Автор Тема: Необходима ли е агресивността?  (Прочетена 28868 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Търсеща

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 103
Re:Необходима ли е агресивността?
« Отговор #105 -: Април 11, 2011, 20:24:13 pm »
Цитат
Но не смятам, че винаги има алтернатива. Това са глупости.
Не смятам, че са глубости, разбери, че алтернатива има, самоче няма в твоите сценарии, в които ти нямаш избор, а в реалния живот, ти го имаш! Много се ядосах, на това, че ми го отне :o, но продължавам да пиша, защото и ти не изглеждаж тъпо момче.
Цитат
Гледал ли си филма Манастира Шао Лин (първия, с Джет Ли)?
Как ще излекуваш енергийно човек, който е наръган на 100 места с копие, изгубил е кръв и плъхти, та ще мре?
Какъв % от хората по света могат да го излекуват енергийно тоя?
0.0000001%?
А при останалите милиони случаи?
И пак ти казвам дай да излезем от филмите, ама въобще неискам да коментирам съдбата на някаква жаба и героите на филм. Аз ти говоря за неща от живота. И въобще за какви милиони случаи ми говориш? Аз не виждам по улиците наръгани хора и то на сто места, аз виждам ненужна агресия, обиди и т.н.

Цитат
За мъжете, които се стремят всячески да избягват агресията,
да, Търсеща, в 99% от случаите те ще са свити, мекушави и отстъпчиви.
Защото има СТРАХ от проявяване на агресия.
Няма такова нещо,защото самоконтрола не идва от страх, а от задълбочено или не, самопознаване, от уважение, от убеждение, че агресивността не е най-доброто решение и т.н. Къде го виждаш този страх незнам, това е било наистина умно момче, а защо не допускаш, че стеснителността му идва от нещо друго, а не от отказването от агресията.
Цитат
И понеже хората се раждат НЕОПИТНИ (винаги), човек никога не знае определено действие дали ще е агресивно или неагресивно. И той предпочита да не действа изобщо, за да не би случайно да прояви агресия.

А, прочетох го няколко пъти, дори и да се раждаме неопитни, извинявай ама не сме Маугли и не израстваме със зверове. Тук е мястото на родителите и после на възпитателите. Моят син дето е на 4 знае какво е агресивно и какво не, знае, че да причиняваш болка на друго човешко същество не е най-умното нещо, което може да направи. Първо не мога да приема и изказвания започващи с винаги и никога, защото както си разбрал съм умно момиче.
Цитат
Защо не отговорих на твоето определение? Защото не ми е много ясно какво е. Но не исках да те карам да ми даваш определение, за да не се тълкува като някакво заяждане. Защото не съм сигурен, че можеш да ми дадеш точно определение. Ще дадеш там нещо, аз ще почна да го нищя и да задавам въпроси, да видя точно ли е определението, и ето ти още няколко страници писаници.
??? Ама аз ти го дадох Тангра. Не бил сигурен ??? За какво изобщо изписахме толкова много като говорим на различни езици :unknown:
Цитат
Но ти говориш за съвсем различни неща. Ту говориш за пълно изкореняване на агресията, до дупка, ту говориш че била повече отколкото трябва.
Не си ме разбрал, не съм толкова наивна да си мисля, че агресивността може да бъде напълно изкоренена, но имам желание, да намалее, и аз като преподавател  и възпитател дори правя нещо по въпроса, възпитавам освен волеви и морални качества.
А бе, аз  много добре те разбрах каква душица си ти, ама само не мога да те разбера, защо при условие, че казваш, че А зависи от личния морал, в същото време твърдиш, че е необходимост, нещо не се връзват нещата. Или може би е необходимост в твоите примери, в които намаш избор, и в филмите.
Цитат
Това няма пряка връзка с това как си се държала с хората преди това.
Може и да има ;) Обаче се убедих, че има пряка връзка с начина ти на мислене, убежденията ти и с вярата.
Цитат
Темпото на развитие, на идване на проблемите също е най-различно. Няма никаква вързка с това кой на какво ниво е, и кой какво "предизвиква".
Повечето проблеми идват от начина ни на мислене. Значи не знаеш за причинно следствена връзка? Аз за разлика от тебе се убедих, че няма случайни неща.
Цитат
Има случаи с бавно развитие, където дори и да правиш големи злини, наказанието не идва веднага. Може да дойде след 10 000 живота.
Не съм съгласна, доста съм чела по темата. Къде отива отговорността ти за този живот, като може да ти налети нещо от преди сто хиляди години, няма такова нещо. Живота ти тук и сега, зависи 99% от теб, от действия ти, от начина ти на мислене, от начина ти на говорене, от реакциите ти, от знанието ти и т.н. Но може и да греша, бих поспорила,  но все пак това е друга тема, но още не мога да намеря време да се включа в нея.
 :--- :--- :--- :--- :--- Ама то годино да  :--- ;D

