Автор Тема: За контролът над съзнанието и загубването на човешката същност...  (Прочетена 40029 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Електромагнитно и биологично въздействие върху съвременният човек. Тихите звуци, тихото оръжие, безшумната – “домашна война". Има ли такова нещо сред съвременните “майнд контрол” технологии?

Тема: Електромагнитни вълнови въздействия. Биологични въздействия на база електромагнитни вълни от нискочестотния спектър.

Въздействия върху основните програми, заложени в човека – продължение на рода, себеобезпечаване и самосъхранение. Излъчване на образи, които стимулират сексуалния център на човека (битката на Армагедон в хипоталамуса). Създаване на мощен слой сексуални и други психологически установки, които – чрез определено стимулиране – създават повишено ниво на сексуални желания сред масата от хора. Биостимулиране чрез съставки в храните, водещи до повишено потребление и сексуално желание. Постоянно облъчване на населението чрез медиите със страхови и стресови ситуации. Постоянно поддържане на консуматорска атмосфера и стимулиране на инстинкта за натрупване и себеобезпечаване – себеосигуряване за в бъдеще. Поддържане на постоянна атмосфера на зависимост от лекарствени изкуствени синтетични препарати и от целенасочено неработеща система за здравно осигуряване. Секс злоупотреби, апетити и желания, стрес, болести и лекарства – биологичното оръжие на база заложените в човека три основни програми.

Постоянното електромагнитно облъчване – клетъчните телефони са мощни излъчватели на нискочестотни вълни - това е ВМЕШАТЕЛСТВО! Да, така е!

Какво е всъщност същността на тези вълни? Каква е модулацията им? Това е въпросът! Факти: установено е, че мозъкът реагира на електроматнитни честоти, натрапвани му отвън и намиращи се в определен честотен обхват. Проектът HAARP в Аляска – използват се радиовълни в мегахерцовия обхват за възбуждане на Шумановите вълни. От радиотехниката се знае, че носещата честота на предавателя служи като носеща вълна, върху която се нанася същинската информация – “модулация”. Каква е сегашната модулация?! Образи или картини, или всичко онова, което трябва да бъде подсъзнателно внушено в името на рекламата, консумацията или съответния план на Новия световне ред – тоест, глобализацията!

Земята в момента повдига собствените си Шуманови вълни: тя реагира на погрешната човешка дейност като повдига собствения си интензитет на Шумановите вълни. Но чрез това и човекът увеличава собствената си способност за разширяване на съзнанието. Модулацията би могла да включва всичко онова, което насочва преднамерено вниманието на човека в дадена точка с цел да го отклони от посоката на съзидателен труд и нормално лично увеличаване на интензитета на собствената честота в съзвучие с естествения процес на повишаване честотите на земята. Излъчване на сексуални образи, което впрочем се прави непряко чрез милиардите видеокасети и филми, които се въртят в ефира. Замърсявайки го, те вече натоварват съзнанието на зрителя, като снижават общата енергийна честота. (Пример: видеоклиповете с образи на атрибути на сексапил, просперитет!) Океан от сексуални образи! Астралният океан!

Но всъщност, ето и въпросът, който рано или късно се очертава в съзнанието: кои образи и мисли, въртящи се в главата ми, всъщност са мои? Чии са тези желания – мои ли са? “Да опитам", но какво всъщност – ми втълпява това предаване? Това мое желание ли е или е внушено отвън? Управлява ли се “астралният океан от образи” от някого чрез т. нар. модулация? Защо развлекателната индустрия в момента просперира? Какъв е този неистов стремеж към “удоволстване” и в това ли е смисълът на човешкия живот? А може би отдолу се намират изкусно заложените от някого фалшиви установки? Трябва ли наистина животът да се изживее в непрекъснато консумиране на материалните блага? Като вземаш, а не като даваш! Най-новото оръжие – електромагнитните честоти, натоварени с образи (биха могли да се предават също мисловни установки, мисли, както и отделни команди) стимулират консуматорските биопрограми в човека – себезадоволяване, нужда от подслон, храна и удобства, както и програмата за продължение на рода, тоест, сексуалната потребност на индивида. Откъде, всъщност, произтича повишената сексуална активност у населението, след като за самото продължение на рода е необходима съвсем малка подобна активност? От стремежа към удоволствие и свръхнатоварването на центъра на удоволствието в хипоталамуса! Армагедон! Невидимият хълм!

