Автор Тема: Какво се случва тука?  (Прочетена 76089 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Какво се случва тука?
« Отговор #30 -: Май 04, 2011, 04:43:16 am »
Цитат на: 396
Не ви ли се струва дразнещо цялото дередже!?
Спортен, ползвам възможността, за да те поздравя за хубавите теми като Геометрията и Майския, които ме зарибиха...
На въпроса ти - дразнещо е... Някои хора не могат да се спрат, ако някой ги назове "поимено", защото са казали невярна глупост, например. Не ми отне много време да разбера, че спорът е безмислен. Дразни ме повече, че се разводняват темите.
А ти какво се пенявиш?
Защото си казах личното мнение, че не обичам наркоманите ли?
Ми какво да направя? Не съм Господ, че да обичам всички. Гледай си там тревните оргии и не се занимавай с мен.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Какво се случва тука?
« Отговор #31 -: Май 04, 2011, 14:32:46 pm »
Не разбирам, след като 396 вече е ясен на много хора от форума като психология и интелект, защо изобщо му обръщат внимание. За такива като него най-доброто лекарство е пълно игнориране. Нека се дави в собствената си злъч. Той е от типа хора, които сутрин се сърдят на другите, а след обяд на себе си. Или обратното. ;D

Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Re:Какво се случва тука?
« Отговор #32 -: Май 04, 2011, 15:22:44 pm »
Простете ми за лукса, че се включвам, но ми става смешно... малко. В този форум съм от 2006-та година и откакто го помня все е имало разминавания в мирогледите. И намирам това за градивно, защото и в най-абсурдното за вас мнение може да откриете зрънце полезна информация. Основният проблем, обаче, е нормалното между-човешкото общуване, което тук липсва, защото някои се мислят за супер, духовно извисените полубожества, превъзхождащи останалите. Някои се поставят на пиедестал и очакват да бъдат почитани (дали поради липса на внимание в онзи, истинския живот). Не знам за какво духовно просвещение може да става дума при генерирането на толкова злоба и високомерие.
Съвсем естествено е, че някои от форумците ще имат повече полезна информация за споделяне, а други не толкова. И това се дължи на много фактори като възрастова разлика, житейски опит и др. ... това не означава, обаче, че първите са повече от вторите!
Банове, обществени порицания,вещерски клади, разпвания на кръст и други страдалчески изживявания не помагат на форума, а само го приближават към сигурната му смърт!
Най-добронамерено апелирам да се приземим малко на земята и да си спомним, че сме хора като всички останали.

Благодаря за вниманието.
« Последна редакция: Май 04, 2011, 15:27:22 pm от Hannibal »

Неактивен 396

Re:Какво се случва тука?
« Отговор #33 -: Май 04, 2011, 15:39:19 pm »
Цитат на: 396
Не ви ли се струва дразнещо цялото дередже!?
Спортен, ползвам възможността, за да те поздравя за хубавите теми като Геометрията и Майския, които ме зарибиха...
На въпроса ти - дразнещо е... Някои хора не могат да се спрат, ако някой ги назове "поимено", защото са казали невярна глупост, например. Не ми отне много време да разбера, че спорът е безмислен. Дразни ме повече, че се разводняват темите.
А ти какво се пенявиш?
Защото си казах личното мнение, че не обичам наркоманите ли?
Ми какво да направя? Не съм Господ, че да обичам всички. Гледай си там тревните оргии и не се занимавай с мен.


Ако си тръгнал да казваш "А", трябва да можеш и да казваш "Я". Не можеш ти да се занимаваш с който си искаш и да казваш кой какво да си гледа, и да си мислиш, че никой няма да погледне към тебе.
И когато нямаш нищо за показване, и когато си гол, сам си си виновен, че си привлякал на всички погледите.



N*e*a, това е така по простата причина, че едва ли на някой тук му е ясен психологичния ми профил. Аз просто не се занимавам с обясняване на себе си, когато някой ме попита.

Аз се занимавам с бъдещето и с последствията от написаното.

И когато някой тръгне да ми прави някакъв смешен анализ на поведението, за мен е ясно че се занимава с глупости, вместо с актуалните проблеми, които се обсъждат, понеже знам, че не съм му ясен нито сега, нито преди.

Просто знам кое какво е, когато имам едно досаттъчно доказателство. Не чакам да събера десет достатъчни доказателства.



