Автор Тема: ПОРЕДНА ДОЗА ВЪПРОСИТЕЛНИ ??????  (Прочетена 13968 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

AGISOFT

  • Гост
ПОРЕДНА ДОЗА ВЪПРОСИТЕЛНИ ??????
« -: Юли 07, 2005, 14:38:52 pm »
http://www.prweb.com/releases/2005/5/prweb243327.htm

Вижте го тоя линк.....
Нещо не ми се връзва тоя пич. Какво мислите ?

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: ПОРЕДНА ДОЗА ВЪПРОСИТЕЛНИ ??????
« Отговор #1 -: Юли 07, 2005, 14:49:15 pm »
Според ме случая е: поставено лице + кораби от Зона 51 (или отнякъде другаде) = илюминатска програма в действие. Плашат хората, като в същото време ги подготвят за близкото бъдеще. С тази цел се създаде и "Войната на Световете" на Спилбърг, който скоро ще дойде и на българските екрани... Пускат по-малко инфо, за да не бъде шока прекалено голям...

AGISOFT

  • Гост
Re: ПОРЕДНА ДОЗА ВЪПРОСИТЕЛНИ ??????
« Отговор #2 -: Юли 07, 2005, 15:31:48 pm »
Хех - незнам дали сте забелязали, но от началото на годината нещо съвсем се изгубиха сайтовете за НЛО  по нета - и идея си нямам на какво се дължи.

Забравих да ви кажа - на сайта на тоя има реклинк към видео файлове на т.нар. "СУМОНВАНЕ"

аааа ето инещо прясно прясно от мексико на 27 Юли :   http://rense.com/general66/san.htm

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: ПОРЕДНА ДОЗА ВЪПРОСИТЕЛНИ ??????
« Отговор #3 -: Юли 07, 2005, 16:56:12 pm »
Цитат
Хех - незнам дали сте забелязали, но от началото на годината нещо съвсем се изгубиха сайтовете за НЛО  по нета - и идея си нямам на какво се дължи.
[/size]

Ами не знам дали знаете, ама една фирма за гуми в Лос Анджелис беше закупила домейна на Starmen.Org в деня на изтичането на акаунта и държа го една година, след което преди два месеца поисках да ми го продадат и те ми обявиха някаква безумна цена от 7 900 долара за домейна... И това само защото Starmen.Org имаше дневно по около 1000 посещения, повечето от чужбина, защото беше crawl'нат от Google и беше аднат на едно от първите места в Yahoo в категорията UFO...така че, това си е абсолютно нарочно. И никой не може да ме убеди в обратното...  :-*

Ето ви копие от писмото:

Thank you for your interest in our premium domains.

The current asking price is:
starmen.org $7900


All reasonable offers will be considered subject to prior sale.
We accept Visa & Mastercard. All prices are in US dollars.

Best Regards,
Tony Cuence, VP Sales


А по отношение на линка. То малко е смешно това, което пише...Spaceships Will Appear Over Las Vegas On My Signal  :o Странно, но... кой знае...
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: ПОРЕДНА ДОЗА ВЪПРОСИТЕЛНИ ??????
« Отговор #4 -: Юли 07, 2005, 17:06:28 pm »
Цитат
Според ме случая е: поставено лице + кораби от Зона 51 (или отнякъде другаде) = илюминатска програма в действие. Плашат хората, като в същото време ги подготвят за близкото бъдеще. С тази цел се създаде и "Войната на Световете" на Спилбърг, който скоро ще дойде и на българските екрани... Пускат по-малко инфо, за да не бъде шока прекалено голям...