Неактивен monk

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 128
  • And darkly bright are bright in dark directed.
Re:Необходима ли е агресивността?
« Отговор #106 -: Април 11, 2011, 21:55:23 pm »
Цитат на: Tangrata_
А на мен ми говорите за неагресия ...
Защото, ако ти си огън, аз съм вода. Да кацаш по масите и да пипаш приятелка някоя е недопустимо (това моето е пак агресия). А за трошенето на глави си далече - идеята е без това да се мине...

П.П.
"Да му раздрънкам канчето" е нещо като "Да му влееш акъл", а не "Тупаници и ритници"....

Неактивен Witch

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 65
Re:Необходима ли е агресивността?
« Отговор #107 -: Април 12, 2011, 11:07:57 am »
Ти му думаш, оно рупа ли рупа  :shout:
И пак пише ли пише - едно и също  :writer: с различни думички и изрази  :bad:
Извинете за дългия цитат, но не можах да се сдържа просто  :blush:


Цитат
Но не смятам, че винаги има алтернатива. Това са глупости.

Не смятам, че са глубости, разбери, че алтернатива има, самоче няма в твоите сценарии, в които ти нямаш избор, а в реалния живот, ти го имаш! Много се ядосах, на това, че ми го отне :o, но продължавам да пиша, защото и ти не изглеждаж тъпо момче.
 
 Ама хич ;D
Цитат
Гледал ли си филма Манастира Шао Лин (първия, с Джет Ли)?
Как ще излекуваш енергийно човек, който е наръган на 100 места с копие, изгубил е кръв и плъхти, та ще мре?
Какъв % от хората по света могат да го излекуват енергийно тоя?
0.0000001%?
А при останалите милиони случаи?

 :rofl: Престани с т ия филми бе момче!!! Ти само във филмите ли живееш?!
Цитат

 И пак ти казвам дай да излезем от филмите, ама въобще неискам да коментирам съдбата на някаква жаба и героите на филм. Аз ти говоря за неща от живота. И въобще за какви милиони случаи ми говориш? Аз не виждам по улиците наръгани хора и то на сто места, аз виждам ненужна агресия, обиди и т.н.
Дам, жабата си е животинче, но в случая предмета на нашия спор тук се отнася до АГРЕСИЯТА СПРЯМО ХОРАТА!
Цитат
За мъжете, които се стремят всячески да избягват агресията,
да, Търсеща, в 99% от случаите те ще са свити, мекушави и отстъпчиви.
Защото има СТРАХ от проявяване на агресия.
:o  :--- :--- :--- :rofl: :rofl: :rofl:
Муахахах, всъщност за да си "мъж" явно трябва да си агресивен, че да те забележат тъпите кифли  ;D. Само при такова изказване вече трябва да си в психиятрията.  :---
Цитат

Няма такова нещо,защото самоконтрола не идва от страх, а от задълбочено или не, самопознаване, от уважение, от убеждение, че агресивността не е най-доброто решение и т.н. Къде го виждаш този страх незнам, това е било наистина умно момче, а защо не допускаш, че стеснителността му идва от нещо друго, а не от отказването от агресията
м дам  :) Агресията не води до нищо хубаво, освен въртене в един кръг, и пак и пак..

Цитат
И понеже хората се раждат НЕОПИТНИ (винаги), човек никога не знае определено действие дали ще е агресивно или неагресивно. И той предпочита да не действа изобщо, за да не би случайно да прояви агресия.

