Автор Тема: Нямам обяснение....  (Прочетена 30464 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен darena.666

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re:Нямам обяснение....
« Отговор #30 -: Септември 27, 2010, 22:37:23 pm »
А защо ли аз оставам с впечатлението,че Радо е знаел или е усещал тази сила,но сега не е можал да я увладее и споделя с нас.Повярвайте,никой освен самите ние не може да ни помогне да насочиме тези сили към определена цел.Основното е да знаем дали искаме да ги използваме за добро или лошо\най-общо казано\Решаваш и действаш!Сигурно не се случва за първи път,след като импулсивно е решил да се прибере у дома да "отпусне".Все пак ще препоръчам една книжка.Силно се надявам да я намери на български:"Силата на мисълта"от C.Chris ;)

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Нямам обяснение....
« Отговор #31 -: Октомври 15, 2010, 21:30:00 pm »
.... Прибирам се вкъщи и дишам дълбоко.После си пускам музика и обикновенно до там.Този път просто не бях на себе си.Мислих много и единственото обичайно нещо в ситуацията е причерняването-случва ми се често при стресови ситуации.

ПС:За пръв път чувам за измерване на енергията.Към какъв специалист да се обърна?
За да се успокоиш не трябва да дишаш дълбоко, защото причерняването е от там, а да дишаш само с корема си. Легни, затвори очи, отпусни цялото си тяло и дишай с корема. Насочи мислите си към него и усети как се издува и свива, наблюдавай го не с поглед, а с усещане.
Но...по-важното е да осъзнаеш за наистина огромната енергия, която може да се отдели при това чувство, наречено гняв. Мога да кажа, че твоят случай си е направо весел-счупени стъкларии.  ;) Няма да ти кажа как действа това върху човек, ако е до теб, защото е...гадно. Най-малкото-така се разтреперва, че все едно ще се разпадне на съставните си атомчета. Малко по-брутално-изведнъж все  едно нещо го катапултирва и целият се стоварва в стената зад него.
Яко, а? Да, ама не.
Единственото, което можеш да правиш, за да не стигаш до такива състояние е самонаблюдение. Наблюдавай се непрекъснато и анализирай всички свои действия, емоции, чувства. В началото ще забравяш, но с течение на времето ще увеличаваш времетраенете на самонаблюдението си, докато стигнеш до момента, когато ще си представиш, че до теб винаги има едно друго твое Аз, който всъщност си пак ти, но чиято роля е една-Наблюдател. От него ще разбереш(мислено ще си контактувате  ;)) колко всъщност е глупаво да реагираш с гняв на каквото и да е, вместо да погледнеш веселата страна на всяка една случка и да останеш в равновесие. Вътрешното равновесие е едно много ценно качество, а то се постига само ако си в ролята на Наблюдател. Пожелавам ти да успееш!   :)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен rado89

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 224
Re:Нямам обяснение....
« Отговор #32 -: Ноември 22, 2010, 18:35:21 pm »
Здравейте отново.Едно интересно допълнение към темата ми.Напоследък прекарвам доста вечери у приятелката си и в повечето случаи тя се събужда с главоболие(казва че не се случва по-принцип).И преди някой да е направил очевидната шега,не е поради консумация на връзката  ;)

Като цяло през последните месеци въприемам светът доста по ясно,чувствам се добре и в същото време не на място.
A Coward Dies A Thousand Deaths! A Real Man Dies But Once!! 2PAC

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Нямам обяснение....
« Отговор #33 -: Ноември 23, 2010, 10:16:42 am »
и в повечето случаи тя се събужда с главоболие(казва че не се случва по-принцип).
Радо, може от пълнолунието да е. Ако е сънувала и кошмари работата е ясна.
Специално последното беше доста... ::)

Неактивен rado89

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 224
Re:Нямам обяснение....
« Отговор #34 -: Декември 09, 2010, 20:42:02 pm »

Не знам.Както казах,отговор не търся,не ми е и нужен.Чуствам се добре,научих са да отпускам всичко земно и се чуствам по буден от всякога.Животът е прекрасен :)
« Последна редакция: Декември 09, 2010, 23:36:38 pm от Mirotvorec »
A Coward Dies A Thousand Deaths! A Real Man Dies But Once!! 2PAC

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Нямам обяснение....
« Отговор #35 -: Март 31, 2012, 22:02:49 pm »
   
















Знам, че изглежда невероятно, но не е фокус.


http://www.youtube.com/watch?v=ltIJCS2CYvg&feature=player_embedded


Източник: http://www.neveroyatno.info/news/mirin_dazho_zagadka_istorii/2012-03-26-886


« Последна редакция: Март 31, 2012, 22:04:16 pm от SMSI-H »

Неактивен Spoke

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 58
Re: Нямам обяснение....
« Отговор #36 -: Април 01, 2012, 12:51:12 pm »
Тоя пич не усеща болка или ... ? Защото като гледах клипа, него си го дупчат, а хич не му пука. :D

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re: Нямам обяснение....
« Отговор #37 -: Април 02, 2012, 00:48:17 am »

Знам, че изглежда невероятно, но не е фокус.

Източник: http://www.neveroyatno.info/news/mirin_dazho_zagadka_istorii/2012-03-26-886



Инфо за Мирин Дажо: http://ru.wikipedia.org/wiki/%CC%E8%F0%E8%ED_%C4%E0%E6%EE


Цялото видео: http://www.youtube.com/watch?v=MXIaTNdt1qo&a + още инфо


В интервю за популярно списание той  казва:

"Аз не съм актьор, а пророк. Ако вярваме в Бог, то можем да се научим  да контролираме  тялото си ... "

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re: Нямам обяснение....
« Отговор #38 -: Април 02, 2012, 01:26:55 am »
Вижте още нещо необяснимо: 5,5 месечен Петел живее още 1,5 години без глава!

