Автор Тема: Всичко за ЛУНАТА - снимки, мисии, хипотези, конспирации!  (Прочетена 474444 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re: Всичко за ЛУНАТА - снимки, мисии, хипотези, конспирации!
« Отговор #870 -: Декември 19, 2009, 14:03:54 pm »
Какво стана с извънземният космически кораб на Луната.Никаква информация не съм чул повече.Като че ли е кьорфишек ;)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 667
  • WATCHER
Re: Всичко за ЛУНАТА - снимки, мисии, хипотези, конспирации!
« Отговор #871 -: Декември 19, 2009, 15:34:44 pm »
Команден пост в лунния кратер Ендимион

При абсолютно случайно стечение на обстоятелствата на 7-ми октомври 2009г. в 6:30 часа сутринта, Бил Пен от Калифорния  наблюдавал луната през своя телескоп и видял съвсем ясно град в кратера Ендимион.Той сграбчил молив и хартия и започнал да скицира това което вижда.

След около седмица, Бил донесе рисунките до Лас Вегас и ние ги сравнихме с лунните фотоси  на Майк Дийган от Великобритания.



След това Алън Стърм от lunomaly.com направи преходно видео между снимката на Майк Дийган и скицата на Бил Пен за това което е видял нанесена директно върху снимката на Майк.

Ние знаем че по-голямата част от близката страна на луната е скрита от холографски или друг тип камуфлажни мерки.По някакъв начин в 6:30 на 7 ми октомври 2009г. камуфлажа е бил неоперативен или е бил изключен за кратко, давайки ни изглед за това какво наистина има горе.



Скица на това което Бил Пен е видял нанесено в кратера Ендимион

Линк към анимацията:http://www.thelivingmoon.com/47john_lear/06video/EndymionRon.mp4



С описание




Източник:http://www.thelivingmoon.com/47john_lear/02files/Endymion_Command_Post.html

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re: Всичко за ЛУНАТА - снимки, мисии, хипотези, конспирации!
« Отговор #872 -: Декември 19, 2009, 15:39:53 pm »
Луната е населена....но благодарения на някакъв вид технология ние не виждаме реалността.. ??? Благодаря Alien за информацията.Трябва просто да си отворим очите..истината е пред нас..
Roswell
« Последна редакция: Декември 19, 2009, 15:41:09 pm от Roswell »
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re: Всичко за ЛУНАТА - снимки, мисии, хипотези, конспирации!
« Отговор #873 -: Декември 19, 2009, 18:12:12 pm »
 Абе то ако е направено да не се вижда през холограмата, колкото и да си отваряме очите, па нема да видим нищо, ама...поне ще знаем, че има преграда, и отвреме на време, някъде изгаря по някоя енергийна клетка и зейва дупчица 50-60 кв.км., та виждаме през нея истинкия живот на Луната.
Е предположения има за всичко необичайно.Да и се невиди и Матрицата ;D
Но интересно, къде са тези холограмни обвивки-около Луната, около Земята или около двете планети едновременно ;) (ако едната аварира,  да работи поне другата)
И що пък да е команден пункт, може да си е обикновен лунен град.
Цял кратер заема все пак !! :P
На мен филмчето (НАСА-топ секрет) за звездолета на милиард години ми изглежда по-правдоподобно.
Я да дзерна аз Google Moona да не има нещо и там.
« Последна редакция: Декември 19, 2009, 18:16:25 pm от marhs »



Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re: Всичко за ЛУНАТА - снимки, мисии, хипотези, конспирации!
« Отговор #877 -: Декември 19, 2009, 23:04:29 pm »
insomnia 1304,

Моля те да дадеш някакъв личен коментар на темите с линкове, които пускаш! :)

Неактивен Ken1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Здравейте намерих един много интересен филм за Луната. Във филма се разкриват много от мистериите на Луната и каква всъщност е на цвят :). Гледах филма стори ми се интересен и вие го гледайте и кажете какво мислите.
Това е първата част.
-
П.П. Не съм преглеждал темата много назад и филма може да го има.
« Последна редакция: Януари 13, 2010, 21:03:00 pm от Ken1 »

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370

Неактивен BAYO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 232
Файл : Jose Escamilla - Moon Rising (AVI).avi
Линк за сваляне  :  http://dox.bg/files/dw?a=9e382e3dc2

Букви няма, но със снимките, които показват, думи не трябват... :hi:
Let your fears go, you might find that you’re not lost!

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Здравейте намерих един много интересен филм за Луната. Във филма се разкриват много от мистериите на Луната и каква всъщност е на цвят :). Гледах филма стори ми се интересен и вие го гледайте и кажете какво мислите.
Това е първата част.
-

Прегледах няколко от филмите.Много интересна находка.
Ами 1.8 млн.снимки на Луната съвсем не са малко като база.Мъглявият обект от първия филми не е ясен.Просто е в мъгла, може да е с холограмна маскировка.
За фалшивите хоризонти на снимките зад астронавтите на Луната-немам думи ;D
Но едно от най-интересните неща беше зеленината по Луната, видна от ленния модул, който е в орбита.Ученият обясни, че Луната ни изглежда сива, гледана от земята, защото такава (цветът) я прави земната атмосфера.
Многообещаващи са и многочислените светли дискове по лунната повърхност-изглеждат като покрити със светла светещи градове, бази, или промишлени зони.
Много неща, които ще трябва да се доказват.
Май Алиен бе казал по-назад, че на луната има трескава дейност и т.н. Тогава погледнах доста скептично на това изречение. ;)
« Последна редакция: Януари 14, 2010, 22:55:04 pm от marhs »

Неактивен devil4e

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 89
Луната е населена....но благодарения на някакъв вид технология ние не виждаме реалността.. ??? Благодаря Alien за информацията.Трябва просто да си отворим очите..истината е пред нас..
Roswell

Силово поле направено от тези които живеят там  същото е и на Марс уж че там няма нищо но ако се разкрие невидимото поле на 100 процента ще се пкажат градовете расата която живее там нещо подобно

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
не можеш да кажеш веднага,че е силово поле...това са само теории(гатанки),не наука...нито е доказано нито нищо.Някакъв вид технология е,но каква никой не може да каже.
Roswell
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Може нашата фантазия да бледнее,буквално да бледнее пред тяхната технология,та дори да не можем да си помислим,че може да има такава...Тази технология не е на извънземни цивилизации на по 2,3,10,20 хиляди години..това са високо развити цивилизации,не мисля,че ние дори трябва да използваме изрази като силово поле...това бледнее пред истинското значение на думата,все едно да сравняваш воден пистолет с атомна бомба...може пък и да имат технология,която да усилва вибрациите на цялата планета..защо не..и да стават невидими за човешкото око.Всичко е възможно..
Roswell
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27