Автор Тема: срещи от 4-и вид или какво????  (Прочетена 8284 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Arcane

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
срещи от 4-и вид или какво????
« -: Юли 02, 2011, 15:38:36 pm »
Привет колеги. Ето, че отново опирам до вашите знания и опит. Причината, поради която пиша е един невероятен сън (или не точно сън), който сънувах/преживях хаскоро. Не ме разбирайте погрешно, не ме притеснява точно съня, а нещата, които се случиха след него. Ето и случката: Преди няколко дни си лягам, както обикновено и се "отнасям" с страната на чудесата. Сънувах, че съм излезнал на терасата и пуша цигара. Изведнъж виждам много ярки светлини в далечината (беше надвечер). Помислих, че е НЛО и повиках брат си. Той видя въпросното НЛО и веднага отиде да вземе телефона, за да снима. През 4-те секунди, в които го нямаше НЛО-то бе вече толкова близо, че загриваше почти цялото небе. Беше нещо изключително огромно, може би километри. И така..в този момент аз почувствах нечовешки страх (по принцип не съм от най-смелите относно паранормалните явления, а когато става въпрос за извънземни...не знам дали имам по-голям страх от това) и му казах да си вземе набързо нещо (дрехи, важни вещи) и да излезем от апартамента (инстинкт за оцеляване предполагам), докато аз отидох да повикам майка си. Намерих я на терасата: тъкмо влизаше с някаква тава с "манджа". Веднага понечих да я хвана за ръката и да я изведа, докато през това време с 2-3думи й нахвърлих "трябва бързо да се махаме от тука, хвърли тая тава" или нещо такова, с цел да не губя време в обяснение. В този момент, обаче усещам как въздухът някак си става мнооооого гъст и същевременно дишането стана адски трудно, стаята придоби жълто-оранжев цвят, след което видях как майка ми се строполи на земята и аз я последвах. След това сънувам "черен екран", придружен с отвратително чувство за чуждо присъствие около мен. Сърцето ми щеше да се гръмне. Не помня някога, някъде да съм имал такова сърцебиене. Сякаш беше минала част от секундата, когато усетих как нещо ме носи до леглото ми. Бях отпуснат като "труп" и главата ми беше клюмнала на страна, отворих очи и видях брат ми да спи в много странна за него поза, поза, в която никога не съм го виждал - стойка на мъртвец (само, че ръцете му бяхя успоредно на краката) и завит, почти като мумия (което е странно, защото все пак беше лято. Усетих как ме оставят на леглото ми и вратата се затваря. Точно в тази секунда се стреснах и по интоиция хвърлих поглед към вратата. Беше затворена. Следващата картина, обаче ме срази - БРАТ МИ НАИСТИНА СПЕШЕ ТОЧНО КАКТО В СЪНЯ МИ. До тук добре. На сутринта имах онова отвратително чувство, както е обикновено след сън от такъв порядък. Чувство на отчаяност, липса на цел и мотивация за живот. След още един ден се чувствах добре, но усещах, че трябва да споделя съня си с някой близък. И тогава споделих с брат ми. Той остана безмълвен за около 10секунди, след което ми каза, че същата вечер и имал абсолютно същия сън, до момента, в който съм отишъл да викам майка си (т.е. докато сме се разделили с него). Даже ми доразказа подробности (детайли), които няма как да ги знае (какво е било времето, моя телефон е бил на масата и т.н.). От тогава насам, да чукам на дърво, нямам подобни случки, но вечерно време, когато дойде време за лягане, направо се паралезирам от страх. Чета тук по форума колеги с какви ли не преживявания и невероятно хладнокръвие и смелост, възхищавам им се безкрайно и искам да взема пример от тях, но не мисля, че бих могъл да преживея и 1/100 от това, което им се е случвало. Както и да е. Ако се е намерил някой да изчете този "Капитан Немо-вски" роман и има какво да сподели, посъветва или така нататък...ще му бъда безкрайно благодарен. Пишете всякакви идеи и мнения, душата ми не намира покой и вярвам, че всичко казано от вас, ще ми бъде от полза.

