Автор Тема: Music Mind Control  (Прочетена 344919 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Music Mind Control
« Отговор #345 -: Януари 05, 2009, 11:14:23 am »

Няма ли голям шанс на трансцедентално ниво всички да сме слуги на масоно-илюминатите, но да не го съзнаваме, защото те така са ни наредили :/

Първо, това е предположение, за което нямаш никакви основания. Второто май ще трябва да го приемеш на доверие, а именно, че точно на трансцедентално ниво всички са свободни. Ако има контрол (всъщност в огромната част от случаите е само влияние) той е възможно да бъде извършван само на нисшите нива на човешката психика (егоистични мисли и емоции).
С поддържане на цитираното от тебе твърдение на практика можеш да отхвърлиш всяко друго твърдение. Всъщност приемането на твоето твърдение обезсмисля всякакви разсъждения и последващи дискусии над него.
« Последна редакция: Януари 05, 2009, 11:19:21 am от Iris »

Androctonus

  • Гост
Re:Music Mind Control
« Отговор #346 -: Януари 05, 2009, 12:56:08 pm »
Точно така. Добре забеляза.

Но и твоето мнение само по себе си не доказа нищо ;) .

Така че... явно все още има един, ако не голям, то поне допустим шанс мозъкът ти да е промит до степен при която изключваш възможността, че някой те контролира ;)

Затова нека живеем в изолация - да не ядем храна от магазина, да не слушаме музика, да не влизаме в интернет, да не гледаме телевизия... за да не ни промият мозъка.

А да... и пак не сме в безопасност, защото телепатията е голяма мощ.
Дори в пълна изолация, масоно-илюминатите ще ни намерят.
Защото в крайна сметка са ни в главите  :o

Мисля да поспра с иронията.
Слушам си музика на разсипия, свиря, от време на време композирам и хич не ме е еня за тия глупости  :D Което обаче не прави тезата ми, че са ви промити мозъците, по-малко обоснована или поне до някъде възможна.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Music Mind Control
« Отговор #347 -: Януари 05, 2009, 17:56:52 pm »
Androctonus, кажи ми честно има ли по една категория във форума по която да не си иронизирал и да си се правил на интересен натрапвайки "официалното становище за нещата" ? и ние можем да иронизираме не по-зле, но твоята конфронтация с абсолютно всяка една тема говори само че ти си в този форум не за друго а за да се заяждаш.Нещо като левскар да влезе във форум на цска и да дразни останалите. Поне с такова впечатление оставам от всичките ти постове (ако беше само за някои неща това е ок ама ти го правиш за всичко) което ме кара да мисля че си пропуснал едно от правилата за поведение във форума  ;) Така че след като смяташ че пишещите тука са с "промити мозъци" и ти си тук с цел да го покажеш докажеш и т.н. просто го напиши за да мога след това да те банна или сам си напусни  ;)


Този форум е за Конспирации, НЛО и Езотерика (и геополитика). Този форум подхожда към тематиката, че най-малкото имаме основания да приемем съществуването на тези идеи.

Това означава, че онези потенциални потребители, които изначално отхвърлят идеята за НЛО, или Конспирациите или Езотериката, нямат какво да търсят тук. С други думи, критика, която отрича изцяло една от тези идеи или всички заедно е неуместна в този форум и ще бъде трита.

Това също така означава, че критика, която касае не идеята, а отделни нейни съставни части, ще бъде толерирана.

Androctonus

  • Гост
Re:Music Mind Control
« Отговор #348 -: Януари 05, 2009, 19:33:24 pm »
Малко или много ти формулира идеята на форума - ако мислиш като другите, си добре дошъл.
Ако не мислиш като нас - нямаш място тук и респективно ше получиш банан.
Доста широкоскроено мислене  ;D


С коя част от мнението ми по тази тема не се съгласи?
Или просто е неприятно, когато се замислиш, че всичко е относително?

