Автор Тема: Предполагаемо отвличане от Сиви в България (Guardian case - 14.09.2004 г.)  (Прочетена 58129 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #15 -: Октомври 12, 2006, 22:56:48 pm »
Guardian аз ти предлагам първо да намериш някой специалист по хипноза и да има и свидетел и ако от това излезе нещо - подобни преживяния,  спомени описани от теб, тогава вече има логика да се ходи на медицински преглед.

Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #16 -: Октомври 12, 2006, 22:59:04 pm »
Хей здравейте аз съм нов тука :D, от известно време чета в този форум и най-накрая реших да се регистрирам, защото тук ми харесва! Поздравления!

По темата.
Само ще опиша нещо, което ми се случва години наред... и вече е част от ежедневието ми и не му обръщам внимание. Пиша го, защото има сходство със споделеното на мембъра пуснал темата.
От около 5 или 6 години ми се случват неща, които не си обяснявам. Накратко.... често ми се случва сутрин да се събуждам с драскотини и разни белези и синини по тялото. Понякога имам кръвотечения от носа, които имат трайност около от 5 до 10 минути (и то обилно кървене). Ходил съм по лекари всичките твърдят, че съм здрав и простичко  ми казват - "ами ударил си се някъде" . Е как по дяволите се случва да се удрям толкова години докато спя на едни и същи места и така че да прилича  на  рязано с макетно ножче?  ???
Летящи чинии, хвърковати кончета  и розови прасенца не съм виждал (още) .... Нито си споням да имам срещи със странни същества (дори насън)
Просто заспивам и на следващия ден се събуждам със синки и ранички. Не се въртя нощем... спя спокойно и не се удрям ! Но често се случва да чувствам дискомфорт и студенина по време на сън.
През годините забелязах, че кръвотеченията (от носа естествено)  са циклични! На два месеца по един път около 15 и 16 -то число....

Ами това е може би не е нищо сериозно, но все пак ме интересуват и чужди гледни точки.
« Последна редакция: Октомври 12, 2006, 23:00:00 pm от Hannibal »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #17 -: Октомври 12, 2006, 23:04:55 pm »
Защо не отидете заедно на хипнотизатор :)

Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #18 -: Октомври 12, 2006, 23:08:07 pm »
много скептично съм настроен относно хипнозите и тем подобни забавления. А трябва да си призная, че съм невеж в тази област и самия процес не ми е ясен. Но... не мога да си затворя очичките и някаъв чичко да ми каже - "ан сега нанкай , ти си в безсъзнание" Просто напук няма да го направя....

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #19 -: Октомври 12, 2006, 23:19:27 pm »
при хипноза общо взето ти приспиват съзнанието и оставят на подсъзнанието да се прояви,това премахва и автоцензурата и можеш да си спомниш неща,които умът ти цензурира
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #20 -: Октомври 12, 2006, 23:20:29 pm »
при хипноза общо взето ти приспиват съзнанието и оставят на подсъзнанието да се прояви,това премахва и автоцензурата и можеш да си спомниш неща,които умът ти цензурира
ок , а как ще ми приспят съзнанието?

Eon

  • Гост
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #21 -: Октомври 13, 2006, 09:30:57 am »
Ами кръвотечения от носа имам. Като по-малък даже много често имам кръвотечения, но ми казваха че имам разширени кръвоносни съдове. Свят не ми се вие и гласове не съм чувал повече. Еон, с тия пълни изследвания няма ли да ми одерат кожата в частна клиника? А и аз ли ще правя диагноза на ренгеновите снимки? Все пак ако им кажа за какво се изследвам ще ме насочат към Раднево.
Не знам. Пробвай да си направиш поне изследвания за пълна кръвна картина, стерилна урина, еякулата и т.н.
А за рентгена не знам. Ако имаш някой познат. Да не стане така, че евентуално ако открият нещо да не ти кажат...

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #22 -: Октомври 13, 2006, 10:18:09 am »
ок , а как ще ми приспят съзнанието?
лесно. Просто следваш едни прости инструкцийки,от които попадаш в съноподобно състояние и воала
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #23 -: Октомври 14, 2006, 23:51:03 pm »
http://www.hypnoza.hit.bg/

Guardian, това може да ти е от полза  ;)
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Неактивен Guardian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #24 -: Октомври 15, 2006, 02:00:07 am »
Eon, спомням си че когато ходех на военна комисия имах доста повече от едните кръвни телца в кръвната ми проба. Понеже четох във форума че когато човек лети количеството на левкоцитите в кръвта се повишава. Жалко че военната ми книжка не е в мен ама ще потърся за някакви стари изследвания - може пък да изкочи нещо заинтрегуващо.

Albinoni каква ще ми е ползата?
« Последна редакция: Октомври 15, 2006, 02:13:29 am от Horus »

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #25 -: Октомври 15, 2006, 02:17:52 am »
Eon, спомням си че когато ходех на военна комисия имах доста повече от едните кръвни телца в кръвната ми проба. Понеже четох във форума че когато човек лети количеството на левкоцитите в кръвта се повишава. Жалко че военната ми книжка не е в мен ама ще потърся за някакви стари изследвания - може пък да изкочи нещо заинтрегуващо.

Albinoni каква ще ми е ползата?

