Автор Тема: Извънземни спомени и сънища  (Прочетена 24287 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен multisync

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
Re:Извънземни спомени и сънища
« Отговор #15 -: Март 30, 2010, 00:02:10 am »
Аз преди няколко години сънувах доста интересен сън(надявам се че е било сън).Сънувам че сънувам, и в един момент още преди да съм си отворил очите усещам някакво напрежение в главата, нещо като бучене.Отворих си очите, но нищо странно на пръв поглед а това странно усещане продължава.опитах се да заспа(това всичкото което го говоря е сън или поне така предполагам),но щом си затварях очите бученето продължаваше.Реших да се изправя и седна на леглото.Пак нищо странно, освен това усещане като бучене.В този момент поглеждам към прозореца и през пердето се вижда някаква сферична форма с бледи светлини, като пулсиращи.Понеже има перде решавам да отида до прозореца и да отворя да видя какво е това.В момента в който отворих виждам че това е някакъв летателен апарат който седи неподвижно в небето на около 100 метра от блока и от двете му страни пулсира съвсем бледа светлина.Изведнъж светна много ярка светлина под формата на правоъгълник(нещо като врата на нло-то) и се образува нещо като светеща пътека от нло-то до парапета на прозореца.
И съня свърши точно тук някъде.Помня го от доста време.Един от малкото ми сънища които си спомням толкова подробно и пълен с толкова много детайли които помня, но просто в момента го разказвам на бързо.

Неактивен kiliev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 20
Re:Извънземни спомени и сънища
« Отговор #16 -: Март 31, 2010, 16:01:15 pm »
Дано не се бъркам, но имам спомен, че тук някой беше разказвал сън точно като твоя - с бучене и т.н.
« Последна редакция: Април 01, 2010, 00:04:22 am от Mirotvorec »

Неактивен moralist7

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 22
Re:Извънземни спомени и сънища
« Отговор #17 -: Март 31, 2010, 16:16:41 pm »
 :boredom:Няма много сънища за извънземни напоследък. :diablo:

Неактивен stiver

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Re:Извънземни спомени и сънища
« Отговор #18 -: Април 01, 2010, 21:41:08 pm »
Интересен сън, multisync. Пулсиращата светлина един цвят ли беше или серия от различни цветове? Спомняш ли си цветовете? С каква скорост горе-долу пулсираха?

На мен ми се случи нещо подобно миналата година през лятото и дори не беше сън, дори не бях си лягала още онази нощ. Правех нещо на компютъра и без да се усетя стана 3-4 часа през нощта. Излязох на балкона да изпуша една цигара и видях, че блоковете наоколо бяха осветени от разноцветни пулсиращи светлини. Редуваха се червено, зелено, синьо, жълто... вече не помня добре. Пулсираха доста бързо. Отначало реших, че са от полицейска кола, но цветовете бяха други, а и нямаше кола наоколо. Странно беше, че никъде не се виждаше източникът. Идваха сякаш от центъра, от зеленото пространство между блоковете, но така и не виждах от какво. Но най-странното беше абсолютната тишина. Не се чуваха нито постоянният градски шум, нито кучета. Нищо. Тихо като под похлупак, като във вакуум. Направих няколко снимки. По едно време ме обзе паника. Уплаших се, че пулсиращите светлини може да повредят нещо в мозъка ми. Скатах се в стаята без много шум и заспах за секунди. На сутринта прегледах снимките, нямаше нищо на тях - тъмни, като обикновени нощни снимки без никакво осветление.
Keep an open mind, but not so open that your brain falls out.

Неактивен multisync

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
Re:Извънземни спомени и сънища
« Отговор #19 -: Април 02, 2010, 11:28:14 am »
Ами светлината беше бяло-жълтеникава.Нещо такова.Не светеше силно ами съвсем слабо, все едно да изгасне и от време на време пак ставаше леко по-силна.Очертаваше някакси НЛО-то,не се виждаше да осветява друго, а тези светлини които ти си видяла са осветявали целия блок.
« Последна редакция: Април 02, 2010, 17:28:53 pm от Mirotvorec »

Неактивен stiver

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Re:Извънземни спомени и сънища
« Отговор #20 -: Април 02, 2010, 17:47:50 pm »
Хммм... все пак е много интересно. Явно сме видели различни неща, но кой знае? Благодаря ти за отговора  :)
Keep an open mind, but not so open that your brain falls out.