Неактивен Mercury

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re:срещи от 4-и вид или какво????
« Отговор #1 -: Юли 02, 2011, 19:01:23 pm »
А майка ти пита ли я за това? Дали е сънувала нещо странно, което да е оставило някакъв отпечатък в съзнанието й? То самия факт, че брат ти е казал подробности, които само ти можеш да знаеш е доста притеснителен и според мен не може да подлежи на съмнение, но все пак я попитай.
"Въображението е по-важно от знанието." Албърт Айнщайн

Неактивен Elen

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 78
Re:срещи от 4-и вид или какво????
« Отговор #2 -: Юли 02, 2011, 21:59:04 pm »
Страхът е по силен от тока,но да не се забравя че има същества които се хранят със тези отрицателни човешки емоции.
На базата на прекалено много четене на такава литература/за извънземните/,човек може да се пренесе във друга вибрация,във която се виждат другите същества,но въпросният случай е само една нагласа във съзнанието на определеният индивид,която трябва да се надмогне посредствум вътрешно спокойствие и нещата ще си дойдат на мястото.
-съветче: отдръпни се от такива теми за известно време и сам ще забележиш как всичко ще изчезне,постепенно съзнанието ще се успокои и такива сънища няма да те притесняват.
Относно извънземните същества,ако са искали да навредят на земляните отдавна биха го сторили,те не са толкова зли както се представя във нета и т.н.

СЪНИЩАТА СА ДРУГА ВИД ПАМЕТ,която се използва от разсъдака и егото за заблуди на душата,подадена информация под формата на сън или видение,не се стряскайте от тези неща,те са ваши отживелици от предишни прераждания или забравени спомени от сегашният ви живот.
А що се отнася за това че и твоят брат е сънувал същото има намеса на вашите лични хранители от тънкият свят.
Колкото повече разбирам хората,толкова повече ми се живее със животните

Неактивен Passiflora

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 215
Re:срещи от 4-и вид или какво????
« Отговор #3 -: Юли 03, 2011, 15:53:34 pm »
Има хора, които се страхуват от лекаря си или от зъболекаря си, но това не означава, че те искат да им навредят. Ако са били с нагласа да ви наранят, въобще нямаше да можеш да пишеш тези редове.
Всъщност си мисля, че ако е било наистина посещение на НЛО, то целта не е била вашето семейство, а по скоро нещо, което се намира/намирало около вас. И са постъпили доста грижовно като са се погрижили по този начин за вас.
Така че не се притеснявай! По-скоро се огледай наоколо какво ли може да е привлякло интереса им?  :)
И си спи спокойно!

Неактивен Arcane

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
Re:срещи от 4-и вид или какво????
« Отговор #4 -: Юли 03, 2011, 17:16:07 pm »
Mercury, говорих с майка си още на другия ден, разказах й съня и я попитах дали и тя не е сънувала нещо странно, понеже беше "участник" в съня ми. Каза, че не е сънувала нищо (ако беше сънувала щеше веднага на сутринта да ме накара да се ровя по съновниците...дам...тя е такава). Нейното предположение беше, че с брат ми сме били като някои близнаци т.е. той е усетил "мъката/кошмара" ми и частично го е преживял. Но това не обяснява как съм го видял в каква стойка спи, преди да се събудя от кошмара. Помислих си, че може би съм имал преживяване извън тялото или нещо от сорта, но това пък не обяснява идентичните сънища с брат ми.

Страхът е по силен от тока,но да не се забравя че има същества които се хранят със тези отрицателни човешки емоции.
Elen, тук си много прав. Наскоро писах в една тема "сенките около мен" за едни създания, които бях виждал преди време. Доколкото разбрах, това се оказали създания, които се хранят с човешки страх. Минава ми идея, че това "нещо" може би се опитва да ни сплаши, защото отново хората, които го видяхме бяхме пак само аз и брат ми (ще кажеш сме неразделни :D). Иначе съм съгласен с теб, че може би всички тези неща ми влияят подсъзнателно (а и напоследък и без това съм доста натоварен психически), та ще гледам да се поотдръпна за известно време. Искам да те помоля и да ми разясниш тези твои думи, ако може: "А що се отнася за това че и твоят брат е сънувал същото има намеса на вашите лични хранители от тънкият свят.", стана ми любопитно и ще се радвам да ме "светнеш" по този въпрос. За сега това е от мен...да си призная се чувствам доста по "олекотен" след като споделих това мое преживяване. Passiflor, думите ти наистина ме успокоиха, явно ако е било НЛО, то не е чак толкова страшно, а по-скоро съзнанието ми хипербулизира нещата. Вероятно съм трупал "мнение" за НЛО-тата от многото филми на ужасите, които съм гледал като малък и документалните, като по-голям :D. Благодаря за разбирането и отговорите на всички отзовали се. Смятам, че тази вечер за пръв път ще спя наистина спокойно. Всичко добро и до нови теми(надявам се по-позитивни от тази).

