Автор Тема: Интересно видение  (Прочетена 8964 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен minchi

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Интересно видение
« -: Ноември 02, 2011, 18:16:26 pm »
Това лято ми се случи нещо доста интересно и за това реших да го споделя с вас.
Често ходя на къмпинг, който се намира на няколко километра между две селца. Пътя минава през гора и като цяло само през деня има движение. Един път като се прибирах към селото за да си хвана автобуса за града (беше рано сутринта около 6 часа) както си вървях като от нищото на около 50тина метра срещу мен се появиха трима души, които вървяха по средата на пътя. До тук нищо странно, ако обаче плътно след тях не вървеше вълк. Инстинктивно се развиках за да привлека вниманието на хората и да ги предупредя, че зад тях има вълк. Реакция от хората обаче нямаше, което доста ме озадачи. Те все така си вървяха срещу мен мълчаливо все едно не ме виждат. Единствено вълка погледна към мен за кратко. Тримата души бяха ниски на ръст, мургави и дебело облечени, въпреки че аз бях по шорти и тениска. Нямаха нито раници, нито торби. Вече бях започнала да се панирам какво да правя, защото приближаваха към мен, когато те заедно с вълка просто се изпариха в нищото, по същия начин по който се бяха появили.

Неактивен ети

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 152
Re:Интересно видение
« Отговор #1 -: Ноември 02, 2011, 22:16:55 pm »
Паралелен свят... ?:-X Минала си през вратата между два свята. Звучи много фантастично..

Неактивен Mercury

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re:Интересно видение
« Отговор #2 -: Ноември 02, 2011, 22:55:04 pm »
Има доста случаи, при които хората попадат във "времева пукнатина", така да се каже. От сегашното изведнъж се пренасяш във миналото и след няколко секунди(и не в редки случаи часове, че и дни) обратно. Има няколко хубави документални филма по този въпрос във Ютуб, руски са, от поредицата "Секретные территории" мисля че беше. Не съм много запознат с тази тематика, но май точно на това си станал/станала свидетел.  :unknown:
"Въображението е по-важно от знанието." Албърт Айнщайн

Неактивен minchi

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re:Интересно видение
« Отговор #3 -: Ноември 02, 2011, 23:47:16 pm »
Предполагам говориш за този филм: Секретные файлы: Параллельные​ миры (2011) .
Когато имам повече свободно време ще го гледам. До сега не бях замисляла, че може да съм попаднала в миналото. Но пък ми направи впечатление, че и тримата бяха със сиви дрехи, кажи-речи еднакви. Дори отначало си помислих, че са някакви скитници, което веднага отхвърлих, защото не носеха нищо със себе си. Предполагам, този вълк вероятно е бил от време различно от това на тримата души, защото се държеше все едно не е с тях пък и той единствен ме забеляза.
Надявям се някой по-запознат да коментира случката.

Неактивен Еруин

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re:Интересно видение
« Отговор #4 -: Ноември 03, 2011, 01:49:09 am »
Или границата между два свята изтънява и направо изчезва,
или ни се отварят някакви нови сетива масово и започваме да възприемаме и други реалности,
или не знам какво се получава.

Скоро един човек от форума обясни, че виждал орел в стаята си.


На мен също ми се привиждат разни неща, но до момента винаги знам, кое е от този свят и кое не е от тук (чисто интуитивно, не че изглеждат по-малко стабилни образите).
В моя случай (до момента поне) повече от 10 секунди не траят, та не е проблем, просто си се появяват разни неща и си изчезват, все едно са си погълнати от свои собствени дейности и не представлявам почти никакъв интерес за тях и тяхното съществуване.
Малко е смущаващо докато човек шофира, но тогава просто продължаваш да си гледаш пътя, а не "привидението" и всичко е наред.  ::)

Има дни, в които по-често се виждат такива неща, но е и до лична настройка донякъде предполагам.

Другата версия е, че всички, които ги виждаме тези неща сме с промити мозъци.  :P Но тази мен лично не ме устройва.  :blush:

Неактивен sidereal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
Re:Интересно видение
« Отговор #5 -: Декември 14, 2011, 19:55:59 pm »
Не изключвайте и масов mind control от листа с възможни причини за тези видения.

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re:Интересно видение
« Отговор #6 -: Декември 14, 2011, 20:36:39 pm »
На вас ви се появяват, а на мен пък ми изчезват... :DПреди около два месеца пред очите ми ми "изчезнаха" тролей и рейс. Не се смейте! ;D Аз съм шофьор и знам как се случва движението и как не се случва. Просто тролеят влезе в кръговото /кръговото е между последната и първата му спирка - там обръща тролея, аз чаках на първата спирка/ и ...не излезе... :o
Жиците следват кръговото. Никъде други жици наоколо няма. Стана за секунди. Беше около 7 часа сутринта - вече се разсъмваше.
 
За протокола: Не се дрогирам и не пия алкохол или лекарства.
 :) За сега. :flag_of_truce:
« Последна редакция: Декември 14, 2011, 20:37:49 pm от m2f »
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен Рачо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Интересно видение
« Отговор #7 -: Декември 15, 2011, 10:40:34 am »
... Преди около два месеца пред очите ми ми "изчезнаха" тролей и рейс. Не се смейте! ;D Аз съм шофьор и знам как се случва движението и как не се случва. Просто тролеят влезе в кръговото /кръговото е между последната и първата му спирка - там обръща тролея, аз чаках на първата спирка/ и ...не излезе... :o
Жиците следват кръговото. Никъде други жици наоколо няма. Стана за секунди. Беше около 7 часа сутринта - вече се разсъмваше.


