Автор Тема: Посланията на КРИОН  (Прочетена 57078 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
(...)  такава политика може и да не им харесва, и наистина, кой иска смърт и война? Но понякога такива неща са средство, използвано от Духа, за да се предизвика мощно изменение на планетата. Има само една държава на планетата, която има способността да вмъкне голямата палка в средата на Средния изток и енергично да я развърти. Вие сте това и го направихте (американците).

Е, ние отговорихме на много въпроси за войните и политиката! Но историята ще покаже, че това събитие измени всичко по такъв начин, че да бъдем в енергията на 2012. Ако не беше вашата реакция след 9:11 (войната в Ирак), то сега щеше да има част от планетата, която щеше да остане в старата енергия още 1000 години! И това нямаше да бъде вашият избор, идвайки тук. Вие отговаряте за всички тези събития, даже ако другите не са съгласни и не са съпричастни с тях.
(...)



Благодаря от мисионерски извинения за политиката на USA! Малко на лъжа ми намирисват излиянията на "учител", който казва, че "аз никога не съм мислил" или, че "никога не мога да знам". Дори Христос, Който всички знаем Кой е, не Си е позволявал да казва такива неща... Кой е тоя mr. Крион от Магнитната Служба?!
« Последна редакция: Март 27, 2006, 16:30:02 pm от Horus »
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Крион като мисионер изобщо не го виждам, той си е една същност, която регулира магнитната мрежа на планетата поради промяна на нейният бъдещ статус.
Колкото до събитията в Близкия изток-не бива да се забравя, че там се намира главният портал, през който Земята приема същества от по-висшите измерения и буквално се води битка кой да го контролира. Задължително условие е повишаването на вибрациите в тази зона, но тъй като тя много ревниво се пази от тъмните сили, които имат огромно струпване там, войната не може да се избегне.
Мислил съм и аз, защо пък точно американците ще размахват оръжие там, а не примерно руснаците? Предполагам, че Русия има друга задача-тя е като складова база на "светлите" за натрупване и опазване на новите енергийни вибрации, а американците - те пък разбиват старата енергийна структура.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен zaio

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 128
В близкия изток ли е старгейта? :)
Най-добрата рецепта за щастие е- да използваш парите си не за да трупаш вещи, а преживявания!

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Има още няколко, но този е главният, най-големият.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Да, и за Рила се говори, но само се говори...Аз поне не съм чел за някакви посещения, осъществени през портала Рила.
Не мисли като човек!-Крион

Дъвиан

  • Гост
Да, и за Рила се говори, но само се говори...Аз поне не съм чел за някакви посещения, осъществени през портала Рила.

Нещо подобно! Две случки, разказани от цигуларя Галилей Величков, ученик на Петър Дънов. Първата се случва на 19 ноември 1943 на Витоша, Ел-Шадай, втората - в София:

“Настанихме се в две общи стаи...Имах привилегията да бъда в спалнята, където беше леглото на Учителя.
Към полунощ Учителят светна с батерийката. Погледна часовника си.
Направих същото. Моят часовник сочеше 12 часа полунощ. Той отвали завивките и седна на кревата. Вдигна ръка за поздрав. Вгледах се с внимание! Наоколо всички спяха. Дежурната сестра спеше. Но кого поздрави учителят?! Кого посрещна в този час?!... Потърках очи. Бях буден! Тогава... Това е реалност! Учителят има гости!...
Миг след това допуснатата мисъл се потвърди!
Учителят тихо проговори. Шепнешком водеше разговор на непознат език!... Съчетанието на гласните и съгласните напомняха за текста на неговите санскритски песни. Явно Учителят говореше с някого на древен език, на прастар език!
Тази среща трая около 10-15 минути. Диалога се водеше по всички правила. Учителят поклащаше утвърдително глава. Протягаше ръка. Странният разговор бе явно оживен. Кратко мълчание... Той стана... Вдигна десницата си за поздрав и дълго отправяше поглед... към тези, които продължаваха своя път!...
На следващата утрин, след закуска с трепет пристъпих към него...
 - Миналата нощ Вие станахте и говорихте на непознат език с някого!
Усмихнат той замълча. След това запита:
 - Ти не спеше ли?!... Разговорът чуваше ли се?!... Имах гости от ангелските светове...”


