Автор Тема: НЛО - Видео и коментари  (Прочетена 437441 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен EfonD

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 144
НЛО - Видео и коментари
« -: Април 27, 2006, 23:22:33 pm »
Ето едно линкче с малко видеота! Сигурно го знаете де..., но аз откаде да знам че го знаете и затова ще го постна :P :P :P

http://ufocasebook.com/bestufovideos2.html

Който каквото си хареса, за предпочитане е по-добре визуалните да се теглят.
« Последна редакция: Октомври 08, 2006, 15:08:40 pm от Eon »
Елементарен човек!

fisk

  • Гост
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1 -: Април 28, 2006, 00:04:54 am »
Всичко това е изключително старо :)

Неактивен hipokrat

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #2 -: Юни 30, 2006, 12:03:59 pm »
Случайно попаднах на този сайт, не знам дали ще представлява интерес: www.ufos.about.com ?

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #3 -: Август 24, 2006, 22:46:52 pm »
Вижте на какво попаднах докато си търсех част от доводите з а"Вегетарианство"

http://video.google.com/videoplay?docid=2241387385572734828&q=wolf
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Eon

  • Гост
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #4 -: Октомври 08, 2006, 14:59:32 pm »
Едно малко списъче на НЛО Видеота събрани от мен от YouTube.

Коментари по-видеотата тук.
« Последна редакция: Октомври 08, 2006, 18:12:08 pm от Horus »

Antonium

  • Гост
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #5 -: Октомври 10, 2006, 11:41:10 am »
Най доброто според мен е това с Търговския център, мир на праха му, а някой от NASA UFO просто са забележителни, макар че ако бях с леко вдървен мозък, бих сметнал обектите за прашинки, отблясъци, изхвърлени отпадъци и т.н. :D :D :D

Eon

  • Гост
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #6 -: Октомври 10, 2006, 19:03:46 pm »
Видеото от НАСА направо рулира. Какъв автогол са си вкарали лелеее....

Ама вече е късно.  :P

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #7 -: Октомври 11, 2006, 05:21:35 am »
А това какво е?
Някой може ли да преведе?
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
« Последна редакция: Октомври 11, 2006, 11:11:26 am от Albinoni »
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #9 -: Октомври 12, 2006, 04:40:05 am »
Ето частичен превод на говора от филмчето от предния ми пост.
Цитат
Това е на луната, някакъв изоставен военен град (база??), северно полукълбо (?) заливът на Спокойствието.
(много е размазано, някой да не го е снимал на земята? или ако е там, тогава наистина става мнооого интересно....морето на спокойствието....бре!)
кадрите са без корекция, автентични
тези кадри са уникални и секретни- Армстронг и Хайди (???) (така ли е името?)
откриват една изоставена конструкция, която ще промени мирогледът на НАСА, тези заснети минути са забранени от НАСА за масово излъчване
Тези двама северноамериканци не са очаквали да достигнат до такива открития....един вход към града...всичко тук си има предназначението...тези мистериозни постройки са ......от други разумни същества (???)
.....което откри пред Аполо тайна (???)...въпреки многобройните автоматични сонди изпращани
....една тайна, разкритието на която може да доведе до....???
......тук в морето на спокойствието явно няма спокойствие
......тези две (???) фотографии на този изгубен свят могат да преобърнат нашия
....тези, както и другите конструкции са коренно противоположни на това, което света очаква да види....
бенефитът е прост...навлизаме в друга запазена сграда...бенефитът е супер за луната....
за нас, за хората, това е...необяснимо....това са остатъци от една непозната цивилизация
(абе това да не е снимано в някое изоставено хале тук на земята? взе да ме съмнява)
.....нещо сега за военните
един час се равнява на секунда, в смисъл, че е много интересно и те не са усетили как е минал...
нататък казва че тази конструкция е един хангар и дава размерите - те се виждат на надписите,
стените били по 9 метра..сега за вратата....представлява една специфична фронтална врата 4 или 5 метра, да, 60м дължина, 9 височина, вратите по 4-5
...анализът извършен върху материалът с който е конструиран
доказва че е ....(тук ми се губи) ... ...супер лунар ....
поради причини за сигурност...няколко от данните са приблизителни
ааа, казва, че тази конструкция е неръждаема, не ерозира
досегашните твърдения че на луната не съществува на  практика никакъв живот постави пред военните въпроси, че тук има ...отпреди милиони години.....
тайната на Армстрог и Алгрийн, ексклузивната тайна, остава една от големите тайни на НАСА
.... запечатана на 45мин лента 
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #10 -: Октомври 18, 2006, 04:45:50 am »
Разбрах, че Google са закупили youtube.
А от http://video.google.com/ може да се сваля. Само трябва да си инсталирате Google плеъра.
Мисля, че от сайта се запазват в темп фолдера. Плеъра ги сваля в собствена папка в "Моите документи". Верно, че разширението е .gvi или нещо подобно но когато го смените на .avi , Gspot-a казва, че са си редовни DiVX.
;)
Има както секундни файлчета така и цели филми.
Давай народе, тегли и гледай на воля.
(може да се търси на латиница и кирилица)
Направи ми впечатление, че свалените филмчета са по-качествени. Оказа се, че при онлайн се гледат Флаш версии на видеото.
...
Ето един линк с филми и материали от "Лаборатория Генриха Силанова" http://www.silanov.ru/
Не съм ги прегледал но изглежда обещаващо. А е и на руски ;)
Ще преведа част от описанието на метода който ползва учения при работата си:
"За целите на изучаването явленията протичащи извън пределите на нашето зрително възприятие беше приета създадената апаратура способна да фотографира в широк спектрален диапазон от 190 до 800 нм. В резултат използването на специални фотоматериали ни се отдаде да "погледнем" в друг, едновременно съществуващ с нашия Свят и открихме в него концентрации на студена плазма, проявяваща елементи на разум. Натрупвайки материали по темата ние стигнахме до заключението, че се срещаме със съвършенно нова форма на Разумен Живот, на която бе дадено условното име "Плазмена".
В същия оптичен диапазан открихме удивителен феномен, получил названието "Памет на полето". С голяма доза увереност може да се предположи, че протичащите около нас събития се записват в паметта на окръжаващото ни пространство и при някакви, още непълно изучени условия, е възможно фотографирането им, т.е. да се получат снимки на миналото."
Ето снимка показваща миналото, когато дървото е било цяло. На сайта има и други...

