Автор Тема: Август-Септември-2006: Интервю с Големият Зулуски Шаман и Старейшина Кре  (Прочетена 36742 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
 Ken1  ;D  Здравей
Цитат
Телосложението не е нещо уникално то зависи от средата и начина на живот.
Кой от двамата ти е приятел?
Raven
  Питаше как са дошли,ми аз забелязах че имат крака.И каква е причината да ги обсъждаме.Нали знаем че не е културно да обсъждаме другите когато ги няма.Хеле пък с такива физиономии.
Живи и здрави. :hi:
 П.П.  H.
Цитат
нещо което е участвало в самото ни създаване
Аз немога да си ги спомня,ти помниш ли ги като на създаваха. :blush: Аз поне си мисля че друг ни е Бащицата,иначе тук там щяхме да имаме люспички. ::)
« Последна редакция: Януари 14, 2010, 00:41:26 am от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Добре, ама ако задам такъв въпрос:
Защо гущерът от ляво по телостроеж сякаш е по-близо до шимпанзе, а гущерът отдясно- до птица ?

Защото се предполага, че единия е по-напред в еволюционно отношение, а другия е по назад.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Попрочетох интервюто с Кредо.Много интересно:
1.Отвличанията на хора от извънземни са повсеместни.Но в Африка не са от летящи НЛО, а от рептилии живеещи под земята.Това значи, че имаме две раси извънземни, действаще едновременно ли? Или са едни и същи действащи по-2 начина?
2.Общото-медицински експерименти с хората.Корекции на развитието с цел изменение, забавяне или ускоряване ?
(А ние не правим ли същото с животните? :))
3.Досега наистина (поне аз) не вярвах, че отдавна има живот под земята.И още не ми се вярва.Но си спомням един филм-хамерикански-приключенски.Жена плаща на двама учени да тързят изчезналия и съпруг.Оорганизират експедиция до Н.Зеландия. Оттам слизат дълбоко под земята, през пещери и дълбоко под земята откриваха долен свят-море, живот, растения.Човешка раса и раса гущероподобни, които експериментираха с хора. ;)Едното племе човеци беше само от жени-като амазонки. Намериха съпруга и, станал вожд на племе.Забравих името на филма.Може да си има крушка опашка?

4.Храненето на извънземните рептилоподобни  с човешка психоенергия-известно е.
5.Разказите и примерите за влиянието и властта на Читахурите върху хората са поразяващи и обясняват някои интересни исторически събития и личности.
 Има и друго, но по нататък.
« Последна редакция: Януари 14, 2010, 11:44:06 am от marhs »

Max

  • Гост
Хоръс, благодаря за сериозния и качествен отговор!
По тая тема предпочитам да се обръщам към теб, а имам още някои въпроса.
Ето единия от тях:
Ако човек е сам, извън населено място, по-беззащитен ли е при среща с такива същества, отколкото в група себеподобни или няма разлика?
Имам предвид обединеното съзнание на хората в групата може ли да се противопостави на опити за насилствени действия върху тях от страна на рептилия / предполагаем хасилник/.
Или за него не е проблем да преодолее такова обединение на силите.
« Последна редакция: Януари 14, 2010, 20:22:05 pm от Raven »

Max

  • Гост
1.Отвличанията на хора от извънземни са повсеместни.Но в Африка не са от летящи НЛО, а от рептилии живеещи под земята.Това значи, че имаме две раси извънземни, действаще едновременно ли? Или са едни и същи
 

И аз исках да попитам за двата вида рептилии.
Доколото разбрах аз обаче, едните са с земен произход. Или отдавна са дошли на Земята и са останали завинаги?

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
И аз исках да попитам за двата вида рептилии.
Доколото разбрах аз обаче, едните са с земен произход. Или отдавна са дошли на Земята и са останали завинаги?


Според различните източници има големи вариации но мисля че при всички тезата е че са дошли първи а не произхождат оригинално от планетата.Отделно има други които  я посещават. Има и теории че тези които са тука изпълняват просто ролята на пазачи и надзираващи.Самите гущерски раси са също в конфликт една с друга и има борба за власт а при тях това е още по ярко изразено заради генетиката им.

Max

  • Гост
Добре, ама ако задам такъв въпрос:
Защо гущерът от ляво по телостроеж сякаш е по-близо до шимпанзе, а гущерът отдясно- до птица ?
Защото се предполага, че единия е по-напред в еволюционно отношение, а другия е по назад.


Хоръс обаче твърди това:

Според някои източници, на които имам доверие, рептилиите са единствената раса, която не се променя еволюционно. Тъй като мисловния им модел остава винаги един и същ през еоните. Физическата материя се променя спрямо мисълта. Енергията следва мисълта. Когато оставаш един и същ в мислите си, това прави невъзможна и всякаква физическа (да не говорим за духовна) еволюция.


А пък аз имам такъв въпрос:
Рептилиите наистина ли са телесни същества или нашето съзнание така ги интерпретира?

Max

  • Гост
Според различните източници има големи вариаИма и теории че тези които са тука изпълняват просто ролята на пазачи и надзираващи.