“През клонките на боровете забелязах бледо-синкавата светлина на горницата. Миг след това блесна и голямата лампа над балкона. Излезе Учителят. Незабравим момент! Облечен в бяло с панамена шапка, той пристъпи до перилата на балкона. Поогледа небето, поогледа земята и се прибра.
Помислих си – може би е поканен на вечеря. Той е готов и очаква тези, които ще го придружат! Почаках. Никой не дойде! Странно! А осветлението, облеклото подсказват тържество...прием!
Пристъпих към салона. Нямаше жива душа.
Ето че долетяха тоновете на квинти! Пръстите му леко опипваха струните. Учителя настройваше цигулката си. Той ще свири, но на кого? Официалното облекло респектира! Цигулката бе настроена, но пак продължаваше с лък леко да опипва струните. Ето, че лъкът изтегли едно тихо и вибриращо “ла”, след което се заредиха тонове в странен ред. Особена мелодична линия. Чужда за ухото ми. Странен напев в полутонове, четвърт тонове, източни глезанди. С изискани пианисими и лекота, източния мотив се носеше в пространството.
Малка пауза. Нов мотив в типичен източен стил озвуча. Унесен, слушах концерта, макар и неканен. Пак пауза. Тишина. Мир. Само пулсът ми напомняше за света на формите. Но и сърцето тупаше в пианисимо!
Наново опипване на квинтите. Те звучаха чисто, прецизно. Учителя запя в полуглас. Той пееше и свиреше. Вслушах се внимателно в текста. Непознат език. Мотива източен, а текста!... Песента ме завладя. Вокалите милваха душата. Тя познава нежността на неразбраната иначе песен. Събуждат се спомени за далечен роден край... отдалечен от векове... родина на търсен мир... родина на космичен копнеж... Непознатият мотив възрадва душата, окрили духът.
Само слушах. Не успях да запиша нито песента, нито текста в отворения нотен бележник.
Концерта завърши.
Повдигнах очи към огледалото монтирано на прозореца на горницата. Видях неговия образ. Той ме откри. Отвори прозореца и попита:
 - Записахте ли нещо?!
 - Не! – отговорих смутено. Тези мотиви са неуловими! А какъв странен текст!
 - Имах гости от далечния изток! – продължи Учителя – поискаха да им посвиря и попея. Трябваше да изсвиря понятни за културата им музикални мотиви и да пея на родния им език!...
Прозорецът се затвори...
Далечни гости от още по-далечни светове!

"Изгревът", т. 4

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Имах предвид за по-нови времена, днешните... Освен това не може да се каже, че гостите на Дънов са използвали точно портала на Рила, нали?  ;D
Не мисли като човек!-Крион

Дъвиан

  • Гост
Ти се радвай на това, което имаш - стига си критикувал - хахахаха! :P

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Тук става въпрос за старгейт, не за астрално и духовно посещение...

Най-големият е в Ирак и затова беше войната. Там се генерира страх и омрза, за да може да се задейства машината. Казвам машина, защото там е именно машина, която изкуствено отваря портали към други светове. Съоражение на Ануннаки.

По нашите планини има "изтънявания", които не са точно старгейтове, а пространствени тунели, което не е точно същото.
Велика е страната ни и е най-енергийната на света! Трябва да сме горди, че тук има толкова много!

