Автор Тема: 2012 г.  (Прочетена 478197 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
Re: 2012 г.
« Отговор #900 -: Октомври 19, 2012, 06:25:55 am »
Баш на"прсосветените"не им пречат лайната Есес,просто щото знаят,че те са част от клиничната картина на Мирозданието.Невежите като теб си мислят,че са бели и добри,ама другите(лайната) им пречат да го покажат.. :D :D
Да,да..Сега кат не ти отърва,щот няма кво да кажеш,и абстракции не ти се обсъждали.. .Ма инак се скъсваше да ни убеждаваш как тая"абстракция"ти е личен слуга и гард .. :D
 
п.с.Пиша ти щот знам,че ме четеш..Тайничко :blush: :-*
По тази логика и като се разболеем не трябва да се лекуваме (Друг е въпросът, че когато става дума за традиционна медицина наистина в повечето случаи е по-добре да не правим нищо, но аз под "лекуване" имам предвид точно това, а не непременно прибягване към традиционната медицина), защото това е част от вселенския или божествения (Кой в каквото вярва) план и също не бива да ни пречи. :nea:

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re: 2012 г.
« Отговор #901 -: Октомври 19, 2012, 10:29:40 am »
Цитат
Цитат на: konstantin2007 в Вчера в 21:08:59

    Баш на"прсосветените"не им пречат лайната Есес,просто щото знаят,че те са част от клиничната картина на Мирозданието.Невежите като теб си мислят,че са бели и добри,ама другите(лайната) им пречат да го покажат.. :D :D
    Да,да..Сега кат не ти отърва,щот няма кво да кажеш,и абстракции не ти се обсъждали.. .Ма инак се скъсваше да ни убеждаваш как тая"абстракция"ти е личен слуга и гард .. :D
     
    п.с.Пиша ти щот знам,че ме четеш..Тайничко :blush: :-*

По тази логика и като се разболеем не трябва да се лекуваме (Друг е въпросът, че когато става дума за традиционна медицина наистина в повечето случаи е по-добре да не правим нищо, но аз под "лекуване" имам предвид точно това, а не непременно прибягване към традиционната медицина), защото това е част от вселенския или божествения (Кой в каквото вярва) план и също не бива да ни пречи. :nea:
:D :D :D :D ЕЕЕЕи това егото голяма работа.Константин, ти си луда. А както знаем,лудите постоянно отричат ,лудостта си  :D :D  Мога така от страни да ти кажа, дори какъв ти е пробема, миличка.Толкова си сърдита на този свят,че не можеш да го скриеш, зад думите ти стой толкова много ярост и агресия, омраза и ненавист, че ти самата не ги издържаш. Всъщност ти затвърждаваш моята статистика ,за ненормалността на света. Аз обаче, отдавна разбрах нещо за теб. Вибрациите ни са различни, не искам да чета глупостите ти ,защото точиш от енергията ми. Затова и те блокирах и без значение дали ще накърня отново егото ти, нямам никаква нужда да чета за злобата ти и агресията ти. Няма и какво да науча от теб и от каруцарския ти език. Затова, че те оставям да си мислиш, че моя свят се върти около теб, пък знам ли, може да се пооправиш след време, да пораснеш, да помъдрееш,  неведоми са пътищата Господни и за всеки има план за спасението му. Коя съм аз че да съдя нечи Божие чадо ,че не е излязло още от лайната. Успех ти желая и МОЛЯ съфорумците, когато в постовете на Константин, пише нещо за мен, не го цитираите ,защото не искам да го виждам.
« Последна редакция: Октомври 19, 2012, 10:35:16 am от eses »

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: 2012 г.
« Отговор #902 -: Октомври 19, 2012, 11:03:24 am »
Момиииичетаааа, къде ви отвя вятъра? Тази тема няма вече нищо общо със словесния ви дуел! Соприте се малко, защото принца идва и ще избере една от вас за принцеса/Комиците/.:writer:
« Последна редакция: Октомври 19, 2012, 11:08:13 am от bojinkata »

