Автор Тема: Предполагаемо отвличане от извънземни в България (Sekhmet case - лято, 1993 г.)  (Прочетена 44180 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен BAYO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 232
Относно: Предполагаемо отвличане от извъl
« Отговор #30 -: Юни 10, 2008, 19:07:34 pm »
Наистина смразяващо, красиво! Разказвате уникално. Вие сте сте били на това място, което явно е някакъв м/у космически център. Ако това по някакъв начин може да продължи, нищо чудно в близкото бъдеще хората да разберат някоя от най-пазените тайни на света, знае ли се  :-\
« Последна редакция: Юни 11, 2008, 09:13:57 am от Mirotvorec »
Let your fears go, you might find that you’re not lost!

Неактивен Dorian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Здравейте!
Четейки разказите ви тук изведнъж се сетих за един мой сън?!?!
Намирах се в някаква огромна куполообразна сграда.Цялата бе от алуминий и бетон или поне така си мисля...всъщност някакъв метал.Бях на първият етаж...сама...объркана.Виждах няколко врати.Прокраднах се до едната и леко я открехнах.Останах поразена от това което видях.Множество маси като в морга,а върху тях трупове на хора.Около тях се суетяха десетки човекоподобни.Бях толкова шокирана,че изобщо не си дадох време да ги разгледам.Притворих вратата и се запромъквах към следващата.ЗНАЕХ,че трябвада се махна час по-скоро от това място.Гърлото ми себесвило от ужас и се мъчех да сдържам дъха си.Открехнах следващата врата и видях една бременна жина в болнична стая.Беше на системи...и явно упоена.ЗНАЕХ,че трябва да измъкна и нея.Започнах да махам системите от ръката и и тогава погледа ми попадна върху моята китка.На нея имаше нещо подобно на гривна от течен метал във формата на змия.Създаваше впечатление на жива...сякаш имаше собствено съзнание.Успях с дръжката на някакъв метален инструмент да яоткъсна от ръката си...да подхвана жената опд мишниците ...ипобягнах...имаше още една врата...тогава нивидяха..беше едно от онези...итогава почувствах убождане от страни на врата си...после нищо!
Сутринта станах като пребита..
...а дали е било сън...ами незная!
Когато правдата се превърне в безправие,съпротивата е задължителна!

Неактивен forum111

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re:Предполагаемо отвличане от извънземни в &#
« Отговор #32 -: Юли 24, 2009, 17:48:13 pm »
Явно има затворени против волята им жени, които са подложени на експерименти. Може би чувствате тяхното страдание или по-точно страданието на родилите се вече хибриди, които нищо чудно ако не са се подчинявали да са били убити.
Има много случеи, когато близнаци разделени на хиляди километри чувстват тъгата или радостта на другия. Независимо от разстоянията.

Сега остава само да открием тези жени и да им помогнем. На тях и техните деца.
« Последна редакция: Юли 24, 2009, 19:52:09 pm от Mirotvorec »

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Чувал съм, а и вярвам, че части от живота и живите организми на земята са били, са обект на експерименти на извънземна/и цивилизация/ии.А за отвличания на хора има и толкова много филми, че говорим цяр жанр.
Това просто си е факт.
Sekhmet разказва много подробно,значи го е изпитала.Интересното е, че контактуват предимно с жени.А жените отглеждат в себе си продължението на цивилизацията ни-децата.Интересто какви ли са целите на тези експерименти с хора.Ако някой знае, да каже.
Тези извънземни явно могат да контролират телата ни на всички нива. Дали обаче съзнателно оставят спомените в съзнанията на хората, за срещите с тях.Или части от спомените остават скрити за тях.
Аз лично не съм нито сънувал, нито изпитвал такива неща.Но вярвам на Sekhmet, защото си е сериозен човек. :)

Неактивен Sasho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 90
Наскоро и аз имах подобен сън. Бях с някакъв човек. Бяхме вързани и вървяхме по някъв коридор. По стените на тоя коридор имаше всякви видове същества в нещо като камери. Знаех, че тия същества бяха сякаш оплодени. Знаех, че и мен щяха да оплодат. Хвана ме шобето и си казах, че трябва да се махна от там и сякаш успях да излезна от тялото си (както и да звучи)... иии след това се събудих.

Неактивен nana_cool

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
махна от там и сякаш успях да излезна от тялото си (както и да звучи)...
Можеш ли да опиташ да обясниш малко по-подробно това?