Тролеите могат да вървят и без ток от жиците... но може би само ограничено разстояние.
Ако не се лъжа, все още ремонтират кръговото на Сточна гара (в София), и там съм виждал как шофьора спира преди ремонтирания участък, сваля токовземащите прътове и ги закача на тролея, и продължава, вероятно на акумулатор. Да не би и ти да си го видял там това?
А и освен това, не знам дали няма жици и нагоре по бул. "Сливница"? Почти не ползвам градски транспорт, но ми се струва, че май има жици по посока към Люлин, а може и да има някакъв тролей, който да върви в тая посока. Възможно е твоя тролей да е бил за гараж и да е поел нагоре.

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re:Интересно видение
« Отговор #8 -: Декември 15, 2011, 13:32:34 pm »
Точно там го видях. На сточна гара.
...Мислиш ли, че не съм го мислила и това със свалените "жартиери" на тролея...Мислила съм го, но в случая не стана така. Разбираш ли, стана за секунди - едно мигване с очите ми, колкото да направя крачка към тротоара - приготвях се да се качвам и...вече нямаше тролей. Живея в квартал с тролеи от дете. Едно сваляне на жартиерите от шофьора е свързано с време - излиза, слага ръкавиците, прибира прътовете, влиза обратно, чуват се характерни звуци и т.н. Нямаше нищо подобно. Тролеят си беше вързан за жиците, прътовете се виждаха, влезе с ляв мигач в кръговото, видях го как си влиза, но не излезе. Разтърках си очите, приближих се десетина метра за да се уверя, че не е спрял или нещо подобно...Не и не. Нямаше нищо там - НИЩО! Празно място.

П.П. За мястото -позна - Сточна гара. Но се бъркаш за посоката ми - аз чаках на първата спирка на тролея - посока - Люлин. Там жици си има, разбира се. Въпроса е, че няма жици в другата посока - към ЖП гара "Подуяне"...А там някъде ми изчезна тролея.
« Последна редакция: Декември 15, 2011, 13:39:35 pm от m2f »
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Интересно видение
« Отговор #9 -: Декември 16, 2011, 05:57:30 am »
Абе това е било руска атомна подводница, която също има клоакинг девайс и може да лети. Но също понякога се дегизира като тролей. За камуфлаж.  ;D
Сигурно точно тогава е вдигнала клоука, или пък е минала в хиперпространството. Или през някой старгейт. Варианти много.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Рачо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Интересно видение
« Отговор #10 -: Декември 16, 2011, 09:35:13 am »
Точно там го видях. На сточна гара.
...
П.П. За мястото -позна - Сточна гара. Но се бъркаш за посоката ми - аз чаках на първата спирка на тролея - посока - Люлин. Там жици си има, разбира се. Въпроса е, че няма жици в другата посока - към ЖП гара "Подуяне"...А там някъде ми изчезна тролея.

Да, но има жици по "Васил Левски", по посока към паметника "Левски". Може да е тръгнал натам, без да го усетиш.

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re:Интересно видение
« Отговор #11 -: Декември 16, 2011, 18:21:28 pm »
Теоретично - да, но не стана така в моя случай. Беше тихо /точно в този момент нямаше никакви други превозни средства отникъде - нито коли, нито рейсове - нищо/ и вече почти светло. Тролея издава звуци докато се движи. Пак ще повторя - аз съм шофьор и имам усет за движението - не знам какво стана, но знам какво не стана тогава.   Аз отклоних поглед от него само колкото да направя две крачки по тротоара. Крайно недостатъчно време за да ми "избяга" тролея под носа без да го видя
Както и да е. :hi:
« Последна редакция: Декември 16, 2011, 18:27:09 pm от m2f »
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Re:Интересно видение
« Отговор #12 -: Декември 17, 2011, 18:14:50 pm »
 А случвало ли ви се някоя вечер да се сабутите внезапно и над вас да е образа на някои познат. На мен ми се е случваше доста често като бях помалък. Но само на сестрите ми и на майка ми, които отдавна са заспали. Имаше и едно изключение. Наскоро се сабудих и видях стария ми господин по география над сестра ми. Образа му бесхе малко размазан и нямаше крака (всъшост никога привиденията над мен не са били с крака). Седмица по късно разбрах от една приятелка, че е починал съвсем на скоро от рак.
 Това не подтвърждава ли теорията, че когато човек спи се приближава към духовния свят или се отваря някаква врата и когато се будим тази врата не се затваря веднага. Сигурно хората с по-силна връзка с духовния свят спят по-дълбоко?
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re:Интересно видение
« Отговор #13 -: Декември 17, 2011, 21:46:17 pm »
Така си е - всяка нощ "излизаме". Обаче не помним. А това, което успяваме да си спомним е толкова объркано от "превода" на съзнателния ни ум, че понякога се получават пълни безсмислици. В този форум има хора, които практикуват осъзнато сънуване  :hi: - това е една идея по - близо до истината, но единственото, което си остава висш пилотаж е съзнателната /волевата/ астрална проекция...Е, имам честта да познавам един човек, който го може и това. :hi:
« Последна редакция: Декември 17, 2011, 21:59:03 pm от m2f »
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27