Ми естествено че се раждат неопитни, бе ти четеш ли кво ти се пише изобщо!? Да не би да се друсаш? Аз вече наистина почвам да губя търпение. За разлика от Търсеща, която ти обяснява нещата като за малоумен  ???
Цитат
А, прочетох го няколко пъти, дори и да се раждаме неопитни, извинявай ама не сме Маугли и не израстваме със зверове. Тук е мястото на родителите и после на възпитателите. Моят син дето е на 4 знае какво е агресивно и какво не, знае, че да причиняваш болка на друго човешко същество не е най-умното нещо, което може да направи. Първо не мога да приема и изказвания започващи с винаги и никога, защото както си разбрал съм умно момиче.


Цитат
Защо не отговорих на твоето определение? Защото не ми е много ясно какво е. Но не исках да те карам да ми даваш определение, за да не се тълкува като някакво заяждане. Защото не съм сигурен, че можеш да ми дадеш точно определение. Ще дадеш там нещо, аз ще почна да го нищя и да задавам въпроси, да видя точно ли е определението, и ето ти още няколко страници писаници.

 :shout:
Щото нещо куца в логиката ти, някъде беше написал на Търсеща - че неяната логика е СБЪРКАНА? Е това ако не е агресия от твоя страна, здраве му кажи. Опитвам се да ти кажа че докато си агресивен, няма да разбираш другия език, за това и аз съм агресивна към тебе, ЗА ДА МЕ РАЗБЕРЕШ евентуално... ама и това май не се случва, и за това почвам да мисля че проблема е друг  ;D

Цитат
??? Ама аз ти го дадох Тангра. Не бил сигурен ??? За какво изобщо изписахме толкова много като говорим на различни езици
:unknown:  @---

Цитат
Но ти говориш за съвсем различни неща. Ту говориш за пълно изкореняване на агресията, до дупка, ту говориш че била повече отколкото трябва.
::)
Цитат
Това няма пряка връзка с това как си се държала с хората преди това.

 :---

Цитат
Може и да има ;) Обаче се убедих, че има пряка връзка с начина ти на мислене, убежденията ти и с вярата.


Цитат
Темпото на развитие, на идване на проблемите също е най-различно. Няма никаква вързка с това кой на какво ниво е, и кой какво "предизвиква".
 :o
Цитат
Повечето проблеми идват от начина ни на мислене. Значи не знаеш за причинно следствена връзка? Аз за разлика от тебе се убедих, че няма случайни неща.
 
ДА, МНОГО ВЯРНО!!!  :hi:

Цитат
Има случаи с бавно развитие, където дори и да правиш големи злини, наказанието не идва веднага. Може да дойде след 10 000 живота.

 
Цитат
Живота ти тук и сега, зависи 99% от теб, от действия ти, от начина ти на мислене, от начина ти на говорене, от реакциите ти, от знанието ти и т.н. Но може и да греша, бих поспорила,  но все пак това е друга тема, но още не мога да намеря време да се включа в нея.
 :--- :--- :--- :--- :--- Ама то годино да  :---
:hi: @---
Дам, Търсеща е много много търпелива, но няма кой да я чуе. Някои хора продължават да си живеят във филмите  :i_am_so_happy:  :lol:

« Последна редакция: Април 12, 2011, 12:05:51 pm от Witch »
Пролетния карнавал на вещиците не е за изпускане!

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Необходима ли е агресивността?
« Отговор #108 -: Април 12, 2011, 15:23:06 pm »
хахаха,
темата се поизчерпа. Повече от това какво да ви пиша.
Кой разбрал, разбрал.

Witch, ти като ставаш агресивна така и не разбрах какво ми показваш.

Вземи покажи на себе си, че явно и от агресията има полза понякога. Ама то очеизвадни примери, а вие на черното викате бяло. Затова и спорът се обезмисля.

Вече обясних на няколко места въпроса с извънредните примери как стои.
Даже има такъв пример и в книгата на Ричард Бах, към която дадох линк.

Закона на логиката е да покажеш поне 1 пример, колкото и да е малко вероятен, и на всичкото отгоре по възможност да е абсолютно очевиден, така че да се разбере, че поне някога има и такива случаи.

Това (принципа на логиката) не ми е работа да го обяснявам. Това се учи в училище. Който спори, трябва да е наясно с тия неща.

