Автор Тема: Обиколка на подземията във Варна  (Прочетена 94832 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен majesty

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Обиколка на подземията във Варна
« -: Април 26, 2009, 00:25:54 am »
Обявявам че в началото на другата седмица ще посетим паметника на Българо-Съветската дружба във Варна. Ако има желаещи за присъединяване пишете съобщение. Не забравяйте да сте добре екипирани!
« Последна редакция: Април 26, 2009, 00:33:44 am от H. »

Неактивен sTaTix

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 71
Re:Обиколка на подземията във Варна
« Отговор #1 -: Април 29, 2009, 21:38:42 pm »
Здравей :) Значи.. не знам ти слизал ли си до долу? под паметника? през отвора който има до "катакомбата" ? :) Защото долу е затворен с голяма метална врата, има и аларма ;) Вътре няма да може да се влезе, освен ако не знае някой отворен вход за "надолу" ще се радвам ако споделиш. :)
Аз знам един вход, който е почти открит, една дупка в Аспарухово, която е почти запушена (нарочно ест.) с пръст.
Като бях малък(не че съм много голям сега :P) баща ми разправяше, че тя стига чак под морето, има вътре противогази и сякакви такива работи :) до бившия завод "Първи Май", ако някой си има "хабер" къде е.  :)
« Последна редакция: Април 30, 2009, 13:28:37 pm от Mirotvorec »

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re:Обиколка на подземията във Варна
« Отговор #2 -: Април 29, 2009, 21:58:51 pm »
Ако има аларма аз мога да я обезрведя.
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен sTaTix

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 71
Re:Обиколка на подземията във Варна
« Отговор #3 -: Април 29, 2009, 23:43:22 pm »
Хаа, :) ти ще да си някой луд хакер. :P btw, алармата се вижда просто че я има, в края на тунела, долу под паметника, зад вратата една червена лампичка си мига, има 2 камиона и сякви вехториии. :)
« Последна редакция: Април 30, 2009, 13:30:20 pm от Mirotvorec »

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re:Обиколка на подземията във Варна
« Отговор #4 -: Април 30, 2009, 08:19:56 am »
Не аз съм безумен ел.инженер. :D Може да се оправи или с един чарашв ако действа с ултразвукови вълни или като я унищожим ако подава лог. нула при чист фронт.
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен sTaTix

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 71
Re:Обиколка на подземията във Варна
« Отговор #5 -: Април 30, 2009, 08:33:08 am »
Брейй..  :) ще те имам в предвид.. :) А за подземията във Варна някой знае ли отворен вход въобще? :)
А за този, който е под паметника- няма да можем да го отворим, ;) освен ако не се изявим като вандали. :D
« Последна редакция: Април 30, 2009, 13:31:39 pm от Mirotvorec »

cdms

  • Гост
Re:Обиколка на подземията във Варна
« Отговор #6 -: Април 30, 2009, 20:51:22 pm »
Господа, това малко или много се чете от компетентните органи. Спокойно могат, ако решите да влизате в някое Варненско подземие да ви очакват.

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re:Обиколка на подземията във Варна
« Отговор #7 -: Април 30, 2009, 21:02:47 pm »
Господата могат да си вземат малко чипсове и пици на парче и вода ,защото ние 
едвали ще се организираме.
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re:Обиколка на подземията във Варна
« Отговор #8 -: Май 01, 2009, 00:16:07 am »
Бройте ме и мен за тези разходки. Ако стане някаква организация пишете на ЛС, поне няколко дена предварително. Рядко влизам в сайта, но ако се засечем съм навит.
Каква екипировка е нужна?
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен majesty

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re:Обиколка на подземията във Варна
« Отговор #9 -: Май 02, 2009, 01:32:00 am »
Посещението под паметника беше огромно разочарование. Деня преди да решим да влезем, бяхме влезли само до стълбището, а надолу беше много тъмно и не се виждаше нищо. На следващия ден, екипирани с какво ли не, слязохме по стълбите и за огромно разочарование видяхме огромна врата и чухме "галеща" ушите чалга. Разгледахме обстойно помещението отвън и установихме че е склад. Имаше доста хора вътре, което означава че се ползва постоянно. Все още разочаровани тръгнахме да търсим други входове под външните стълби. За жалост не намерихме нищо, освен две шахти, които помещаваха тръби, влизащи отново под стълбите. Вход след този склад, към подземието, едва ли има, тъй като смятам че подземието е предпазено срещу бомбени и радиоактивни атаки.

Относно дупката до "Първи Май". Не знам къде се намира, но не смятам че може да се влезе, тъй като в завода все още пропусквателен режим. Но все пак при вярна информация и добро желание ще се намери начин ;)

А относно причакването от съответни органи .. да не смятате че сме толкова глупави да определим всички детайли около подобно нещо ?!
« Последна редакция: Май 02, 2009, 01:33:41 am от majesty »

Неактивен sTaTix

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 71
Re:Обиколка на подземията във Варна
« Отговор #10 -: Май 02, 2009, 12:02:21 pm »
majesty :) Получих информация от каде може да се влезе в подземията под паметника.. Но тя все още не е 100% сигорна.. не съм е проверявал!
а за "Първи май", живял съм блока точно под завода;) знам няколко начина да се влезе в него.. Става въпрос че дупката че и трябва една права лопата :D и на вътре не се знае как ще е запушена.. А в завода вътре също има вход но той вече си е заключен с катинарче;) Ако има някой дето може да помогне с катинарите.. знам още няколко местенца  :P ;D

Неактивен sparco0

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re:Обиколка на подземията във Варна
« Отговор #11 -: Юни 09, 2009, 16:03:13 pm »
И аз съм влизал в паметника.Ние бяхме първите влизали от долу.Влязохме през единия тунел.Няма нищо стига се до две шахти.Едната е в единия  край,а другата в другия.Може да се качиш нагоре, но горе е затворено.От горе са хвърляли камъни за да запушат (не знам кое).Смисъл да запушат да не се ходи по шахтата на горе или просто съм почти сигурен,че тази шахта продължава на долу и искат да не се вижда.Сигурен съм ,че има много повече нива от -1 чувал съм,че са 12-16 и наистина има връзка с всички подземни тунели във Варна.Цялата морска градина е в тунели.ПП някой знае ли вход към тунелите под морската или някъде другаде?

Неактивен invio

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 125
Re:Обиколка на подземията във Варна
« Отговор #12 -: Юни 09, 2009, 18:59:36 pm »
Аре стига де...
Аз съм ходил... Ние сме ходили... Те са ходили...
Една снимка не видяхме досега, който, където и да е ходил. Половината телефони са с камери вече, даже сред младите те преобладават. Вземете щтракнете там два фотоса да видим и ние. Или избарайте някакъв смешен цифров фотоапарат и снимайте.
Никъде досега няма снимка!

Неактивен sparco0

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re:Обиколка на подземията във Варна
« Отговор #13 -: Юни 09, 2009, 20:39:30 pm »
Имах 70 минутен клип, когато влизахме за първи път.От самото влизане докато чингитата ни вадиха.Всичко се виждаше, НО ГО ЗАГУБИХ следващия път ако влизам ще направя 3-4 снимки.

Неактивен sTaTix

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 71
Re:Обиколка на подземията във Варна
« Отговор #14 -: Юни 20, 2009, 22:59:00 pm »
а я да попитам.. тези ченгета как разбраха че сте вътре вие? :) ще трябва да направим някой постичка скоро  :P

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27