Ами те така подготвиха света и за войната с тероризма. Холивуд в продължение на едно десетилетие пускаше филми за терористи и за американските войници спасители на света и пазители на световния мир. А на Спилбърг вече му гледах филма и да ви кажа, ако сте гледали първата версия на Война на Световете, малко доста стар американски филм, май първият повече ще ви хареса. А по отношение на подготвителната пропаганда - Холивуд наистина вече бълва филми за конспирации, за извънземни, за паранормални явления и т.н Просто вече започна да ми става скучна темата...прекалено много вече се говори за тия неща... А и Дан Браун - да не говорим за какво само пише...
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

AGISOFT

  • Гост
Re: ПОРЕДНА ДОЗА ВЪПРОСИТЕЛНИ ??????
« Отговор #5 -: Юли 07, 2005, 17:45:35 pm »
ммммм мооже и да са някакви долни далавераджии - аз имах същия проблем с логото на фирмата в България - някой идиоти просто обикалят по улиците и събират логата на фирмите, след тва ги патентоват и ти като отидеш до птентното се оказва че вече са ти зели марката. След тва се появява въпросния човек със супер оферта - примерно 5000 Лева - а реално са ти трябвали не повече от 400лв за патент  :-*

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: ПОРЕДНА ДОЗА ВЪПРОСИТЕЛНИ ??????
« Отговор #6 -: Юли 07, 2005, 17:49:46 pm »
Мдааам. Между другото говорейки си подготовка на човечеството за евентуален контакт, вижте какво прави Disney по въпроса с образоването на малките деца. Гледайте trailer' а. Направо ме разби по какъв лесен начин подготвят децата...
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

AGISOFT

  • Гост
Re: ПОРЕДНА ДОЗА ВЪПРОСИТЕЛНИ ??????
« Отговор #7 -: Юли 07, 2005, 17:50:47 pm »
трейлър.... на кое по-точно на дисни ?

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: ПОРЕДНА ДОЗА ВЪПРОСИТЕЛНИ ??????
« Отговор #8 -: Юли 07, 2005, 18:22:52 pm »
Малко съм забравил да постна линка към сайта. За това ставаше въпрос:

http://disney.go.com/disneypictures/aliensofthedeep/
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: ПОРЕДНА ДОЗА ВЪПРОСИТЕЛНИ ??????
« Отговор #9 -: Юли 07, 2005, 20:28:03 pm »
"План за Промяна на Мисленето:

1. Стъпка – Някои практики са толкова противни, че публичното им осъждане би трябвало да стане от съответния ЕКСПЕРТ и съответния форум.
2. Обществото първо се шокира, след това се похищава.
3. Самият факт, че такова нещо може да бъде обсъждано публично, вече става Предмет на обсъждане.
4. Постоянното обсъждане на повтарящата се тема, постепенно притъпява нейния ефект.
5. Хората вече не са шокирани от тази тема.
6. След като вече няма насилие, хората започват спорове, чиято цел е да се приближат крайностите; или вместо това приемат предпоставката, предизвикателството да го изпълнят.

Този коварен метод на промяна на дълбоката ценностна система на хората успешно се прилага върху Американското население като цяло. Днес милиони хора в голям мащаб са претърпели промени в ценностната система. Тази промяна в ценностната система е съществена за извършването на Новия Световен Ред."

Това горното е от Хелиопол. Ето и линка:
http://imadrugpat.org/ala_bala.htm

Дан Браун е кукла на конци - като всички останали, само че в него май инзвънредно се инвестира, защото е много масов напоследък.... Само отвори амазон.цом и напиши "Дан Браун". Излиза книга със заглаюие "Илюминати" и другите му боклуци, които са за хвърляне на прах в очите...
Старият филм "Воината на Световете" не беше ли сериал? Вървеше преди много години по Канал 1. Предполагам, че има и стар, ама не съм го гледал... Анимационните филми са наи-наблъскани с послания и 25 кадър. Работи се непрекъснато за влияние най-вече над детското съзнание, за да бъде достатъчно промито, когато индивида вече придобие "зрялост". По анимационните филми е пълно с извънземни, рептилии и сатанински създания с нагло поведение, срещу които "нашият герои" се бори. А нашият герой е олицетворение на new age, умело прикрито под добрата маска. В горният трейлър на Дисни пак мярнах сивак или рептилия май...
Преди месеци излезе един филм "Съкровището" или нещо от сорта, с Никълъс Кейдж, който започваше с "добра приказка" за масоните, които видиш ли, бяха изкарани като добри чичковци, които събирали съкровища. Постера на филма е с окото в пирамидата, а масонските символи са наблъскани в целия филм, от началото до края... Ще намеря постера и ще го постна. Холивуд ни манипулира яко и то най-вече в последните години. Само като види човек колко пари се изсипват натам и му става ясно за какво става дума...