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: 2012 г.
« Отговор #903 -: Октомври 19, 2012, 11:49:35 am »
.[/b] Всъщност ти затвърждаваш моята статистика ,за ненормалността на света. .
Псевдо-филосфката..АКо може линк,към "твоята"статистика?!?В противен случай,както казах ти си ненормалната.Не света.
Престани да се опитваш да вменяваш собствените си слабости на света.Хуу..аз съм луда.Ок.Но не целият свят.
Разбираш ли?Аз и ти може да си се плюеме до второ пришествие(нещо което правя с кеф,признавам,ма то е щото просто не търпя високопарни фрази без покритие!!)Но нашите болежки,са си само наши.Света няма нищо общо с обърканото ти съзнание.
Ай със здраве.
п.с.И нали знае,че знам,че ме четеш..Смешничка.. 8)

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: 2012 г.
« Отговор #904 -: Октомври 19, 2012, 11:52:18 am »
По тази логика и като се разболеем не трябва да се лекуваме (Друг е въпросът, че когато става дума за традиционна медицина наистина в повечето случаи е по-добре да не правим нищо, но аз под "лекуване" имам предвид точно това, а не непременно прибягване към традиционната медицина), защото това е част от вселенския или божествения (Кой в каквото вярва) план и също не бива да ни пречи. :nea:
По коя логика Мартин?Ти изобщо разбрал ли си логиката на написаното от мен?Или и ти смяташ,че светът е отговорен за твоите проблеми и неудачи?

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: 2012 г.
« Отговор #905 -: Октомври 19, 2012, 12:48:59 pm »
Момиииичетаааа, къде ви отвя вятъра? Тази тема няма вече нищо общо със словесния ви дуел! Соприте се малко, защото принца идва и ще избере една от вас за принцеса/Комиците/.:writer:
   
       Бъркаш,  Божинка,  тотално  бъркаш,  те  изяснават  нещата  преди  апокалипсиса.  Не  е  редно  да  отнесем  нещо  недоуточнено  в  отвъдното  и   правилно  постъпват!
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: 2012 г.
« Отговор #906 -: Октомври 19, 2012, 13:01:24 pm »
Всъщност..Благодаря на Митко,че се включи.Даде ми идея кво тряя да се направи по въпроса..Понеже ние двете освен да спорим и да се плюем друго няма да направим,моля и други да се включат по казуса.
Значи,Есес твърди,че човечеството е болно и ненормално!Аз твърдя,че то просто се развива.Вие сте човечеството.И вас питам.
Смятате ли,че сте болни ненормалници които се нуждаят от лечение?

Неактивен balar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 222
Re: 2012 г.
« Отговор #907 -: Октомври 19, 2012, 13:27:04 pm »
По принцип всеки твърдящ че е нормален е луд.  И всеки твърдящ за себе си че е ненормален...най-вероятно казва истината. И понеже ми ще да видя какво ще стане,  ако излезе истина това за 21.12.12  аз съм луд,  понеже излиза,  че съм самоубиец под прикритие. Обаче това не може да е вярно понеже невярвам във скелета със косата. Тук е разликата.  ;)

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: 2012 г.
« Отговор #908 -: Октомври 19, 2012, 13:33:55 pm »
Не те разбрах.Моля ви,просто бъдете конкретни.Да или не.Така по-лесно ще се направи няква"статистика".. Смяташ ли,че си ненормален нуждаещ се от лечение ли си,или не?Мани го декември..

Неактивен balar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 222
Re: 2012 г.
« Отговор #909 -: Октомври 19, 2012, 13:40:37 pm »
На кратко- не.