Стопанинът отрязал главата му така, че останала  част от мозъка и едното ухо.

Изяснило се, че главната вена не е отрязана и съсирекът е попречил на кръвозагубата.

Фермерът се грижил  за него в къщи, като го хранил с пипета директно в хранопровода.

Петелът Майк е записан е в рекордите на Гинес.

http://www.alex.kr.ua/cool/1611-bezgolovyy-petuh-prozhil-15-goda-2-foto.html

Неактивен вещичка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 202
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
Re: Нямам обяснение....
« Отговор #39 -: Април 27, 2012, 22:10:17 pm »
Току що станах свидетел на нещо, за което изобщо нямам обяснение  :o .
 
 Седя на терасата и говоря с един приятел по телефона. Виждам на няма и 200 метра пред мен (живея в къща близо до гората) в короните на дърветата в съседен двор НЕЩО - приличаше на летяща птица малко по-голяма от дланта ми, но светеше като направено от огън цялото. Летеше така, сякаш си играе в листата на дърветата. Наблюдавах го поне 10-ина минути и после изчезна. Сега отидох пак да погледна и го видях надолу в гората.

Няма как да го снимам - пробвах, но снимката излиза абсолютно черна и само светлините долу на Варна блещукат малко. Идея си нямам какво е това. Няма как да е светулка, освен ако не е била на Фукушима скоро...  :D   

За сведение там къде са дърветата и това нещо летеше няма светлини - нито улични, нито градински. Нямаше и хора наоколо.
Отсъствието на доказателство не е доказателство за отсъствие!

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: Нямам обяснение....
« Отговор #40 -: Април 28, 2012, 09:57:31 am »
Може би е било светещо кълбо от типа полтъргайст. Ектоплазменото същество явно просто се е забавлявало. :)


« Последна редакция: Април 28, 2012, 10:03:35 am от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен вещичка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 202
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
Re: Нямам обяснение....
« Отговор #41 -: Април 28, 2012, 11:02:18 am »
Досега пих кафе с приятелка - живее в отсрещната къща. След като и разказах за нещото и тя каза, че го е видяла преди 4-5 вечери същото, около 11 часа вечерта. Само, че каза, че са били две такива неща тогава и пак са изчезнали накъмто гората...

Монолит,
идея си нямам за какво говориш - никога не съм виждала такова ектоплазмено нещо. То не е ли нещо прозрачно, защото това си имаше плътност някаква (или поне създаваше илюзията за плътност) въпреки, че светеше като крушка.

Накрая ще взема да повярвам във феите, гномите и горските духчета  :D ...
« Последна редакция: Април 28, 2012, 11:03:56 am от вещичка »
Отсъствието на доказателство не е доказателство за отсъствие!

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Re: Нямам обяснение....
« Отговор #42 -: Април 28, 2012, 18:40:03 pm »
Хм интересно, значи доколкото разбрах визуално се наблюдава но не е възможно да се фотографира, в такъв случай добре е да се снима през камера за нощно виждане (в инфрачервения спектър) и тогава може би предполагам ще може да се фотографира това нещо каквото и да е, а и още нещо по отношение към детайлноста на изображенията препоръчително е матрицата на камерата да е с висока разделителна способност а оптиката да е с добро увеличение.
"מוזיקה מאריכה את החיים"

Неактивен вещичка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 202
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
Re: Нямам обяснение....
« Отговор #43 -: Април 28, 2012, 18:49:07 pm »
Ха и откъде да намеря такава камера  8) ?

Фотоапарата ми е Canon Power Shot A470, 7.1 MP, 3.4 optical zoom. Обаче съм достатъчно лява за да не знам дали изобщо прави хубави снимки нощно време и дори и бегла идея си нямам как да го наглася ако прави... 

Снощи си помислих да хукна подире му по гората, но се сетих за един момент от доста стар филм за извънземни: няколко "кокошки" (дърти, фризирани чанти) зяпат НЕЩО много миличко на вид в килера на едната и тъкмо са му се залигавили насреща и оно си отвори пастта, а от нея излязоха хиляда усти и изпоядоха "кокошките"...  :lol:

Обаче тази вечер може и да отвържа синджира и да хукна подире му в гората...
Отсъствието на доказателство не е доказателство за отсъствие!

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Re: Нямам обяснение....
« Отговор #44 -: Април 28, 2012, 18:55:30 pm »
Ако това нещо се появява периодично то не е необходимо да се тръгва след него (нека си ходи по живо по здраво дето се вика :) ), а просто една или няколко фотографий мисля, че ще са достатъчни. А това http://www.youtube.com/watch?v=8G0V62tuPek е клипче с, което се показва нагледно как всяка камера независимо на телефон или каквато и да е може да се преработи за нощен режим тъй-като вътре се намира едно цветно стъкло изпълняващо ролята на филтър, което ако се премахне е възможно чуствителноста на камерата да се увеличи към инфрачервения спектър, но за това се изискват някои внимателни манипулаций, а прибори за нощно виждане се намират на пазара но предполагам, че са скъпи.
« Последна редакция: Април 28, 2012, 19:07:41 pm от x_name41 »
"מוזיקה מאריכה את החיים"

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27