Пак повтарям, примера съм го избрал малко вероятен, НО ОЧЕВИДЕН. Има други 1000 пример, които не са толкова очевидни, но пък по-вероятни.

Ето ти друг пример:
Очевидно Witch смята, тя даже го твърди, и го спомена няколко пъти, че за да се противопостави на моята агресивност (не знам къде я видя), тя ТРЯБВАЛО да бъде агресивна. За да ми покажела, и не знам какво.
Е, щом тя самата твърди, че агресивността е необходима в тоя случай!?
Не виждам какво убеждавам. След като вече сами сте убедени.

И това далеч не е изключение. Съвременният свят е пълен с примери, където мъжете са бомбандирани с непрекъсната промивка да са по-"добри", по-неагресивни и тн. В резултат те се държат абсолютно пасивно. Жените около тях пък, злоупотребяват с това, и понеже се надяват, че всичко ще им се размине започват да се държат агресивно и нагло.
И това е много много масово.

Очевидно обаче не споря с разумни хора, а някакви фрустрирани дами. Аз съм си виновен за което ...
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Witch

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 65
Re:Необходима ли е агресивността?
« Отговор #109 -: Април 12, 2011, 15:33:08 pm »
Цитат
За да ми покажела, и не знам какво.
- щом до сега не си разбрал, няма и да разбереш  :hi:
Цитат
Е, щом тя самата твърди, че агресивността е необходима в тоя случай!?
Не виждам какво убеждавам. След като вече сами сте убедени.
Да бе, ама ти нещо не мислиш кво пишеш, АГРЕСИЯТА Е НЕОБХОДИМА ЗА ДА ТИ СЕ НАЛЕЕ НА ТЕБЕ МАЛКО АКЪЛ, дето ОЧЕВАДНО нямаш! Щото не разбираш от НОРМАЛЕН разговор  ;D

Цитат
И това далеч не е изключение. Съвременният свят е пълен с примери, където мъжете са бомбандирани с непрекъсната промивка да са по-"добри", по-неагресивни и тн. В резултат те се държат абсолютно пасивно. Жените около тях пък, злоупотребяват с това, и понеже се надяват, че всичко ще им се размине започват да се държат агресивно и нагло.
И това е много много масово.
Не ни говори за съвременния свят бе, овца такава - МЪЖКА при това! Замисли се защо ставам агресивна, ти си толкова неадекватен, че ме предизвикваш да те дразня.  Съвременния свят е друго ОСВЕН тебе, тва ясно ли ти е!? Къде мъжете са бомбандирани?? И къде жените ЗЛОУПОТРЕБЯВАТ с това? Явно това е било като си бил малък, НО забравяш нещо много важно а именно - ТВОЕТО СЕМЕЙСТВО НЕ ОЗНАЧАВА ЧЕ ВСИЧКИ СЕМЕЙСТВА СА ТАКИВА !!!
по принцип - точно ти не ме плашиш, тук държа сравнително добър тон, щото съм във форум, иначе мога да те накарам сам да си говориш, и сам да отидеш където ти е мястото, а именно в психиятрията - да се лекуваш, щото за тебе АГРЕСИЯТА е НЕЩО НОРМАЛНО. Куку такова.
 :rofl2: :rofl2: :rofl2:

Ся па ги изкара мъжете жертви... ::)
ама то всъщност като се замисли човек има логика - АГРЕСОР и после ЖЕРТВА.. 8)
Ти Тангра си емоционално обременен!! :---
ОСвен агресия и ЖЕРТВА има и още много състояния, за които още не си дорасъл  ;)
И да, ние видяхме че четеш книжлета, ама то в истинския свят е друго бе приятел. Но не същото като в твоето семейство.
Цитат
Witch, ти като ставаш агресивна така и не разбрах какво ми показваш.
-става ли ти хубаво да са агресивни с теб? Съмнявам се.. Това се опитвам да ти покажа, но се съмнявам че дори и с малко думи пак ще ме разбереш. Ти си имаш залегнала в теб логика, подсъзнанието ти някой ден ще избие, и тогава вече тежко ти горко. Дано не си наранявал някой човек - било то жена или мъж - физически, щото ти гарантирам че пси като теб не могат да живеят с вина, и ако наистина си направил нещо на някой изведнъж такава вина ще те затинсне, че депресията ти е сигурна. Рано или късно това ще стане. Абе аз много исках да те питам нещо, ама все забравям.
Да си представим сцената, когато ти отиваш на диско, и се буташ при някакви чацки, и се опитваш по Бай Ганьовски да се заигтраваш, обаче не виждаш че всъщност дамите не са сами, и от някъде се появяват 2 ма, дето са по агресишвни по природа от теб, не им пука много много, кво праиш тогава? Т.е. Боя ти е в кърпа вързан, и ще го получиш - то е ясно. Но ми е интересно, дали и след това ще пропагандираш НАСИЛИЕ и АГРЕСИЯ?!
« Последна редакция: Април 12, 2011, 15:51:08 pm от Witch »
Пролетния карнавал на вещиците не е за изпускане!