Консуматорските и сексуални програми, модулирани в електроматнитни честоти, естествено могат да бъдат идентифицирани по същия метод, по който се извършва забраненото и засекретено модулиране, т.е. чрез демодулиране. Но за да се направи това, необходимо е първо обществото да е узряло за сериозността на проблема! В противен случай нискокачествени ТВ предавания като “Нощен магазин", сполучливо окупирали нишата на естествената нужда от разнообразие на вълната, ще продължават невъзмутимо да излъчват своите елементарни облъчвателни клипове в стил “Опитай!”, за да видиш може би какво ще се случи! И когато никой не забелязва, че само едно опитване вече води до начало на цяла една магистрала от фалшиви установки в психиката, тогава се изчаква. А какво! За да узрее проблема, и да се прояви язвата от тези фалшиви установки. И да се разбере най-сетне, че цялата мрежа от понятия – лъжливи установки – води младия човек право към пропастта и до затъване в Коловоза! Коловоз, който води в невярната посока! Превръщането на човека в роб! В същество с разумна, високо логична конструкция, но без сърце и душа! Модулацията на някои ТВ предавания, например “Нощен магазин”, е аналогична по форма на модулацията на доскоро засекретения висок проект в Аляска.

Еднакъв е използвания метод. Само където в единия случай се работи с “чалга” или “Червена шапчица", а в другия – с прецизирани реални високи технологии и мощни сателитни излъчватели. И така, насреща си имаме носеща честота и излъчвателна способност. А важното е какво ще бъде съдържанието. В началото то може да бъде просто шум, който изнервя. После то може да се превърне в сладка отрова – наркотик, без който зрителят или потребителят не би могъл да издържи и бясно да се старае да осъществи контакт по компютъра или телевизора за да получи съответната порция ендорфини в резултат на гледането на съответния клип. “Наркотичните клипове”, това е свръхновото изобретение на някои “майстори” на майнд контрола. И ако обществото не постави своевременно забрана върху тези аспекти на медийната излъчвателна политика, както и върху всякакви военни проекти, то рано или късно земята ще започне да включва своите защитни механизми против нарушаването на естествените програми, заложени в човека. Свръхексплоатацията на сексуалния и консумативен център, на чувствата за необходимост от секс и храна, води до свръхвисоки отклонения в човешките взаимоотношения. Като се прибавят и разместените ценности на взаимоотношенията между половете и подмяна на техните места, създадените гей и хомо общества, това вече тотално нарушава баланса в природата. В работата по изследване на манипулационните възможности с енергиите, не се отчита наличието на една по-висока форма на енергия, фината същестност на човека, заложена във всеки един индивид като малка искра. Тази способност за притежание на искра заедно с предначертание, вложено в нея, очевидно никак не се отчита от т.нар. майстори на електроматнитни манипулации. Хората с развита духовна тъкан са защитени от тази манипулация поради невъзможността да се атакува високото равнище на духовната им честота чрез опити за нискочестотно въздействие. Излъчвателят с модулираната вече програма въздейства само при нискочестотен излъчвателен спектър. Там се прави опита за оказване на влияние. Очевидно блокирането на пътя на развитие на съзнанието в посока към вярата, намира своя корелат в препречване пътя на човека-разум в посока към човека с духовна тъкан. И когато човекът-разум остане отделен от своя Създател, без връзка на потенциално заложената в него искра със Създателя й, тогава тази искра, подложена на външните нискочестотни влияния, започва да мъждука. В този смисъл там, където връзката между духовната тъкан и Създателя посредством Святия дух съществува, там опасност за прекъсване и оказване на влияние няма. Но там, където връзката е прекъсната, тогава може да се получи това оказване на въздействие, водещо до загубване на душата. В този смисъл подобни информации като публикувания документ и някои предупреждения, биха могли да изиграят изключително полезна роля. Отговорност носи този, който вижда своите събратя да вървят към пропастта, а не им казва, стоейки и очаквайки те да се усетят или пък изрично да го попитат за правия пътя. Езекиил в Глава 33 е много ясен и недвусмислен. Всеки един от нас е читател и също така участник в един грандиозен спектакъл и от всеки от нас зависи изходът на този спектакъл, както и времето на отсрочката за неговото окончателно разгръщане върху сцената – битката на Армагедон.