Под "са ВИ промити мозъците" имам предвид като цяло - не зависимо кой в каво вярва, НЛО-та, чакри-макри, анунаки, господи... Вярно е, че се изразих малко неправилно, ама ти пък пропусни панса да ме захапеш за задните части, ще ти спести негативната емоция :/

Намирам някои положителни теми във форума, с които съм съгласен (применро за билките). Но и там се намира някой до толкова зарибен, че му крадат зъбния камък, че... ае да не казвам :) Крайна доверчивост и отвореност към какво ли не (точно какво ли не), а не допускане на възможност в смисъл на съзнателно приемане шанса едно явление да е истинно. Има разлика. Не знам в тоя форум, коя форма на допускане се толерира, мен ако питаш, трябва да има доза скептицизъм и той да не се изразява само срещу хората, които не са ни на конспиративния акъл (темите за евреите където е очевидна общата затвореност на мнението, някои са като коне с капаци).
А да не говорим за историческите теми, които, за да го вържа с конкретната тема, наистина промиват мозъците на хората. Това става, тиражирайки непроверена, недостоверна и спекулативна информация, която носи полза на заинтересовани люде.
В днешно време и аз мога да издам книга. Мога да разкажа, как съм се срещал с хан Крум и той ми е разказал истината за произхода на българите. Ще се намерят хора, които да я купят и все някой ще върже фира. Ама уви. Не мога да говоря с мъртви владетели, лека им пръст :)
« Последна редакция: Януари 05, 2009, 19:44:15 pm от Androctonus »

Неактивен Спорт-Здраве3

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
  • ако четеш това,значи един сириусец те хапе по гъза
Re:Music Mind Control
« Отговор #349 -: Януари 05, 2009, 20:38:50 pm »
Ами ти си абсолютно същия :) Ако ще се обиждаме на източници... :P Ходи вярвай на някой друг,ако не на нас.На учени например,които дори не е сигурно дали съществуват.
"Where am I" is the usual question... In this case "when" might be more apt.

Androctonus

  • Гост
Re:Music Mind Control
« Отговор #350 -: Януари 05, 2009, 21:07:54 pm »
Айде, айде... не е точно така, може да го обсъдим в друга тема.
Мисля, че има нужда.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Music Mind Control
« Отговор #351 -: Януари 05, 2009, 22:16:44 pm »
Androctonus, като даваш компетентни мнения по всички теми на каква база ги даваш ? На собствени познания ? или се базираш че някой "авторитет казал нещо" и ти си го прочел? Пропускаш факта че голяма част от хората тук са със завършено висше образование и очевидно са могли да преценят и сами нещата без някой "авторитет" да дава крайни мнения за всичко - гледам и към историческата тематика имаш претенции - ти имаш ли завършено историческо висше ? Аз имам ама не това има значение защото това е една от областите с най-големите манипулации защото който държи миналото държи и бъдещето - само това е достатъчна причина историята да бъде фалшифицирана  ;)

Колкото до музката за да не става тотално офтопик това е основното средство за зомбация на обществото и това се казва защото осъзнавайки заплахата всеки може да си изгради съзнателни защити - иначе си действа под съзнателно и без да знаеш ставаш с "промит мозък".Тук просто се дава информация - ти винаги взимаш най-крайното и го излагаш като аргумент за неговата абсурдност. В крайна сметка "нормални" форуми в които ще намериш достатъчно твои съмишленици има навсякъде ама няма да ти интересно може би защото заяждането няма да върви може би....  ;)

Неактивен lubarski

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 254
Re:Music Mind Control
« Отговор #352 -: Януари 06, 2009, 00:24:35 am »
Според мен, не е важно каква е музиката и какви скрити послания има наобратно примерно. По важното в случая е какви са усещанията, когато я слушаш. Няма как да ти се прииска да заколиш някой, на реге песничка например. Има толкова много позитив вибрейшън, че няма накъде повече.  :P Всяка сутрин в колата в задръстването си слушам музика, която ме зарежда толкова положително, че цял ден съм като пружина.  ;D
It' oil stupid.

Androctonus

  • Гост
Re:Music Mind Control
« Отговор #353 -: Януари 06, 2009, 10:00:02 am »
Пришълецо, нищо не пропускам. Ако е въпроса да мери висшите на хората, ти сигурно ще бъдеш от първите ревнали, че вишистите са с промити мозъци. Така че... what's the point?

Все едно. Разбра ми мисълта. Кой може да каже със сигурност, че не му е промит мозъка?
Според мен - никой.
И от тази гледна точка да съветваш други, как да не им промият мозъка... Ами то стана като раздумка на по ракия.
Поздрави!