Неактивен nana_cool

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
Dorian, Sekhmet и Stardust, може ли да поптам какви кръвни групи сте?  :)

И още към Алиен ( и не само разбира се  :-[) имаш ли представа тези каква раса са: . Очите са сини, кожата бяла.
« Последна редакция: Юли 27, 2009, 06:40:22 am от nana_cool »

Неактивен Sasho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 90
махна от там и сякаш успях да излезна от тялото си (както и да звучи)...
Можеш ли да опиташ да обясниш малко по-подробно това?
Аз образно имах впредвид. Еми напънах се, казах си че трябва да се махна от там и се събудих. Според мен е било просто сън, но като видях, че в тази тема споделят подобни преживявания- реших и аз.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Dorian, Sekhmet и Stardust, може ли да поптам какви кръвни групи сте?  :)

И още към Алиен ( и не само разбира се  :-[) имаш ли представа тези каква раса са: . Очите са сини, кожата бяла.

Някаква сивоподобна - твърдят че са от друго измерение и освен това от бъдещото и живеят на планета с големината на Марс а също и че имат проблеми със слънчевата радиация... Също че са новосъздадена раса, която има генетични проблеми и търси техните решения на Земята, защото сме имали "общи прадеди".Ама предполагам това си го видяла вече  ;)

Неактивен nana_cool

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
 Аз чета книгата, но все още не мога да разбера какъв вид ги определя автора, та за това и попитах.  :-[

Неактивен Dorian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Dorian, Sekhmet и Stardust, може ли да поптам какви кръвни групи сте?  :)

И още към Алиен ( и не само разбира се  :-[) имаш ли представа тези каква раса са: . Очите са сини, кожата бяла.
Аз съм нулева положителна...мислиш ли,че това има значение...но май като се замисля може и да има.
Когато правдата се превърне в безправие,съпротивата е задължителна!

Неактивен Sekhmet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 139
Здравейте отново!
Виждам, че темата търпи раздвижване. Не съм се замисляла относно възможността кръвната група да има влияние върху интереса на тези същества към нас. Моята е А+. Интересно ми е друго нещо - тук видях едно "неземно", което напомня на моят придружител към мястото.
Ето ги и двамата - Не са ли едно и също същество?!

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Предполагаемо отвличане от извънземни в &#
« Отговор #42 -: Юли 28, 2009, 12:55:25 pm »
Привет Sekhmet.Имат повече разлики, отколкото прилики-например различни са устните (по дължина и форма),ушите, едното същество е с гола глава, а твоето, като че ли е с коса и т.н.Но си приличат в едно-и двете са извънземни :)
« Последна редакция: Юли 28, 2009, 15:47:26 pm от Mirotvorec »

Неактивен nana_cool

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
 Sekhmet, поставени една до друга и за мен са различни, но има нещо по което и много си приличат, освен че са инвънземни.  ;) Предполагам, че когато се пресъздава рисунка по спомени ( и то обикновенно когато спомените не са толкова силни и най-вече нямаш възможност да огледаш и запомниш обекта с най-големи подробности), може и да се получат видими разлики на едно и също нарисувано нещо. Но, понеже си го виждала, само ти можеш да кажеш дали си приличат или не. Доколкото си спомням, ти спомена че има коса твоето, докато тези от рисунката която пуснах, нямат никаква коса по тялото и главата.

 Аз имам и друг въпрос, към тези които си спомнят да са отваряли врати. Наиситна ли ги отваряхте по начина по който го правим нормално или минавахте през тях? А мебелите и помещенията имаха ли прави ъгли или всичко преминаваше в плавни форми, като отляти по калъп?

 Колкото до кръвната група, намерих едно интервю на автора на книгата която чета. Той казва, че неговите извънземни търсят хора с рядка кръвна груга (неговата лично е А-), като пояснява, че това е кръвната линия която са "посяли" преди хиляди  и хиляди години. Съответно сега търсят и хората които я имат, за да могат да съчетаят двете днк-а и това да им помогне при евентуалното завръщане на Земята.

 И последно, че става много дълго вече и вероятно говорим за различни типове извънземни, но тези бременни...Извънземното от скицата по горе, твърди че неговата майка е сурогатна от Земята, която по собствено желание го е износила и родила. Самият Алек на кораба се запознава с друга жена землянка, която е останала да живее с тях по собствено желание. За съжаление, още не съм стигнала до момент в книгата където да се дава повече информация по въпроса.

Неактивен Sekhmet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 139
Здравейте отново! Хора потресена съм!!!! Днес сутринта гледах предаването за мъжът, който сънували много хора по света - Ами това е  ТОЙ! СЪЩИЯТ! Свалих рисунки от сайта, който се занимава с това явление. Вижте го и ми кажете какво по дяволите става?!?!


 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
107 Отговора
58221 Прегледи
Последна публикация Юни 27, 2011, 18:57:09 pm
от Hacko
96 Отговора
57928 Прегледи
Последна публикация Септември 16, 2016, 01:50:58 am
от used2bgood
23 Отговора
16169 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2009, 22:05:54 pm
от Brainbug
5 Отговора
6549 Прегледи
Последна публикация Ноември 25, 2008, 15:17:50 pm
от Salito
1 Отговора
3087 Прегледи
Последна публикация Март 14, 2010, 21:53:30 pm
от Морфей

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27