Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 481860 пъти)

0 Потребители и 14 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #30 -: Август 04, 2006, 02:47:25 am »
Ами, на доста от НЛО филмчетата, обектите се клатушкат така. Може да е нещо от системата им за задвижване, ел. магнитни сили или кой знае какво.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #31 -: Август 04, 2006, 03:06:22 am »
Темата е НЛО в БГ. Ако искаш може да споделиш за какво става въпрос пък ние ще анализираме случаите.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

IGLATA

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #32 -: Август 04, 2006, 10:11:36 am »
еми първия път
бях на село и по нмовините казаха че ще има метеоритен дъжд излязахме аз и братовчедка ми на покрива на гаража и легнахме и почнахме да гледаме към небето и така 2 часа без нищо.Към 1:30 часа "падна" първата звезда и постепенно се усилиха и падаха по 5-6 на минута на братовчедка ми й омръзна и се прибра (щото имаше адски много комари) аз продължих да гледам и изведнъж някъде горе в небето мина нещо видях само че имаше крила  и не мърдаха рееше се в небето по права линия по добре го видях кат мина под един облак а облака светлееше и видях силуета му по-добре  мязаше на птица ама ужасно огромна  мога да я сравна на големината само с хеликоптер  к-50 на 100 метра височина (казвам К-50 защото съм виждал колко голям изглежда на 100 метра височина)

IGLATA

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #33 -: Август 04, 2006, 10:20:46 am »
а втория случай
аз живея в Сливен и имаме Балкан пребирам се аз от училище (вече съм доста по-голям това става преди година) и вървя с лице към Балкана щото блока ми е на север от училището  беше лято и нямаше облаци от хоризонт до хоризонт и видях как по рамото на Балкана мина сянка на облак но мина за не повече от 2 секунди а рамото  на Балкана е към  3 км а аз съм в южната част на града  и съм на 5 км от Балкана и след още 5 секунди след като видях тая сянка как минава по Балкана мина над мене с голяма скорост  но но докато видях как идва по улицата докат дигна поглеед към слънцето да видя какво я прави вече мина  ::) а сянката си беше ОГРОМНА може би беше една пета от рамото на Балкана
« Последна редакция: Август 06, 2006, 14:14:36 pm от IGLATA »

IGLATA

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #34 -: Август 04, 2006, 10:24:07 am »
човек как можеш да пилотираш кораб докато кабината се тресе се едно си в миксер

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #35 -: Август 05, 2006, 06:25:33 am »
Не, знам не съм пилотирал, а ти?
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

IGLATA

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #36 -: Август 05, 2006, 10:22:39 am »
аз също не съм пилот но съм израснал сре военни  и знам

IGLATA

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #37 -: Август 06, 2006, 20:30:13 pm »
найскина добре се клати  ;D  и наподобява се  някаква играчка закачена за връв която връв не е точно в центъра и съответно завъртяна  играчка ако можеш направи си го този експеримент получава се същото явление както на клипа  жалко че си изтрих това клипче  на ме съмнява вече тези НЛО-та да са пилотирани от хора

