Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 483717 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #60 -: Декември 17, 2006, 22:33:01 pm »
Търсете малко бе хора, цяла тема има...
Да, фалшиво е филмчето.

Странната история на жена, жертва на контрол най-вероятно от сиваци:

А този материал е уникален, жената е от Пловдив, задействам машината и започвам да я издирвам за интервю!
« Последна редакция: Декември 17, 2006, 22:58:56 pm от Horus »

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #61 -: Декември 18, 2006, 15:58:13 pm »
Търсете малко бе хора, цяла тема има...
Да, фалшиво е филмчето.


Еми да, ама там нямаше линк, и няма как филмчето да се види...
А за това дали е фалшиво би могло да се поспори... По принцип тези метализирани обекти не са нещо радко срещано.
 Доколкото всички подобни появи са нещо "нефалшиво", де... :P
musica universalis

Неактивен hipokrat

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #62 -: Декември 19, 2006, 11:28:41 am »
Мой приятел ми разказа как е наблюдавал падането на светещ обект до Пловдив, месец октомври. Не можа да го оприличи с нищо познато. Било е през нощта.
Най интересното е, че веднага след това към мястото са се насочили много полицейски и пожарни коли, а също така и хеликоптер.
За случая не се чу абсолютно нищо.
Интересно ми е защо!?

Eon

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #63 -: Декември 19, 2006, 12:06:44 pm »
Интересно ми е защо!?


E ти какво очакваш, да го пишат в местния вестник ли?  :D

Antonium

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #64 -: Декември 19, 2006, 12:27:38 pm »
Тая от Пловдив може и по БТв и в 24 часа да се появи ;)

Неактивен hipokrat

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #65 -: Декември 19, 2006, 14:11:51 pm »
Тая от Пловдив може и по БТв и в 24 часа да се появи ;)
Не разбрах за коя става въпрос?

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #66 -: Януари 04, 2007, 05:22:13 am »
Вчера 3.01.2007г. в 17:30 на югозапад се загледах в ярка звезда. Но след 2 сек. тя взе та се стресира и със 4-5 зигзагообразни движения се спусна и изчезна. Цялото ноблюдение бе максимум 5 сек. Обекта не остави следи.
Едва ли е метеорит. Допускам стандартното обяснение давано от учените, космически отпадък от някоя космическа мисия. ;)
Дневни и нощни метеорити и НЛО съм виждал вече доста, но такава траектория ми е за първи път. :-\
Стоящ отблясък видях преди години. Юли-август 16:30 (тогава пътувам за работа с байка:) ) Взех го за сомолет и се спрях да погледам, зощото беше доста ярък. Исках да видя колко време ще пречупва светлината на залязващото слънце. Така си останах с чакането, изгубих 10-15мин. без никакво трепване отсреща. Обаче на следващия ден по същото време, блясъка си беше пак там, като забит с кабарче.
Дано като се сдобия с апаратура феномените не се изпокрият, че срам, срам....
Да ви кажа и един куриоз.
Докато снимах с телефона забелязах един обект. Гледам право по посоката - не го виждам. Поглеждам дисплея - там е. "Хванах те." си рекох и щрак - пленен. Обаче онзи взе да мърда.... река да го вкарам в центъра, той бега.
Ама смях беше като се усетих, че лещите на обектива ми играят номер.  :D
После дори го вкарах в Слънцето.
Ако искате може да ги кача като пример за оригинално менте?
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Men Around Screen

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #67 -: Февруари 13, 2007, 16:43:17 pm »
Направих тази сметка за да се включа в този форум. Идвам с два въпроса зададени на мен от едни приятели на друг форум. Аз в момента не живея в БГ.

1) Какво конкретно се знае за 'Благоевградското' НЛО и източника който е заснел видеото?

2) Има ли активни НЛО групи в БГ и кои са те? (http://ufoinfo.com/organizations/org_bulgaria.shtml не са отговаряли на запитвания.)

За да не звучи това съобщение като спам, добавям снимка направена от мен преди няколко години точно под разкопките на Перперикон край Кърджали. Обърнете внимание на овалното сухо езеро. Там ходят крави на паша и да пият. Има ручей които е директно под чешмата най-отдясно. Снимката е снимка на снимка.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #68 -: Февруари 13, 2007, 17:40:14 pm »
Много източници казват че е фалшиво. Аз не разбирам, не мога да кажа.

Този кръг на снимката, наистина е особен. Може би наистина е от приземяване на НЛО.

