Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1043796 пъти)

0 Потребители и 7 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 545
 :--- Русе 18.09.10 19:00 торят целодневно, снимката са я правили с телефон и затова е замазана.
« Последна редакция: Септември 18, 2010, 22:40:12 pm от Морфей »
Когато започнеш да разбираш истината, единствената цел остава да надграждаш себе си постоянно!

Неактивен ~крем~

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
 :) Не знам защо, но това обгазяване ме върна в спомените. По-големите сигурно помнят как ни натоварваха от училище и ни затваряха в едни стаички да ни облъчват. Като ги гледам тези следи се чувствам по същия начин. Но за chemtrails май има отделна тема
в търсене на истината

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 545
За кварцовите лампи ли говориш  :)



Кварцови лампи

Комбинираните кварцови лампи са източник на ултравиолетови и инфрачервени лъчи, които са част от слънчевия спектър и действат благоприятно върху човешкия организъм. Лампата може да се използва за терапевтични облъчвания, в козметични салони, детски градини, промишлени предприятия, а така също и в домашни условия. Употребата на кварцовата лампа способства за повишаване на защитните сили на организма и устойчивостта му към инфекциозни, простудни, костно-ставни заболявания и др. Ултравиолетовите лъчи са важен фактор за образуване на витам Д в кожата. UV лъчите (ултравиолетови) действат обезболяващо при невралгии, ишиас.
Бързо убиват микробите и другите микроорганизми намиращи се във въздуха и на повърхността на кожата. Това позвалява с лампата да се извършва обеззаразяване на помещенията. Открити рани облъчвани с UV лъчи не гноят, лечението протича бързо и оставащите белези след лечението имат малки размери. Използваната кварцова горелка има диапазон на вълната от 180 до 400 nm. Това излъчване има силно изразени биологични и химични свойства. Диапазонът от 315 до 400 nm притежава силно изразен пигментиращ ефект. Диапазон от 180 до 280 nm има силно изразено озониращо действие. На дължина на вълната от 265 nm се наблюдава силно изразено бактерицидно действие.

Приложението на инфрачервеното облъчване ( IR ) е всестранно. Използва се при остри и хронични вътрешни и външни заболявания. IR лъчите проникват дълбоко в тъканта, загрявайки я отвътре, разширява съдовете, което повишава циркулацията на кръвта. Колкото по-голямо количество кръв преминава през съдовете, толкова по-големи са защитните свойства на организма. IR лъчите се използват също и при ревматизъм, ишиас, невралгии, мускулни болки, при простудни заболявания, хреми и бронхити. В козметиката инфрачервените лъчи нагряват епидермиса, откриват порите, подобряват кръвообращението, позволяват на хранителните вещества да проникнат по-дълбоко в кожата. Лампата са поставя на разтояние 30 до 60 см. от пациента. Продължителността на облъчването с IR лъчи е от 15 до 30 минути три до четири пъти дневно. След всяка процедура трябва да се остава 1 час в топло помещение.
« Последна редакция: Септември 18, 2010, 22:56:09 pm от Морфей »
Когато започнеш да разбираш истината, единствената цел остава да надграждаш себе си постоянно!

Неактивен ~крем~

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
 ;D Страшна снимка, същите скици бяхме. Лелееее, представям си как им изглежда на по-малките, ама така си беше. Слагаха ни по едни очилца и ни облъчваха за здраве. Сега пък ни обгазяват...остава само да излезе някой и да заяви, че е за здраве, разбира се  :o Малко кварцова лампичка, 2-3 ваксинки и няколко дози газ и сме бомба
« Последна редакция: Септември 18, 2010, 23:05:55 pm от ~крем~ »
в търсене на истината

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Радвайте  се,че още не са заключили темата,след тоооолкооова  спамене ;D.
Сега сериозно :yes:.
Искам да попитам,това с облъчването на снимката фейк ли е,или е истина  :unknown:?

ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
http://vbox7.com/play:96d950af  :---

1.Oсъзнаване/образоване за проблема/врага

2.Масов Протест/Съпротива
« Последна редакция: Септември 19, 2010, 09:02:44 am от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен smarinov

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Радвайте  се,че още не са заключили темата,след тоооолкооова  спамене ;D.
Сега сериозно :yes:.
Искам да попитам,това с облъчването на снимката фейк ли е,или е истина  :unknown:?
Не разбрах дали за самата снимка питаш или дали наистина го правеха. Да, облъчваха ни. Викаха му "нагревки" :) Мен са ме "нагрявали" доколкото помня 2 пъти.

