Автор Тема: Ваксини  (Прочетена 464165 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Ваксини
« Отговор #675 -: Януари 13, 2011, 14:35:01 pm »

Утре трябва да ходиме с женами и малкия на консултация, и незнам какво да правиме с тези ваксини.


mirqka, ако твърдо сте решили в семейството да лишите от "екстрата"-ваксинация маника, нищо не може да ви спре. Трябват само минимални усиля от ваша страна. Потърсете във вашият град една от "черните овци"- лични лекари сред докторската гилдия. Тези "черни овци", имат доста различно мнение от колегите им зомбита за ваксинациите. Намерите ли такъв няма да имате проблеми ни с детски надбавки, ни с бъдещ прием в детски ясли, градини и всякакви Ферми за деца. Казвал съм го в по-предни мнения в темата, но ще се повторя. Ние намерихме такъв доктор и той отбелязва в картона на сина ни, че ваксината е бита, а де факто е кошчето за боклук, където и е мястото. Вече е на шест години и има само една поставена като се роди-наркоманската за хепатит "Б". Детето добре се развива. Не боледува и дрехите на батко му от втори клас, които доизносва са му теснички...

Както си решите, но има Изход.
Да.Това е единственият вариант

Неактивен otnesen

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 648
Re:Ваксини
« Отговор #676 -: Януари 13, 2011, 21:09:37 pm »
Цитат
Кубински учени са открили ваксина срещу рака на белите дробове
13 януари 2011 | 18:00 | Агенция "Фокус"
Начало / Свят

Хавана. Кубински учени са открили ваксина срещу рака на белите дробове, съобщава Би Би Си.

Хисела Гонсалес, ръководител на проекта в Центъра за молекулярна имунология в Хавана, твърди, че ваксината „CIMAVAX-EGF” действа непосредствено върху злокачественото образувание. Вече над 1000 пациенти са преминали успешно лечение.

Гонсалес отбелязва, че ваксината превръща рак в напреднал стадий в „управляемо хронично заболяване”.

http://focus-news.net/?id=n1480896
Известно е, че Куба е държавата с най-доброто здравеопазване в света.
« Последна редакция: Януари 13, 2011, 21:11:09 pm от otnesen »

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Ваксини
« Отговор #677 -: Януари 14, 2011, 00:04:20 am »
Магнолия,щом отказват детски надбавки на неваксинирани деца,не виждам какво би ги спряло да откажат прием и в училище.Изобщо..ситуацията е абсурдна отвсякъде,и тя отново цели разграничение.
Аз говоря за сегашното положение, а какво ни очаква-можем само да гадаем. Но и ние творим реалността, нали? Нека да ми откажат, само услуга ще ми направят.  ;D А че е абсурд, абсурд е. И не "разграничение", ами си е жива дискриминация и насилие над личността.

И не си права за социалните заведения.Една самотна майка,която е принудена да работи за да изхранва детето си,какъв избор има и изобщо може ли да мисли за евентуално проформатиране на детето и,когато на дневен ред е физичското оцеляване..И ще не ще,трябва да го даде в детска градина,и съответно...ще не ще..ваксина :(
konstantin2007, ако си убеден, че си прав, ще преореш земята, но ще намериш начин. Всеки проблем има решение, само да имаш желание, добра воля, убеждение и смелост. Знам, че е трудно, не съм казала, че е лесно. Ако не го правиш, или не си убеден в правотата си или все още вярваш на фарма-мафията.
  Хората могат да се обединят, да действат с мисъл и решителни стъпки и да постигнат това, което им се полага, но им е отнето- свободата. Или се спасяват поединично, за жалост.
Всичко е доброволно, дори това, което смятаме, че  насила!

