Автор Тема: 2012 г.  (Прочетена 478659 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен xtring

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
Re: 2012 г.
« Отговор #720 -: Декември 11, 2011, 21:18:49 pm »
Отговорността е лична, но и към общото , иначе е "след мен и потоп". Какво е Нане без Вуте? Така няма да стане, спасяване поединично, накрая да не стане да няма къде да се спасяваме..
А специално към АРРИ - това което казваш е нещо хубаво, но аз казвам, че спасявайки се поединично и тази опция няма да ти оставят в един момент. Това което казвам е, че независимо дали е хубаво или лошо, хората зависят един от друг.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re: 2012 г.
« Отговор #721 -: Декември 11, 2011, 22:57:30 pm »
AЗ пък ти казвам, че е мноооогооооо рано да очаквате 100та маймуна. Рано е за колективно съзнание и осъзнаване. Нане, Вуте и Пена са аналог на орел, рак и щука. Т.е. разделяй и владей. За това, предлагам, всеки да се спасява по единично и да не трови живота на другия. АЗ предпочитам да си живея в градски условия, ти в други по спокойни....трети не сало....и пр. За това всеки да си търси мястото за живеене. АЗ мойто съм си го намерил. Седя си в него и си живея. Не ти го налагам. Както не искам да ми налагаш и твойто място, убеждения и мераци. Точка.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: 2012 г.
« Отговор #722 -: Декември 11, 2011, 23:03:04 pm »
"След мен и потоп" е именно обратното на лична отговорност.

Ти изобщо мислиш ли, като пишеш? Или нарочно насаждаш демагогия?
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен xtring

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
Re: 2012 г.
« Отговор #723 -: Декември 12, 2011, 00:18:51 am »
AЗ пък ти казвам, че е мноооогооооо рано да очаквате 100та маймуна. Рано е за колективно съзнание и осъзнаване. Нане, Вуте и Пена са аналог на орел, рак и щука. Т.е. разделяй и владей. За това, предлагам, всеки да се спасява по единично и да не трови живота на другия. АЗ предпочитам да си живея в градски условия, ти в други по спокойни....трети не сало....и пр. За това всеки да си търси мястото за живеене. АЗ мойто съм си го намерил. Седя си в него и си живея. Не ти го налагам. Както не искам да ми налагаш и твойто място, убеждения и мераци. Точка.
Колективното съзнание, дори е изследвано, но е като колективно несъзнание.
Не ти насаждам мнение, пиша мнение. Както и ти.

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re: 2012 г.
« Отговор #724 -: Декември 23, 2011, 01:24:52 am »
Чуйте какво каза Алена в студиото на "Преди обед"

http://www.btv.bg/video/1208989620-Idva_li_krayat_na_sveta.html

Няма да има апокалипсис, а 2029 год. е далече.

Неактивен voodoogoo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 291
Re: 2012 г.
« Отговор #725 -: Декември 23, 2011, 04:49:13 am »
 Това с личното развитие,човечеството го мина отдавна.Някъде около Ренесанса.От край време се възпитават хората да бъдат личности и се изучава как се гради характер ,и що е то личностно развитие.Кой колкото научил,който не е ,ще наваксва в движение.Дойде времето  за следващата стъпка.След като сме се научили бъдем личности и  отселяваме, като такива.Осъзнаваме ,че това сме ние и асоциираме поведението и мислите си със себе си,да се осъзнаем като Общество ,и да започнем да се асоциираме с него и държим, като такова.Да си заровиш главата в пясъка на личното съществуване,и илюзията за развитие ,ще е като да има това общество мозък ,в който половината неврони си се занимават с лични работи.
 Може и да греша.Възможно е и да не сме дорасли все още,или отдавна да сме достигнали този етап ,но някоѝ личности да успяват да държат процесът на този етап с всиезвеестни методики и процеси.Доколкото разбирам сте съпричастни,ако разбирате от какво сте част,или жертви,ако не разбирате.
 Естествено,ако се държим като общество,ще променим обществените норми,общественото съзнание и позицията на сегашните властимащи.
В прозорецът на тъмна нощ-сияйна, отварят се вратите към безкрая.

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re: 2012 г.
« Отговор #726 -: Декември 26, 2011, 16:14:18 pm »
Расшифровка и хронология событий "Апокалипсиса" Иоанна Богослова

Дадена е съвременна разшифровка на пророчествата на Йоан Богослов в неговите "Откровения" известни още и като "Апокалипсис"

Хронология на събитията (раздвижите картата и вижте подробностите) -  http://apocalypse.aires.spb.ru/movie.html

Ако се вярва на предсказанията, то през септември 2014 може да се очаква някакъв катаклизъм.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: 2012 г.
« Отговор #727 -: Декември 26, 2011, 20:46:02 pm »