Това обаче отговаря на въпроса защо в случая Sekhmet се занимава с глупости според мен, а не защо това, което казва, са глупости в контекста на тази тема.
А това е така по очевидната причина, че това как възприемам положението няма с нищо да реши проблема ми.

Тоест мнението е офтопик, и всъщност е нещо, което Sekhmet винаги е искала да ми каже на мен лично. А не че нещо иска да каже по темата.
« Последна редакция: Май 04, 2011, 15:43:58 pm от 396 »

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Какво се случва тука?
« Отговор #34 -: Май 04, 2011, 18:41:13 pm »
Цитат на: 396
Не ви ли се струва дразнещо цялото дередже!?
Спортен, ползвам възможността, за да те поздравя за хубавите теми като Геометрията и Майския, които ме зарибиха...
На въпроса ти - дразнещо е... Някои хора не могат да се спрат, ако някой ги назове "поимено", защото са казали невярна глупост, например. Не ми отне много време да разбера, че спорът е безмислен. Дразни ме повече, че се разводняват темите.
А ти какво се пенявиш?
Защото си казах личното мнение, че не обичам наркоманите ли?
Ми какво да направя? Не съм Господ, че да обичам всички. Гледай си там тревните оргии и не се занимавай с мен.


Ако си тръгнал да казваш "А", трябва да можеш и да казваш "Я". Не можеш ти да се занимаваш с който си искаш и да казваш кой какво да си гледа, и да си мислиш, че никой няма да погледне към тебе.
И когато нямаш нищо за показване, и когато си гол, сам си си виновен, че си привлякал на всички погледите.

Нещо май пак се обърка.
За момент си помислих, че кризата ти е изиграна нарочно, за да тестваш потребителите, но май като гледам е истинска.
Едно е да казваш на някой какво да прави. Съвсем друго е да му кажеш да не се занимава с теб. И да не ти се навира.
Също, съвсем трето пък е да подканиш някой, ако има нещо да ти казва, да ти го казва (показва и тн).

Хубава тема си пуснал за енерго-инфо паразитите. Доста от симптомите от много време ги наблюдавам при тебе. Надявам се работиш по въпроса.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Witch

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 65
Re:Какво се случва тука?
« Отговор #35 -: Май 04, 2011, 18:53:33 pm »
Нещо май пак се обърка.
За момент си помислих, че кризата ти е изиграна нарочно, за да тестваш потребителите, но май като гледам е истинска.
Едно е да казваш на някой какво да прави. Съвсем друго е да му кажеш да не се занимава с теб. И да не ти се навира.
Също, съвсем трето пък е да подканиш някой, ако има нещо да ти казва, да ти го казва (показва и тн).

Хубава тема си пуснал за енерго-инфо паразитите. Доста от симптомите от много време ги наблюдавам при тебе. Надявам се работиш по въпроса.
Абе не знам дали е в криза, ама определено виждам какво тръгва след него.Вълна от негодувания, щото казва нещата каквито са. И друго виждам, как някои хора се опитват да пишат и да звучат като него, именно това е танграта.
И тангра, никой не ти се навира, ти просто си навсякъде, което е дразнещо за повечето съфорумци, както се изразиха вече!!
А относно новата тема на 396 най добре потърси себе си там.
« Последна редакция: Май 04, 2011, 18:56:39 pm от Witch »
Пролетния карнавал на вещиците не е за изпускане!

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Какво се случва тука?
« Отговор #36 -: Май 04, 2011, 19:12:21 pm »
Тази тема ,направо си е за коша!Празни приказки и лични нападки...само това ли можете и знаете?

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Какво се случва тука?
« Отговор #37 -: Май 04, 2011, 19:35:39 pm »

Виждам, че много те кефи 396. Що не пробваш да го свалиш? Така и на 2та ще ви мине истеричната криза. И ще вземете да се държите поне малко вменяемо.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re:Какво се случва тука?
« Отговор #38 -: Май 04, 2011, 19:54:11 pm »
Вие се радвайте, че отказах да съм администратор. Да видите тогава кон, боб..и подобни глупости.

