Автор Тема: Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества  (Прочетена 587368 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re: Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #1155 -: Юни 26, 2012, 16:56:26 pm »
За какво триединство се говори? самите точни имат ли отношение към някакъв субект или идея? Какво общо има това имагинерно триединство с някакво споразумение за мир?
Е мисля че почти си отговорих, Рерих е чист сапмер, кариерист и използвач, така че едвали в неговите изображения има някакъв по-съшествен смисъл, освен метод за внушение и манипулация. Праснал е лесно рисуващи се и запомнящи се образи свързани с древни символи, колкото да привлече вниманието, не да ни даде някаква информация.
Soli Deo Gloria!

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re: Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #1156 -: Юни 27, 2012, 11:15:17 am »
Не знам дали е случайност, но днес на едно кръстовище, възрастен мъж се приближи до мен и извади от джоба си кръгла значка с три точки, като горната символика . Обясни ми, че е сляп и ме помоли да го преведа на отсрещната улица. Сега се сещам, че с този символ три точки се маркират сигнализиращите устройства/за слепи/,  поставени на светофарите в Германия.

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re: Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #1157 -: Юни 27, 2012, 16:32:14 pm »
Много интерсно съвпадение, преди виждал ли си този символ? тази ситема за слепи обаче е от преди няколко години и дори не еразпространена на всякъде.
Soli Deo Gloria!

Неактивен вещичка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 202
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
Re: Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #1158 -: Юни 27, 2012, 18:55:32 pm »
bogoizbrania, не е от няколко години. 1993 година бях в Германия и сега се сещам, че доста им се чудих на тия светофари с точките и тогава ги имаше - на черен фон едни такива жълтакаво-бели точки.  Обаче на тях нямаше това разположение от картината на точките - като триъгълник. Самият светофар, доколкото си спомням имаше или 4 или 6 точки от по 2 или 3 в две колонки. Няма как тази подредба да образува точно точките от картината.

Ама хубаво де, нали са слепи - за какъв чеп им са светофари като не могат да ги видят или са за далтонисти?  :D
Отсъствието на доказателство не е доказателство за отсъствие!

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re: Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #1159 -: Юни 27, 2012, 21:27:35 pm »
Много интерсно съвпадение, преди виждал ли си този символ? тази ситема за слепи обаче е от преди няколко години и дори не еразпространена на всякъде.

Не не съм! Просто не съм обръщал внимание. Едва днес направих асоциация, спомняйки си един друг случай от преди 2-3 години, когато едно дете усилено удряше върху бутона с трите точки, монтиран на светофара  /наби ми се  в очите/, и една жена му направи забележка да не си играе, като му обясни, че е за слепи хора. Бяха три точки в същото разположение, но в триъгълник, а на значката днес бяха в кръг и в същото разположение, като това от символа, който си дал и светофара.

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Re: Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #1160 -: Юни 27, 2012, 22:56:23 pm »
Просто се изумявам във какви неща търсите конспирации там дето ги няма и разбира се, че конфигурация от три точки винаги образува триъгълна формация, много е близко до акъла....
"מוזיקה מאריכה את החיים"

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re: Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #1161 -: Юни 27, 2012, 23:40:14 pm »
конфигурация от три точки винаги образува триъгълна формация, много е близко до акъла....

Koлко имаш по геометрия?

Ако ги разположа във вертикал или хоризонтал, какво образуват три точки?

Сега разбра ли, защо са нужни знаци за слепи   ;)

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re: Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #1162 -: Юни 28, 2012, 12:47:45 pm »
« Отговор #1161 -: Вчера в 22:56:23 »
Точно тук има конспирация, не видя ли на линка, че има връзка между правителство и политици със окултна секта шарлатани и престъпници като Рьорих? Аз ако отида при президента и се представя като bogoizbrania всички ще писнат че съм бил секта, а Рерих чак и документи им заповядва да подписват. За него значи може за други не.
Soli Deo Gloria!