Неактивен Sangre

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 294
Re:Необходима ли е агресивността?
« Отговор #110 -: Април 12, 2011, 15:50:22 pm »
Witch, по начина по който пишеш, много ме съмнява да си жена, както си написала.

И като страничен наблюдател мога да ти кажа че си много по-агресивна от Tangrata.


Aгресията е необходима. Премерената агресия обаче. Като удар в каратето.
« Последна редакция: Април 12, 2011, 15:53:39 pm от Sangre »
Places change, Faces change, Life is so very strange...

Неактивен Witch

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 65
Re:Необходима ли е агресивността?
« Отговор #111 -: Април 12, 2011, 15:57:43 pm »
Да, за да му покажа някои неща. Защото познавам агресията и съм агресивна НАРОЧНО, ама нкои хора пак не вдяват кво се опитвам да им кажа.
Ето ти пример, Търсеща е доста търпелива с него от самото начало. и никога не е била агресивна с него. Обаче той е агресивен с нея, някакви изказвания беше направил, че тя имала СБЪРКАНА ЛОГИКА - е тва кво е??
И тя продължава да е търпелива. Т.е. ако тя беше станала агресивна - той нямаше да се изказва така. Логично е.
« Последна редакция: Април 13, 2011, 10:32:43 am от Mirotvorec »
Пролетния карнавал на вещиците не е за изпускане!

Неактивен N*e*a

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re:Необходима ли е агресивността?
« Отговор #112 -: Април 12, 2011, 16:18:28 pm »
Ти си нагледен пример, защо е необходима агресивността.
 "Ето ти пример, Търсеща е доста търпелива с него от самото начало. и никога не е била агресивна с него. Обаче той е агресивен с нея, някакви изказвания беше направил, че тя имала СБЪРКАНА ЛОГИКА - е тва кво е??
И тя продължава да е търпелива. Т.е. ако тя беше станала агресивна - той нямаше да се изказва така. Логично е."
 Сама казваш, че е необходима, след това си стигнала до грешния извод, че някой тук използва агресията за удоволствие.
 Държиш се като побъркана, стегни се малко.

Неактивен Sangre

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 294
Re:Необходима ли е агресивността?
« Отговор #113 -: Април 12, 2011, 18:00:23 pm »

Да, за да му покажа някои неща. Защото познавам агресията и съм агресивна НАРОЧНО, ама нкои хора пак не вдяват кво се опитвам да им кажа.
Ето ти пример, Търсеща е доста търпелива с него от самото начало. и никога не е била агресивна с него. Обаче той е агресивен с нея, някакви изказвания беше направил, че тя имала СБЪРКАНА ЛОГИКА - е тва кво е??
И тя продължава да е търпелива. Т.е. ако тя беше станала агресивна - той нямаше да се изказва така. Логично е.


Не е логично. Прилагаш двоен аршин така. Оправдаваш собствената си агресия, а нападаш чуждата.
Places change, Faces change, Life is so very strange...

Неактивен Witch

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 65
Re:Необходима ли е агресивността?
« Отговор #114 -: Април 12, 2011, 18:04:23 pm »
 ::)
 :dance:
прочети течата от самото начало, и тогава давай пак мнения, не ми се обяснява пак.- то трябва да има ниво човек, че да разбира защо съм агресивне, писано е навсякъде
 ;)  :drinks:
Пролетния карнавал на вещиците не е за изпускане!