Въпросния потребител 396, много започва да ми заприличва на един друг летящо-драконов потребител, с една основна разлика - онзи те кълвеше с много цветни думи, и доста завоалирано,докато 396 си кълве директно:) Но, по едно си приличат - и двамата са над останалите потребители. Дракона заради духовните си знания и техники, 396 още не съм го проучил, малко е писал:)

Но, трябва да се разбере, че всеки тук си има убеждения и права. Някои, като мен например, нямат време да спамят по цял ден. Други имат това време, обикновено по-младите, и е нормално чат пат да спамят. Е? Дайте да затворим форума, и да си конспираторстваме 20 човека? Няма как да стане, младежи.

Нека влизат и по-млади таланти, белким понаучат нещо.

396, когато не си съгласен с някой - казвай му го, лошо няма. Ама да седнеш да правиш психоанализни портрети на останалите, просто..може би нямаш право? Ако по професия си психо аналитик, това тук опитно поле ли ти е? Или си дошъл само да упрекваш? То това е най-лесното, друже. Не мислиш ли? Някои потребители бачкаме като луди по цял ден за да изхранваме пенсионерите,щото тъпата ни държава ще ги умори, сещаш ли се? Не ми трябват твоите психично-идилични постове.

Ако имаш нещо да коментираш по темите - добре си дошъл, ако не - форуми много.

Поздрави на всички!
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен Salito

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 219
  • ТАЙНАТА Е В ХРАНАТА
Re:Какво се случва тука?
« Отговор #39 -: Май 04, 2011, 22:05:48 pm »
Истината е в средата, спам има, разводняване има, но посочване на имена направи темата поле за нападки повече от колкото тема за решаване на този проблем със спама и разводняването.
396 е богатство за този форум според мен, от него може човек да научи неща които не могат да се намират лесно.
Другите, всеки един си има нещо полезно и различно, но постовете които се правят са много повече от необходимото за да се разберат тези полезни и различни неща във всеки от нас, може би липсата на авторитети като Н. и alien, july, admin, new user, iris и други, оставиха голяма празнота във форума и много съфорумци го допълниха с малко офтопик или малко спам или изобщо малко по несериозно отнасяне към нивото, целите, класата и специфичността на   форума.
В никакъв случай не упреквам тези съфорумци, имат мисъл и решават да споделят, ами като няма много силни теми които да те накарат да се замисляш и да усетиш нови мисли, започваш едва ли не да си говориш сам за да провокираш себе си за нова и градивна мисъл..........във форумите това го наричат спам и разводняване.
« Последна редакция: Май 04, 2011, 22:08:09 pm от Salito »
най-добрият приятел на човека остава самият той, въпреки предателствата понякога.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Какво се случва тука?
« Отговор #40 -: Май 04, 2011, 22:15:02 pm »
Как ще е писал малко 396, бе?
Това е Спорт и Здраве (номер 1,2,3,4 не знам 5 има ли)

Обвинява другите за многото постинги, но ако се съберат всичките му никове определено ще задмине 99% от народа тука.

Странно е, че се старае да прави психологически портрет на базата на ник и снимка-аватар.
Какво да кажем за него, като кой знае колко никове и аватари е сменил.


Дали са богатсто темите му?
Може би да. Но трудно някой ще знае със сигурност.
До тук слепите му поддръжници не блестят с никакъв дори и средно статистически интелект. А по-скоро с обратното. Неграмотност до шия.
Така че, на практика никой не може да провери дали наистина идеите му са истина или не.
Подозирам, че повечето си идеи ги чете от разни книжки, и може би и на него самия не са му ясни повечето теории и предположения.

Имам доста наблюдения, относно как се разсъждава върху нова и трудна материя.
Човек с неговия психологически портрет, крайно прибързан и сприхав е склонен да допуска тонове грешки. Както големи, така и чисто технически.
Така че, не се знае дали всичко, което пише е точно така реално.

Тъй като обаче избягвам да пиша против нещо, КОГАТО НЕ МОГА ДА СЕ ОБОСНОВА.
Си мълча и трая.
За разлика от някои потребители, които лаят ей така, без особено обосноваване. Както кучетата правят след минаващите коли.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Witch

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 65
Re:Какво се случва тука?
« Отговор #41 -: Май 04, 2011, 23:02:40 pm »
Как ще е писал малко 396, бе?
Това е Спорт и Здраве (номер 1,2,3,4 не знам 5 има ли)

Обвинява другите за многото постинги, но ако се съберат всичките му никове определено ще задмине 99% от народа тука.

