Автор Тема: Нибиру - Астрономическа гледна точка  (Прочетена 272588 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #600 -: Май 23, 2012, 21:23:55 pm »
Офф..всички клипове са руски..Тея яко се филмират,за всяка простотия


Според тоя клип,Нибируту вече трябваше да се вижда като трети най-ярък обект,след Слънцето и Луната..Ма нещо още я няма 8)
« Последна редакция: Май 23, 2012, 21:27:39 pm от konstantin2007 »

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #601 -: Май 24, 2012, 03:06:05 am »
И все пак, май Нибиру е до Слънцето.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ocjGLpb78c8
И аз съм тръгнал да споря с тебе в другата "научна" тема, за времето.
Отвъд Сатурн нямало време, а?

А ти още вярваш в дядо Мраз ... ъъъ пардон, Нибируто.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #602 -: Май 24, 2012, 19:57:40 pm »
Мирът е наличен.
Хубаво е човек  да има мерило/а, но когато моето е линк, който съм постнала на НАСА, все ми се струва, ако не логично, то поне любопитно, дали е възможен компромис с тези различни мерилки  :unknown: Но лошата новина е, че моето ми мерило е по-адекватно, от някое ... недоказано.
Но ако ми направиш провокираща и интересна конюнкция с двете "мерилки", обещавам аз да съм тази, която да интерпретира определени лесни за представяне от филми фантасмагорични предположения в теза, която да звучи поне разбираемо.  ;)
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Re: Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #603 -: Юни 03, 2012, 20:36:38 pm »
- още едно интересно видео свързано вероятно с така наречения "Brown Dwarf" обект открит във инфрачервения спектър на гугъл скай, а между другото човекът снимащ и коментиращ зад кадър ми се струва, че има немски акцент....
« Последна редакция: Юни 03, 2012, 20:47:21 pm от x_name41 »
"מוזיקה מאריכה את החיים"

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #604 -: Юни 03, 2012, 21:11:39 pm »
Интересно, откога Слънцето е планетата Х:)
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #605 -: Юни 06, 2012, 10:43:06 am »
    Мир да има....
    Друнвало казва , че сме поставени в холографско копие на вселената и холограмата представлява копие на вселената от преди 197 и не помня коя година (когато са станали интересни неща).Та мисълта ми е възможно ли е просто да не виждаме тази планета защото сме в някакви изкувствени условия и всички зяпат в небето,а всъщност гледат холограма...?А баш това имах впредвид , като казах "невидима еволюционна гледна точка".
 
 
 П.С.  Четейки отново "Цветето на живота 1" всъщност видях , че Друнвало описва тази планета (това във връзка с предишния ми пост).Искам да подчертая,че Друнвало е моето мерило(за сега),не и мерилото на всички.....
Ми то с тва"мерило" дето го имаш...Баси..как може да се връзвате на всичко..Друнвало дали е наясно,че и самото му физическо присъствие на Земята,не е нищо повече от холограма..Поставени сме били в холографско копие?!?Че то всичко си е една гигантска  холограма.

Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #606 -: Август 25, 2013, 18:57:49 pm »
Интересен филм, допускащ че кометата ISON (което е анаграма на SION) е Нибиру. Ако изключим религиозната гледна точка, смятам че има интересни факти.
<a href="http://www.youtube.com/v/KV06p7rVhiE" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.youtube.com/v/KV06p7rVhiE</a>

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27