да се намесват във вътрешните работи на Земята, освен ако не инкарнират като хора. Това е един от най-важните закони в Галактическата Федерация на Светлината - да не се намесват в процесите на развитие на цивилизациите.

2. Те могат да помогнат само ако подтикнат нас хората сами да да се осъзнаем, докъде сме докарали цивилизацията си и планетата си и сами да поискаме да се освободим от игото на тъмните сили, които съществуват тук на земята от хилядолетия и ни владеят ментално (за съжаление!)

3. В клиповете си той сочи пътя, как да направим това и ни дава много лесни и практични медитации, с които можем да променим енергията в себе си и съответно да повишим фреквенцията на глобалното съзнание.

4. Върху клиповете му се чувства високата чистота на трептенията, но тя може да се почувства само, ако човек е включил на положителен модус. Освен това картинките и сакрално-геометричните форми изпращат закодирани сигнали директно на подсъзнанието.

5. Ако започнете с тези медитации и ги правите редовно, ви гарантирам че ще престанете да пушите - това го знам от собствен опит :)

6. Това не е секта - защото всеки може сам за себе си да реши, дали да поеме този път или не. Алайе няма да се опита да пробута на никого дискче, книжка или нещо подобно комерциално. Той си върши работата безкористно - прави си клиповете, стои търпеливо онлайн и отговаря на хилядите въпроси, които му се поставят от цял свят.

7. Той е много комуникативен, но и много прям, и ни показва дефицитите ни - това е нещо, кето егото ни никак не може да понася.

8. Посланието му е много просто - единствения начин да спасим света и нас самите е пътя на безкористната любов към всеки и всичко.

Любов и светлина
Плеядиана

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #22 -: Декември 22, 2009, 20:39:45 pm »
да напълно съгласен ;) :)
Roswell
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

Неактивен sesiliq

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 290
  • ТРОЯНА
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #23 -: Декември 22, 2009, 20:40:45 pm »
А ти по-горния ,защо изключваш верятността за измама?
...и нека Силата бъде с теб. [img]http://img383.imageshack.us/img383/290

Неактивен plejadiana

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #24 -: Декември 22, 2009, 20:55:20 pm »
Защото sesiliq, той просто няма полза да се прави на интересен и да разказва за такива скучни неща като безпрекословната любов, състраданието, милосърдността, свободата на хората и свободата на избора. Просто от тези неща няма далавера! А той стои от рано сутрин до късно през ноща онлайн и повтаря като грамофонна плоча за тези неща! Откакто се е появил в youtube.

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #25 -: Декември 22, 2009, 21:01:02 pm »
От всичко може да си извадиш поука и да прецениш дали е истина или не.Гледайте видеотата.Просто вникнете в думите му...и ще раберете,че е истина...Нима в момента правителствата ще ни кажат кое е истина и кое не...ние трябва да решим,на кое да вярваме и на кое не..Няма значение дали е или не е(а той не е)плеядианец....,важното е,че се опитва да отвори очите на хората и то не със сектански истории..аа с истини.Света се управлява от една шепа хора(или извънземни).Те ще продължат да управляват и да крадат докато ние хората продължаваме да обедняваме..никой няма да ни помогне,докато ние не вземем ситуацията в наши ръце.Това е,което иска да ни каже,сбито казано.Никъде във видеото не се говори за господ,затова сектата я отписваме като вариант.Това е силата създала целия свят,той също е и олицетворение на нас самите,всички хора на тази земя.
Roswell
« Последна редакция: Декември 22, 2009, 21:13:48 pm от Roswell »
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

Неактивен sesiliq

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 290
  • ТРОЯНА
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #26 -: Декември 22, 2009, 21:44:19 pm »
Има голяма полза да се прави на интересен.Това аз го знам от личен опит.И чудно как няма и една нотка съмнение във вас.Иначе аз му вярвам отчасти.Незабравяите ,че той говори за вселенско съзнание и го свързва с това ,което ние наричане господ.Може би  е някаква по-уникална секста.Може би прави сандвичи.
...и нека Силата бъде с теб. [img]http://img383.imageshack.us/img383/290

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #27 -: Декември 22, 2009, 21:47:14 pm »
Аз вярвам в себе си,но просто,това което казва пасва с мнението ми.Това е моето лично.Ама за какви сандвичи говориш? ;D
Roswell
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

Неактивен sesiliq

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 290
  • ТРОЯНА
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #28 -: Декември 22, 2009, 21:52:15 pm »
Е щом е така -ок ,но внимавай да не те подведе.Сандвич-истина-лъжа-истина.
...и нека Силата бъде с теб. [img]http://img383.imageshack.us/img383/290

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #29 -: Декември 22, 2009, 21:56:24 pm »
Как да ме подведе.Нито ще се срещна с него нито нищо.Просто споделям,че мнението ми съвпада с неговото.Какво може човек да загуби от това. :o ама това със сандвича много ме кефи страшна поговорка ;D :P.
Roswell
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27