Автор Тема: На 14 октомври 2008 ще дойде огромно НЛО; 3 дневен престой!  (Прочетена 53051 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Звучи като съобщение от пресцентъра на Орион Груп... Няма какво да го обсъждаме, то ще си покаже.

Звучи точно като постановка! Това е може би най-използвания модел за "борба" с публикации свъзрзани с извънземни и т.н. В същия този жанр влиза и умишленото публикуване на фалшиви истории за нло и извънземни които да залеят пресата когато има нещо "истинско" за да се обезличи напълно. Същото се отнася и за правенето на фалшиви нло филми с цел разводняване и манипулация. Сега имаме и "предсказание" което отново цели след като "нищо" не се случи да разубеди всички "трезво мислещи" че изобщо не съшествува такъв феномен. При положение че сигурно над 90% от сайтове публикуващи подобна информация са дело на тайните служби всяка информация от  рода на "какво ще стане" е манипулация а ако пък "събитието" стане - манипулацията е още по-голяма.  ;)

Службите нямат никакво участие тук според мен. Просто група сектанти са прекалили с тантрите и мантрите и са решили да публикуват бълнуванията си...
:D
И това е вариант.

Неактивен defyl

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
По вероятно ми се струва, като вид "презентация" на новите чинии на  Lockheed отколкото каквото и да било друго :) MJJFan , ТЕ ще го излъчат по телевизията  казаха че ще направят всичко възможно медиите да не цензурират ,така че няма смисъл от почивни дни  ;)

Така както е описано "посланието" точно на такова нещо ми изглежда  :D
Колко му е да покажат една холограма  :D и понеже си е тяхна няма да правят опити да я "д0ближат" да "минат" през нея.
И тя ще си изглежда напълно истинска.
После могат да правят каквото си искат.
Всеки ще е "видял" каквото има да се вижда.
Илюзиите не са измислени вчера :)

От друга страна за какво им е на Плеядинците да д0йдат да стоят 3 дни да покажат колко голяма ***** имат и да си отидат?

Аз уж не съм чак толкова разумно същество но това "показване" само по себе си ми се струва тъпо.

Но този месец е месеца на "магариите". Ще видим след месец кфо е положението. Поне е скоро  :D
I Came Out From The Deep To Help And Understand But Not To Kill.

Неактивен Алис

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
Аз мисля, че няма да стане нищо. В началото на тази година ( може и да съм споменала някъде...) намерих едно старо езотерично списание ( от 2000-ната, мисля ), в което пише, че на 26 май 2008, в небето над ... Шумен  ;D ще се появят и ще се сражават два дракона - символи на Озирис и Изида (?!?), ще започне нова по-духовна ера и тем подобни глупости. Единият от авторите на статията е не безизвестният Люмиер ( прототипът на Голямата глава с големия нос ;) ). Аз не чух по новините да е ставало нещо особено тази пролет; ако във форума има някой от Шумен, нека си каже - имаше ли дракони в небето??
...Та така и с това за средата на месеца...

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851

По вероятно ми се струва, като вид "презентация" на новите чинии на  Lockheed отколкото каквото и да било друго :) MJJFan , ТЕ ще го излъчат по телевизията  казаха че ще направят всичко възможно медиите да не цензурират ,така че няма смисъл от почивни дни  ;)
  :o
 я, това по телеграфните агнеции ли го дават или идва от пресцентър?