Кубински учени са открили ваксина срещу рака на белите дробове
13 януари 2011 | 18:00 | Агенция "Фокус"

Ракът е лечимо заболяване. Защо е нужно пак да се пълни гушата на мафията в бели престилки?! ::)



Гонсалес отбелязва, че ваксината превръща рак в напреднал стадий в „управляемо хронично заболяване”.Вече над 1000 пациенти са преминали успешно лечение.
Известно е, че Куба е държавата с най-доброто здравеопазване в света.

Ааа, ето го ключът за палатката! За да ни превърне в доживотни пациенти!! И на това ли му викат "успешно лечение"? Само защото хората са още живи?! Щеше да  е смешно, ако не е трагично.
« Последна редакция: Януари 14, 2011, 00:15:50 am от Magnolia »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен otnesen

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 648
Re:Ваксини
« Отговор #678 -: Януари 14, 2011, 01:33:25 am »
Викаш по-добре труп, отколкото хранилка за фармацевтите. Не е ясно кой го твърди това, че рака е лечимо заболяване. Може пък от сега нататък да става лечимо.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Ваксини
« Отговор #679 -: Януари 14, 2011, 01:44:43 am »
Не, викам " по-добре "жив и излекуван", отколкото хранилка за фармацевтите. ;) :hi:
Ракът се лекува дори и само с лечебно гладуване. Има и литература по въпроса, само да разрови човек. Дори и само с коренна промяна на храненето и умствената нагласа е лечим. Това са безплатни терапии.Никой няма келепир от това, затова и не стигат масово до хората. За билки и непатентовани лекарства поради нерентабилност(много евтини, няма как да спечелят медиЦИНИЦИте от тях!!) да не говорим.
Ако традиционната медицина ни правеше здрави, здравните заведения нямаше да се казват "болници", а "лечебници". Страхът от болести, от смърт- всичко това се използва за контрол на робската маса. Ние не сме само нашето физическо тяло! Ето това не могат да разберат хората и докато го разберат, само ще страдат. И пак сами сме си виновни!
« Последна редакция: Януари 14, 2011, 08:32:54 am от Mirotvorec »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Ваксини
« Отговор #680 -: Януари 14, 2011, 15:47:24 pm »
По-горе беше спомената ваксината срещу хепатит-Б. Задължителна за бебета, а се бие на наркоманите. Ето оше една глупост на здравеопазването. ???

Неактивен mirqka

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 27
  • Хеви метъл с висок октан
Re:Ваксини
« Отговор #681 -: Януари 14, 2011, 20:42:28 pm »
Мерси за всички мнения, аз вече съм ешил, че повече ваксини няма да има. Но смешното е какво ни каза педиатърката след като женами я попита дали има живак във ваксините.
-ООООооооо ами това го чувъм за първи път, ние работим с френски лаборатории. Можеби американските слагат но аз се доверявъм на тези хора, все пак са по големи специялисти от мен и вас.Дори мои приятели са ми давали извадки от сайтове в които пише че ние лекарите бием заразени ваксини с които зомбираме и поробваме вашите деца.
При тези думи с женами щтяхме да паднеме. Помолихме я да ни даде листовките от ваксините и ето какво пише , че съдържат:
ПРИОРИКС:
-жив атенюиран(отслабен)морбилен вирус
-жив атенюиран(отслабен)паротитен вирус
-жив атенюиран(отслабен)рубеолен вирус
-аминокиселини,лактоза,манитол,неомицинов сулфат и сорбитол.
производител-GlaxoSmithKline Biologicals s.a.  БЕЛГИЯ

ПЕНТАКСИМ:
-дифтериен токсид
-тетаничен токсид
-антигени на bordetetlla pertussis
-филаментозен хемаглутинин
-тип 1 полиомиелитен вирус (инактивиран)
-тип 2 полиомиелитен вирус (инактивиран)
-тип 3 полиомиелитен вирус (инактивиран)
-захароза,трометамол,алуминиев хидроксид,среда Ханс(без фенолово червено),оцетна киселина,формалдехид,феноксиетаноли вода за инжекции.
производител-SANOFI PASTEUR SA    ФРАНЦИЯ

Надявам се да съм полезен с инфото.  :)

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Ваксини
« Отговор #682 -: Януари 14, 2011, 21:09:31 pm »
С една дума-само отрови!!!ВЕрвайте им :negative:

Неактивен radita

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Re:Ваксини
« Отговор #683 -: Януари 15, 2011, 20:22:03 pm »
http://vaksinite.eratrio.com/  Ето тук е пълна информацията,има линкове с обяснение на най-опасните съставки!!!

