Автор Тема: 2012 г.  (Прочетена 478770 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен nveneta

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re: 2012 г.
« Отговор #1275 -: Ноември 21, 2012, 14:57:36 pm »
Не мисля,че точно така.Говорим за "човешкото"съзнание,а не за съзнанието във човешките тела по принцип.Има разлика..Щото не мисля,че всичко дето е в човешко тяло,има човешко съзнание.Тва първо..И второ..  Кво значи,че човешкото съзнание е "отворено"?Вярно е,че моделите на поведение и мислене които ни се насаждат в ранна възраст играят огромна роля..Но,тва да ти се"отвори" съзнанието  си е индивидуален процес..Изначалното състояние на съзнанието ни,си е точно толкова отворено,колкото сами сме си го"отворили".И най-образно казано..Всеки черпи информация,от собствената си"библиотека".И съзнанието му се развива според индивидуалните възможности и дадености.
Не знам как точно се очаква от Бай Кольо, роден и израстнал в краварника в село Злокучане да има изобщо собствена библиотека, КВОто и за значи ТВА. ЩОТО на този човечец не му е даден някакъв равен старт с мен например..... Та я си представи, че той дори не знае какво е компютър, защото е заспивал с кравите и събуждал с петлите.... Та в този ред на мисли най-важното са първите 7 годинки и семейството, както и гените!

Неактивен вещичка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 202
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
Re: 2012 г.
« Отговор #1276 -: Ноември 21, 2012, 16:26:09 pm »
най-важното са първите 7 годинки и семейството, както и гените!

Глупости! Айде без орионски пропаганди  :hi:.


Интелекта е вроден, а знанието - придобито. В този ред на мисли Бай ти Кольо от село Злокучане може да качва много повече вода на вторият етаж от банда олигофрени с по три висши.
Отсъствието на доказателство не е доказателство за отсъствие!

Неактивен Alf

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 77
21.12.2012 наближава ...
« Отговор #1277 -: Ноември 28, 2012, 20:03:08 pm »
Как е настроението ? Как ще отбележите "краят" ? Само ,че не се знае край на какво или начало на какво  :writer: Както и да е ще го видим що ще е  :unknown: :unknown: :unknown:Ежедневно слушам за хора,които усилено се готвят,даже и по National Geographic  тече поредица - "Куфар за края на света "  :bomb: :bomb: :bomb:

Неактивен Yoda

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
  • Must be force be with you
Re: 21.12.2012 наближава ...
« Отговор #1278 -: Ноември 29, 2012, 14:30:08 pm »
Пада се в петък ... Мисля да отида на театър. А след това на късно кино. После в някой работещ клуб за пушачи да се напия. През деня, за адреналина може и някоя банка да обера, да се обадя в министерски съвет и да кажа че има бомба. Да организирам по всички училища цял ден да се гледат филми и да децата да се пуснат по технополисите да играят на пиеспита и компютри. От министерството на социалните грижи да организират всички бездомни и гладни да се нахранят в "Хепи" ... Боже! колко неща трябва и могат да се направят.
Разбирате ли колко сме малки?

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: 21.12.2012 наближава ...
« Отговор #1279 -: Ноември 29, 2012, 16:13:00 pm »
Разбирате ли колко сме малки?
Е както и друг път съм ти казвала..Малки да!Нищожни не!
Добри идеи имаш за конкретната дата...
Ето моята визия за събитието.

Неактивен liuba4e

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: 21.12.2012 наближава ...
« Отговор #1280 -: Ноември 29, 2012, 16:41:36 pm »
Коце... леле, ако е такъв краят на света, да идва по - бързо. Какво се бави. :)

Аз ще седя във ваната си, с много пяна, с мп4 плеъра и с чаша силно уйиски. Ще го направя. Изглежда толкова ободряващо. Е ако има и някой от снимката на Коцето... още по - добре. :D

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 795
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: 2012 г.
« Отговор #1281 -: Ноември 30, 2012, 23:05:42 pm »
Престанете със спама и простотията, не ме карайте да заключвам темата!!!
(и най-специално го намеквам на Tangrata_)

Ако няма какво смислено да кажета, по-добре си замълчете. И без това едва ви насмогвам на празнодумщините.
 :diablo:
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: 2012 г.
« Отговор #1282 -: Ноември 30, 2012, 23:50:19 pm »
Блеки,недей с лошо,моля те!

Имай търпение...Ето,много мина,малко остана..Само някакви си 21 дни!
Честно..все е имало психоза и глупости,ама като тоя път..Чак във форуми за майки,се обсъждат теми за запаси,палатки,оцеляване и т.н.А вариациите на теориите просто нямат край.Направо съм в потрес кво се случва.И най-вече представите на хората за някво възнесение(това е масово)..Дали за някви си там непонятни вибраци,дали някво пришествие от извънземни дето да ни спасят от самите нас,или пък апокалипсис за който да отсее(да въздаде възмездие сред хората)..Няма значение.. Важното е най-накрая доброто да вземе да победи тва зло,че да миряса тая планета и да потъне във вечна скука..