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #38 -: Август 08, 2006, 03:35:15 am »
Ами интересно, както всички истории за НЛО ;) . Тази втората звучи доста по- вероятно да е било НЛО, но само ти си го видял и ти си знаеш. Кофти е, че е нямало и други свидетели за да обсъдите какво сте видели. Като заговори за Балкан, сега се сетих за една история. Братовчед ми я разказа. Това се случи преди около 6-7 години, когато той е бил в казармата. Та той си караше службата в подлението, което е до Малко Търново. Една вечер се прибирал към градчето след като си бил взел отпуска. Вървял по околовръстния път, който е на няколко километра от гробницата на Бастет, било късно през нощта, около 1-2. Както си вървял по пътя вдигнал глава и гледал небето. На небето, над билото на балкана, той видял да се движи ярък светещ обект. Както се движел, обекта спрял на едно място. След него от друга посока се появил друг такъв обект, който спрял на известно разстояние от първия. Появили се един след друг още няколко такива обекта идващи от различни посоки, които се подредили до останалите. Известно време те стоели на едно място и после започнали да се прегрупирват многократно, като сменяли позициите си и формацията. След това с бясна скорост се пръснали в различни посоки. Става въпрос, че тези обекти били на голяма височина, а никой самолет не може да прави такива маневри с такава скорост.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #39 -: Август 08, 2006, 03:42:49 am »
Понякога се виждат замъглени НЛО-та, заради ел. магнитното поле коети ги обгражда (такова май беше полето). Но това трептене, което се вижда на записа може да не се отразява на вътрешността на кабината. Много знаем какви кабини имат тези чудосии. Има и друга логика, не е истинско, също като масата, като мен, като компютъра, сайта, блока... ;)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #40 -: Август 08, 2006, 19:56:02 pm »
Понякога се виждат замъглени НЛО-та, заради ел. магнитното поле коети ги обгражда (такова май беше полето). Но това трептене, което се вижда на записа може да не се отразява на вътрешността на кабината. Много знаем какви кабини имат тези чудосии. Има и друга логика, не е истинско, също като масата, като мен, като компютъра, сайта, блока... ;)

 :)
Хм,

колега асдфхйкл,


ако се вгледаме във вътрешната уредба на нло-тата ще видим, че там няма колани и предпазни-застопоряващи тялото приспособления. Например в непобликуван още пост na Еон, в който става въпрос за вътрешния изглед на чиниите- също както и Боб Лазар, вътре няма нищо от седалките, компютъра, който е част от корпуса, ако не греша, и двете останали нива. Горното не се знае какво е, а долното е генератора с Ууп 115. От неговите показания и снимковия материал от ЕОН и Б.Л. личи, че корпуса и нивата в чиниите са скачени или излети така, че правят едно цяло скеле. Оттук си мисля, че неможе щом са едно цяло, ако корпуса се клатушка нагоре-надолу то тези които седят на седалките нищо да не усещат.

Но-- все пак.. това са мои догадки... пък и се сещам за нещо друго...
« Последна редакция: Август 11, 2006, 18:39:38 pm от Horus »

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #41 -: Август 09, 2006, 02:17:07 am »
Еми, да онова бяха мойте догдки :). Какво е другото, за което се сещаш?
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

IGLATA

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #42 -: Август 09, 2006, 11:23:40 am »
начи имам свидетел още един който видя това бе едно приятелче от блока и то го е видяла той ми каза че тъкмо като излизал на терасата си и видял голямата сянка да минава по същата улица по която вървях даже ме е видял и мене и побърза да слезе да ми каже докато за за твоя случай това е вярно защото Странджа палнина е найстина много посещаван аи съм чувал ужасно много иисторий за НЛО-та

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #43 -: Август 09, 2006, 20:50:45 pm »
Еми, да онова бяха мойте догдки :). Какво е другото, за което се сещаш?

Ами,

въпроса е, че щом поради тази логика, онези които седят вътре усещат как се клати цялата чиния, то как така чиниите изобщо могат да правят тези невероятни завои толкова рязко? Все пак и това сме го чували от очевидци- лети в една посока и после рязко наобратно или така че човешко същество да не може да оцелее при такава рязка смяна на посоката на движение.

Тогава, щом тези маневри са възможни при положение, че вътре няма никакви колани, излиза че онези вътре нищо не усещат... Оттам излиза, че на този филм, аргумента, че понеже се клати толкова много означава, че е невъзможно да седи никoй вътре- отпада. Така че, засега, докато не се докаже по видео-дижителен или такъв-подобен начин дали материала е фалшив- това че се клати нагоре-надолу нищо не означава...

Много кофти...

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #44 -: Август 10, 2006, 05:01:40 am »
И аз това имах предвид. Може, клатенето да не се отразява на вътрешността на кабината ;)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27