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re:Ваксини
« Отговор #684 -: Януари 17, 2011, 17:43:50 pm »
Долния линк вече го имаше, но едва сега кликнах на "Алуминиевия хидроксид", на този линк се вижда, че това е минерал съдржащ се в Минерала гипс !!! И освен за шакловка се извлича за да се прилага в пречиствателните станции, ползват се абсорбиращите му свойства, интересно какво ли прави когаро е в кръвтта.

http://en.wikipedia.org/wiki/Aluminium_hydroxide

На този въпрос си отговорих когато зачетох линка даден от @XVisible; "http://vaksinite.eratrio.com/ - Новият имунизационен календар (01.04.2010)." Както се кликне на Алуминиевия хидрооксид се намира много интересна статия
http://vaccineresistancemovement.org/?p=6097

Гипса се ползва като абсорбатор на токсоидите, това били нагряти токсини, тоест отрови, които не ни се каква какви точно са, но били полезни. Никакви тестове на гипса в кръвтта не се правят разбира се, дори и върху животни.
Soli Deo Gloria!

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Ваксини
« Отговор #685 -: Януари 17, 2011, 19:23:44 pm »
Абе, далече от ваксините. Синът беше 5 дни в кома след ваксина БЦЖ.Едва се спаси. Не казвам ГО спасиха, защото лекари го докараха до това състояние. Какво да коментирам повече. Правят си експерименти и искат да ни ликвидира, отделно по-голямата част са некадърници. Не всички.

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Re:Ваксини
« Отговор #686 -: Януари 17, 2011, 21:00:57 pm »
Абе, далече от ваксините. Синът беше 5 дни в кома след ваксина БЦЖ.Едва се спаси.....
Аз бях на 17 години, когато ТетаДиф ми видя сметката(МС) и от тогава животът ми коренно се промени.
Пък доказвай това пред когото и да било. Не мисля, че е възможно.

Неактивен Дейзи

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re:Ваксини
« Отговор #687 -: Януари 17, 2011, 21:04:52 pm »

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Re:Ваксини
« Отговор #688 -: Януари 17, 2011, 21:26:19 pm »
Дейзи, дали го дават като такъв (адювант) не е много важно, тъй като отровите във ваксините са безброй много и това е информация само и единствено в посочените от листовката съставки! Дълго време се шумеше, че живакът (тиомерсал, тимерозал, тимерзал, тимеросал, мертиолат... по колко начина го казват само!) е в много малки дози(trace amount) и не се вписва в листовките. Тук съм писал много и няма нужда да се повтарям...
« Последна редакция: Януари 17, 2011, 23:35:10 pm от Mirotvorec »

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re:Ваксини
« Отговор #689 -: Януари 17, 2011, 21:47:05 pm »
алуминиевият хидроксид го ползват като аджувант,въпроса е с какво по-безвредно  може и искат ли да бъде заместен.
Функцията на "аджувант" е да съхрани токсоидите в кръвтта възможно по дълго, както и да ги "закачи" някъде по кръвоносните съдове или органите, понеже бъбреците и черния дроб ще ги изхвърлят бързо-бързо. Самия гипс или "алуминиевият хидроксид" както го наричат замества живака, но само в някои случаи. Вие какво предлагате като заместил, цимент, лепило С-200 ?
Soli Deo Gloria!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27