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re: 2012 г.
« Отговор #910 -: Октомври 19, 2012, 13:41:55 pm »
По принцип всеки твърдящ че е нормален е луд.  И всеки твърдящ за себе си че е ненормален...най-вероятно казва истината. И понеже ми ще да видя какво ще стане,  ако излезе истина това за 21.12.12  аз съм луд,  понеже излиза,  че съм самоубиец под прикритие. Обаче това не може да е вярно понеже невярвам във скелета със косата. Тук е разликата.  ;)
Много ме изкефи нещо което видях в автобус на градския транспорт. Обикновенно зад шофьора има хиляди залепени неща,на този автобус нямаше нищо,освен една малка ,едва забележима лепенка, на която пишеше.
Вие виждали ли сте нормални хора?
Няколко реда празно разстояние и най отдолу
А харесвате ли ги?
:)

Неактивен balar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 222
Re: 2012 г.
« Отговор #911 -: Октомври 19, 2012, 13:47:55 pm »
Питали един мъдрец " по какво да познаем един човек какъв е?"
"По това какво мислят за него в съседното село"- бил отговора. :)

Неактивен вещичка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 202
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
Re: 2012 г.
« Отговор #912 -: Октомври 19, 2012, 14:02:20 pm »
Смея да твърдя, че и двете сте прави  :D :D :D...

Това че целокупното население на тая планета хич го няма (в това число слагам и себе си разбира се  :P) е факт - все едно са дали атомни бомби на деца-олигофренчета от детска градина за бавноразвиващи.

Факт е и обаче това, че всеки сам си е виновен за идиотлъка и няма никакво право да обвинява другите за собствените си грешки, а още по-малко пък да обяснява на останалите, че населението не у ред. Ми Свободен Избор бе братче, кой каквото му харесва това прави  :hi:.

Струва ми се, че Есес прекалено много залита към светлата полярност и това и е грешката, но това си е личният и избор. Светлите винаги са били такива агресивни и са тръгнали на поход срещу несправедливостите. Ок, това си е техен избор, но трябва да знаят, че всяко действие си има равно по сила противодействие - елементарен физичен закон, което значи, че винаги ще срещат отпор, защото нямат право да се бъркат в живота на другите... Та така...

Константин, разбирам че ти е забавно да набиваш канчета - и аз бях така до скоро, но вече реших, че не е толкова забавно... Предпочитам да блея облаците и да чета приказки  :D...
Отсъствието на доказателство не е доказателство за отсъствие!

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re: 2012 г.
« Отговор #913 -: Октомври 19, 2012, 14:02:56 pm »
Нямам еталон за "нормален човек" за да преценя аз нормална ли съм или не съм.
 За "здрав човек" /освен за физически здрав/ също няма с кого да се съпоставя за да кажа аз как съм.
Ако приема, че физическото ми здраве е огледало на душевното ми такова - пак ще сбъркам, защото това е така само донякъде. Защото има настройки на физическото тяло /непроменими дадености/, които с ясно съзнание моята душичка си ги е избрала за инкарнацията, въпреки, че не отговарят на представата за "физически здраво тяло"...
Та...когато говорим за добро-зло, красиво-грозно, правилно-неправилно, солено-безсолно, нормален-ненормален....все сме в "зоната на здрача".../3D/
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен вещичка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 202
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
Re: 2012 г.
« Отговор #914 -: Октомври 19, 2012, 14:07:23 pm »
И още нещо: когато някой ми каже "Ти си луда!" му благодаря най-сърдечно  :D, защото това показва, че не се вписвам в "еталона" за нормалност на обществото, а този еталон е измислица за да държи стадото в подчинение. Това само значи, че съм на правия път за себе си, дори и оня отсреща да седи и още повече да се чуди защо му благодаря  :lol:...

Нормален идва от норма, а норма лично за мен е дума, която поставя граници. Аз не обичам границите и няма как който и да било да ме нахендри между тях.
Отсъствието на доказателство не е доказателство за отсъствие!

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
3 Отговора
5048 Прегледи
Последна публикация Април 20, 2006, 15:08:56 pm
от H.
6 Отговора
5850 Прегледи
Последна публикация Декември 30, 2010, 20:02:41 pm
от Raw Deal
2012

Започната от Jean-Luc Picard FUN

6 Отговора
5732 Прегледи
Последна публикация Ноември 16, 2006, 15:41:22 pm
от Alien
2 Отговора
4309 Прегледи
Последна публикация Март 11, 2008, 21:30:34 pm
от Peacekeeper
19 Отговора
11559 Прегледи
Последна публикация Април 11, 2012, 01:22:14 am
от Tangrata_

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27