Неактивен Спорт-Здраве3

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
  • ако четеш това,значи един сириусец те хапе по гъза
Re:Music Mind Control
« Отговор #354 -: Януари 06, 2009, 11:32:09 am »
Толкова ли е трудно да си признаеш,че разбираш за какво става дума и да отстъпиш малко от позициите си? Защо се задължаваш да се чувстваш "дал акъл" след всяко общуване...
"Where am I" is the usual question... In this case "when" might be more apt.

Androctonus

  • Гост
Re:Music Mind Control
« Отговор #355 -: Януари 06, 2009, 11:48:32 am »
Това, че разбирам, за какво става дума не означава, че имам основание да отстъпя от позицията си. Тъкмо напротив :)

Неактивен Спорт-Здраве3

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
  • ако четеш това,значи един сириусец те хапе по гъза
Re:Music Mind Control
« Отговор #356 -: Януари 06, 2009, 12:09:09 pm »
Това, че разбирам, за какво става дума не означава, че имам основание да отстъпя от позицията си. Тъкмо напротив :)

Не е вярно.Защото добре знаеш,че много по-полезно би ти било да започнеш да отсяваш и сравняваш(с цел проверка и потвърждение) за себе си,отколкото да се отказваш от търсенето на нова информация заради мързел :P Но понеже все пак не те мързи чак толкова много - поне имаш сили да се занимаваш да противоречеш, тъпчейки на едно място ;)
И все пак,дори при това положение,след много противоречене човек все пак стига до нова информация :) Но бавно и на цената на много нерви за другите.Въпрос на предпочитание :P
"Where am I" is the usual question... In this case "when" might be more apt.

Androctonus

  • Гост
Re:Music Mind Control
« Отговор #357 -: Януари 06, 2009, 12:23:04 pm »
Виж... ако с това последното си мнение се опитваш да ме накараш да повярвам, че Слави и Ку-Ку Бенд нарочно са записали думите "К-р за Левски" и са ги пуснали наобратно в една от песните си... Няма как да стане.
Както и за Д2, Мария Илиева и прочее стъф.
Това са глупости и дори най-силния аргумент по въпроса, че се мъчат да промиват съзнателно мозъците на хората (т.е. да го чуя сам), по мое мнение не е състоятелен, защото за да чуеш точно това, най-вероятно си  говорим за самовнушение.
А защо хората си самовнушават различни неща - това е друг въпрос.
Иначе казано, няма по-добър начин да ти промият мозъка, от този - да си го промиеш сам - съзнателно, постъпателно и все така упорито :)

Неактивен Спорт-Здраве3

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
  • ако четеш това,значи един сириусец те хапе по гъза
Re:Music Mind Control
« Отговор #358 -: Януари 06, 2009, 12:30:33 pm »
В такъв случай ти давам следа:
Групата Filter,свиреща прогресив рок или нео-рок или там както беше,сама признава пред видео-интервю,че пуска обърнати съобщения в своите песни,за да засили ефекта им :)

И до колкото съм чувал,но не съм проверил,още много други групи признават същото.

Редно е човек ад се замисли - ок,това е така СЕГА.А когато това нещо тепърва е ставало актуално в "необществените" среди? Само не ми казвайте,че някой не се е възползвал да си свърши малко работа(например политическа),въпреки,че е имал възможност.
"Where am I" is the usual question... In this case "when" might be more apt.

Androctonus

  • Гост
Re:Music Mind Control
« Отговор #359 -: Януари 06, 2009, 19:12:56 pm »
Всве някой някога го е направил, след като е чул за нещо подобно - нормално.
Но да седим и да търсим... wtf?
Съвсем друга ракия е, дали изобщо има ефект и до колко има.
Сред рок изпълнителите със сигурност ще се намери някой, който да се направи на интересен.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
2 Отговора
5699 Прегледи
Последна публикация Май 21, 2010, 23:13:18 pm
от sasho90
3 Отговора
6280 Прегледи
Последна публикация Юли 10, 2009, 22:30:00 pm
от Peacekeeper
29 Отговора
21835 Прегледи
Последна публикация Юни 28, 2012, 15:58:21 pm
от healthy
12 Отговора
12318 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2011, 04:54:22 am
от jedymaster
9 Отговора
10443 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2013, 21:55:57 pm
от gogetit

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27