Неактивен rado89

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 224
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #69 -: Февруари 16, 2007, 17:14:37 pm »
за клипа мисля че е напълно възможно да е фалшив,но не и в БГ.Виждал съм какво правят последно поколение програми за комп. анимация-границит вече са доста разтеглени.Но не и в БГ защото тази която аз гледах беше с мин изисквания 2000 RAM, 256/256 Video Card и 6000 процесор :) - а в БГ малко хора могат да си го позволят.Накратко - да истинско е :)
A Coward Dies A Thousand Deaths! A Real Man Dies But Once!! 2PAC

Неактивен Rapsio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 399
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #70 -: Февруари 16, 2007, 18:31:45 pm »
Ако си мислиш че в България е огромна рядкост да има човек с подобна конфигурация който се занимава с видео обработка/компютърна анимация...грешиш :)

Неактивен ronnin426850

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
  • I am immortal, I have inside me blood of kings...
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #71 -: Февруари 16, 2007, 23:25:47 pm »
 Понеже в момента съм местен(живея в Благоевград) ще си кажа и аз мнението. Гледах версия на филмчето с ниска компресия. Артефактите са изцяло от компресията и от факта, че камерата е стара. Светлината си е точно както трябва, няма разминавания. Все още не мога да установя в коя точно част на Благоевград е снимано това, но се надявам в скоро време да открия. Според мен НЛО-то не се клати. Ако се загледате ще видите, че е абсолютно стабилно спрямо терасата на блока и се движи само по права линия. Въртенето е интересно, защото се забелязва, че корпусът на кораба не е идеален овал, а има издатини. Не е възможно да е закачено на връвчица и пуснато от горния етаж, понеже няма люлеене. Което е странно, понеже терасата се намира в междублоково пространство между масивни блокове и въздушния поток трябва да е силен. Още повече, че Благоевград е ветровит град. Така че версията с въженцето е BUSTED. Възможно е кадъра да е наложен, но не е много вероятно, понеже грамотните хора в Благоевград, които биха се занимавали с НЛО се броят на едната ръка, а тези от тях, които имат нужния хардуер ги е хванала липсата. Ще повече че камерата е стара => непрофесионална. Според мен е автентично.

Неактивен DreamCatcher

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 368
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #72 -: Февруари 17, 2007, 22:46:26 pm »
Гледах го това видео за пръв път преди около година и аз останах със същите впечатления като на ronnin426850. Нито е на въженце, нито обектът се клати. Клати се картината много, защото операторът дава сериозен зум. Тогава най-малкото движение на ръката прераства в клатене. Това всеки който е снимал с видео камера го е почувствал. А това, че леко сменя положението си, казвам леко защото всъщност е съвсем плавно движение в ляво по екрана, а след това малко сменя и височината, но точно този момент е сниман с много клатене от оператора, е съвсем нормално, защо да трябва да зависва съвсем статично на едно място. А за въртенето, какво, да не е първото дето се върти и кой казва, че вътре също се върти, не сме сигурни. Едва ли всички имат еднаква технолагия изцяло по описанията на Лазар например. Между другото е доказано, че когато завъртиш един диск около оста му досатъчно силно, той произвежда lift и се издига. За това фризбитата остават така във въздуха, докато силата на въртене не намалее. Не казвам, че това е диск или че точно за това се върти, просто давам пример.
Някъде го имаше с по-високо качество това видео. За Ронни имам едн опредложение, да се поразпита из НЛО средите в Благоевград кой все пак го е снимал това и къде. Аз по едно време се съмнявах, че изобщо е снимано в Благоевград, поради причината, че съседният блок не ми се стори типична българска панелка някак, не знам, освен да е било доста високо ново строителство.
« Последна редакция: Февруари 17, 2007, 23:08:47 pm от DreamCatcher »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #73 -: Февруари 17, 2007, 22:56:55 pm »
Някои конспиративни сайтове слагат линкове към  "НЛО снимано в България" и качено на сайта на youtube -  .    Става въпрос за това в Благоевград  [/b]

Неактивен ronnin426850

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
  • I am immortal, I have inside me blood of kings...
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #74 -: Февруари 17, 2007, 23:03:53 pm »
За Ронни имам едн опредложение, да се поразпита из НЛО средите в Благоевград кой все пак го е снимал това и къде.

Ами аз го направих това, но всички са "ни лук яли, ни лук мирисали". Благоевград е сравнително малко градче с малко странна социална структура и НЛО среди така и не намерих. Всъщност повечето хора тук от планетите са чували само планета Пайнер...  ::)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27