Неактивен monk

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 128
  • And darkly bright are bright in dark directed.
Re:Необходима ли е агресивността?
« Отговор #115 -: Април 12, 2011, 18:11:22 pm »
Аз съм за Witch :)
Просто с Танграта са противоположни зодии ;)

Танграта и ти си прав за някои неща...
Това със сядането на масата и въобще "завладяването" на женската не е ли тва за троянската война ;) От милиони години и т.н.
Агрисия си е ;) Като си направиш семейство дали няма да изриташ някое сомалийче от колибата му...

Явно агресия има всякаква и за всеки....

Неактивен N*e*a

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re:Необходима ли е агресивността?
« Отговор #116 -: Април 12, 2011, 21:10:06 pm »
Аз съм за Witch :)
На мен не ми прилича на състазение, за да агитириме тук като невидяли. Вие май много навътре сте го приели, щом показвате такъв тип АГРЕСИВНОСТ.
 Witch, не знам защо те дразни толкова, че Танграта бил зарибявал момичета, като ги вдигал от стола и ги "бутал", това е безобидно на фона на истинската агресивност. Превърнала си темата в лична нападка, за да си докажеш, че си права и то заради една глупост. Няма никаква аргументация от твоя страна по същинската тема.
 И след като стана ясно, че повечето, които подкрепяте неагресивното поведение, се държите като побеснели, сами показахте, че не можете без нея.
 Аз също бих оставила сумалиичето да живее вместо мен, но не означава, че това е правилният избор.
 
« Последна редакция: Април 12, 2011, 21:11:55 pm от N*e*a »

Неактивен monk

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 128
  • And darkly bright are bright in dark directed.
Re:Необходима ли е агресивността?
« Отговор #117 -: Април 12, 2011, 21:35:34 pm »
 :bomb: Само да кажа, че подкрепям неагресивното поведение, но ми е трудно без него...

Неактивен M.E.S.S.I..A.H

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Re:Необходима ли е агресивността?
« Отговор #118 -: Април 13, 2011, 15:36:20 pm »
::)
прочети течата от самото начало, и тогава давай пак мнения, не ми се обяснява пак.- то трябва да има ниво човек, че да разбира защо съм агресивне, писано е навсякъде
 ;)  :drinks:
ми то на твойто ниво лично на мен ще ми е супер трудно да сляза, и аз те разбирам ама ти като не можеш да ме разбереш резултатът е сеир за останалите независимо дали тук във форума или някъде другаде.Следователно агресията най често е резултат от липсата на разбиране в комуникацията между двама или повече човека ,като говорим за хората, а агресията е оправдана единствено като резултат при самозащита и то в степен непревишаваща действието което я поражда т.е и е неправилна и необходима едновременно.  :hi:

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Необходима ли е агресивността?
« Отговор #119 -: Април 13, 2011, 16:17:53 pm »
OK, ще си перифразирам мнението, пък дано го одобрят тоя път модераторите.

Малко налучквам, но Търсеща, да не би да се увличаш по Дънов?

Мисля подобен тип теории проповядващи сляпо и безогледно пълната пасивност са негов патент.

Това е една от доста лошите страни на учението му, обаче. Поне според мен.

Хората просто се превръщат в пионки и поданици на Новия Световен ред.


"Любезността е обезоръжаваща", но само за привлекателни жени, които се движат главно между мъже. Особено ако пък са по-красиви, всеки иска да е приятел с тях. Всеки се усмихва и се мазни.
Имам такива познати. За тях светът, и изобщо социалните отношения са вино и рози. (розите, разбира се пръснати по земята пред тях).
Питай обаче някоя по некрасива как се чувства?

Може и за Пако Рабан, стилиста също да важи. Щото той се движи там сред хай лайф манекенки и гейове.
Естествено е като се усмихне любезно и всички да са обезоръжени. Те и без това са си обезоръжени, щото в неговия свят той коли и той беси. Той държи пачката (т.е. най-голямото оръжие), той назначава и уволнява, той разполага с хората и има зад гърба си дори охрана, заедно с тълпата му подчинени манекенки.
В нерафинирания свят, обаче, нещата са много по-различни.
Всички други комбинации, мъже с мъже и жени с жени има доста конфликти.
Било на работа, спорт, улицата или където се сетиш.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27