Автор Тема: Ваксини  (Прочетена 451291 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Ваксини
« Отговор #15 -: Октомври 27, 2006, 00:12:49 am »
В мини-колибката има много хубав руски филм за ваксините - 45 минути е, с български субтитри. Enjoy 8)

Eon

  • Гост
Re:Ваксини
« Отговор #16 -: Октомври 27, 2006, 09:53:16 am »
Четирима умряха в Израел след имунизация срещу грип
Ваксината убиец се продава у нас
Няма опасност за българите

Е това ако не е противоречие, здраве му кажи. Ама то щото нашето ДНК е специално.  :P

Oberon

  • Гост
Re:Ваксини
« Отговор #17 -: Октомври 27, 2006, 14:33:58 pm »
Четирима умряха в Израел след имунизация срещу грип
Ваксината убиец се продава у нас
Няма опасност за българите

Е това ако не е противоречие, здраве му кажи. Ама то щото нашето ДНК е специално.  :P

Е нали имаме мисия и сме специални:))))

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re:Ваксини
« Отговор #18 -: Ноември 10, 2006, 10:29:17 am »
IFFIM за ваксинация в бедните страни

Диляна Панайотова

Кардинал Ренато Мартино, председател на Папския съвет Справедливост и мир, закупи в Лондон от името на папа Бенедикт ХVІ първата облигация на IFFIM (Intenational financing faciliti for immunisation - международна финансова помощ за ваксинации) от кампанията за ваксинация в развиващите се страни.

Освен Великобритания, организатор на инициативата, в проекта участват осем държави: Франция, Италия, Испания, Швеция, Норвегия, Бразилия и Южна Африка. Програмата предвижда до 2015 година да бъде спасен животът на 10 млн. души, от които 5 млн. деца, в 72 държави по света.

Това е хубава инициатива, която по никакъв начин не замества поетите от държавите обещания към бедните страни, каза кардинал Мартино, цитиран от Religiabg.com.

Папа Бенедикт ХVІ се надява, че участието на Църквата в тази програма ще подтикне и други да поемат пътя на конкретни действия, допълни той.

IFFIM е нов финансов механизъм, предназначен да ускори наличността на фондове за укрепване здравните системи на бедните страни.


news.bg
08.11.06

-------------------------------

Горките деца ....
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Неактивен apolon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Ваксини
« Отговор #19 -: Май 28, 2007, 16:17:05 pm »
Отскоро е въведена и ваксинация за хипатит Б. Тя се прави още при раждането, ако не се лъжа, на 1-2 час. За мен, това е поредната глупава ваксина. Едва ли едно дете има откъде да пипне хипатит Б. Ваксината е някакво генно инжинерство, бият се 3 ваксини, по схема. По стечение на обстоятелствата, аз имам такава, защото заразиха баща ми при един от престоите му в болница.
Тази болест се предава по кръвен и полов път и се чудя, как едно бебе би се заразило....
Поне да не е задължителна тази ваксина.....
« Последна редакция: Май 28, 2007, 16:18:18 pm от apolon »

Неактивен Силата

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 264
Re:Ваксини
« Отговор #20 -: Юли 29, 2007, 10:44:38 am »
Проблемът на ваксините е ,че са само са една или две болести.Човек трябва да осъзнае същноста или строежа на вирусите или болистите ,за да създава найстина качествени ваксини.
...и нека силата да бъде с теб.Aз знам неща ,за които ти даже не си и подозирал... че знам.

Неактивен pavlitos

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 104
  • Има надежда
Re:Ваксини
« Отговор #21 -: Юли 29, 2007, 11:08:15 am »
Отскоро е въведена и ваксинация за хипатит Б. Тя се прави още при раждането, ако не се лъжа, на 1-2 час. За мен, това е поредната глупава ваксина. Едва ли едно дете има откъде да пипне хипатит Б. Ваксината е някакво генно инжинерство, бият се 3 ваксини, по схема. По стечение на обстоятелствата, аз имам такава, защото заразиха баща ми при един от престоите му в болница.
Тази болест се предава по кръвен и полов път и се чудя, как едно бебе би се заразило....
Поне да не е задължителна тази ваксина.....