 иначе да секти, тантри, мантри, лсд и незнам, забавна тема, аз ще чакам съвсем скоро е, дано и в Щатите от Северното полукълбо да минат. Кога ще се връщат пак, имат ли телепорт? Свръх светлинна, имам нужда от ремонт на пералнята ако може   :-*

 

Неактивен Disinfo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
  • Дисинформатор
Относно: На 14 октомври 2008 ще дойде огромно НЛО;
« Отговор #19 -: Октомври 02, 2008, 23:42:11 pm »
Цитат
Обръщение към всички хора на Земята


В 14 ден от месец октомври 2008г, в небето над вас ще се появи космически кораб с огромни размери. Това ще се случи в южното полукълбо и той ще прелети над много щати.
Решено е да останем във вашата атмосфера минимум три ваши денонощия. Знаем, че в това време на Земята ще има голямо вълнение. Вашите власти ще се опитат да унищожат нашето защитно поле. Каквото и да правят, каквото и са ви казват, ЗНАЙТЕ:
НИЕ ИДВАМЕ ДА ПОМОГНЕМ НА ВАШИЯ СВЯТ
НИЕ НЕ ИДВАМЕ КАТО ЗАВОЕВАТЕЛИ
НИЕ НЕ ИДВАМЕ КАТО РАЗРУШИТЕЛИ
НИЕ НОСИМ НАДЕЖДА

Доказателство за автентичност? Е сега, ако не друго, защото много ме съмнява произхода на това съобщение, поне някой се е постарал да го напише :)
А 14-ти октомври е близо, така че ще чакаме в ъпдейт към темата снимки на НЛО-то :P
« Последна редакция: Октомври 02, 2008, 23:56:49 pm от Mirotvorec »

Breath

  • Гост
http://www.youtube.com/watch?v=53XDf2d6qKQ&watch_response

http://www.youtube.com/watch?v=gBr0IfM8AaY

Две клипчета от youtube, не разбирам много затова, който може да каже дали е фейк или истинско да пише.
Първия клип е качен днес, а втория е от вчера.
Има и координати за тези, които ще решат да проверят с google earth.  :)

Неактивен cccpkgb

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 269
« Последна редакция: Октомври 03, 2008, 15:50:35 pm от cccpkgb »
Этот шоу-бизнес мама, папа Он будет с тобой или без Если ты послушаешь Камен

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
ето и програмата при посрещането, и джойнтовете ще извадим щом трябва  :-*


 

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Всички обаче тайно се надявате да се появи НЛО-то, признайте си :P.

Неактивен mike_portnoy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
  • When Dream And Day Unite
Точно такъв подарък искам за рожденият си ден (14 Октомври)  :D
"Съобщения,в които се казва,че нещо не се е случило,винаги са ми били интересни,тъй като,както зн

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Дали ще дойде Алабама
ала-бала,ала-бала ;D
Що ли ще се случи
И дали ще се получи?
Ала-бала,ала-бала...
Даже щат си е избрала-
с конкурс го е подбрала ;D
Ако не дойде Алабама
пак ще има ала-бала...
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен MJJFan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
Всички обаче тайно се надявате да се появи НЛО-то, признайте си :P.


Аз се надявам да се появи НЛО-то  !

Неактивен Алис

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
И на мен ще ми хареса да се появи, но не вярвам...Обаче ще ми хареса!

Неактивен cccpkgb

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 269
Аз с Google Earth не намерих нищо. Въртях планетата, дето е на програмата - нищо. Писах и някакви координати дето намерих в един пост под клип - то ме прати някъде в Индийския океан.

ПС: Все си мисля, че при конфликт между Сиви/рептилии и плеадиянци - плеадиянците ще бият ;D
Этот шоу-бизнес мама, папа Он будет с тобой или без Если ты послушаешь Камен

cdms

  • Гост
По-добре търси на Google Space, защото надали съседите ще се бият на Земята та да ги забележим от километри.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
16 Отговора
11191 Прегледи
Последна публикация Юни 10, 2006, 23:25:56 pm
от prestor
0 Отговора
12040 Прегледи
Последна публикация Януари 11, 2008, 14:57:47 pm
от Admin
364 Отговора
206816 Прегледи
Последна публикация Май 24, 2016, 23:16:32 pm
от Амрита
0 Отговора
8740 Прегледи
Последна публикация Август 01, 2008, 01:38:14 am
от H.
1 Отговора
3782 Прегледи
Последна публикация Август 01, 2008, 13:23:22 pm
от Vader

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27