Статията е взета от сайта на издателство "Хелиопол"
« Последна редакция: Декември 24, 2008, 00:14:12 am от H. »

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: За Mind Control-а и загубването на човешката същност...
« Отговор #1 -: Август 08, 2005, 19:05:48 pm »
Много добро.
Аз самият не смятам,че сексът е нещо лошо или необходим само за продължение на рода.Но смятам че е профанизиран.За мен сексът е свещен,сексът със любов.Защото сега навсякъде любовта се профанизира,нещата се поставят така че сексът да е любов и убиване на истинското чувство.Така се унищожава емоциалността на хората и те се превръщаъ в безчувствени роботи,в животни стремящи се само към първично задоволяване на инстинкти-Храненето се превръща в Тъпчене,Сексът в Ебане и т.н.
 Любовта е едно от най-силните средства срещу контрола,и момента на сливане на две души е един основен момент в нея,само дето...казах за профанизирането
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: За Mind Control-а и загубването на човешката същност...
« Отговор #2 -: Август 08, 2005, 19:39:04 pm »
Всичко свято и светло се изопачава. Наистина са "майстори". Жалко, че хората не го осъзнават. Поддават се на низшите внушения и чисто материалният живот. Ще се борим  ;)

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: За Mind Control-а и загубването на човешката същност...
« Отговор #3 -: Септември 02, 2005, 16:12:51 pm »
Любовта е едно от най-силните средства срещу контрола,и момента на сливане на две души е един основен момент в нея,само дето...казах за профанизирането

много точно казано, още по темата имаше в новите книжки на Лазарев: 9-11, дано повече хора да го осъзнаят, май Лазарев трябва да се включи в училищната програма - *от до*, така светът ще стане едно значително по-добро място - ако не го затрият окончателно дотогава

ще се борим!
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: За Mind Control-а и загубването на човешката същност...
« Отговор #4 -: Септември 02, 2005, 16:20:54 pm »
Haha Да ти кажа ако повечето хора прочетат Лазарев бая яко ще се депресират. Нещата които говори са откровено верни но той се заключава само в тази карма а тя може да бъде неутрализирана и по други начини и  веднага щи дам пример! Ако възможностите бяха само тези които се описват от Лазарев досега всички престъпници, гадове и тем подобни да са изпукали кат едното нищо а  то ко става разболяват се  тези дет са май по-добрички! И що щото лошите знаят някой друг метод в повече  :'(

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: За Mind Control-а и загубването на човешката същност...
« Отговор #5 -: Септември 02, 2005, 17:11:37 pm »
Аз пак съм неосведомен.Кой е тоя Лазарев?Какво е написал?Някой има ли негови произведения в електронен вариант?
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: За Mind Control-а и загубването на човешката същност...
« Отговор #6 -: Септември 02, 2005, 17:41:02 pm »
Лазарев е руснак има 11 книги за диагностика на Кармата обаче изпада в някви крайности и определено някои неща не се връзват. Например  обяснява че някой бил милионер сега щото в предния си живот бил много вярващ в Индия.
Законът на кармата е верен и той е един от многото вселенски закони но явно има начини да се заобикаля щото иначе нямаше да сме на тва деридже !
Доста неща които пише обаче са също верни просто си мисля че е  отишъл доста в крайността и затова се появяват и противоположни мнения на него като това :

 Най-измамният мит през двадесети век, Учението за кармата (наистина на шега може да звучи като “кърмата” тъй като е вид кърма за подхранване на лъжата), причина и следствие, въведено от лъжеокултните учители и техните последователи.