Неактивен алибаба

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 794
Re:Извънземни спомени и сънища
« Отговор #21 -: Април 08, 2010, 18:03:34 pm »
Впечатлена съм от статията за летачите

Неактивен didakius

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re:Извънземни спомени и сънища
« Отговор #22 -: Май 26, 2010, 01:09:53 am »
 :flag_of_truce: Да с кажа и тука, такива "сънища" ми се случват доста често, но аз го то отдавам не на извънзмни разуми, а по-скоро на личното ми съзнание. Точно в момента преди или след сън (забравих му името на тоз момент) са доста възможни такива неща. Изпитвал съм такива доста плашещи и необясними случки, но не мисля, че тук имат пръст извънземните.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Извънземни спомени и сънища
« Отговор #23 -: Септември 23, 2010, 17:50:09 pm »
Незнам ,дали имат пръст извънземните във сънищата....Но,искам да разкажа на кратко моя сън от снощи!Сънувам,че съм в Гърция вали пороен дъжд и става наводнение.Хората,почти са останали без домове и са опънали палатков лагер...Имаше,жена с бебе което се давеше и в този момент се появи летяща чиния.Правеше маневри,с които се показваше пред хората,искаше да я видят всички!В един момент,остана неподвижна и само светеше,като си сменяше переодично цветовете...Спусна се лъч,който прожектираше някакви кадри на видео стена.Появи се ,едно от тези ВЛВЧУГИТЕ–рептилите,хвана ме за ръката с нещо като големи нокти...разкъсваше  плътта ми!Това,грозновато чудовище говореше за КРАЯ,като пробиваше ръката ми с три прободни рани!Нямам, идея какъв беше този сън ::)

Неактивен niki27pl

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 46
Re:Извънземни спомени и сънища
« Отговор #24 -: Септември 23, 2010, 18:01:00 pm »

много фантастика четеш и гледаш ;D ;D ;D
« Последна редакция: Октомври 11, 2010, 22:37:17 pm от Mirotvorec »

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Извънземни спомени и сънища
« Отговор #25 -: Септември 23, 2010, 18:12:12 pm »
Не,чета фантастика и рядко гледам!Може,наистина да звучи фантастично съня ми,но аз не мисля че се дължи на филмите и разказите!Самият,сън може да означава друго :(Не,бързай ....
« Последна редакция: Октомври 11, 2010, 22:37:38 pm от Mirotvorec »

Неактивен Sangre

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 294
Re:Извънземни спомени и сънища
« Отговор #26 -: Септември 23, 2010, 18:35:11 pm »
Това за летачите е много интересно. С какво ли се хранят от нас? С "Лууш" ли? Защо ще ни убиват?
Toва цитира и Еленко от Кастанеда в сайта си.
Places change, Faces change, Life is so very strange...

Неактивен lightworker

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
Re:Извънземни спомени и сънища
« Отговор #27 -: Октомври 23, 2010, 18:27:26 pm »
Цитат
Това за летачите е много интересно. С какво ли се хранят от нас? С "Лууш" ли? Защо ще ни убиват?

Те се хранят с нашата осъзнатост. Осъзнатостта е енергия. Когато едно дете навърши някъде 5 години, летачите напълно поемат контрол върху него и започват да поддържат ниво на осъзнатост, достатъчно да живее живот, такъв какъвто ние го познаваме. При такъв човек не могат обаче да се развият неговите пси-способности като телепатична комуникация, използване на сънищата като средство за пътуване в други светове и т.н.
Не ни убиват, защото не искат да убиват храната си. Периодично нивото на осъзнатост при човек се повишава. В такива моменти се увеличава интуицията, пророчески сънища, видения и т.н. Когато нивото на осъзнатост малко подрастне, те я "облизват" и ни връщат отново т.е. разбирай го като събиране на реколта.
Освен това нашата социализация, ритуали, поведенчески схеми, са инспирирани от летачите. Така родителите сами без да знаят предават на децата си това робско отношение (следването на социалните шаблони). Така дори и без прякото участие на летачите, децата стават подходящи за събирането на реколтата.

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:Извънземни спомени и сънища
« Отговор #28 -: Октомври 24, 2010, 18:37:43 pm »
A как да се отървем от тях?

Неактивен lightworker

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
Re:Извънземни спомени и сънища
« Отговор #29 -: Октомври 27, 2010, 11:13:41 am »
Цитат
A как да се отървем от тях?

Отговорът на този въпрос не може да се побере в едно съобщение. Дори и да ти кажа, че един от елементите е десоциализация, трябва да вляза в обширни обяснения какво имам предвид. Затова ти предлагам да прочетеш книгите на Кастанеда, защото там най-добре са обяснени методите за освобождаване от летаческото влияние. Но може да започнеш още сега например да поддържаш вътрешно мълчание т.е. медитирай!
Има и друго... преди сам човек да ги е видял, няма да има тази сигурност, че подобни създания управляват живота на всеки от нас. В момента, в който ги види, а това е най-лесно при осъзнати сънища, тогава не остава никакво съмнение относно истинноста на този факт. Докато съмнението съществува, няма да имаш прогрес и винаги ще се питаш дали това не е поредната лъжлива конспирация.
Започни да се осведомяваш по темата и в интернет. Дай на google-то да търси "Кастанеда летачи"    
« Последна редакция: Октомври 27, 2010, 11:14:56 am от lightworker »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27