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
КРИОН - информация от месец Януари 2006 г.
« Отговор #40 -: Април 06, 2006, 01:57:10 am »
На 5 март 2005 година стана велико събитие, някои го видяха. Ще го назова по човешки - Матрицата на Рая. Ще го наричам още и "Денят на Възнесението". Това беше момент във времето, по-точно - извън времето, когато всички Майстори, живели някога на планетата, се върнаха на Гая.
Ако помните, повечето от тях казваха, че ще се върнат в една или друга форма и моментът на тяхното връщане ще бъде време за установяване на мира на Земята. Обещанието да се върнат беше изпълнено от всички тях. Точно сега те са тук - не като биологически тела, а като обединено съзнание.
Това обединено съзнание на възнесението пребивава в настроената до съвършенство магнитна решетка, за което бяха нужни 12 години. Тази съвършенна магнитна решетка беше така създадена, че в нея да могат да се влеят енергиите на Майсторите. Когато те се установиха в нея, генерираната от тях енергия започна да се предава на вашата ДНК като потенциал за проявление.
Ето за какво говоря. През 1987 год. (11:11) вие взехте решение да направите невъзможното. Можете ли наистина да имате мир на Земята? Огледайте се наоколо - смятате ли, че ще успеете (много от вас казват "не"). Да, но аз мисля, че ще успеете, защото виждам какво се подготвя. Сега магнитната решетка притежава признаците на Майсторите. Затова тя беше променена, истинската цел беше Денят на Възнесението. Сега тя е настроена по такъв начин, че ДНК-то на Човешките Същества да могат да я приемат. Помнете, Човешкото ДНК има собствено магнитно поле. Реалните признаци на ДНК се намират във възелчета (като примка на въже) и именно те създават магнитното поле. Даже наскоро то беше назовано като квантово поле. Следователно, няма вече нищо езотерично в това да видиш, че магнитното поле на Земята може да влияе на вашата ДНК чрез електрическа индукция.
И още нещо наближава да се случи. Има такава дата - 9 септември 2007 год. Тази дата, дадена от Духа, показва точката на промяна. Това е потенциал на изместването, а не събитие, което вие можете да наблюдавате от шезлонга. Затова датите, които даваме, са отметки за изместване на широк спектър от енергия, а не покана да наблюдавате някакво събитие.
« Последна редакция: Април 08, 2006, 02:44:15 am от Horus »
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
КРИОН - информация от месец Януари 2006 г.
« Отговор #41 -: Април 06, 2006, 23:34:06 pm »
Айде още малко от приказката на Крион:

9 септември 2007 год. - Децата-Индиго ще получат своя "План". Наложи се да почакаме, докато те станат достатъчно на брой и сега те са на Земята, и са повече от другите деца. Вие ще ги видите и на най-отдалечените места. В Иран те са голяма група, вие знаехте ли това? Още не сте чували за тях, но ще чуете. Този "План", който ще получат на 9 септември 2007 год. - това ще бъде универсална доставка на енергия за новото съзнание на децата на тази планета. Това няма да стане мигновенно, а постепенно, вие ще го видите, ще разберете, че Индиго по някакъв начин са организирани.
Индиго ще имат колективна цел. "Организация" - те ще почнат интуитивно да осъзнават своя план. И както винаги, те имат своя свободен избор и могат да правят всичко, което поискат. Но вие ще видите бавно и колективно движение на младежите на Земята за сътворяване на необикновени неща, които сега витаят във въздуха като мъдрост и логика.
Не се шокирайте, когато Индиго свалят правителства, когато правят невъзможното, когато се съпротивляват на системата и отхвърлят някои свещени правила, защото това е единственият начин да се сътвори Новият Йерусалим. Старата парадигма трябва да си отиде. Вие ще ги откриете в Палестина и Израел, в Йордания и Сирия, в Емирствата и Кувейт, в Иран и Ирак. Това са именно местата, където Децата Индиго ще извършат най-големите изменения. Даваме ви тази дата като начало на осъществяване на техния план.
« Последна редакция: Април 08, 2006, 02:46:26 am от Horus »
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Благодаря Миро! ;)
Може би ще те зарадвам ако ти кажа, че говорих с издателство "Аратрон" и те казаха, че всеки момент ще излезе 5та книга за Крион. Общо ще издадат всичките 10 :D
Новата е с бяла корица, много добре изглежда :D 8)

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Посланията на КРИОН
« Отговор #43 -: Април 08, 2006, 08:59:04 am »
Това е много добре, защото има  ценна информация в неговите послания. Ето, дори в този малък откъс могат да се открият поне две новинки, на които да се обърне подобаващо внимание.
От "Аратрон" даже леко закъсняват, защото годината 2012 може вече да не е актуална. Според моите усещания и преживявания може би вече можем да говорим за 2010, но това си е мое лично мнение.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Посланията на КРИОН
« Отговор #44 -: Април 08, 2006, 14:45:21 pm »
Винаги има възможност и въобще да не говорим за година :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27