Няма какво да се 4удиш, ваксините по принцип не са за да предпазват, а за да вредят. Как мислиш 4е 45% от населението на Африка има СПИН? С ваксините. Има хиляди страници изобли4ителни документи за ваксините навсякъде по света и може всеки да се убеди в това.

Аз няма да позволя децата ми да бъдат ваксинирани за нищо на света.
There is a war on your mind. Wake up.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Ваксини
« Отговор #22 -: Септември 20, 2007, 16:47:59 pm »
В момента се разработва ваксина против птичи грип (уж, защото такъв не съществува 8)). Под предтекст, че ни инжектират ваксина, ще ни вкарат своеобразен чип. Бъдете нащрек!
Интересно ми е, как точно ще се разиграе циркът, защото такъв ще има. >:(
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Eon

  • Гост
Re:Ваксини
« Отговор #23 -: Септември 20, 2007, 16:53:56 pm »
Тоооо, така се вкарва чип на милиони хора без никой да разбере, айде стига глупости.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Ваксини
« Отговор #24 -: Септември 20, 2007, 17:01:32 pm »
Тоооо, така се вкарва чип на милиони хора без никой да разбере, айде стига глупости.
Как ще разбереш? Ти си мислиш, че е ваксина, която ще те спаси от птичи грип. Смешка!  ;D Ако знаеш, че е чип, ще дадеш ли да те бодат? А чип всички ще имаме един ден. Неминуемо е.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Ваксини
« Отговор #25 -: Септември 20, 2007, 17:25:30 pm »
Според мен всичко зависи от лекарите.
Ако са съвестни и разбират наистина, те могат да проверяват шишенцата от които ни наливат вируси в тялото, а не само да претупват нещата.
По този начин няма да могат да ни тровят.

Eon

  • Гост
Re:Ваксини
« Отговор #26 -: Септември 20, 2007, 17:31:04 pm »
Магнолия, няма нужда от чип за да знаят какво правиш по-всяко едно време, а ако не слушкаш, те очистват.

Както се казва в една смешка, и сега ще използвам този лаф за чипа: "много пари, много средства..."

Така, че спокойно, вече всички сме в кюпа, няма нужда от чипове.

А може и да ги пуснат на промоцийка, по желание, който иска да си бацне един. Е ще има и бонуси за тия, но заължително според мен няма да стане...

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Ваксини
« Отговор #27 -: Октомври 01, 2007, 23:44:48 pm »
В мини-колибката има много хубав руски филм за ваксините - 45 минути е, с български субтитри. Enjoy 8)

http://treasure.kolibka.com/array2/nikra/Dokumentalni/Vaccination%20-%20The%20Hidden%20Truth%20-%201998/

http://arenabg.com/details.php?id=2a6ae6153bfc24abff9bb39aeaa67c46a41d4ae3
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Medicyniker

  • Гост
Re:Ваксини
« Отговор #28 -: Октомври 21, 2007, 00:10:49 am »
Вижте тези теми:

http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=144101.820

Всички линкове са полезни:

www.klein-klein-aktion.de
www.virusmyth.com
« Последна редакция: Ноември 13, 2007, 02:09:54 am от H. »

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
Re:Ваксини
« Отговор #29 -: Октомври 21, 2007, 05:51:18 am »
След две седмици ставам тако и безумната ми жена иска да ваксинира детето ,след като и показах тази тема тя пак си знае нейното. Незнам  как да и го обясня каква простотия ще направи?
Ами пробвай да й пуснеш и някой филм, "Vaccination - the hidden truth" е много добър и се опира основно на факти. Има го в kolibka.com.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27