Нас ли надзирават или цялата биосистема?

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Те нещата са взаимносвързани  :)

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Alien Здравей.
Цитат
Според различните източници има големи вариации но мисля че при всички тезата е че са дошли първи а не произхождат оригинално от планетата.Отделно има други които  я посещават. Има и теории че тези които са тука изпълняват просто ролята на пазачи и надзираващи.Самите
Имам един въпрос.Колко от вас са наясно със статута на земята във вселенски аспект.Доколкото съм наясно,информацията е че земята е затворена(забранена)за посещения поради нуждите(времето) за развитието на "хомо сапиенс".Всички които присъстват на Земята и не са "хомо сапиенс" са в грубо нарушение.Защото посещенията са грубо нарушаване(на законите на живота) и опасно за развитието на видовете живот.Земята е била и си остава затворена за външните видове.Озоновата(аурата) дупка е направена умишлено за да проникват на земята инопланетяни.Така че както се изразих и в други постове "шоуто" предстои.Никой(инопланетянин) няма право да пребивава на земята и да приема човешки облик  под никакъв предлог.Живи и здрави. :hi:
П.П. Хората на земята са определен брой.И чак след определен етап на развитие можем да увеличим броя си.
« Последна редакция: Януари 14, 2010, 22:40:33 pm от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Цитат
Доколкото съм наясно,информацията е че земята е затворена(забранена)за посещения поради нуждите(времето) за развитието на "хомо сапиенс".

Това се споменава в изключително много различни източници като факт но във всички тях "причините" за затварянето са твърде различни от "добронамерени" до твърде "злонамерени". Извънземните раси, които участват в това също варират според различните източници, но рептилиите присъстват почти във всички под една или друга форма. Възможно е планетата да е "мултифункционална платформа" и всичките варианти да са в сила и да важат едновременно.Това че едно нещо изпълнява определена функция не пречи да изпълнява едновремнно и друга напълно противоположна или пък просто различна.
« Последна редакция: Януари 15, 2010, 18:43:25 pm от Alien »

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Това се споменава в изключително много различни източници като факт но във всички тях "причините" за затварянето са твърде различни от "добронамерени" до твърде "злонамерени". Изънземните раси, които участват в това също варират според различните източници, но рептилиите присъстват почти във всички под една или друга форма. Възможно е планетата да е "мултифункционална платформа" и всичките варианти да са в сила и да важат едновременно.Това че едно нещо изпълнява определена функция не пречи да изпълнява едновремнно и друга напълно противоположна или пък просто различна.

Четейки това се сетих за ролята на "Вавилон-5" от едноименния филм, построен да сближи различните цивилизации.Въпроса е кои са тук (на земята) шефовете и кои  отговорниците по сигурността. ;D  Там между другото една от най-силните раси бе рептилоидна ;)
Според вас има ли връзка?
« Последна редакция: Януари 14, 2010, 23:03:10 pm от marhs »

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
 marhs
Цитат
Четейки това се сетих за ролята на "Вавилон-5" от едноименния филм, построен да сближи различните цивилизации.
Земята не е конферентна зала нито ООН. ;D Наближава времето -Всички карти и билетчета за проверка. Няма прошка и давност за престъпленията.Както вървят нещата всички "добронамерени" са блокирани на земята и не могат да се "изнесат".Аурата на земята е много специфична,вибрациите и са променени.И непоканените "гости" са в капан,и няма мърдане.И най интересното че всички до един са тука.А 2012 наближава.А това че правят най различни филми да подготвят съзнанието на хората,за да се съгласят с това което искат те.Е все едно да си правиш сметката без "кръчмаря".Това което е трябвало да бъде постигнато от хората е постигнато от едно семейство.Другите семейства ще се присъединят след време.Но живота на земята се нормализира,и се освобождава от робството  на "доброжелатели".Скоро ще почнат преражданията на хора(светци) с високи вибрации.Което е много нежелано и дълго възпрепятствано от разни "особи".Тъй че жив е живота.Всеки сам носи отговорност и последствията за деянията си.Живи и здрави. :hi:
П.П. Alien
Цитат
". Изънземните раси, които участват в това също варират според различните източници, но рептилиите присъстват почти във всички под една или друга форма.
Всекидневно ще се засилват манипулациите на определен кръг "хора".Но времето не им стига да довършат проекта си.Но както казват нашите предци-Всяко зло за добро.Извънземните раси не участвуват  поради простата причина,че си имаме бащица Бог.
Цитат
Възможно е планетата да е "мултифункционална платформа" и всичките варианти да са в сила и да важат едновременно.
Няма такъв вариант поради развитието на живота на земята и човека е част от това развитие.Както писах по горе земята не е ООН. :flag_of_truce:
« Последна редакция: Януари 15, 2010, 01:22:10 am от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Ако човек е сам, извън населено място, по-беззащитен ли е при среща с такива същества, отколкото в група себеподобни или няма разлика?
Имам предвид обединеното съзнание на хората в групата може ли да се противопостави на опити за насилствени действия върху тях от страна на рептилия / предполагаем хасилник/.
Или за него не е проблем да преодолее такова обединение на силите.

