Автор Тема: Разкрита конспирация за двама математика писали като автори философи-моралисти  (Прочетена 3419 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Код за реалните автори зад псевдонима Michel Eyquem de Montaigne


На 13-ти се навършиха 420 години от смъртта на великият есеист. Толкова ранно датиране на автор не е реално и зад числата на годините са кодирани двама математика. Малкото име Michel е взето директно, на английски е Michael, той е “планинец”, каквото значи името Монтен на фенски. Средното име Eyquem е код за фразата Faraday = Е - - - у, “qu em” на френски значи “that (I) em”. На португалски и вероятно на някои югозападни френски диалекти "quem" е Кой или "who".


Michel Eyquem de Montaigne (February 28, 1533 — September 13, 1592)


Michael Faraday, FRS (22 September 1791 – 25 August 1867)


Charles Lutwidge Dodgson (27 January 1832 — 14 January 1898) Lewis Carroll


Месецът денят и последните две цифри на годината на раждане на Монтен са по-големи с едно от тези на Луис Карол. Датата му на смърт е образувана от рождената дата на Фарадей, последните две цифри са по-големи с едно, месецът съвпада, както и сборът на числата от датата на раждане на двамата.

Причината да се заема с това проучване е предимно лична, математиката бе първата ми любов, но ей такива образи като тея двама и компанията им гепиха всички готини мацки, и сега мисля все пак да им го върна, като им покажа, че единственият ми проблем е че съм се родил през 20-ти век, когато всички в математиката е вече открито. НО все пак мога да им "скрия топката" с откритията ми по история и определяне на времемто на Библията, както и в химията и физиката.
Soli Deo Gloria!

Активен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Виж сега, знам, че е безнадеждно, но да ти кажа все пак.
Както така форумът няма да се модерира, вземи си ограничи малко глупостите. Какви рождени дати, какви 5 лева? Пиши си там в блога, и който е мераклия, ще те чете там. Не занимавай хората тук с бълнуванията си.


....
едит:
Цитат
Причината да се заема с това проучване е предимно лична, математиката бе първата ми любов, но ей такива образи като тея двама и компанията им гепиха всички готини мацки, и сега мисля все пак да им го върна, като им покажа, че единственият ми проблем е че съм се родил през 20-ти век, когато всички в математиката е вече открито. НО все пак мога да им "скрия топката" с откритията ми по история и определяне на времемто на Библията, както и в химията и физиката.
Омг, това не го прочетох отначало.
Абе ... какво да ти кажа. Лекар! И това е!
Естествено в матиматиката винаги си бил и си си останал гОла вОда. Защото там нещата са твърде точни и няма откъде да се вадят локуми.
То и в химията и физиката няма, ама само ти си въобразяваш, че никой не разбира, че са локуми.

Накърнено его още от малък, а? Взели му всичките момичета и за него нямало. Горкия недооценен богоизбран.
 :D
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Нали форума е за конспирации, кой друг разкрива повече от мен? Ето доказателство за имами в историята, и то нецеленасочена, това име и годиние му на раждане са ни поставени като гатанка, който разбира значи е наистина bogoizbrania !!!
Който не разбира да се жалва на администраторите.
Soli Deo Gloria!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27