Ако се вярва на предсказанията, то през септември 2014 може да се очаква някакъв катаклизъм.
А, да бе! На хората тук им се изчака чакалото за 2012, те ще ги карат още 2 години да чакат. Никакви такива! :lol:
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: 2012 г.
« Отговор #728 -: Декември 27, 2011, 17:29:13 pm »
Ако бях Модератор ( то не е късно да стана де, трябва да напия правилния човек само ), отдавна да съм преместил темата във Fun :)
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен voodoogoo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 291
Re: 2012 г.
« Отговор #729 -: Декември 27, 2011, 22:31:11 pm »
Това е сериозен форум,за сериозни хора,и никой няма право да се подиграва с мирогледа на останалите,ако четеш ,ще видиш ,че никой не го и прави,с изключение на негативните рейтинги,които си дават хората,но това е само когато са имали лош ден.Ако не разбираш това можеш да си се завърнеш в Амбър,и да се вескаш само за по бира с модераторите в тая сянка.Още малко остава преди темата да започне да губи давност,а ако от ремут вювивнга са прави ,форума ще престане да съществува доста преди това,а се съмнявам да искаш да си крал на разпадащо се кралство. :hi:
В прозорецът на тъмна нощ-сияйна, отварят се вратите към безкрая.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: 2012 г.
« Отговор #730 -: Декември 27, 2011, 22:41:37 pm »
Това е сериозен форум,за сериозни хора...
Или по-скоро,хората дето пишат тук,почнаха да се вземат много насериозно ;D

Ако бях Модератор ( то не е късно да стана де, трябва да напия правилния човек само ), отдавна да съм преместил темата във Fun :)
:good:


Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re: 2012 г.
« Отговор #731 -: Декември 27, 2011, 23:37:11 pm »
2012-дали е възможно това на фотошопа ?

« Последна редакция: Декември 27, 2011, 23:45:19 pm от marhs »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re: 2012 г.
« Отговор #732 -: Декември 27, 2011, 23:44:13 pm »
Ако бях Модератор ( то не е късно да стана де, трябва да напия правилния човек само ), отдавна да съм преместил темата във Fun :)


Колкото потребители, толкова и мнения по даден въпрос. За едни темата е смешна и несериозна, а за други обратното. Дори и да станеш модератор, трудно ще ги балансираш нещата :).......Е, останаха около 12 месеца до края на 2012г. и тогава със сигурност темата ще отиде във FUN ;)......
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен voodoogoo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 291
Re: 2012 г.
« Отговор #733 -: Декември 28, 2011, 01:06:35 am »
marhs Страхотна инсталация,имаш ли идея кой я е направил и къде се намира,или е временен проект?
 
Разбира се,малко невъзможно изглежда да се случи нещо подобно,щото статуята е доста висока,а ако се стопат ледниците надали ще се качи водана с 20,30,50 метра,да се надяваме на метър,но и тилкова изглежда нереално,аще повече ,че миналото лято северният полюс астяна почти чисто вода,а той и без това е лед във водата и с теглото си измества толкова колкото и ако е вода във водана,пък южния са топи наполовина ,последните години,и ледниците също,но те и без това отдамна я зарязаха тая дезинформация.
В прозорецът на тъмна нощ-сияйна, отварят се вратите към безкрая.

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: 2012 г.
« Отговор #734 -: Декември 28, 2011, 17:24:33 pm »
Това е сериозен форум,за сериозни хора,и никой няма право да се подиграва с мирогледа на останалите,ако четеш ,ще видиш ,че никой не го и прави,с изключение на негативните рейтинги,които си дават хората,но това е само когато са имали лош ден.Ако не разбираш това можеш да си се завърнеш в Амбър,и да се вескаш само за по бира с модераторите в тая сянка.Още малко остава преди темата да започне да губи давност,а ако от ремут вювивнга са прави ,форума ще престане да съществува доста преди това,а се съмнявам да искаш да си крал на разпадащо се кралство. :hi:

За да бъде форума сериозен, трябва да се отнасяме сериозно към темите, нали така? Досега не видях тук сериозни, концептуални изказвания. Не видях история, развитие и т.н за идеята "2012". Затова казвам, че темата е вече за Fun, щото загуби сериозността си.

Иначе, това за Амбър ми хареса:) Не искам да съм крал на никое кралство, напатил съм се. Тежка е короната, ееех...

Весели празници на всички:)
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
3 Отговора
5075 Прегледи
Последна публикация Април 20, 2006, 15:08:56 pm
от H.
6 Отговора
5877 Прегледи
Последна публикация Декември 30, 2010, 20:02:41 pm
от Raw Deal
2012

Започната от Jean-Luc Picard FUN

6 Отговора
5770 Прегледи
Последна публикация Ноември 16, 2006, 15:41:22 pm
от Alien
2 Отговора
4335 Прегледи
Последна публикация Март 11, 2008, 21:30:34 pm
от Peacekeeper
19 Отговора
11593 Прегледи
Последна публикация Април 11, 2012, 01:22:14 am
от Tangrata_

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27