Автор Тема: Chemtrails & HAARP  (Прочетена 870069 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #660 -: Октомври 03, 2010, 02:16:22 am »
Ехе над Ямбол направо са се престарали. :o >:(
Dreams are messages from the deep.

Неактивен illegal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #661 -: Октомври 03, 2010, 14:53:48 pm »
аве чудя се, защо не го правят, когато е облачно ми гледам, че на светло все ;D

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #662 -: Октомври 03, 2010, 15:06:33 pm »
Елементарно. Правят го като е ясно, за да стане облачно. Пък като стане облачно, на нас ще ни е трудно да видим какво друго правят. :)
Dreams are messages from the deep.

Неактивен Melody

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #663 -: Октомври 03, 2010, 15:13:22 pm »
Елементарно. Правят го като е ясно, за да стане облачно. Пък като стане облачно, на нас ще ни е трудно да видим какво друго правят. :)

 Гений!!!!
Опитай!

Неактивен Empty

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 115
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #664 -: Октомври 03, 2010, 21:55:02 pm »
Последно време положението в Ямбол е доста тежко  :bomb:
хората са изключително изнервени, масово  :mad: видях две бабички скоро да се бият ...
аз също съм напрегнат доста...
според мен, другия ефект който е в следствие на кемтрейлсите е така наречения
''грип'' който в момента е налазил, малки и големи повръщат, и имат тежко разтройство,
от това ми се оплакаха над десет човека, не знам с какво друго да си го обясня...


Неактивен Moon Light

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #665 -: Октомври 03, 2010, 22:09:34 pm »
Снимките, които са постнати за Ямбол направо са плачебни. Немога нищо друго да направя освен да Ви съчуствам.... ужас
When you want something, all the universe conspires in helping you to achieve it...

Неактивен Andreycho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #666 -: Октомври 03, 2010, 23:32:49 pm »
http://snoedel.moorelife.nl/pivot/entry.php?id=2069#body
Тук един бивш държавен служител говори за кемтрейлите, обаче е на английски.

Неактивен illegal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #667 -: Октомври 04, 2010, 10:28:04 am »
Попрегледах темата, споменава се за Барий, Алуминий и Живак......аз съм работил над две години в Гражданска защита, като химик и абсолютно всеки Божи ден съм мерил радиация, а ако не аз то други хора........излиза между 0.06-0.14 микросиверта за час, като при 0.40 трябва да се сигнализира, но такива стойности не съм засичал  :hi:....с живак е заразена морската риба,а алуминий може да се вкара на всякъде....с кво ли пръскат наистина?
Уредите с които съм мерил са калибрирани, лично съм ги носил при познат и струват между 2 и 30 хиляди лева......освен и те да са манипулирани.....дори в помещенията радиацията е по-голяма, поради минералите  в материалите, с които се строи!

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #668 -: Октомври 04, 2010, 11:59:15 am »
Аз до колкото разбрах тези неща от небето падат най-добре с дъжда. По това което си писал illegal оставам с впечатлението, че вече не работиш там. Ако е така от коя до коя години си мерил нещата? Има значение, защото в България в последните две-три години доста зачестява пръскането. Като тенденция се вижда, че и продължава това с пълни темпове.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен illegal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #669 -: Октомври 04, 2010, 16:08:43 pm »
2007-2008 и до средата на 2009 г. но нямам никакъв проблем да отида и да видя как стои проблема с радиацията, понеже имам добри взаимоотношения с почти всички там!
Радиация се мери три пъти дневно, вън на открито......а за живак и алуминий всеки може да си направи изследвания! При повишено съдържание на тези елементи в кръвта, особенно на живак, по ноктите на ръцете се образуват нещо , като дъги....
Понеже не съм изчел цялата тема не зная и какво още се е дискутирало, че се изхвърля! След, като пада на земята се прави анализ на почва, въздуха също се анализира...и т.н.
Нека някой, който вижда и снима тези следи организира, примерно в София замерване на въздуха и почвите, около София!? Гледам , че Еленко Ангелов участва дейно и предполагам, че има възможност да организира нещо! В Гражданска защита има специални лентички и помпи, които олавят много малки следи от дадени вещества във въздуха! Тук само залежават и ги бракуват! Аз съм от по-малък град, доста по-малък....
Има си норми и отклонения от тези норми! Всеки тежък метал може да се изкара от организма с алтернативна и неалтернативна медицина! На времето Емел Етем докара химически бусове на стойност 310 000 лева, така че да се възползваме от тях.....

Неактивен the_special_boy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 179
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #670 -: Октомври 11, 2010, 19:00:12 pm »
Ето няколко снимки и едно видео не успях да хвана отначало как пръскат,за утре прогнозата е дъждовно  :---

http://prikachi.com/images/609/2574609N.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/617/2574617V.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/618/2574618J.jpg
http://vbox7.com/play:37b03fe6
Всеки живее в някакъв измислен филм,но като че ли моят филм е по действителен случай!

Неактивен Нова Ера

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
  • Една Земя за всички
    • Направи сам Енергийна революция
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #671 -: Октомври 13, 2010, 23:45:58 pm »
Живеем в безлюдна местност извън града и нямаме преки контакти с хора, поне в последно време. Въпреки това вчера се събудих с всички симптоми на грип (спя на отворен прозорец). Е как става това, освен с нощна "въздушна поща"?

« Последна редакция: Октомври 13, 2010, 23:50:36 pm от Нова Ера »

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #672 -: Октомври 14, 2010, 09:09:00 am »
Людмил, времето е такова-болнаво с тези резки смени на температурите. Тялото се стресира, защото не се аклиматизира плавно... към ниските температури, които ни връхлетяха. А както сам казваш, че спиш и на отворен прозорец, може и през ноща да си пипнал настинката. Едва ли е от HAARP-а.
Кажи на мама Мирена да извади по-дебели завивки. ;)

Поздрави.
« Последна редакция: Октомври 14, 2010, 09:11:11 am от Гален »

Неактивен joy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 36
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #673 -: Октомври 17, 2010, 04:35:44 am »
Вчера забелязах ето такива облаци (съжалявам,но нямаше с какво да снимам,затова поствам чуждо видео със абсолютно същите облаци) - като се забелязваха зелен и червен цвят в облаците. Двете неща свързани ли са и ако да - къде мога да прочета повече инфо за явлението?

ПС: Току що разглеждах Youtube и попаднах на това клипче, дали съм видял нещо подобно -
« Последна редакция: Октомври 17, 2010, 05:03:47 am от joy »

Неактивен Ivan_K

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #674 -: Октомври 22, 2010, 14:07:02 pm »
Да ви попитам това Chemtrails ли е, че не съм много запознат..?  :unknown:



« Последна редакция: Октомври 22, 2010, 14:09:02 pm от Ivan_K »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27