Неактивен Агент Мръднал

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
  • The Evil's always stronger, Hope's dead ...
Re:срещи от 4-и вид или какво????
« Отговор #5 -: Юли 03, 2011, 17:18:18 pm »
Ако допуснем, че това не е било сън, то откъде сте сигурни, че вреда не е причинена (дано не е)? :unknown: Дори и да няма видими белези или видими последствия... Може да са си направили някакъв експеримент и да са "палнали подметките".
THE TRUTH IS OUT THERE

Неактивен Mercury

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re:срещи от 4-и вид или какво????
« Отговор #6 -: Юли 03, 2011, 17:28:19 pm »
Ако наистина са направили нещо, то ще се покаже впоследствие. Няма да караме сега човека да застане чисто гол през огледалото и да почне да се оглежда... :) :flag_of_truce:  Практиката го показва - след отвличания хората имат неспокоен сън, привиждат им се някои работи, моментни спомени или видения, които не могат да си обяснят откъде са дошли(най-вече по време на сън), но са свързани с конкретното преживяване; и там какво още беше, че не мога да се сетя.
"Въображението е по-важно от знанието." Албърт Айнщайн

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re:срещи от 4-и вид или какво????
« Отговор #7 -: Юли 03, 2011, 18:05:27 pm »
Според мен си имал ОИТ заедно с брат си.И на мен ми се е случвало, само че аз бях с мой приятел, който беше сравнително далеч(в друг квартал).
Паранормалната активност, която описваш(сгъстяване на въздух,трудно дишане) са следствие от присъствие на нематериална същност явяваща се в съня ти като нло.
В моите "сънища" често попадам в подобна ситуация, но вече съм свикнал и ако забележа, че прекрачват моята граница атакувам.
Обикновено хората, които имат ОИТ за пръв път(доста неточно изказване) реагират със страх и това обърква нещата.Когато си "припаднал", приятел ти е помогнал.Всички имаме приятели при такива излизания.Те с опита си ни помагат.
Казваш, че и друг път си виждал разни неща.Съветвам те да повишиш вибрацията малко и няма да имаш проблеми с такива неща.Като за начало можеш да провесиш три планински кристала на абажура си, те ще нормализират енергийната обстановка в помощението.
Погледна ли в колко часа се случи това?
« Последна редакция: Юли 03, 2011, 18:10:05 pm от arakha »
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен Arcane

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
Re:срещи от 4-и вид или какво????
« Отговор #8 -: Юли 03, 2011, 18:52:08 pm »
А бе за идеята да се огледам пред огледалото го направих още на другия ден :D. Съня ми държеше "влага" и все още не можех да разбера дали съм сънувал или не. Не открих никакви следи, белези и т.н. (слава Богу). Относно неспокойното спане, което се появява в последствие, не мога да кажа, че го имам. Много трудно се "навивам" да стигна до леглото, поради страха да не се повтори съня/преживяването, но за сега, като че ли сънувам само "черен екран"т.е. нищо. За сега се чувствам физически добре, нямам видения или спомени от преживявания и т.н. Arakha, разкажи ми повече за тези "приятели", за които си писал. Също бих искал да знам в какво се изразява това "атакуване, когато прескочат границата". Ако е един вид защитен механизъм от твоя страна, ще се радвам и аз да имам такъв коз, в случай, че историята се повтори. Иначе съня съм го сънувал между 3-4 часа предполагам. През онази вечер си бях легнал доста късно, а когато се събудих беше все още тъмно. Относно повишаването на вибрациите, ще разпитам по града от къде мога да си набавя тези кристали, че не съм запознат и с това. За сега спирам, че май отново взех да задавам много въпроси и ми се появиха доста празни полета :).

Неактивен torino

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 44
Re:срещи от 4-и вид или какво????
« Отговор #9 -: Юли 03, 2011, 20:49:28 pm »
Не се страхувай :bye:

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re:срещи от 4-и вид или какво????
« Отговор #10 -: Юли 03, 2011, 21:01:28 pm »
Под приятели искам да кажа така наречените ангели пазители.Разгледаи в раздел езотерика темата за осъзнатите сънища и ОИТ.
Как се пазя ли :)? Най-често използвам светкавици като тези:
Има случаи в които си проектирам оръжия и просто отварям един шкаф и те са там :)
Може да звучи смешно ама питай онези срещу които ги използвам  ;D.
Само да отбележа че ако използваш "магия"(светкавици и др.)се хаби енергия.Така че си прави сметката.
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен Arcane

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
Re:срещи от 4-и вид или какво????
« Отговор #11 -: Юли 05, 2011, 22:23:24 pm »
Благодаря за инфото и линковете, както и на всички отзовали се. Минаха се около 7-10дни, гледам да съм спокоен и да не мисля за случилото се. Днес по някое време се сетих и ми се стори сякаш е било "насън", което е добре. Явно теориите и съветите ви са поуспокоили болното ми съзнание :D. Смятам да поуспокоя малко топката. Ще ида на някой язовир за риба, сред балкана или ще се забутам в родно село за някой друг ден, за да се "избистря" малко от цялата напрегната обстановка (като цяло, не само съня), която имам напоследък :D. Желая ви всичко най-добро и до следващия път. Поздрави :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27