Автор Тема: ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в България  (Прочетена 65792 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в България
« Отговор #60 -: Април 25, 2009, 21:56:36 pm »
Можете да черпите идеи оттук:

http://www.ufonews.in/tmc.htm

http://www.ufonews.in/map_bulgaria.htm

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re:ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в България
« Отговор #61 -: Април 25, 2009, 22:29:33 pm »
МНОГО добре направено.Но има някой несъответсвия.

Как мога да добавям случай? :-\
« Последна редакция: Април 26, 2009, 09:20:51 am от A познай кой »
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в България
« Отговор #62 -: Октомври 04, 2009, 22:57:25 pm »
Има доста активност в село Кубадин това е до град Средец!Като малка доста често ходех там при баба и дядо.Всяка вечер виждах светлини в небето.Преди една година пак ходихме и бща ми искаше да направи снимки на месноста,когато се пребрахме и разгледахме снимките,забелязахме че на повечето снимки сме заснели по две НЛО.Елеповини на форма без светлини,просто слунцето ги осветяваше.

Неактивен b.boy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 85
  • Музиката е нещото което ме прави щастлив!
    • The Mystery
Re:ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в България
« Отговор #63 -: Януари 16, 2010, 11:54:31 am »
Frunji щом е така се предполага че можеш да ни покажеш снимките нали (разбира се ако е истина и има такива)  :)

По темата: Къде мога да видя тази карта която сте направили? Как да подам сигнал за НЛО ?   ;)

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re:ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в Българи
« Отговор #64 -: Януари 24, 2010, 20:03:45 pm »
Каквато и карта да се направи тя няма да даде представа за това което става в действителнот. Тоест- Тя ще посочи местата където някой е видял НЛО и евентуално го е заснел.И толкоз. Най много НЛО-та ще има там където най-много се е гледало в Небето. Но всичко това ще бъде само върхът на Айсберга. Какво имам изпредвид. Думата ми е за тези НЛО-та които профучават с бясна скорост и така да се каже не могат да се видят. Знаете ли че,не десетки а стотици са ТЕ. За Тях няма населено место или безлюдна местност. Сега да речем е над София след няколко секунди вече е над Софйското равно поле. Ето за тия НЛО-та ми е думата. Те как ще се впишат в Картата. Но това не е само у Нас. Така е навсякъде другаде по Света. Пришълците са насякъде и нямат спиране. И за да не бъда голословен ще Ви кажа,че съм направил десетки Снимки на тези бързо подвижни НЛО-та.  Ето ви Ги.  ttp://veterana48.snimka.bg/other/nlo-nashestvie-nad-gr-p-rvomayi.452122.16335359   
« Последна редакция: Януари 25, 2010, 18:45:56 pm от loveca »

Неактивен devil4e

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 89
Re:ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в България
« Отговор #65 -: Януари 26, 2010, 12:06:37 pm »
тази снимка повече прилича на Марс или Венера.Пък не може всяка светла точка която видиш в небето да е нло
« Последна редакция: Януари 26, 2010, 12:08:20 pm от devil4e »

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в България
« Отговор #66 -: Януари 26, 2010, 12:38:39 pm »
b.boy това са част от снимките,но са снимани от далече http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,1549.300.html   devil4e,ти защо не покажеш някоя по-добра снимка да се види ясно някое НЛО? Ловеца,съм го признала в това отношение!Той,човека се занимава постоянно с това и обработва снимките!
« Последна редакция: Януари 26, 2010, 12:39:44 pm от frynji »

Неактивен devil4e

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 89
Re:ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в България
« Отговор #67 -: Януари 26, 2010, 13:17:00 pm »
b.boy това са част от снимките,но са снимани от далече http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,1549.300.html   devil4e,ти защо не покажеш някоя по-добра снимка да се види ясно някое НЛО? Ловеца,съм го признала в това отношение!Той,човека се занимава постоянно с това и обработва снимките!

ем извинявай но не може всичко което ловеца заснема да е нло някой са космически боклук космическа станция  и нло а и обработените снимки са размазани пример тази: и много други а даже някой са правени на фотошоп  всъщност няколко от снимките са направени на 25.8.2009 в 14:57 и как така ще прелятат точно в 14:57 няколко различни обекта и си ги заснел или това е фотошоп  :negative:  
« Последна редакция: Януари 26, 2010, 13:26:54 pm от devil4e »

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re:ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в България
« Отговор #68 -: Януари 26, 2010, 15:16:47 pm »
Тук в този форум има хора които се занимават цял живот с това.Да ми подхвърлиш devil4e някой цитат от някоя книжка е смешно.Може да е всичко,НО да ми говориш ей тъй това може да е Венера или Марс смешно е.Като погледнеш небето нито можеш да ми кажеш с просто око къде е Марс и къде Венера.Да ми говориш,че било размазана снимката и че щом била е размазана е фейк.По твоята логика всички снимани НЛОта до сега са фейк.Няма снимка в която ясно да се вижда НЛОто.Снимки подобни като на ловеца и още по профисионално направените са правени от професионалисти,а тяхното оборудване струва хиляди Евро,Долари няма значение в каква парична единица и по незнайни ;D  причини също са размазани.
П.п:Аргумента ти е смешен.Препоръчвам ти да намалиш книгите които са художествена измислица,така поне няма да чакаш някой ден НЛО да кацне на покрива ти!!Нали това ти беше мечтата? ;D
Roswell
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re:ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в Българи
« Отговор #69 -: Януари 26, 2010, 15:20:42 pm »
тази снимка повече прилича на Марс или Венера.
А може и да е Нибиру,а devil4e какво ще кажеш по въпроса 8) ;D.
Roswell
« Последна редакция: Януари 26, 2010, 15:23:16 pm от Roswell »
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

Неактивен devil4e

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 89
Re:ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в Българи
« Отговор #70 -: Януари 26, 2010, 18:27:54 pm »
А може и да е Нибиру,а devil4e какво ще кажеш по въпроса 8) ;D.
Roswell


едвали ще е Нибиру 
Цитат
П.п:Аргумента ти е смешен.Препоръчвам ти да намалиш книгите които са художествена измислица,така поне няма да чакаш някой ден НЛО да кацне на покрива ти!!Нали това ти беше мечтата? Grin
Roswell
не съм чел нито една книга  :blum2:освен   тази но това беше преди време

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re:ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в България
« Отговор #71 -: Февруари 01, 2010, 13:15:34 pm »
Да видиш посред Бял ден Венера или Марс-тя е Червена може само в два случая:
    1.  При  пълно Слънчево затъмнение.
    2. Или ако те халосат с нещо по-твърдо по Главата.В този случай с малко повече късмет може да се види и Маглявината Андромеда. Азащо не и Голямият Магеланов Облак. Да не говорим пък за Сондата ,,Вояджър" - която носи Българската народна песен ,,Излезнал е Делю хайдутин " .  Да продължавам ли още?

Неактивен Guns N' Roses

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Не яжте душите си!
Re:ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в България
« Отговор #72 -: Февруари 10, 2010, 00:15:06 am »
Царево.
Очите на мъдростта са очи, които могат да обяснят и видят качество във всичко, за да опознаят себе с

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re:ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в България
« Отговор #73 -: Февруари 11, 2010, 11:18:16 am »
Царево.
      По конкретно.   

Неактивен Guns N' Roses

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Не яжте душите си!
Re:ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в България
« Отговор #74 -: Февруари 11, 2010, 12:19:35 pm »
Ами тук виждам доста често НЛОта.
Очите на мъдростта са очи, които могат да обяснят и видят качество във всичко, за да опознаят себе с

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27