Учението за Кармата: Блаватска и Лазарев - факлоносците на лъжеистината за Кармата (виж “Диагностика на Кармата”) и неумолимия и всенаказващ бог.

(Законът за Възмездието бе преиначен и превърнат в оправдание на узаконената от лъжемайсторите и законниците несправедливост,)

Карма като закон, оправдание на стремежа за увековечаване на Матрицата, вечния порядък във Всемира и стоящия високо там горе – неумолим съдник на делата.

Учението за Карма бе преиначено и в момента на грубо вмешателство от страна на различни тайни общества, този Закон губи своето истинско звучене. Наистина човек плаща за делата си, но не по начина, по който някои лъжемайстори започнаха да преподават един закон на Отмъстителен и строг Върховен съдник. В основата на Закона за Карма стои възможността за ускоряване на еволюцията на човека,х а не строгото придържане към някакви си там братски съвети на посветени и върховни майстори, опериращи със съдбата на отделната човешка душа.

Никой не може да бъде съдник на човешката душа освен нейния създател, а всичките тези самозвани майстори съдници, всъщност са с изтекъл срок на действие и в момента нямат правото да съдят никого. Единственият съдник си остава Създателят и неговите служители, които са коренно различни от сегашните обявили себе си за съдници и строители на кармата. Сегашните посвещения нямат никаква стойност пред истинския Създател, затова и редом с разобличаването на учението за Карма, върви и демаскирането на лъжепосветените, както и на техните сегашни посвещавания. - “посвети” чрез различни мистерии и култови обреди.

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: За Mind Control-а и загубването на човешката същност...
« Отговор #7 -: Септември 02, 2005, 17:44:29 pm »
Haha Да ти кажа ако повечето хора прочетат Лазарев бая яко ще се депресират. Нещата които говори са откровено верни но той се заключава само в тази карма а тя може да бъде неутрализирана и по други начини и  веднага щи дам пример! Ако възможностите бяха само тези които се описват от Лазарев досега всички престъпници, гадове и тем подобни да са изпукали кат едното нищо а  то ко става разболяват се  тези дет са май по-добрички! И що щото лошите знаят някой друг метод в повече  :'(

май не си чел внимателно - работата над себе си и промяната в характера - понякога несъзнателна - вършат чудеса, и това е повече от оптимистично, пък и на 'лошите' помага, а за други методи - те са описани: черна магия, прехвърляне на карма и пр., само дето по-късно и за това се плаща

gil-galadh (тази версия на името от къде пък е? знам, че имаше еволюция в значението но това синдаринско окончание ми изглежда непознато - ъъъ въобще има ли връзка с Толкин, да не би да бъркам?)
Лазарев е един руснак, автор на страхотните книжки "Диагностика на Кармата", но преводите им на повечето езици са доста кофти, аз бях отвратена от нещо на БГ, което беше буквален превод от руския и ми се налагаше да си го превеждам обратно на руски, за да схвана, какво се има предвид, чувала съм, че и английските преводи не са идеални, така че ако разбираш руски по-добре ги чети в оригинал, първата май е публикувана на сайта, но, имайки предвид че той промени постепенно и терминологията, и възгледите си, май е най-добре да се започне четенето от някоя от последните книжки, и след това да се разглеждат предните - за обща култура и пояснения, така че най-ценния материал сякаш го няма в дигитален вид, - всъщност това е лично мнение, някои най-много харесват първите книжки, а за мен всяка нова е източник на значително по-ценна и по-интересна информация от предните и ми харесва най-много
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: За Mind Control-а и загубването на човешката същност...
« Отговор #8 -: Септември 02, 2005, 17:46:40 pm »
Celen a  ти сега прочети какво писах по-горе щото явно сме писали по едно време и не го видя ;)