Ами незнам, приятелю, видях че има съвет към теб да изпробваш регресивна хипноза за да разбереш какво ти се е случило, но ти си решаваш за ползите и опасениятя. Аз никога не съм се подлагала на подобни интервенции...  и май, като се замисля, не бих го направила (без изключително важна причина).   :)
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Eon

  • Гост
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #26 -: Октомври 15, 2006, 07:12:05 am »
Да предположим Guardian, че си бил отвлечен.

Причината за това най-вероятно е генетична. Рядък геном или нещо от сорта. Кръвното ти налягане след отвличане би трябвало да е ниско, но предполагам, че само до това ще ти е след отвличане. Факта, че си виждал ярки светещи кълба около дома ти е доста показатален. Доста отвлечени ги виждат преди и след самото отвличане. Вече казах според мен какво може да са.

Трябва да си спомниш и дали имаш някаква загуба на време. Да ти се губят няколко часа, въпреки че през нощта е малко трудно да се каже.

Тука ти давам един линк, който ще е много полезен. Там има типични симптоми на отвлечени. Можеш да ги сравниш със своите.

Common Symptoms of Abduction


ОФ ТОПИК:

Говори се, че хората с отрицателен резус фактор са по-податливи към отвличане. Предлагам ти също да си провериш какъв ти е резус фактора на кръвта. Около 85% т хората на земята имат положителен Rh. Останалите 15% имат отрицателен Rh. Предполага се, че отрицателния резус фактор се е появил преди около 35 000 години в някои племена на земята в следствие на мутация (или нещо друго  :--- ).  Голяма част от европейците (45-50%) имат отрицателен резус фактор. Най-големи концентрации на отрицателен резус фактор имат баските. Другата група са близкоизточните евреи.
« Последна редакция: Октомври 15, 2006, 07:21:33 am от Eon »

Неактивен Guardian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #27 -: Октомври 17, 2006, 00:24:03 am »
Еон, доста от описаните симптоми съвпадат с моите с разликите, че не съм намирал необясними белези по тялото си, не си спомням да ми се е губило време, също съм с кафяви очи, а не със сини или зелени.

Албинони, не разбрах че имаш предвид хипнозата в предпоследния ти пост(не видях линка който си сложила).Аз бих се подложил на хипноза ако това ще даде някакъв резултат.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #28 -: Октомври 17, 2006, 16:29:39 pm »
OMG
до 2-3 дена ще се окаже че сичките сте били отвличани от извънземни...
по добре се проверете за имплантанти !

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Re: Предполагаемо отвличане от Сиви в България
« Отговор #29 -: Октомври 17, 2006, 16:30:32 pm »
Хей здравейте аз съм нов тука :D, от известно време чета в този форум и най-накрая реших да се регистрирам, защото тук ми харесва! Поздравления!

По темата.
Само ще опиша нещо, което ми се случва години наред... и вече е част от ежедневието ми и не му обръщам внимание. Пиша го, защото има сходство със споделеното на мембъра пуснал темата.
От около 5 или 6 години ми се случват неща, които не си обяснявам. Накратко.... често ми се случва сутрин да се събуждам с драскотини и разни белези и синини по тялото. Понякога имам кръвотечения от носа, които имат трайност около от 5 до 10 минути (и то обилно кървене). Ходил съм по лекари всичките твърдят, че съм здрав и простичко  ми казват - "ами ударил си се някъде" . Е как по дяволите се случва да се удрям толкова години докато спя на едни и същи места и така че да прилича  на  рязано с макетно ножче?  ???
Летящи чинии, хвърковати кончета  и розови прасенца не съм виждал (още) .... Нито си споням да имам срещи със странни същества (дори насън)
Просто заспивам и на следващия ден се събуждам със синки и ранички. Не се въртя нощем... спя спокойно и не се удрям ! Но често се случва да чувствам дискомфорт и студенина по време на сън.
През годините забелязах, че кръвотеченията (от носа естествено)  са циклични! На два месеца по един път около 15 и 16 -то число....

Ами това е може би не е нищо сериозно, но все пак ме интересуват и чужди гледни точки.
Привет във форума на xnetbg!

Аналгично на Guardian. Да не ставам черноглед дърдорко, но и ти си направи снимки-рентген на белезите по тялото и особено на главата: носа, врата и челюстта. Незнам обаче това как ще стане. Не всички, които са били отвличани напрактика имат спомени от редовни отвличания. Всъщност, по принцип не би трябвало похитения да е разбрал, че изобщо е похитен според спомените му. Но и в твоя случай имам същите съмнения. Другият вариант е да имаш някакво заболяване според което да получаваш някакви външни кръвоизливи.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
107 Отговора
58425 Прегледи
Последна публикация Юни 27, 2011, 18:57:09 pm
от Hacko
23 Отговора
16254 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2009, 22:05:54 pm
от Brainbug
14 Отговора
12692 Прегледи
Последна публикация Май 13, 2008, 01:52:05 am
от Fiery
0 Отговора
2523 Прегледи
Последна публикация Април 11, 2009, 21:31:35 pm
от insomnia1304
10 Отговора
7371 Прегледи
Последна публикация Януари 31, 2012, 15:43:02 pm
от m2f

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27