Открили са способ за активиране паметта на полето чрез СВЧ (свръх високо честотен генератор). Това може да помогне на историци и криминалисти в дейността им. :)
« Последна редакция: Октомври 18, 2006, 05:39:15 am от Joro Velev »
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #11 -: Октомври 18, 2006, 06:03:37 am »
Тук http://video.google.nl/videosearch?q=Nazi+UFOs може да намерите интересни филми като:
Nazi UFOs - How They Fly - The German Tesla Anti-Gravity And Free Energy Program - 1 час и 30 мин.
UFO - OVNI Video - Sightings - German Flying Saucers - Nazi UFOs - 2 мин.
Nazi Foo Fighters and UFOs.wmv - 4 мин.
Russian UFO Docu May 2006 Secrets of the Third Reich II Nazi Bases in Antarctica - 44 мин. в този ми се струва, че има видео материал от епопеята на адмирал Бърд в Антарктика. Има и нещо за Аненербе
Nazi UFO Documentary - 51 мин.
Ufos 1945 - 5 мин.
Secrets of the 3rd reich - 57 мин.
За разбиращите немски: http://www.untoldmysteries.com/index.html
« Последна редакция: Октомври 18, 2006, 06:29:57 am от Joro Velev »
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #12 -: Октомври 18, 2006, 11:19:11 am »
Хюстън, това е Дискавъри... Все още държим под наблюдение ИЗВЪНЗЕМНИЯ летателен апарат!!!

Това е 3 минутен клип в който може да видите 2 огромни нло обекта по време на бомбардировките в Ирак, признания на американски военни за контакти с извънземни извън нашата слънчева система и прословутия засечен радио контакт от заглавието
ТУК


Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #13 -: Октомври 18, 2006, 11:32:23 am »
Най доброто според мен е това с Търговския център, мир на праха му, а някой от NASA UFO просто са забележителни, макар че ако бях с леко вдървен мозък, бих сметнал обектите за прашинки, отблясъци, изхвърлени отпадъци и т.н. :D :D :D

Ufo at WTC - Фалшиво е.

http://ufocasebook.com/wtcvideo.html

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #14 -: Декември 03, 2006, 22:20:15 pm »
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27