Неактивен siropo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Chemtrails около Дупница и Рилския Манастир на 19.09.2010г.
http://vbox7.com/play:b0507923
http://vbox7.com/play:b285628d


Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
oknele,искам да попитам защо вече и през нощта самолетите разнасят разни неща из небето?!Забелязавам,че и вечер остават следи в небето,ако е примерно много ясно времето и се виждат Луната,звездите...Минават един,два дена и времето се разваля тотално-дъжд,вятър...
А колкото до облъчването-сега хората не се ли облъчват по собствено желание,че,дори и пари дават за това?!Казват му солариум...  ;D
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Днес трус от 2,7 по Рихтер в Ямболско

http://www.btv.bg/news/bulgaria/bedstvia-avarii/story/591126857-Trus_ot_27_po_Rihter_v_Yambolsko.html добре, че не от 3 нагоре...

Когато люля София миналата седмица пак пръскаха... По НОВА изнесох и други такива свързани и документирани факти - КЕМТРЕЙЛС и следват трусове... Не съм плашило да плаша, както ме обвиняват не един или двама "разбивачи на митове"...

Снощи получих десетки нощни снимки от цяла България на кемтрейли...

Blue|_Star а аз искам да питат водещи журналисти от най-гледано време за КЕМТРЕЙЛС, искам хората да се образоват и да питат политици за КЕМТРЕЙЛС когато им обещават поредните химери...

Правя всичко възможно да изнеса отново темата за КЕМТРЕЙЛС в по-гледано време в най-гледана медия.

1.Oсъзнаване/образоване за проблема/врага

2.Масов Протест/Съпротива
« Последна редакция: Септември 19, 2010, 23:23:30 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен rem

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Още от петък забелязах над София започнаха да "пръскат". Синоптиците предрекоха заоблачаване, падане на температурите, дъжд. И то верно бе...
Ходих към Сандански, и там едно слънчево. Но не щеш ли нешариха небето, следи, които се трансформираха в облаци. Прибирам си се в софииско - то вали.

Rio

  • Гост
Май и нощно време пръскат. Онзи ден вечерта се виждаха следите. Луната осветяваше и си личаха. Днес над София съм сигурен, че пак бяха пръскали.
"Времето се познава от сутринта", особено ако в небето има бели следи.

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Днес трус от 2,7 по Рихтер в Ямболско

http://www.btv.bg/news/bulgaria/bedstvia-avarii/story/591126857-Trus_ot_27_po_Rihter_v_Yambolsko.html добре, че не от 3 нагоре...

Когато люля София миналата седмица пак пръскаха... По НОВА изнесох и други такива свързани и документирани факти - КЕМТРЕЙЛС и следват трусове... Не съм плашило да плаша, както ме обвиняват не един или двама "разбивачи на митове"...

Снощи получих десетки нощни снимки от цяла България на кемтрейли...

Blue|_Star а аз искам да питат водещи журналисти от най-гледано време за КЕМТРЕЙЛС, искам хората да се образоват и да питат политици за КЕМТРЕЙЛС когато им обещават поредните химери...

Правя всичко възможно да изнеса отново темата за КЕМТРЕЙЛС в по-гледано време в най-гледана медия.

1.Oсъзнаване/образоване за проблема/врага

2.Масов Протест/Съпротива
oknele,съжалявам,но не съм журналист. :(
Но просто досега не бях забелязвала през нощта да пръскат.Затова попитах.
А за 2-те точки-втората я отказвам напълно,понеже човек,колкото повече оказва съпротива и е против нещо-толкова повече привича от него,но за чисто небе,и природа-съм твърдо за.Знам,че на пръв поглед човек да е против Chemtrails или да е за чисто небе са две еднакви неща,но са различни. :)
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен otnesen

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 648
« Последна редакция: Септември 20, 2010, 11:49:19 am от otnesen »

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Ок, Blue|_Star нека втора точка бъде

2. За чисто небе и природа

otnesen песента на Serj Tankian - Sky Is Over е много яка.

Скоро книгата-диск ''Лека Нощ Нещастие'' III  и на хартия

Н. ме светна, че на рептилския плакат на V чиниите са 13(на плаката на римейка). 13 илюминатски фамилии!

- Нарочно се допускат ядра истина за предстоящи събития с положителен или отрицателен ефект във филми, игри, книги и др. За да може когато „събитието стане” и започне в обществото да се издига основната истина за станалото тя се игнорира с типичното – „Ай стига с тези конспирации, това сме го гледали вече, те толкова ли са прости да си издават плановете”. Не не са прости просто са дяволски хитри с вековна формула – с малко допусната истина криеш цялата истина и то пред носа на оглупените хора.

- Авторите получават информация от елита и решават „просто така” да го вложат...  ;D

- Друга философска теория, която може да се осъзнае от малко хора е, че реалността минало настояще бъдеще са фрактално холографски кодирани – модел в модела в модела(точно както ДНК ти те съдържа целия) и сига да можеш да разгадаваш символите и поличбите „Можеш да знаеш Истината”

- Има още тирета за теориите на конспирацията, защо го правят...
« Последна редакция: Септември 20, 2010, 12:30:44 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27