Твърде общ въпрос. Играят хиляди фактори.
На първо място зависи от инкарнационната линия на човека. Физически сблъсък с извънземен е много особено преживяване и много рядко такова. Което означава, че за да се случва има много добра причина за това на ниво Висш Аз. Зависи какъв опит се търси. От това зависи и изхода на срещата. Един осъзнат човек може се справи много по-ефективно, отколкото група средно-осъзнати, примерно. Но това предполагам, че се подразбира. Така или иначе, ако извънземния иска да премине извън границата на това, което е решено да преживееш в тази среща, Висшия ти Аз ще се намеси жестоко и няма да има опасност за теб.
За втория вариант - зависи от съзнанието на групата. Опитайте се да го изгоните с "любов и светлина" и ще видиш какъв шамар ще получите. Хората трябва да са наясно какво работи и какво не.
На второ място, предполагам при евентуален сблъсък, никой от групата няма да е имал подобна среща с такова същество досега (освен при някои в астрала най-вероятно) и ще последва първичен шок и страх от страна на тялото. Което е достатъчно, за да го отнесете. Обикновените рептилии по данни са около 350-400 кг., а има и такива които стигат до 800. Което означава, че имат физическа сила на поне 7-8 мъже. Което означава - никакъв шанс. Изобщо стигне ли се до физическа саморазправа с такова същество, най-добрия вариант е бягство ако имате шанс за такова. Ако тръгнете да се биете с него, нямате шансове.
Виж, със Сивите нещата не стоят по този начин.

И аз исках да попитам за двата вида рептилии.
Доколото разбрах аз обаче, едните са с земен произход. Или отдавна са дошли на Земята и са останали завинаги?

НИЩО на Земята не е със земен произход. Всичко е от някъде. Да, има рептилии, които са по-отдавна на Земята и живеят под повърхността. Те са ренегати за Орион и работят против партийната линия на Империята. Това не означава, че симпатизират на хората. Просто работят за собствените си интереси.

Рептилиите наистина ли са телесни същества или нашето съзнание така ги интерпретира?

Разбира се, че са физически.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Цитат
П.П. Alien Всекидневно ще се засилват манипулациите на определен кръг "хора".Но времето не им стига да довършат проекта си.Но както казват нашите предци-Всяко зло за добро.Извънземните раси не участвуват  поради простата причина,че си имаме бащица Бог.

А за кой "бог" става дума обаче ? Моето разбиране за бог няма ни най-малко общо с "бога" от "свещените религиозни книги". Бог който прави потопи и изтребва тези които е създал и още милион други негативни подробности - това не е бог а отговаря на съвсем друго определение. Да това е същество(а) с голям интелект и познания, големи ресурси, дори и генен инженер от висок калибър правещ се на "бог".

Цитат
Доста странно е че тук на Земята концепцията за въображаем бог е напълно възприемана и по никакъв начин не се счита за „луда фантазия”, обаче концепцията за извънземни е табу и е  направена за посмешище от обществото  като всеки се прави на „ни  чул ни видял”.Това е очевидно поради факта  че извънземните са наистина реални, докато имагинерните богове не са. Рептилиите просто поставят хората да фокусират вниманието си на въображаеми богове и далеч от техните истински контрольори.Не е съвпадение че всички земни религии не признават съществуването на извънземни.(с малки изключения).Това е защото Рептилиите са тези, които са създали земните религии и по този начин не са насърчили концепцията за извънземна доминация над човечеството.

Човешките същества са били създадени ( тоест изобретени) чрез генетически експерименти, които са били извършени от рептилиански извънземни. Тези извънземни познати като Ануннаки или „Рептилианци” и до сега управляват Земята.

Фактически Рептилиите са индоктринирали хората толкова съвършено че те са толкова слабоумни за да проумеят тяхното съществуване. Чрез религия, наука и други форми на индоктринация (системно обучение – т.е мозъчна промивка) Рептилиите направляват човечеството в точно обратната посока на истината – до точката където концепцията за извънземен господар/създател се счита за най-лудата фантазия.

„Много могат да възприемат концепцията за „Бог”  или за Върховен Интелект, но те се задушават, когато се опитват да разберат идеята за извънземни същества.Това е  от части заради религиозните и другите форми на програмиране и индоктринация. Много мислят толкова повърхностно че вярват че човешката раса е единствения интелект в цялото Творение”.
Амитак Станфорд


 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
24 Отговора
13105 Прегледи
Последна публикация Май 30, 2006, 11:18:34 am
от llara
0 Отговора
6010 Прегледи
Последна публикация Юни 04, 2006, 15:19:05 pm
от Eon
0 Отговора
5356 Прегледи
Последна публикация Юни 04, 2006, 15:21:52 pm
от Eon
87 Отговора
53289 Прегледи
Последна публикация Юли 08, 2009, 00:53:53 am
от deepmind
39 Отговора
17648 Прегледи
Последна публикация Октомври 18, 2006, 13:20:57 pm
от Mirotvorec

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27