Автор Тема: Планът за стабилизиранетонето на България - в пълен ход!  (Прочетена 36141 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
musica universalis

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Не съм много веща в делата на държавата ни,но...Трактора се явява изкупителна жертва.Не,че не си го е заслужил,ма кво хвърлят прах в очите на хората..Повече от ясно е,че баш Тракторите ше си останат по места...Хвърлиха заека на кучетата а лисицата остана невредима 8)

Неактивен meinkampf

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
  • Sieg Heil!
Според мене България не трябва да бъде Капиталистическа и Демократическа държава,тъй като никога няма да се оправи икономически...Говоря за социализма,според мен той е единствения начин на икономически възход...Все пак според мене трябва да се направи и една чистка на мафиоти и политици,за да се поуплашат малко,тъй като тези същества си мислят,че са нещо повече от другите,и че могат да правят,квото си искат,защото имат пари и власт...За какво равенство говорим тогава??Нещото "държава" не е ли направено с цел за защита на народа?
Също трябва да не пропуснем и циганите...Те като някой паразит,точат пари от нашата държавица(не стига че и политиците крадът,ами и тази сган...)всеки ден и не им пука...А пък като им спрат тока,веднага на бунт,хулиганщини...Та полицията толерира повече циганина от колко Българина.И на тези паразити ще им дойде времето...Една чистка няма да им навреди.Сами виждате скоростта,с която се размножават(сякаш имат заешки ген)...Никакво равенство няма в държавата ни...Това са минусите на така наречената Българска Демокрация...България се нуждае от нов ред и това е националсоциализмът!  ;)
Sieg Heil!

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Като допълнение на meinkampf предлагам да направим и Волен Сидеров министър-председател.

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re: Планът за стабилизиранетонето на Българ
« Отговор #49 -: Февруари 21, 2010, 18:05:12 pm »
Волен? Хм...и него трябва да го запознаят с плаът "РАН-ЪТ". :unknown:
« Последна редакция: Февруари 22, 2010, 08:47:35 am от Mirotvorec »
Dreams are messages from the deep.

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
Джеймс Уорлик: Инвестирайте в България!

 ;)
http://www.eurochicago.com/2010/02/dzheyms-uorlik-investirayte-v-balgariya/

Неактивен meinkampf

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
  • Sieg Heil!
Re: Планът за стабилизиранетонето на Българ
« Отговор #51 -: Февруари 27, 2010, 12:53:09 pm »
Да,мога да се съглася с това,но като включим нашите еврейски управници,гледката се замазва...
« Последна редакция: Февруари 27, 2010, 23:38:12 pm от Mirotvorec »
Sieg Heil!

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Според мене България не трябва да бъде Капиталистическа и Демократическа държава,тъй като никога няма да се оправи икономически...Говоря за социализма,според мен той е единствения начин на икономически възход......Никакво равенство няма в държавата ни...Това са минусите на така наречената Българска Демокрация...България се нуждае от нов ред и това е националсоциализмът!  ;)

Интересна гледна точка имаш.
И какво последно :-X - социализъм или националсоциализъм е най-подходящ за БГ, не разбрах.
« Последна редакция: Февруари 27, 2010, 14:06:06 pm от marhs »

Неактивен meinkampf

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
  • Sieg Heil!
Според мене България не трябва да бъде Капиталистическа и Демократическа държава,тъй като никога няма да се оправи икономически...Говоря за социализма,според мен той е единствения начин на икономически възход......Никакво равенство няма в държавата ни...Това са минусите на така наречената Българска Демокрация...България се нуждае от нов ред и това е националсоциализмът!  ;)

Интересна гледна точка имаш.
И какво последно :-X - социализъм или националсоциализъм е най-подходящ за БГ, не разбрах.
[/quotе]

Националсоциалзъм....(това разбира се никога няма да стане...)Затова съм доволен и на социализъм,но не този който прилагат БСП...
Sieg Heil!

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Да, обаче никоя друга партия освен БСП, не залага в програмата си думата социализъм.Тъй че ще трябва да поизчакаш  ;)

Предлагам  капитализъм от швейцарски или датски тип. ;)

Неактивен meinkampf

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
  • Sieg Heil!
Да, обаче никоя друга партия освен БСП, не залага в програмата си думата социализъм.Тъй че ще трябва да поизчакаш  ;)

Предлагам  капитализъм от швейцарски или датски тип. ;)

От капитализма идва и неравенството,но не знам зависи от човека...
Sieg Heil!

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Не виждам нещо да се стабилизира :D  Повече затъваме...

Неактивен meinkampf

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
  • Sieg Heil!
И аз съм на това мнение...
Sieg Heil!

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Не виждам нещо да се стабилизира :D  Повече затъваме...
Какво ти затъване..ние направо си потъваме!

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
НИЩЕТАТА  MACHT FREI

http://robstvo.hit.bg/0004.htm

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27