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: За Mind Control-а и загубването на човешката същност...
« Отговор #9 -: Септември 02, 2005, 17:52:23 pm »
Доста неща които пише обаче са също верни просто си мисля че е  отишъл доста в крайността и затова се появяват и противоположни мнения на него като това :

 
алиен, пише се Celene със е накрая, моля те имай уважение
да, писали сме едновременно, но не съм много съгласна с теб, според мен, това, което предлага Лазарев далеч не е крайност, а напълно реален начин на живот, и общо взето наложителен, имайки предвид накъде върви света в наши дни, а противоречия също не съм намирала - в интерес на истината той сам си ги търси и когато мисли, че нещо може да изглежда като противоречие, го обяснява в книгите си, твоите цитати въобще не са ми познати и се чудя, дали не си объркал нещо източника, но може и паметта да ме лъже, няма да е зле да поясниш малко
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: За Mind Control-а и загубването на човешката същност...
« Отговор #10 -: Септември 02, 2005, 18:02:10 pm »
Цитатите не са ти познати щото се споменава още едно име на Блаватска а  незнам дали си чела нейни книги. Аз не казвам че съм съгласен 100% с критиката дори си мисля че истината е някъде по средата. И за книгите на Лазарев и за  тези на Блаватска мисля че има много полезни неща но  и при едните и другите има спестени неща и затова не се връзват с общата картинка. Според това което пише Лазарев всички политици с жаждата си за власт пари и прочие досега да са останали без пукнат наследник от активиране на смъртоносни програми. Господ не прави смъртоносни програми! Хората правят ! И някои извънземни  ;)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: За Mind Control-а и загубването на човешката същност...
« Отговор #11 -: Септември 02, 2005, 18:16:57 pm »
Alien, Блаватска е Dark Side отвсякъде, не давай лоши съвети ;)

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: За Mind Control-а и загубването на човешката същност...
« Отговор #12 -: Септември 02, 2005, 18:18:00 pm »
ами това са неща, за които всеки има и трябва да има собствено мнение, не държа всички да мислят като мен, но това, за което говориш, според мен - след известно анализиране и разнищване - се вписва в общата схема, само че не ми се мисли сега и не ми се обяснява

sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: За Mind Control-а и загубването на човешката същност...
« Отговор #13 -: Септември 02, 2005, 18:24:51 pm »
Cenestelle, "х"-то е моя добавка...В началото не знаех как се пише на Английски и мислех че е с "х" и си ми остана навик да го пиша така, сега от "Звезда на светлината" съм "Дървозвезд" ;-P
  Лазарев определено ще го пробвам.Имам книжки и на Блаватска,но не съм ги прочел,и май не смятам,имам доста гадно усещане за нея и оттам и за книгите и...Предполагам просто предразсъдък някакъв,но...
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: За Mind Control-а и загубването на човешката същност...
« Отговор #14 -: Септември 02, 2005, 18:28:26 pm »
За Блаватска мойто мнение  е следното: Има много информация в книгата и Тайната доктрина и трябва да признаеш че е доста уникална аз лично трябваше да ползвам речника по няколко пъти на страница с всичките тези термини. Това че нейните писания са използвани с лоши цели от Хитлеристите е друг въпрос, но аз мисля че всяка информация може да се използва за добри и лоши цели. Но наистина има спестени неща и това води до съмнения за манипулация обаче така или иначе всяка книга сама по себе си е манипулация независмо дали си манипулиран към светлата или тъмната страна! А книгата Тайната Доктрина има много инфо а всяка информация е ценна. Всеки си решава с каква цел да я използва. Освен това мсиля ( не съм убеден 100%) Дънов имаше положително мнение за нея като носител на информация. А и по времето когато е писана книгата нещата са били доста по-различни отсега.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27