Автор Тема: НЛО - Видео и коментари  (Прочетена 440490 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #570 -: Октомври 30, 2010, 00:13:56 am »
Значи това видео тука е интересно - http://www.youtube.com/watch?v=Z-ZCw_URENA

Заснето е на 23 октомври в Украйна на брега на Черно Море.
Интересното при него е, че в началото повечето биха си казали, че това са китайски фенери, но в един момент тези светлини се подреждат доста правилно в нещо, като триъгълна форма.

Неактивен ети

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 152
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #571 -: Октомври 30, 2010, 15:31:12 pm »
Ами...пак ми се струва, че са китайски фенери.. Подреждането им е съвсем за малко и е чиста случайност според мен. Имаше едно видео от новини /по ВВС или по СNN беше ../, където летеше стремително надолу един светъл, ярък обект, после се разделяше на три . Приличаха на ракети, или на метеорити и в последния момент промениха курса - успоредно на земята.. - Това ми изглеждаше най-правдоподобно.Иначе всички други са си фенери. ;)

Неактивен GaBOSS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 165
  • Простак
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #572 -: Октомври 30, 2010, 16:32:05 pm »
И аз си мисля, че някоя фирма (дето сега се гузно ослушва) е вкарала от Китай яко пратки с тези летящи идиотщини.
И народа нали е изтрещял  - дай му да гърми и святка и на всяко напиване (сватба, кръщене, годеж) хем бомби хвърля, хем свещи на фенерите пали и ги пуща.
С този темп, представям си по Нова Година какви изцепки ще има по нашите 'медий', свикнали да всяват паника у народа, под предтекст че го информират.
Пък да призова и колегите от форума.
Хора, не всичко дето лети е извънземно. Отнасяйте се по-критично към подобни зарази, за да опазите ума си чист и когато наистина видите нещо стойностно, той да може да реагира и запамети максимално точно всички факти.

Неактивен bad_w0lf

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #573 -: Октомври 31, 2010, 00:48:01 am »
Ами...пак ми се струва, че са китайски фенери.. Подреждането им е съвсем за малко и е чиста случайност според мен. Имаше едно видео от новини /по ВВС или по СNN беше ../, където летеше стремително надолу един светъл, ярък обект, после се разделяше на три . Приличаха на ракети, или на метеорити и в последния момент промениха курса - успоредно на земята.. - Това ми изглеждаше най-правдоподобно.Иначе всички други са си фенери. ;)
А кой ще пуска всеки ден фенери я се събуди малко и другите от форума  също да се събудят и да разберат че това не са фенери и че не може всеки ден някакви хора да си ги пускат ей така и някакви други хора да ги мислят за нло.Недейте така на всичко да викате фенери като,че скоро и звездите ги вземете за фенери

Неактивен Castiel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 52
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #574 -: Октомври 31, 2010, 10:01:24 am »
+1 Преди 1 година никой не беше чувал за тия фенери,а сега като почна да се чува за тях,всеки почва да оправдава странната активност в небето с тях. :negative:

Неактивен hard_temper

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #575 -: Октомври 31, 2010, 15:37:41 pm »
Вчера към 12 часа вечерта аз и един приятел видяхме нещо доста странно в небето.От далече ни заприлича на самолет с ярко (оранжева или бяла, не си спомням точно) светлина, която светеше постояно и като се приближи малко забелязахме че над тази светлина има куб които светеше в оранжево. Обекта се движеше доста бързо. Направих видео но се вижда само една точка. Като ни отмина обекта се обърнах да го видя как изглежда от зад и се виждаше само лека светлинка разсеяна в небето и нищо друго .

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #576 -: Октомври 31, 2010, 19:17:58 pm »
Някой от вас поне виждал ли е фенери на живо? Понеже аз това лято наблюдавах на няколко пъти и това, което видях няма нищо общо с това на повечето клипове. Дори и да могат нещата да се обеснят със светещи балони или китайски фенери, все пак си остава загадката как се подреждат в правилни форми и на еднакви разстояния едно от друго? Фенерите например, които съм наблюдавал са толкова нестабилни и се движат толкова хаотично горе в небето, че не мога да си представя по какъв начин се стопирват в небето и образуват какви ли не правилни форми?
Дори и това да е някаква измама, то не знам по какъв начин е правят и другото е как е правят по един и същи начин по цял свят?

Неактивен ети

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 152
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #577 -: Октомври 31, 2010, 19:32:41 pm »
На живо не съм виждала, но съм виждала как се връзват, така че да образуват различни фигури.

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #578 -: Октомври 31, 2010, 19:43:34 pm »
Добре де ако ги завържеш и ги пуснеш в триъгълна форма, то би трябвало да си стоят все в такава форма нали? Тогава как става този номер, че първо са в права линия, а след това се подреждат в триъгълна? Нали пускайки ги в една форма или последователност би трябвало да си останат в такава?

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #579 -: Октомври 31, 2010, 23:00:07 pm »
Искам да видите тези два клипа - http://www.youtube.com/watch?v=CjHpkv1Vsr4 , http://www.youtube.com/watch?v=CtZE9SMtEmw

На тях Хайме Маусан показва записи на предполагаемите флотилии от "китайски фенери", които датират на някои клипове още от 1994 година. Всъщност това са компилации от Мексико, като на тях дори има заснети кадри от радарите на мексиканските военни. Това, което обеснява Хайме Маусан за тях е това, което и на мене ми прави впечатление, а именно триъгълните форми, които образуват. Ще видите също на някои места и триъгълниците, които бяха над Манхатън, Ел Пасо, Пенсилвания и Синсинати.




Неактивен dragonn

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 261
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #580 -: Ноември 03, 2010, 22:06:27 pm »
Китайски фенери, космически отпадъци и парчета лед около Земята  ;D.

NASA Archives More Stunning NASA UFO Anomalies Captured On Film

http://www.youtube.com/watch?v=6orUmtjwRbY&feature=player_embedded#!

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #581 -: Ноември 07, 2010, 18:00:13 pm »
НЛО на 3 ноември над Сентървил, Вирджиния по Фокс Нюс - http://www.youtube.com/watch?v=bsk8xVEGVyI

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166

Неактивен MindOrganizer

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 73
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #583 -: Ноември 08, 2010, 15:21:25 pm »
fishbone, първото ти видео е фейк. Само какво дефиле направиха и после изчезнаха точно в средата на екрана, както се изгасяха старите телевизори(с точка в средата!!!). За второто нищо не мога да кажа, защото от качеството с което е може да е от ято птици до носени от вятъра найлонови торбички.
Винаги ми е било странно как няма едно видео с перфектно качество, което да не оставя и капчица съмнение?

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #584 -: Ноември 08, 2010, 15:34:51 pm »
Благодаря за коментара.  ;D Но аз немога да кажа, че първото е фейк ....това с точката, като на старите теллевизори "Електрон" и "Велико Търново" е от зумването, нормално е  да свърши така.
За второто също не мога да кажа дали е ментак или са найлонови торбички, защото виждаме и една бяла светеща такава, а тъмните обекти видимо изминават доста голямо разтояние  на приблизително еднаква височина. Така, че е по възможно е да са птици, ако ще е нещо друго.
« Последна редакция: Ноември 08, 2010, 15:46:04 pm от fishbone »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27