Странно е, че се старае да прави психологически портрет на базата на ник и снимка-аватар.
Какво да кажем за него, като кой знае колко никове и аватари е сменил.


Дали са богатсто темите му?
Може би да. Но трудно някой ще знае със сигурност.
==========================================================================

Тъй като обаче избягвам да пиша против нещо, КОГАТО НЕ МОГА ДА СЕ ОБОСНОВА.
Си мълча и трая.
За разлика от някои потребители, които лаят ей така, без особено обосноваване. Както кучетата правят след минаващите коли.
тангра, да, има и спортиздраве5  ;D ама не в този форум  8)
396 е писал много, разликата между теб и него е че той пише стойностни неща, които знае, и не е средно информиран, той е човек от който се учи много, стига желание да има.
Относно психологическия портрет съм напълно съгласна, и ако ти нямаш проблясъци над това, просто наистина ама не доумявам какво хора като теб и есес търсите тук... само да си чешете езиците.
Дали темите са му богатство, и дали са важни - е това вече наистина са мъжки работи. Богатство са, за тези дето искат да знаят и да експериментират. Има достатъчно съфорумци, които ЗНАЯТ че това, което пише той е вярно, поради простата причина че се правят опити, а не само киснат тук...
И последно - ти пишеш срещу всичко! Само си погледни нещата, на теб винаги някой ти е крив! И никога не вникваш в корена на нещата. И никога не се обосноваваш. Ти просто подражаваш. А това изречение -  "За разлика от някои потребители, които лаят ей така, без особено обосноваване. Както кучетата правят след минаващите коли." - важи за теб самия.
Ти явно се дразниш, че никой не подкрепя теб, и постовете ти вече са злоба.  8) показа истинското си лице, дори обидите си не можеш да завоалираш , то требе акъл за това  :lol:
Аз казах каквото имах да казвам!!  :drinks:
« Последна редакция: Май 04, 2011, 23:29:40 pm от Witch »
Пролетния карнавал на вещиците не е за изпускане!

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Какво се случва тука?
« Отговор #42 -: Май 04, 2011, 23:13:00 pm »
А няма да те обиждам. Вече някой друг го е направил вместо мен. Чак през форума си личи.

Като вземеш като спорта да не ядеш нищо по година-две, тогава ми приказвай, че някой реално правел нещата, които казва.

Забрави ли като обясняваше, че гладуванията трябвало да са до 10 дена. Щото иначе задника не можел да изтрае повече. Щото сигурно си 200 кила и гъчиш здраво.
Ама през форума е лесно да се криеш.

Пак ти казвам, иди при Спорта и дано те хареса. Че да млъкнеш за малко. Ама ме съмнява. Той много мрази дебелите. А мързеливите още повече.  ;D
Презира ги.
« Последна редакция: Май 04, 2011, 23:15:46 pm от Tangrata_ »
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Какво се случва тука?
« Отговор #43 -: Май 04, 2011, 23:29:13 pm »
Вече се смея със глас... :lol:то се е видяло,че от тази тема нищо не излиза,та поне малко да се посмеем...

Неактивен monk

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 128
  • And darkly bright are bright in dark directed.
Re:Какво се случва тука?
« Отговор #44 -: Май 05, 2011, 09:36:05 am »
И аз вчера исках да се изхиля, ама само така да се посмея дълго, на цял ред, без нищо да кажа. Ама си викам "Е аз си се хиля и така", чакай да не го поствам, че Танграта ще се засегне и ще иска нещо ново да узнае и пак ще се почне...

Гледайте сега. НЕ ТЪРСЕТЕ във форума повод за разговор през един пост! Целта тук е да се дава информация. Засрамете се, като видите, че през един пост сте писали вие. Тука има много хора, които пишат и е направо за презрение да гледаш как един отговаря на всеки като че ли е най-важния и компетентен, а всъщност защитава само себе си. Отговори от типа "харесва ми", "не ми харесваш" и подобни са неадекватни в контекста на темите тука. Както Черния каза - това не е чат...

П.П.  ;D
Ето и примерно решение на проблема: Опитайте се като пишете да не споменавате имена на пишещи във форума!
« Последна редакция: Май 05, 2011, 09:55:57 am от monk »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27