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 795
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: 2012 г.
« Отговор #1283 -: Декември 01, 2012, 14:08:15 pm »
Пуснал съм преводна статия още миналата година, четете пък после пишете  :writer:
Top 10: Несъстояли се "Край на Света"

/и не забранявам писането по темата, просто се дръжте като мислещи хора, не се лигавете все едно сте в чат за тийнове/
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен nveneta

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re: 2012 г.
« Отговор #1284 -: Декември 01, 2012, 18:53:36 pm »
Цялата тази истерия показва според мен 1 нещо- всеки чака и иска някаква промяна, всеки осъзнава, че така повече не трябва и не може да се живее. Но повечето не осъзнават, че промяната започва първо от тях самите, първо ти трябва да се промениш. Няма кой да дойде да те "спаси".

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: 2012 г.
« Отговор #1285 -: Декември 01, 2012, 19:10:50 pm »
Цялата тази истерия показва според мен 1 нещо- всеки чака и иска някаква промяна, всеки осъзнава, че така повече не трябва и не може да се живее. Но повечето не осъзнават, че промяната започва първо от тях самите, първо ти трябва да се промениш. Няма кой да дойде да те "спаси".
Да.Това е точно така.Психозата и най-вече настроенията в момента са точен показател.Всеки,се надява на някво спасение от вън.

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re: 2012 г.
« Отговор #1286 -: Декември 02, 2012, 12:37:40 pm »
Всеки,се надява на някво спасение от вън.
А защо е така?
1. Защото повечето хора не виждат, не искат да видят или просто не разбират, че има директна връзка между мислите и чувствата им /т.е. вибрацията им!!!!!/ и проявленията /т.е. онова, което "им се случва" в живота им/
2. Защото е по-лесно да искаш другият до тебе да се промени, а не ти самият. Т.е. "аз съм си добър, другите да се променят"...
и 3. Защото наистина "една птичка пролет не прави"...Иначе казано: за промяната са нужни "поне сто маймуни" /визирам "ефекта на стоте маймуни"/. И точно в момента още не са се събрали сто маймуни, а някъде...може би 80-90 маймуни...
И какво наблюдаваме в последно време? Наблюдаваме преса от страна на живота. Силни дилеми. Трудни задачи. Чиято цел е да пробудят спящите. И който се пробуди - чудесно, който не може - отива си за да дойде да опита със следващата си инкарнация отново. При може би по-различни условия. Затова е толкова трудно в момента. Затова толкова драми се случват. Затова толкова "паплач" се е навъдила: защото играта е станала много бърза и с големи залози и кьораво и сакато е дошло да се пробва...Да се пробва да се събуди или просто да пристъпи крачка напред...
Както казват: "най-тъмно е точно преди разсъмване"
 :hi:

Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен Judith

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re: 2012 г.
« Отговор #1287 -: Декември 04, 2012, 19:41:45 pm »
Глупости! Айде без орионски пропаганди  :hi:.


Интелекта е вроден, а знанието - придобито. В този ред на мисли Бай ти Кольо от село Злокучане може да качва много повече вода на вторият етаж от банда олигофрени с по три висши.

Интелигентността е вродена, а интелекта(знанията) се придобиват.

Аз съм за картинката на Коцето.

Неактивен alexxx39

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: 2012 г.
« Отговор #1288 -: Декември 04, 2012, 20:06:47 pm »
Всичкото това тръбене около тази дата е по поръчка на Кукловодите и целта е една,отклоняване на вниманието на масите от световната криза и неспособността на правителствата, които са инструменти на Кукловодите,да се справят с нея.А най-вече да накарат хората да се обединят пред наближаващото бедствие като притъпят егото си и започнат да мислят за общия успех,по този начин ще станат по малко критични към правителствата и по склонни към доброволен и безплатен труд плодовете на който ще напълнят пак джобовете на Кукловодите.

Неактивен liuba4e

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: 2012 г.
« Отговор #1289 -: Декември 04, 2012, 21:02:14 pm »
Всичкото това тръбене около тази дата е по поръчка на Кукловодите и целта е една,отклоняване на вниманието на масите от световната криза и неспособността на правителствата, които са инструменти на Кукловодите,да се справят с нея.А най-вече да накарат хората да се обединят пред наближаващото бедствие като притъпят егото си и започнат да мислят за общия успех,по този начин ще станат по малко критични към правителствата и по склонни към доброволен и безплатен труд плодовете на който ще напълнят пак джобовете на Кукловодите.
Ще стане нещо, но определено няма да е свръхестествено или нещо с НЛО. Ще стане, но нали знаете ''Правителството отрича да е запознато''. Просто докато чакаме някой метеорит да ни смачка или някое земетресение да ни погуби, някой ще си брой вече пачките на бюрото. Остават 17 дни, скоро ще разберем.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
3 Отговора
5079 Прегледи
Последна публикация Април 20, 2006, 15:08:56 pm
от H.
6 Отговора
5880 Прегледи
Последна публикация Декември 30, 2010, 20:02:41 pm
от Raw Deal
2012

Започната от Jean-Luc Picard FUN

6 Отговора
5776 Прегледи
Последна публикация Ноември 16, 2006, 15:41:22 pm
от Alien
2 Отговора
4342 Прегледи
Последна публикация Март 11, 2008, 21:30:34 pm
от Peacekeeper
19 Отговора
11598 Прегледи
Последна публикация Април 11, 2012, 01:22:14 am
от Tangrata_

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27