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re: Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #1163 -: Юни 29, 2012, 21:41:16 pm »
« Отговор #1161 -: Вчера в 22:56:23 »
Точно тук има конспирация, не видя ли на линка, че има връзка между правителство и политици със окултна секта шарлатани и престъпници като Рьорих?

Видях, но точно за  Рьорих не бих си изгубил времето да коментирам, като знам от кого копира.
 
А правителствата отдавна си имат споразумение с католическата Богиня - майка  от Орион, фиксирана с три точки/ дева Мария = Изида = Ищар/...обсъждали сме го стотици пъти !

Трите точки на триединство имат съвсем друго значение, а не това, което си описал.
 
Ако толкова държиш ще го споделя, но не ми се повтаря все едно и също.

 Правителствата и пактът  /сектите на Рьорих / са само пътят, но не и знанието.

 По-добре се фoкусирай върху мадоната, а не върху секти и правителства ...:: :D



Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re: Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #1164 -: Юни 29, 2012, 22:24:17 pm »
Това е интересна идея, от кого копира Рерих?
Не цитира никого конкретно, не разглежда определени въпроси, прави се на християнин, взаимодейства много добре на ниско ниво, роднините, но и на средно, преподаватели и бизнесмени в САЩ, че даже и на високо, политици и английските олд скуул идеолози. Изразът че копира от някого не е правилен, всъщност неговата сила идва от сектите които съставя, не от авторитет и идеология. Рерих не е балрог, той е класическият Саруман, предател и отстъпник, паднал ангел.
Soli Deo Gloria!

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re: Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #1165 -: Юни 30, 2012, 21:32:02 pm »
Цитат
Това е интересна идея, от кого копира Рерих?

Как от кого копира ?  От Ленчето Блаватска !

Преобразувайки  знанието  и в  секти и  семейна идеология .
................

А сега си и изясних ,  защо изписа всички тези  глупости в темата  за  "Гръцката цивилизация е измислица"... за Петър Първи  и Рьорих....

 :lol:

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%B9_%D0%A0%D1%8C%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%85

Цитат
Руски период [редактиране]
 
Още от времето на Петър I представители на рода Рьорих заемат високи военни и административни постове в Русия.



 



« Последна редакция: Юни 30, 2012, 21:37:11 pm от Z-931 »

Неактивен Dom

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
Re: Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #1166 -: Юли 01, 2012, 11:27:12 am »
Логото на новото българо-американско училище "Талант" във Варна

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re: Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #1167 -: Юли 03, 2012, 00:19:37 am »
bogoizbrania, не е от няколко години. 1993 година бях в Германия и сега се сещам, че доста им се чудих на тия светофари с точките и тогава ги имаше - на черен фон едни такива жълтакаво-бели точки.  Обаче на тях нямаше това разположение от картината на точките - като триъгълник. Самият светофар, доколкото си спомням имаше или 4 или 6 точки от по 2 или 3 в две колонки. Няма как тази подредба да образува точно точките от картината.

Ама хубаво де, нали са слепи - за какъв чеп им са светофари като не могат да ги видят или са за далтонисти?  :D
Май не са същите светофари. Тези за които пишеш регулират движението на трамваите.

Неактивен Dom

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
Re: Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #1168 -: Юли 03, 2012, 10:28:39 am »
... Ама хубаво де, нали са слепи - за какъв чеп им са светофари като не могат да ги видят или са за далтонисти?  :D
Май не са същите светофари. Тези за които пишеш регулират движението на трамваите.

МИсля, че това са светофари, които не са автоматични, а светват зелено за пешеходеца, след като натисне бутона. Обикновено зелената светлина е съпроводена и със звуков сигнал, както и на всички останали светофари. Така поне е в Швейцария.

Неактивен Caramel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 40
Re: Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #1169 -: Юли 21, 2012, 02:58:44 am »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27