AGISOFT

  • Гост
Re: ПОРЕДНА ДОЗА ВЪПРОСИТЕЛНИ ??????
« Отговор #10 -: Юли 08, 2005, 17:06:13 pm »
мдааам - сега ше го чакаме нашиьо да извика големио SPACE SHIP на 15 Юли и да го запишем - или пък да каже че кораба е кацнал ама не сме го видели щото имало химически ивици в небето - така е започнал да говори на пресата от оня ден насам - ЧЕ ЕВЕНТУАЛНО БИХА НИ ПОПРЕЧИЛИ ХИМИЧЕСКИТЕ ИВИЦИ в небето щот било мноо мръсно - май ще се окаже поредния ХУЛИГАН .....

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: ПОРЕДНА ДОЗА ВЪПРОСИТЕЛНИ ??????
« Отговор #11 -: Юли 08, 2005, 17:06:49 pm »
Да, Хорус, абсолютно съм съгласен с теб... Нали знаете какво казват Илюминатите - "Ще дойде ден, когато ще разкрием частично нашите тайни и наставлявайки поставени от нас хора, ще покажем на човечеството кои сме ние и какви са нашите истински цели" - цитат от една стара немска католическа енциклопедия. Мисля, че това са думи на последователите на Вайсхаупт, ако не и лично негови.
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: ПОРЕДНА ДОЗА ВЪПРОСИТЕЛНИ ??????
« Отговор #12 -: Юли 08, 2005, 17:18:24 pm »
LM, ти знаеш немски и се ровиш доста по старите книги май. И католическите и илюминатските (доколкото са истинни). И по статията ти за илюминати го разбрах. Напиши нещо по-подробно, което може би не знаем, моля те! Ще пишеш ли книга скоро?
Eon къде се губи и той?!

tarikkat

  • Гост
Re: ПОРЕДНА ДОЗА ВЪПРОСИТЕЛНИ ??????
« Отговор #13 -: Юли 18, 2005, 17:26:08 pm »
Предполагам че не му е тука мястото но искам да споделя с вас че наистина филма на Спилбълг е голяма боза, като поне за едно беше прав че и от "белтъчният материал" има полза. Колкото до това, какво консумират децата ни искам да споделя с вас нещо относно книгите на Хари Потър. Бях изумен да открия в тях начини, които предпазват децата от психофашизма. Не съм предполагал , че тази Роулинг има за някаква цел да предпази бъдещето на планетата ни - мислех я за по шантава. Но за мен е факт КНИГИТЕ учат децата да си изграждат защити. И то реални и действащи.
Какво мислите по въпроса? :-[ :-[ :-[

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: ПОРЕДНА ДОЗА ВЪПРОСИТЕЛНИ ??????
« Отговор #14 -: Юли 18, 2005, 18:31:32 pm »
Тъкмо тези дни щях да ходя да го гледам филма  :P :P :P
А за Хари Потър си в заблуда. Това е най-масонската поръчкова книга, която иска да насади окултизма и магията у децата. Помисли защо е цялата тази индустрия - филми, фланелки, дъвки, картинки... Има даже издадена книга от Света Гора, Атон и Славянобългарският манастир. На български е, не може да се намери почти. Казва се "Книгите за Хари Потър и популяризирането на Магията". Потърси я все пак... Мога и cover да постна ако искаш...
« Последна редакция: Юли 18, 2005, 18:34:14 pm от Horus »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27