Автор Тема: Черепи на Извънземни  (Прочетена 45941 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kce

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re:Черепи на Извънземни
« Отговор #75 -: Октомври 31, 2010, 22:56:14 pm »
По Дискавърито , 100% е старо предаването защото помня че съм го гледал и преди , но кога точно беше не помня . Миналия или по-миналия месец беше .

За това удължавъне използвали като дървена рамка с лост който се навива и дърпа горната част на главата .
« Последна редакция: Октомври 31, 2010, 22:58:55 pm от Kce »

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re: Черепи на Извънземни
« Отговор #76 -: Април 08, 2012, 15:32:45 pm »

Черепът на звездното дете



Черепът на звездното дете (англ. Starchild skull) е крайно необичайна находка открита в Мексико  през 1930 г. Датирането с Въглерод-14 (14C) го отнася към 900 г от н.е. плюс-минус 40 години. Генетиците откриват в него гeн FOXP2 и все още спорят дали има извънземен произход или е хибрид между ЕТ и землянка.
Инфо тук, тук и тук  - аудио с  видео

Неактивен BAYO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 232
Re: Черепи на Извънземни
« Отговор #77 -: Април 12, 2012, 08:11:01 am »
Let your fears go, you might find that you’re not lost!

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Черепи на Извънземни
« Отговор #78 -: Април 12, 2012, 12:25:59 pm »
А дали е истински?

Неактивен forcomnet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 113
Re: Черепи на Извънземни
« Отговор #79 -: Април 12, 2012, 20:50:32 pm »
Този ми прилича на череп на "протос" от StarCraft :)
 

 Ех, фантазьори... тука бъзикате ли се или какво?! Ако не се бъзикате, трябва да ви пишат двойки по биология на всички. За толкова време как пък на никой не му направи впечатление, че това е череп на едно животно което се среща най-често в Африка и Индия... с голеееми уши и дъъълъг хобот... и голяма пишка между другото.
 
 А за останалите черепчета се учудвам леко на категоричните коментари това е човешко, това е извънземно. От всичките споменати черепчета (изключвам родопските) всички според мен са автентични и всички са нечовешки. Подобни на човешките, хуманоидни - да. Измежду тези черепи не виждам нито един с изкуствена деформация колкото и да ви е неприятно. Опитайте се да си представите тези същества в плът и кръв... не биха приличали изобщо на хора. Особено първия за който така категорично някой тук твърди, че е човешки... ще имате да вземате. Това нещо по-скоро ще прилича на неземна горила с издължен череп отколкото на човек! Никой от тези черепи няма човешки черти, сиреч вгледайте се в съотношението между очи, уши, скули, нос, челюст... къде ги видяхте да са човешки? Вероятно са принадлежали, ако не на извънземни то на земни пра-човеци, но в никой случай на познатите ни човеци от последните няколко хилядолетия. В крайна сметка и ние човеците като сме правени по образ и подобие божие не сме направени от един път както пише в библията, а от няколко неуспешни опита. Тези черепи могат да принадлежат или на някой от първите наши прототипи или на онези по чийто образ сме правени. Абе я се вгледайте по-добре в тях и правете аналогии с човешките особености по черепите.
 Най-интересен ми е черепът на звездното дете... от една страна защото му липсва муцуната и трябва много да гадаем как ли би могъл да изглежда, от друга страна защото няма уши?! Ако това същество е имало уши, то те трябва да са били много ниско долу зад челюстта, поне така ми изглежда от формата на черепа. Или да чува с някое вътрешно ухо през черепната си кутия! Нещо човешко тук да виждате?
Та категоричното ми заключение на самотитуловал се експерт е - никой от черепите не е човешки... какви са обаче не мога да знам.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27